Meet Name: Valley Center/San Dieguito Acad. dual
Meet Date: 2012-04-18
Meet Location: Valley Center HS,CA





Results



DyeStat US Top 100 Elite performances in Blue.
Dyestat State performances in Red
Dyestat CA performances in Gray

Mens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Ronnie Bourguignon       12   Valley Center                  11.05              
2   Dylan Glass              12   Valley Center                  11.86              
3   J.D. Frankovich          12   Valley Center                  11.87              
4   Lucas Nagy               12   Valley Center                  12.22              
5   Craig Spiller            11   San Dieguito Academy           12.25              
6   Walker Chuppe            12   San Dieguito Academy           12.68              
7   Perry Fitchett           9    San Dieguito Academy           12.87              

Mens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Brad Dozier              10   Valley Center                  12.41              
2   Max Lewis                10   San Dieguito Academy           13.40              
3   Lance Johnson            10   San Dieguito Academy           13.50              
    Jake Reden               11   Valley Center                  DNS                
    Patrick Culver           10   Valley Center                  DNS                

Mens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Ronnie Bourguignon       12   Valley Center                  22.37              
2   Dylan Glass              12   Valley Center                  24.06              
3   Brian Camacho            12   Valley Center                  24.54              
4   Izaak Rangel             12   Valley Center                  25.12              
5   Craig Spiller            11   San Dieguito Academy           25.19              
6   Steve Camacho            12   San Dieguito Academy           25.88              
7   Perry Fitchett           9    San Dieguito Academy           26.53              
8   Walker Chuppe            12   San Dieguito Academy           27.09              
    Oscar Melendez           12   Valley Center                  DNS                

Mens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Matthew Mahoney          10   Valley Center                  25.33              
2   Brad Dozier              10   Valley Center                  25.81              
3   Edward Wolanin           10   San Dieguito Academy           27.21              
4   Max Lewis                10   San Dieguito Academy           27.48              
5   Jacob Castrejon          9    San Dieguito Academy           28.11              
6   Patrick Culver           10   Valley Center                  28.12              
7   Jacob Manzanares         11   San Dieguito Academy           29.07              

Mens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Brian Camacho            12   Valley Center                  54.15              
2   Steve Camacho            12   San Dieguito Academy           55.44              
3   Oscar Melendez           12   Valley Center                  55.94              
4   Izaak Rangel             12   Valley Center                  56.66              
5   Zackery Zounes           12   San Dieguito Academy           56.74              
6   Gerardo Olvera           9    San Dieguito Academy           58.94              

Mens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Juan Cisneros            11   Valley Center                  55.98              
2   Matthew Mahoney          10   Valley Center                  58.72              
3   Jacob Castrejon          9    San Dieguito Academy           1:01.12            
4   Edward Wolanin           10   San Dieguito Academy           1:02.76            
5   Jacob Manzanares         11   San Dieguito Academy           1:02.79            

Mens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Bannon Greer             10   Valley Center                  2:00.40            
2   Evan Armstrong           12   San Dieguito Academy           2:00.44            
3   Pedro Maldonado          12   Valley Center                  2:04.97            
4   Ryan Carroll             11   San Dieguito Academy           2:06.41            
5   Clark Luckhardt          11   San Dieguito Academy           2:17.08            
6   Nick Junge               12   San Dieguito Academy           2:38.80            

Mens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Trace Baxter             11   Valley Center                  2:20.35            
2   Christian Arias          9    Valley Center                  2:21.77            
3   Pedro Andres             9    Valley Center                  2:39.42            
4   Ryan Romero              10   San Dieguito Academy           2:41.91            
5   Ty Goering               9    San Dieguito Academy           2:52.11            

Mens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Ryan Carroll             11   San Dieguito Academy           4:34.31            
2   Jon Larson               12   Valley Center                  4:47.76            
3   Fernando Ramirez         10   Valley Center                  4:52.10            
4   Sam Junge                10   San Dieguito Academy           4:58.71            
5   Ben Shapiro              10   San Dieguito Academy           5:12.26            
6   Gregory Baumann          12   San Dieguito Academy           5:48.58            
    Genaro Rodriguez         11   Valley Center                  DNS                

Mens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Daniel Caballero         11   Valley Center                  5:07.76            
2   Sean Whalen              10   San Dieguito Academy           5:12.75            
3   Sam Rutsche              11   Valley Center                  5:17.23            
4   Eli Brown                10   San Dieguito Academy           5:17.89            
5   Jake Hawkes              9    San Dieguito Academy           5:22.33            
6   Charles Morningstar      9    Valley Center                  5:32.88            
7   Sam Winter               10   San Dieguito Academy           5:35.38            
8   Andrew Walker            11   San Dieguito Academy           5:48.07            

