Meet Name: TX District 5-4A
Meet Date: 2013-04-09
Meet Location: Little Elm,TX





Results



DyeStat US Top 100 Elite performances in Blue.
Dyestat State performances in Red

Event 1  Girls High Jump JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 McCain, Demi                 White Settle          J4-08.00    10  
  2 Herlacher, Katlin            Denton Guyer          J4-08.00     8  
  3 Peters, Kaylie               Azle                  J4-08.00     6  
  4 Ludwig, Morgan               Azle                  J4-06.00     4  
  5 McKnight, Mallory            Denton Guyer          J4-06.00     2  
  6 Mactribouy, Sasha            Denton                J4-06.00     1  
  7 Keaveny, Crystal             Northwest Ne          J4-06.00  
  7 Dozier, Kenzie               Denton                J4-06.00  
  7 Eakin, Emma                  Wichita Fall          J4-06.00  
 10 Perez, Jasmine               White Settle          J4-06.00  
 -- Cayla, Lakey                 Lake Dallas                 NH  
 -- Roberson, Adryna             Lake Dallas                 NH  
 -- Price, Boston                White Settle                NH  
 
Event 2  Girls High Jump Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Peters, Elisha               Azle                  J5-04.00    10  
  2 Pena, April                  Denton                J5-02.00     8  
  3 Crabtree, Brittany           Denton Guyer          J4-10.00     6  
  4 Peterie, Austyn              Denton Guyer          J4-10.00     4  
  5 Coetzer, Nicole              Northwest Ne          J4-10.00     2  
  6 Harrison, Brea               Wichita Fall          J4-08.00     1  
  7 Krahl, Ginger                Denton                J4-08.00  
  8 Harrison, McKenzie           Lake Dallas           J4-08.00  
  9 Brown, Brielle               Lake Dallas           J4-08.00  
 10 Brooks, Mercedes             Wichita Fall          J4-08.00  
 11 Dean, Chandler               Denton Guyer           4-06.00  
 12 McBride, Leigh               Wichita Fall          J4-06.00  
 
Event 3  Boys High Jump JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kaegea, Amani                Northwest Ne          J5-04.00    10  
  2 Blue, Trever                 Northwest Ne          J5-04.00     8  
  3 gowans, timothy              Lake Dallas           J5-04.00     6  
  4 Johnson, Kenny               Northwest Ne          J5-00.00     4  
 -- Barnes, Ka'Shaan             Denton Guyer                NH  
 
Event 4  Boys High Jump Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson, Joshua              Lake Dallas           J6-06.00    10  
  2 Taylor, Cody                 Wichita Fall          J6-04.00     8  
  3 Keaveny, Brandon             Northwest Ne          J6-00.00     6  
  4 Nailon, Rachard              White Settle          J6-00.00     4  
  5 Singletary, Issac            Denton Guyer          J6-00.00     2  
 
Event 5  Girls Pole Vault JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Herlacher, Katlin            Denton Guyer          J7-00.00    10  
  2 Barrow, Toni                 Azle                  J7-00.00     8  
  3 Denning, Taylor              Azle                  J7-00.00     6  
  4 Dozier, Kenzie               Denton                J6-06.00     4  
  5 Hanks, Julia                 Denton                J6-00.00     2  
 -- Wilson, Lindsay              Denton                      NH  
 
Event 6  Girls Pole Vault Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hall, Sarah                  Azle                 J12-06.00    10  
  2 Williamson, Jennifer         Northwest Ne         J10-00.00     8  
  3 Pena, April                  Denton                J9-06.00     6  
  4 Winn, Hannah                 Denton                J9-00.00     4  
  5 Curtis, Emily                Denton                J8-06.00     2  
  6 Soloman, Tara                Denton Guyer          J8-00.00     1  
  7 Scherer, Breanna             Denton Guyer          J8-00.00  
 
Event 7  Boys Pole Vault JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Plumlee, Hunter              White Settle         J11-06.00    10  
  2 Solley, Jonathan             White Settle         J11-06.00     8  
  3 Bridge, Alex                 Azle                 J10-06.00     6  
  4 Mills, Justin                Azle                 J10-06.00     4  
  5 Howard, Dalton               Northwest Ne         J10-00.00     2  
  6 Patrick, Jason               Wichita Fall          J9-06.00     1  
  7 Worley, Kyle                 Northwest Ne          J9-06.00  
  8 Kelly, Taylor                Wichita Fall           9-00.00  
  8 Nutt, Garrett                Wichita Fall           9-00.00  
  8 Peregoy, Trey                Denton Guyer           9-00.00  
  8 Sanchez, Cesar               Northwest Ne           9-00.00  
 12 Gill, Jordan                 Azle                   8-00.00  
 
