Meet Name: Section 11 State Qualifier
Meet Date: 2012-06-01
Meet Location: Port Jefferson,NY






Meet not found

ELITES


View Elite Details

Elite Athletes:
Jackson, Mark (Longwood,NY)
Belcher, Christopher (Sayville,NY)
Johnson, Tyriek (Huntington,NY)
Roberts, Kadesh (Bay Shore,NY)
Benson, Michael (Walter G. O'Connell Copiague,NY)
Penate, Walter (Longwood,NY)
Scarpelli, Ryan (Sachem East,NY)
Moran, Kris (North Babylon,NY)
Colabella, Ryan (Hauppauge,NY)
Burke, James (Port Jefferson,NY)
Meehan, Thomas (Eastport-South Manor Central,NY)
McGowan, Tim (Northport,NY)
Brannigan, Mike (Northport,NY)
Redwood, Jarried (Half Hollow Hills West,NY)
Colucci, Taylor (Stony Brook,NY)
Corley, Diamonte (William Floyd,NY)
Catalano, Michael (Smithtown West,NY)
Dickinson, James (Northport,NY)
Damato, Michael (Walt Whitman,NY)
Coneys, Cameron (Harborfields,NY)
Watts, Mike (Islip,NY)
Battaglia, Vincenzo (Ward Melville,NY)
Jackson, Vincent (Amityville Memorial,NY)
Williams, Jerel (East Islip,NY)
Mayen, Mario (Center Morics,NY)
O'Connor, Colin (West Islip,NY)
Fodera, Joseph (Elwood/John Glenn,NY)
Wheeler, Tommy (Rocky Point,NY)
Boys Relay (Longwood,NY)
Boys Relay (Huntington,NY)
Boys Relay (Smithtown West,NY)
Boys Relay (Stony Brook,NY)
Boys Relay (William Floyd,NY)
Boys Relay (Bayport-Blue Point,NY)
Boys Relay (Ward Melville,NY)
Boys Relay (Half Hollow Hills West,NY)
Boys Relay (West Islip,NY)
Boys Relay (Brentwood,NY)
Boys Relay (Bellport,NY)
Boys Relay (North Babylon,NY)
Boys Relay (Sachem North,NY)
Boys Relay (Port Jefferson,NY)
Palafox, Derek (Bellport,NY)
correa, travis (Bellport,NY)
Keresztes, Andrew (Port Jefferson,NY)
Nohilly, Chris (West Islip,NY)
Emerson, Michael (Smithtown West,NY)
Odin, Chris (Northport,NY)
Shulock, Gavin (Smithtown East,NY)
Engesser, Mike (Longwood,NY)
Martin, Harry (Bayport-Blue Point,NY)
Lazarich, Alex (Sachem North,NY)
Seara, Anthony (Lindenhurst,NY)
Thomas, Justin (William Floyd,NY)
Alers-Rosario, Angel (Bay Shore,NY)
McCann, Michael (Smithtown West,NY)
Marston-Mills, Kamar (North Babylon,NY)
DeVito, Adam (Miller Place,NY)
Carter, Corey (Amityville Memorial,NY)
Miceli, Joe (Miller Place,NY)
Spaeth, Jonah (Riverhead,NY)
Constant, Stanley (Bay Shore,NY)
Morganelli, Matthew (Smithtown West,NY)
Lewis, Shaheem (Huntington,NY)
Calamia, Rob (Smithtown East,NY)
Galvan, Anthony (Riverhead,NY)
Buckmire, Omari (Bay Shore,NY)
Cherry, Kevin (Connetquot,NY)
Lawrence, Jamari (Bay Shore,NY)
Brown, Justin (Walter G. O'Connell Copiague,NY)
Malone, Adam (Eastport-South Manor Central,NY)
Sally, Jamal (Longwood,NY)
Burt, Jahmal (Amityville Memorial,NY)
Ronde, Sara (Northport,NY)
Francis, Janel (Walter G. O'Connell Copiague,NY)
Michels, Melissa (Sachem North,NY)