Mens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Travis Robey             11   Valley Center                  10:11.32           
2   Logan Fidler             12   Valley Center                  10:24.66           
3   Robert Stegman           9    San Dieguito Academy           10:43.94           
4   Evan Armstrong           12   San Dieguito Academy           11:03.05           
5   Ben Hoffman              10   San Dieguito Academy           11:09.21           
6   Zackery Zounes           12   San Dieguito Academy           11:39.40           

Mens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Thomas Stehly            10   Valley Center                  11:29.65           
2   Jake Silvera             11   Valley Center                  12:41.90           
3   Max Neurenberg           10   San Dieguito Academy           12:43.81           
4   Clark Thompson           9    San Dieguito Academy           13:24.96           
5   Joshua Tuffs             11   San Dieguito Academy           15:09.64           
    Josh Donaldson           11   Valley Center                  DNS                

Mens 110 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Alex Caratti             12   Valley Center                  16.17              
2   David Mason              12   Valley Center                  17.10              
3   John Landers             10   San Dieguito Academy           19.28              

Mens 110 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jared Gilster            9    Valley Center                  19.67              

Mens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Alex Caratti             12   Valley Center                  41.82              
2   David Mason              12   Valley Center                  45.13              
3   John Landers             10   San Dieguito Academy           45.73              
4   Zackery Zounes           12   San Dieguito Academy           48.06              
5   Sam Junge                10   San Dieguito Academy           49.46              

Mens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jared Gilster            9    Valley Center                  49.24              
2   Lance Johnson            10   San Dieguito Academy           49.25              

Mens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Valley Center                  45.63                       
        San Dieguito Academy           DNS                         

Mens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Valley Center                  49.10                       
        San Dieguito Academy           DNS                         

Mens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
        San Dieguito Academy           DNS                         
        Valley Center                  DNS                         

Mens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
        Valley Center                  DNS                         
        San Dieguito Academy           DNS                         

Mens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jorge Maldonado          11   Valley Center                  42-03.00           
2   Tommy Wheeler            12   Valley Center                  37-05.00           
3   Austin Fitzgerald        11   Valley Center                  36-01.00           
4   Aaron Torres             10   Valley Center                  35-03.00           
5   Evan Armstrong           12   San Dieguito Academy           31-06.00           
6   Craig Spiller            11   San Dieguito Academy           30-06.00           
7   Jacob Tuffs              9    San Dieguito Academy           22-02.00           

Mens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Larry Wheeler            10   Valley Center                  33-06.50           
2   Gregory Baumann          12   San Dieguito Academy           31-07.00           
3   Kyle Xu                  9    Valley Center                  31-01.00           
4   James Schwab             9    Valley Center                  30-00.00           
5   Joseph Fabela            9    Valley Center                  29-03.00           
6   George Nicholas          9    Valley Center                  29-01.50           
7   Russell Rollins          9    Valley Center                  28-05.50           
8   Lance Johnson            10   San Dieguito Academy           24-07.00           
9   Devin Murphy             11   San Dieguito Academy           14-00.50           

Mens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jorge Maldonado          11   Valley Center                  118-11             
2   Taylor Sanger            12   Valley Center                  103-05             
3   Erik Rangel              10   Valley Center                  91-00              
4   Eliseo Tovar             12   Valley Center                  89-08              
5   Craig Spiller            11   San Dieguito Academy           78-10              
6   Jacob Tuffs              9    San Dieguito Academy           55-10              

Mens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   James Schwab             9    Valley Center                  90-03              
2   George Nicholas          9    Valley Center                  81-06              
3   Joseph Fabela            9    Valley Center                  76-09              
4   Russell Rollins          9    Valley Center                  75-05              
5   Edward Wolanin           10   San Dieguito Academy           45-09              
    Kyle Xu                  9    Valley Center                  ND                 
    Larry Wheeler            10   Valley Center                  ND                 

Mens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Matthew Finlay           11   Valley Center                  5-06.00            
2   J.D. Frankovich          12   Valley Center                  5-02.00            
    Aaron Torres             10   Valley Center                  NH                 
    David Mason              12   Valley Center                  NH                 

Mens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Chuy Huerta              9    San Dieguito Academy           5-00.00            
2   Brad Dozier              10   Valley Center                  4-10.00            
3   Russell Rollins          9    Valley Center                  4-08.00            
    Patrick Culver           10   Valley Center                  NH                 