Event 8  Boys Pole Vault Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carpenter, Kyle              Wichita Fall         J14-00.00    10  
  2 Wilson, Daniel               Denton               J13-06.00     8  
  3 Robertson, Hunter            Wichita Fall         J12-06.00     6  
  4 Debruin, Joe                 Denton Guyer         J12-00.00     4  
  5 Roache, Cody                 Denton               J12-00.00     2  
  6 Stowe, Adam                  Wichita Fall         J11-06.00     1  
  7 Logan, Elijah                Wichita Fall          11-00.00  
  7 Rush, Cooper                 Azle                  11-00.00  
  9 Haslam, Nick                 Northwest Ne          10-06.00  
  9 Charles, Matt                Azle                  10-06.00  
 11 Wilson, Brandon              Denton Guyer          10-00.00  
 -- Becherer, Daniel             Denton Guyer                NH  
 -- Loving, Chad                 Northwest Ne                NH  
 
Event 9  Girls Long Jump JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Herlacher, Katlin            Denton Guyer          15-01.00    10  
  2 Lemesany, Brittany           Northwest Ne          14-08.50     8  
  3 Altman, Hannah               Denton                13-09.50     6  
  4 Mactribouy, Sasha            Denton                13-07.25     4  
  5 Bovea, Taylor                Azle                  13-04.25     2  
  6 Perez, Jasmine               White Settle          13-02.00     1  
  7 Best, Kaleigh                Azle                  12-07.00  
  8 Butler, Erycha               Northwest Ne          12-04.00  
  9 Bury, Kaitlyn                Azle                  12-03.25  
 10 Bowen, Leah                  Denton                11-09.50  
 11 Price, Boston                White Settle          10-06.25  
 
Event 10  Girls Long Jump Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brim, Lynnsey                Northwest Ne          17-03.50    10  
  2 Brown, Kiana                 Denton Guyer          17-00.25     8  
  3 Biggerstaff, Ellen           Denton                16-09.25     6  
  4 Waldon, Bailee               Denton Guyer          16-09.00     4  
  5 Reid, Ashley                 Wichita Fall          16-04.50     2  
  6 Akinniyi, Ola                Denton Guyer          16-01.50     1  
  7 Butler, Taren                Northwest Ne          15-07.75  
  8 Minter, Jessica              White Settle          15-06.00  
  9 Miller, Emelia               Azle                  15-05.25  
 10 Cobb, Paiton                 Azle                  14-10.00  
 11 Tucker, Ebony                Northwest Ne          14-09.00  
 11 Johnson, Le'Andra            Denton                14-09.00  
 13 Linn, Nicole                 Wichita Fall          14-00.75  
 14 Krahl, Ginger                Denton                13-08.75  
 14 Williams, Alexis             White Settle          13-08.75  
 16 Craig, Emma                  White Settle          13-05.00  
 -- Thomas, Karly                Azle                        ND  
 
Event 11  Boys Long Jump JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 McGriff, Ron                 Northwest Ne          19-06.00    10  
  2 Gum, Bryce                   Azle                  19-01.25     8  
  3 Hearvy, Key' Andrea          Denton                18-05.50     6  
  4 McCabe, Parker               Northwest Ne          18-05.25     4  
  5 Smith, Chase                 Azle                  18-04.25     2  
  6 Equival, Cesar               Denton                18-03.25     1  
  7 Brazell, Aric                Azle                  18-01.00  
  8 Trammell, Vernard            Wichita Fall          17-07.25  
  9 Haywood, Kelvin              White Settle          16-11.00  
 10 Rowe, Darrion                White Settle          16-10.25  
 11 Ortiz, Jordan                Northwest Ne          16-09.00  
 12 Pidgeon, Colton              White Settle          16-07.00  
 13 Santiago, Tristan            Denton Guyer          15-05.00  
 -- Weir, Tanner                 Wichita Fall                ND  
 -- Gound, Holden                Wichita Fall                ND  
 -- Thomas, DeRodney             Denton                      ND  
 -- Barnes, Ka'Shaan             Denton Guyer                ND  
 -- Hickerson, Keishun           Wichita Fall                ND  
 