Dugan, Mallory (Commack,NY)
Douglas, Alexia (Brentwood,NY)
Gelibert, Jessica (Bay Shore,NY)
Paul, Rachel (Sachem East,NY)
Guevera, Tiana (Miller Place,NY)
Naeher, Kathleen (Kings Park,NY)
Amarosa, Kelsey (Smithtown East,NY)
Lavan, Kelly (Sachem North,NY)
Garrison, Arnise (Bellport,NY)
Chimezie, Mary (Half Hollow Hills East,NY)
Herbert, Ana (Harborfields,NY)
Allen, Brianah (Bay Shore,NY)
Bennardo, Tiana (Harborfields,NY)
Brennan, Brigid (Northport,NY)
Guevera, Talia (Miller Place,NY)
Hayes, Brianna (Eastport-South Manor Central,NY)
Smillie, Jessie (Connetquot,NY)
Ingram, Victoria (Smithtown West,NY)
Williams, Courtney (Ward Melville,NY)
Laudenschlager, Julie (West Islip,NY)
Hamilton, Nicole (Elwood/John Glenn,NY)
barthelmes, alyssa (Lindenhurst,NY)
Lee, Laura (Shoreham-Wading River,NY)
Vann, Sasa (Bishop Mcgann-Mercy,NY)
McCloud, Cypher (Walter G. O'Connell Copiague,NY)
Graber, Kerri (Half Hollow Hills West,NY)
Walker, Bailey (Bayport-Blue Point,NY)
Ahern, Shannon (Kings Park,NY)
Reid, Brianna (Brentwood,NY)
Famularo, Amanda (Sayville,NY)
Girls Relay (Brentwood,NY)
Girls Relay (North Babylon,NY)
Girls Relay (Bay Shore,NY)
Girls Relay (Sachem North,NY)
Girls Relay (Walter G. O'Connell Copiague,NY)
Girls Relay (Half Hollow Hills East,NY)
Girls Relay (Bayport-Blue Point,NY)
Girls Relay (Riverhead,NY)
Girls Relay (Shoreham-Wading River,NY)
Girls Relay (Northport,NY)
Girls Relay (Sachem East,NY)
Girls Relay (Miller Place,NY)
Girls Relay (Sayville,NY)
Girls Relay (West Islip,NY)
Rowe, Danielle (Bay Shore,NY)
McDonnell, Shannon (Shoreham-Wading River,NY)
Connor, Deirdre (Smithtown East,NY)
Ball, Jessica (West Islip,NY)
Collins, Jordan (Bayport-Blue Point,NY)
Nwodili, Adoara (Longwood,NY)
Whitehorn, Kaitlin (Elwood/John Glenn,NY)
Crunden, Jackie (Walt Whitman,NY)
Vickers, Emerald (Babylon,NY)
Penny, Faith (East Islip,NY)
Mcghee, Imani (Bay Shore,NY)
Astarita, Emily (Ward Melville,NY)
Joseph, Sunja (Sachem North,NY)
Hibbert, Nyashia (Half Hollow Hills West,NY)
Sepe, Brittany (Sachem East,NY)
Jackson, Diamond (Sachem East,NY)
O'Hea, Caroline (Ward Melville,NY)
Saroka, Katie (Bayport-Blue Point,NY)
Eisenberg, Christine (Hauppauge,NY)
Marcucci, Juliana (Ward Melville,NY)
Dooley, Courtney (Bayport-Blue Point,NY)
Riley, Melodee (Riverhead,NY)
Palomino, Kelsey (Bay Shore,NY)
Ross, Katherina (Port Jefferson,NY)
Seiger, Jessica (Elwood/John Glenn,NY)
Boston, Patrice (Bay Shore,NY)
Bevans, Tristan (Smithtown East,NY)
Braunskill, Kyra (Riverhead,NY)
Parker, Espirit (Half Hollow Hills West,NY)
Krivacsy, Lauren (Northport,NY)
Hollis, Rebecca (Stony Brook,NY)
Gunther, Erin (Sayville,NY)


Elite Performances:

 

© RunnerSpace.com, all rights reserved Privacy Policy Terms Help About
United State