Mens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Matthew Finlay           11   Valley Center                  12-00.00           
2   Nick Villemez            12   Valley Center                  11-06.00           

Mens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Juan Cisneros            11   Valley Center                  9-06.00            
    Trace Baxter             11   Valley Center                  NH                 

Mens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   J.D. Frankovich          12   Valley Center                  18-08.75           
2   Jared Pham               12   Valley Center                  18-01.00           
3   Zackery Zounes           12   San Dieguito Academy           17-09.75           
4   Gerardo Olvera           9    San Dieguito Academy           16-05.00           
5   Perry Fitchett           9    San Dieguito Academy           16-01.25           
6   Steve Camacho            12   San Dieguito Academy           14-10.50           
    Alex Caratti             12   Valley Center                  ND                 

Mens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jake Reden               11   Valley Center                  16-07.00           
2   Chuy Huerta              9    San Dieguito Academy           15-02.00           
3   Jacob Manzanares         11   San Dieguito Academy           14-07.00           
4   Jared Gilster            9    Valley Center                  13-06.00           

Mens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jared Pham               12   Valley Center                  36-11.00           
2   Sam Junge                10   San Dieguito Academy           35-00.00           
3   Nick Villemez            12   Valley Center                  34-11.00           
    John Landers             10   San Dieguito Academy           ND                 

Mens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jake Reden               11   Valley Center                  34-04.00           
2   Jared Gilster            9    Valley Center                  33-00.00           
3   Lance Johnson            10   San Dieguito Academy           33-00.00           
4   Max Lewis                10   San Dieguito Academy           29-09.00           

Womens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Melina Heredia           11   Valley Center                  12.88              
2   Vinessa Perryman         11   Valley Center                  13.44              
3   Jenna Asperslag          12   San Dieguito Academy           13.48              
3   Hailie Santana           9    Valley Center                  13.48              
5   Samantha Lamirand        10   San Dieguito Academy           14.11              
6   Alice Wargo              9    San Dieguito Academy           14.13              

Womens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Savanna Fiehler          9    Valley Center                  14.17              
2   Victoria Lawrence        10   Valley Center                  14.30              
3   Alex Hall                11   Valley Center                  14.98              
4   Ali Sharp                11   San Dieguito Academy           16.11              

Womens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Grace Collins            12   San Dieguito Academy           27.54              
2   Samantha Fierro          10   San Dieguito Academy           29.02              
3   Jenna Asperslag          12   San Dieguito Academy           29.50              
4   Kelley Coykendall        10   San Dieguito Academy           29.57              
    Vanessa Heredia          11   Valley Center                  DNS                
    Melina Heredia           11   Valley Center                  DNS                
    Hailie Santana           9    Valley Center                  DNS                

Womens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Olivia Spencer           9    Valley Center                  28.58              
2   Alex Hall                11   Valley Center                  30.48              
3   Amy Cordova              11   San Dieguito Academy           31.74              
4   Ali Sharp                11   San Dieguito Academy           35.12              
    Victoria Lawrence        10   Valley Center                  DNS                

Womens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Vanessa Heredia          11   Valley Center                  1:00.08            
2   Sidney Reilly            12   Valley Center                  1:00.80            
3   Grace Collins            12   San Dieguito Academy           1:04.06            
4   Kelley Coykendall        10   San Dieguito Academy           1:08.12            
5   Jennifer Podgorski       10   San Dieguito Academy           1:08.78            
6   Jenna Kintner            9    San Dieguito Academy           1:08.81            
    Kaylee Hudson            11   Valley Center                  DNS                

Womens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
    Olivia Spencer           9    Valley Center                  DNS                
    Julia Stone              10   Valley Center                  DNS                

Womens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Kaylee Hudson            11   Valley Center                  2:24.73            
2   Samantha Fierro          10   San Dieguito Academy           2:24.76            
3   Sabrina Ruediger         12   San Dieguito Academy           2:37.93            
4   Hannah Sanders           12   Valley Center                  2:39.69            
    Laura Sengstacke         11   Valley Center                  DNS                

Womens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sierra Zounes            10   San Dieguito Academy           2:47.58            
2   Daniela Loera            11   Valley Center                  2:48.05            
3   Monica Stampfli          9    San Dieguito Academy           3:00.25            
4   Jillian Haines           10   San Dieguito Academy           3:08.98            
5   Madison Coley            9    Valley Center                  3:20.28            
6   Rachel Howard            11   Valley Center                  3:29.44            
    Haley Potter             9    Valley Center                  DNS                