Event 12  Boys Long Jump Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Williams, Marquay            Wichita Fall          22-10.75    10  
  2 Jackson, Joshua              Lake Dallas           22-04.00     8  
  3 Toy, Ethan                   Denton Guyer          22-02.25     6  
  4 Lynch, Nick                  Northwest Ne          22-02.00     4  
  5 Lofland, Devin               Wichita Fall          21-11.00     2  
  6 Ross, Dwight                 Wichita Fall          20-09.50     1  
  7 Singletary, Issac            Denton Guyer          20-08.50  
  8 Fleeks, Carlos               Wichita Fall          20-04.25  
  9 Jackson, Trevon              Denton                19-06.00  
 10 Doucet, Deavonte             Denton                19-05.00  
 11 Jefferson, Jacobi            Denton Guyer          19-02.50  
 12 Bowie, Riley                 White Settle          19-00.50  
 13 McCracken, Rylee             Azle                  18-11.75  
 14 Farmer, Aaron                Northwest Ne          18-10.00  
 -- Arnold, DeQuaveon            Wichita Fall                ND  
 -- Blake, Tylor                 Northwest Ne                ND  
 
Event 13  Girls Triple Jump JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dozier, Kenzie               Denton                31-09.50    10  
  2 Bovea, Taylor                Azle                  28-06.00     8  
  3 Bury, Kaitlyn                Azle                  26-11.50     6  
 -- Mactribouy, Sasha            Denton                      ND  
 
Event 14  Girls Triple Jump Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Amadi, Victoria              Denton                38-08.75    10  
  2 Reid, Ashley                 Wichita Fall          35-11.75     8  
  3 Yates, Mikayla               Denton Guyer          35-07.00     6  
  4 Wright, Emalee               Northwest Ne          34-10.50     4  
  5 Biggerstaff, Ellen           Denton                34-10.25     2  
  6 Akinniyi, Ola                Denton Guyer          34-04.00     1  
  7 Jackson, Sophia              Lake Dallas           34-02.50  
  8 Christopher, Mckenzie        Denton Guyer         J34-02.50  
  9 Lawson, Courtney             Northwest Ne          33-00.50  
 10 Cobb, Paiton                 Azle                  32-03.25  
 11 Edwards, Madison             Northwest Ne          32-03.25  
 12 Johnson, Le'Andra            Denton                30-09.50  
 13 Miller, Emelia               Azle                  30-04.00  
 14 Espinosa, Annabel            Wichita Fall          30-03.00  
 15 Garcia, Kylee                Wichita Fall          29-03.25  
 
Event 15  Boys Triple Jump JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Muthiani, Zac                Denton                40-05.50    10  
  2 McCabe, Parker               Northwest Ne          39-08.00     8  
  3 Ortiz, Jordan                Northwest Ne          38-05.75     6  
  4 Haywood, Kelvin              White Settle          38-02.50     4  
  5 Haire, Preston               Northwest Ne          37-02.50     2  
  6 Gum, Bryce                   Azle                  36-04.75     1  
  7 gowans, timothy              Lake Dallas           35-11.00  
  8 Brazell, Aric                Azle                  35-09.50  
  9 Santiago, Tristan            Denton Guyer          33-07.00  
 -- Pidgeon, Colton              White Settle                ND  
 -- Summerhill, Nolan            White Settle                ND  
 -- Genus, Jacobi                Wichita Fall                ND  
 -- Bateman, Luke                Wichita Fall                ND  
 -- Delgado, Franky              Denton                      ND  
 -- Thomas, DeRodney             Denton                      ND  
 -- Barnes, Ka'Shaan             Denton Guyer                ND  
 
Event 16  Boys Triple Jump Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson, Joshua              Lake Dallas           44-04.75    10  
  2 Toy, Ethan                   Denton Guyer          42-08.50     8  
  3 Osondu, Chris                Northwest Ne          42-04.50     6  
  4 Jefferson, Jacobi            Denton Guyer          42-00.00     4  
  5 Singletary, Issac            Denton Guyer          41-07.75     2  
  6 Allison, Davon               Wichita Fall          41-05.75     1  
  7 Lynch, Nick                  Northwest Ne          40-07.25  
  8 Williams, Marquay            Wichita Fall          39-11.00  
  9 Harris, Marvin               Lake Dallas           39-00.50  
 10 Ledger, Conor                Northwest Ne          38-02.75  
 -- Barnes, Jeh'cobi             Wichita Fall                ND  
 
Event 17  Girls Discus Throw JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kluge, Kristen               Azle                  86-00.25    10  
  2 Kibibi, Merryl               Northwest Ne          85-01.25     8  
  3 Wafer, Key'Alia              Denton                83-02.25     6  
  4 Rouse, Hope                  Wichita Fall          81-00.50     4  
  5 Stallcup, Sheridan           Wichita Fall          78-10.25     2  
  6 Parkison, Madi               Azle                     78-01     1  
  7 Morgan, Ivie                 Azle                  77-06.25  
  8 Hayes, Ashley                Lake Dallas           72-00.50  
  9 Johnson, Areyhea             White Settle          69-08.50  
 10 Agawu, Davina                Denton Guyer          69-01.50  
 11 Jackson, Morgan              Denton                63-08.50  
 12 Simmons, Paige               Denton Guyer          62-09.25  
 13 Cooley, Morgan               White Settle             62-01  
 14 Ballard, Cassidy             Lake Dallas              61-11  
 15 Flemings, Shabriel           Denton                61-03.75  
 16 Pert, Colleen                Wichita Fall          60-09.25  
 17 Beidle, Shelby               Denton Guyer             58-02  
 18 Dunne, Maria                 Lake Dallas              46-01  
 -- Bland, Autumn                White Settle                ND  
 
Event 18  Girls Discus Throw Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Caswell, Taylor              Wichita Fall         145-07.50    10  
  2 Robinson, Dijonnai           Northwest Ne            114-11     8  
  3 Hernandez, Lizbeth           White Settle            105-02     6  
  4 Layton, Ashley               Denton Guyer            100-09     4  
  5 Rhame, Miranda               Denton Guyer             96-10     2  
  6 Holloway, Kirstin            White Settle             96-08     1  
  7 Crow, Kate                   Azle                     95-03  
  8 Stephens, Kelsey             Azle                     94-08  
  9 Long, Kelbi                  Northwest Ne             92-08  
 10 Taylor, Kayla                Denton Guyer             91-00  
 11 Martinez, Clara              Denton                   90-10  
 12 Chambers, Christine          Wichita Fall             89-08  
 13 Minter, Makayla              Denton                   88-06  
 14 Jiles, Ashley                White Settle          83-05.50  
 15 Wilson, Juanita              Denton                   79-09  
 16 Arredondo, Corina            Wichita Fall          79-05.50  
 17 Bossert, Mackenzie           Azle                     68-01  
 18 Laubacher, Kathryn           Lake Dallas           56-00.50  
 
Event 19  Boys Discus Throw JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shemberger, Tyler            Azle                    120-04    10  
  2 Grabiel, Scott               Azle                    115-04     8  
  3 Nwiba, Ben                   Denton Guyer            111-00     6  
  4 Griffin, Kade                Azle                    108-08     4  
  5 King, William                Wichita Fall            104-08     2  
  6 Griffith, Kyle               Northwest Ne            104-04     1  
  7 Soltero, Kyle                Denton Guyer            104-01  
  8 haehn, daegan                Lake Dallas             103-09  
  9 Pershal, Jon                 Denton Guyer            102-05  
 10 Carroll, Jeff                Northwest Ne            101-06  
 11 Greathouse, Clay             Wichita Fall             99-05  
 12 Terry, Judd                  Denton                   95-00  
 13 Bitters, Taylor              White Settle             91-08  
 14 Ryan, David                  Northwest Ne             89-04  
 15 Deramee, David               Denton                   88-04  
 16 Maxwell, Aaron               Denton                   82-10  
 -- stanley, Chase               Lake Dallas                 ND  
 -- Macdougal, Bryce             Lake Dallas                 ND  
 
Event 20  Boys Discus Throw Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lively, Colton               Lake Dallas             150-05    10  
  2 Riley, Dane                  Azle                    145-00     8  
  3 Burnett, Bryan               Northwest Ne            139-05     6  
  4 Lanza, Grant                 Northwest Ne            137-09     4  
  5 Esteves, Joseph              Wichita Fall            135-10     2  
  6 Navarro, James               Wichita Fall            128-09     1  
  7 McCarley, Jacob              White Settle            127-10  
  8 tauaefa, josiah              Lake Dallas             126-00  
  9 Dixon, Lance                 Wichita Fall            124-02  
 10 Daniel, Alec                 Northwest Ne            122-10  
 11 Correa, Isiah                Denton Guyer            121-01  
 12 Bershell, Adam               Denton                  120-09  
 13 Martinez, Daniel             White Settle            118-04  
 14 Dunlap, Chase                Denton Guyer            111-04  
 15 Jung, Seong                  Denton                  110-11  
 16 London, Chase                Wichita Fall            108-00  
 17 Morgan, Willy                Wichita Fall             98-02  
 -- Williams, Tim                Lake Dallas                 ND  
 -- Wirts, Zach                  White Settle                ND  
 -- Rico, Eric                   Azle                        ND  
 -- Fuller, James                Denton                      ND  
 