Womens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Laura Sengstacke         11   Valley Center                  5:52.27            
2   Riley Mccarrick          9    Valley Center                  5:54.83            
3   Chloe Rock               10   San Dieguito Academy           6:06.08            
4   Sachiko Matsumoto        10   San Dieguito Academy           6:16.83            
5   Sierra Zounes            10   San Dieguito Academy           6:18.11            
6   Emily Nathan             11   San Dieguito Academy           6:22.77            
    Perri Callaway           12   San Dieguito Academy           6:40.65            

Womens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Maddy Larson             10   Valley Center                  6:21.83            
2   Madison Sanders          9    Valley Center                  6:32.45            
3   Laura Ensberg            10   San Dieguito Academy           6:44.62            
4   Martha Resendiz          10   Valley Center                  6:55.98            
5   Mia Cassel               9    Valley Center                  7:49.61            

Womens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Chloe Rock               10   San Dieguito Academy           13:11.29           
2   Laura Breidenthal        10   San Dieguito Academy           13:11.53           
3   Marin Callaway           10   San Dieguito Academy           13:23.24           
4   Serena Saake             10   San Dieguito Academy           13:36.98           
5   Sachiko Matsumoto        10   San Dieguito Academy           14:10.93           
    Kaylee Hudson            11   Valley Center                  DNS                
    Laura Sengstacke         11   Valley Center                  DNS                
    Riley Mccarrick          9    Valley Center                  DNS                

Womens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Melanie Ruediger         9    San Dieguito Academy           13:44.32           
    Maddy Larson             10   Valley Center                  DNS                
    Daniela Loera            11   Valley Center                  DNS                
    Martha Resendiz          10   Valley Center                  DNS                

Womens 100 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sidney Reilly            12   Valley Center                  16.20              
2   Vinessa Perryman         11   Valley Center                  16.47              
3   Sophia Hernandez         9    San Dieguito Academy           17.82              
4   Alice Wargo              9    San Dieguito Academy           17.83              
5   Brianna Kelley           12   Valley Center                  18.21              
6   Nicole Loya              10   San Dieguito Academy           18.46              
7   Jenna Kintner            9    San Dieguito Academy           18.69              

Womens 100 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Delaney Cummings         10   Valley Center                  18.19              
2   Alexa Layne              12   Valley Center                  19.96              

Womens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sidney Reilly            12   Valley Center                  48.47              
2   Sophia Hernandez         9    San Dieguito Academy           50.35              
3   Brianna Kelley           12   Valley Center                  51.76              
4   Nicole Loya              10   San Dieguito Academy           52.70              
5   Jenna Kintner            9    San Dieguito Academy           55.33              
6   Jennifer Podgorski       10   San Dieguito Academy           55.79              

Womens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Delaney Cummings         10   Valley Center                  52.44              
2   Alexa Layne              12   Valley Center                  56.04              

Womens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Valley Center                  50.58                       
 2      San Dieguito Academy           52.34                       

Womens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Valley Center                  54.83                       
        San Dieguito Academy           DNS                         

Womens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
        San Dieguito Academy           DNS                         
        Valley Center                  DNS                         

Womens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
        San Dieguito Academy           DNS                         
        Valley Center                  DNS                         

Womens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Lauren Gilster           12   Valley Center                  38-09.50           
2   Darin Gilmore            11   Valley Center                  34-00.50           
3   Savanna Reilly           10   Valley Center                  32-09.00           
4   Megan Hatfield           12   San Dieguito Academy           28-02.00           
4   Mariko Kobayashi         12   San Dieguito Academy           28-02.00           
6   Rebecca Peck             11   San Dieguito Academy           21-11.50           
7   Megan Mceldowney         9    San Dieguito Academy           21-03.50           

Womens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Emily Peters             9    San Dieguito Academy           25-00.50           
2   Angela Armstrong         9    Valley Center                  22-10.50           
3   Elizabeth Mendoza        11   Valley Center                  21-08.00           
4   Linden Amundsen          9    San Dieguito Academy           15-00.50           

Womens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Lauren Gilster           12   Valley Center                  132-03             
2   Savanna Reilly           10   Valley Center                  99-07              
3   Megan Hatfield           12   San Dieguito Academy           72-11              
4   Mariko Kobayashi         12   San Dieguito Academy           69-00              
5   Rebecca Peck             11   San Dieguito Academy           52-01              
6   Megan Mceldowney         9    San Dieguito Academy           51-05              
    Darin Gilmore            11   Valley Center                  ND                 
    Lauren Tuttle            12   Valley Center                  ND                 