Event 21  Girls Shot Put JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wafer, Key'Alia              Denton                30-04.50    10  
  2 Holmes, Alex                 Wichita Fall          27-07.50     8  
  3 Kluge, Kristen               Azle                  27-02.50     6  
  4 McKnight, Mallory            Denton Guyer          27-01.00     4  
  5 Parkison, Madi               Azle                  26-05.00     2  
  6 Noble, Tierra                Denton Guyer          26-02.00     1  
  7 Johnson, Areyhea             White Settle          26-01.50  
  8 Morgan, Ivie                 Azle                  25-10.00  
  9 Rouse, Hope                  Wichita Fall          25-07.00  
  9 Jackson, Morgan              Denton                25-07.00  
 11 Flemings, Shabriel           Denton                24-11.00  
 12 Stallcup, Sheridan           Wichita Fall          23-11.00  
 12 Dunne, Katriona              Lake Dallas           23-11.00  
 14 Cooley, Morgan               White Settle          23-04.00  
 15 Calloway, Jada               Denton Guyer          23-03.00  
 16 Dunne, Maria                 Lake Dallas           18-11.00  
 17 Ballard, Cassidy             Lake Dallas           17-03.00  
 -- Bland, Autumn                White Settle                ND  
 
Event 22  Girls Shot Put Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Guererro, Maira              Wichita Fall          39-06.00    10  
  2 Miles, Leilyn                Northwest Ne          38-09.00     8  
  3 Minter, Makayla              Denton                38-05.00     6  
  4 Robinson, Dijonnai           Northwest Ne          37-10.00     4  
  5 Harrison, Brea               Wichita Fall          33-00.00     2  
  6 Buckley, Meredith            Wichita Fall          32-08.00     1  
  7 Arredondo, Corina            Wichita Fall          31-08.00  
  8 Crow, Kate                   Azle                  31-02.00  
  9 Hudspeth, Jordan             Denton                30-07.00  
 10 Franklin, Keandra            Denton Guyer          30-06.00  
 11 Bossert, Mackenzie           Azle                  30-01.00  
 12 Odunaiya, Bose               Denton                29-06.00  
 13 Layton, Ashley               Denton Guyer          29-05.50  
 14 Brooks, Mercedes             Wichita Fall          29-05.00  
 15 Hernandez, Lizbeth           White Settle          29-04.50  
 16 Jiles, Ashley                White Settle          28-02.00  
 17 Stephens, Kelsey             Azle                  27-03.50  
 18 Laubacher, Kathryn           Lake Dallas           26-02.00  
 19 Taylor, Kayla                Denton Guyer          26-01.00  
 20 Holloway, Kirstin            White Settle          25-05.00  
 
Event 23  Boys Shot Put JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shemberger, Tyler            Azle                  42-02.00    10  
  2 Griffin, Kade                Azle                  40-07.50     8  
  3 Grabiel, Scott               Azle                  39-11.50     6  
  4 Griffith, Kyle               Northwest Ne          39-09.00     4  
  5 Blue, Marquise               Wichita Fall          39-00.00     2  
  6 Jimenez, Joe                 Wichita Fall          38-09.50     1  
  7 Nwiba, Ben                   Denton Guyer          38-05.00  
  8 Terry, Judd                  Denton                37-10.00  
  9 Vedana, Cesar                Denton Guyer          37-03.00  
 10 haehn, daegan                Lake Dallas           36-11.00  
 11 Tsapos, Michael              Northwest Ne          36-08.50  
 12 Smith, Duke                  Northwest Ne          36-00.00  
 13 Zamudio, Miguel              Wichita Fall          35-05.50  
 14 Casillas, Devin              White Settle          35-05.00  
 15 Maxwell, Aaron               Denton                34-07.50  
 16 Thompson, Carl               Denton Guyer          34-02.50  
 17 Bitters, Taylor              White Settle          34-01.00  
 18 stanley, Chase               Lake Dallas           34-00.00  
 19 Alfaro, Joseph               White Settle          33-09.00  
 20 Deramee, David               Denton                33-08.50  
 21 Macdougal, Bryce             Lake Dallas           29-05.50  
 22 Callahan, Kyle               Wichita Fall          25-07.00  
 