Womens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Angela Armstrong         9    Valley Center                  73-07              
2   Elizabeth Mendoza        11   Valley Center                  51-09              
3   Emily Peters             9    San Dieguito Academy           50-08              
4   Linden Amundsen          9    San Dieguito Academy           30-04              

Womens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Vanessa Heredia          11   Valley Center                  5-02.00            
2   Jennifer Podgorski       10   San Dieguito Academy           4-08.00            
3   Miriam Zabinsky          12   Valley Center                  4-06.00            
    Julia Tenchavez          12   Valley Center                  NH                 

Womens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Alex Hall                11   Valley Center                  4-02.00            

Womens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Emily Sanders            11   Valley Center                  7-06.00            

Womens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Julia Stone              10   Valley Center                  7-06.00            
2   Faith Mitchell           10   Valley Center                  7-00.00            

Womens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sidney Reilly            12   Valley Center                  16-09.00           
2   Melina Heredia           11   Valley Center                  16-07.50           
3   Laura Glennie            12   Valley Center                  14-11.00           
4   Julia Tenchavez          12   Valley Center                  14-10.00           
5   Samantha Fierro          10   San Dieguito Academy           14-02.75           
6   Julia Collins            11   San Dieguito Academy           12-06.25           

Womens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Alexa Layne              12   Valley Center                  14-11.00           
2   Alex Hall                11   Valley Center                  14-05.00           
3   Amy Cordova              11   San Dieguito Academy           13-01.00           

Womens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Julia Tenchavez          12   Valley Center                  32-06.00           
2   Sophie Kraus             11   Valley Center                  31-08.50           
3   Miriam Zabinsky          12   Valley Center                  30-08.00           
4   Laura Glennie            12   Valley Center                  29-03.50           
5   Alice Wargo              9    San Dieguito Academy           27-05.75           
6   Julia Collins            11   San Dieguito Academy           27-05.50           

Womens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Alexa Layne              12   Valley Center                  26-01.00           


Number of Elite performances: 19

ELITES


View Elite Details

Elite Athletes:
Gilster, Lauren (Valley Center,CA)
Bourguignon, Ronnie (Valley Center,CA)
Caratti, Alex (Valley Center,CA)
Armstrong, Evan (San Dieguito Academy,CA)
Greer, Bannon (Valley Center,CA)
Heredia, Melina (Valley Center,CA)
Perryman, Vinessa (Valley Center,CA)
Reilly, Sidney (Valley Center,CA)
Heredia, Vanessa (Valley Center,CA)
Girls Relay (Valley Center,CA)
Hudson, Kaylee (Valley Center,CA)
Fierro, Samantha (San Dieguito Academy,CA)
Gilmore, Darin (Valley Center,CA)


Elite Performances:

DS Regional- B-100 11.05 Bourguignon, Ronnie , 12, Valley Center
DS STATE- B-200 22.37 Bourguignon, Ronnie , 12, Valley Center
DS Regional- B-800 2:00.40 Greer, Bannon , 10, Valley Center
DS Regional- B-800 2:00.44 Armstrong, Evan , 12, San Dieguito Academy
DS Regional- B-110H 16.17 Caratti, Alex , 12, Valley Center
DS STATE- B-300H 41.82 Caratti, Alex , 12, Valley Center
DS Regional- G-100 12.88 Heredia, Melina , 11, Valley Center
DS Regional- G-400 1:00.08 Heredia, Vanessa , 11, Valley Center
DS Regional- G-800 2:24.73 Hudson, Kaylee , 11, Valley Center
DS Regional- G-800 2:24.76 Fierro, Samantha , 10, San Dieguito Academy
DS Regional- G-100H 16.20 Reilly, Sidney , 12, Valley Center
DS Regional- G-100H 16.47 Perryman, Vinessa , 11, Valley Center
DS Regional- G-4x100 50.58 Girls Relay, , Valley Center
DS STATE- G-SP 38'9.5 Gilster, Lauren , 12, Valley Center
DS Regional- G-SP 34'0.5 Gilmore, Darin , 11, Valley Center
DS STATE- G-DT 132'3.0 Gilster, Lauren , 12, Valley Center
DS Regional- G-HJ 5'2.0 Heredia, Vanessa , 11, Valley Center
DS Regional- G-LJ 16'9.0 Reilly, Sidney , 12, Valley Center
DS Regional- G-LJ 16'7.5 Heredia, Melina , 11, Valley Center

Number of Elite performances: 0

MORE MEETS

 

© RunnerSpace.com, all rights reserved Privacy Policy Terms Help About
United State