Event 24  Boys Shot Put Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sorge, Harrison              Wichita Fall          52-09.50    10  
  2 Williams, Bryce              Lake Dallas           48-05.50     8  
  3 London, Chase                Wichita Fall          48-03.00     6  
  4 Reneau, Skylar               Northwest Ne          47-02.00     4  
  5 Morris, Patrick              Denton Guyer          46-07.00     2  
  6 Lively, Colton               Lake Dallas           46-03.50     1  
  7 O'Neil, Connor               Northwest Ne          45-05.50  
  8 Crow, Johnny                 Azle                  44-07.00  
  9 Huizenga, Anders             Northwest Ne          41-10.00  
 10 Whitson, Ty                  Wichita Fall          41-06.00  
 10 Clark, Rowdy                 Denton                41-06.00  
 12 Gray, Devin                  White Settle          41-01.50  
 13 Riley, Dane                  Azle                  40-05.00  
 14 McCormick, Sam               Denton Guyer          39-10.50  
 15 Fuller, James                Denton                39-05.00  
 16 Shantz, Grayson              Lake Dallas           39-04.00  
 17 Correa, Isiah                Denton Guyer          39-03.00  
 18 Jung, Seong                  Denton                38-09.00  
 19 Thomas, Steffen              Wichita Fall          36-10.00  
 20 Martinez, Daniel             White Settle          36-00.00  
 -- Wirts, Zach                  White Settle                ND  
 -- Rico, Eric                   Azle                        ND  
 
Event 25  Girls 3200 Meter Run JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jeffcoat, Leah               Northwest Ne          13:20.00    10  
  2 Poyser, Danielle             Denton Guyer          13:52.00     8  
  3 Delaughter, Aubrey           Northwest Ne          13:59.00     6  
  4 Pert, Lauren                 Wichita Fall          13:59.60     4  
  5 Najera, Laura                Northwest Ne          14:01.00     2  
  6 Ayers, Emily                 Denton Guyer          14:44.00     1  
  7 Sellers, Chasity             Azle                  14:57.00  
  8 Peltier, Carina              Denton Guyer          15:26.00  
 -- Wilson, Jasmine              Azle                        NT  
 -- Gonzalez, Jewel              Wichita Fall                NT  
 -- Self, Misty                  Azle                        NT  
 -- Zuniga, Vanessa              White Settle                NT  
 
Event 26  Girls 3200 Meter Run Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Norton, Devin                Denton Guyer          12:40.97    10  
  2 Windle, Dria                 Denton Guyer          12:51.70     8  
  3 Carr, Allexus                White Settle          13:05.62     6  
  4 Perna, Sara                  Azle                  13:07.36     4  
  5 Muniz, Jordan                Denton                13:15.70     2  
  6 Bivens, Sidney               Azle                  13:19.46     1  
  7 Schlueter, Lindsay           Azle                  13:22.75  
  8 Jenkins, Ashley              Northwest Ne          13:26.09  
 -- Pawloski, Caitlin            Wichita Fall                NT  
 -- Ingle, Michelle              Wichita Fall                NT  
 -- Jackson, Megan               Wichita Fall                NT  
 -- McManus, Annya               Denton                      NT  
 -- Fernandez, Anna              Denton                      NT  
 
Event 27  Boys 3200 Meter Run JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cebulske, Alex               Northwest Ne          11:19.00    10  
  2 Card, Caleb                  Northwest Ne          11:23.00     8  
  3 McGill, Christian            Azle                  11:35.00     6  
  4 Stewart, Tyler               Azle                  11:44.00     4  
  5 Freeze, Zach                 Denton Guyer          11:51.00     2  
  6 Sherman, Keaton              Azle                  11:52.00     1  
  7 Catletti, Russell            Wichita Fall          11:57.00  
  8 Ortez, Kendell               Lake Dallas           12:06.00  
 -- Minervini, Ian               White Settle                NT  
 -- Peppers, Thomas              White Settle                NT  
 -- Gill-Dales, Brandon          White Settle                NT  
 -- Medina, Jesus                Denton                      NT  
 -- Portele, Brandon             Denton                      NT  
 -- Juarez, Ruben                Wichita Fall                NT  
 -- Escobar, Jesse               Denton Guyer                NT  
 -- Baird, Austin                Northwest Ne                NT  
 -- ramirez, saul                Lake Dallas                 NT  
 -- Gardiner, Dakota             Denton                      NT  
 -- Ayers, Quinton               Denton Guyer                NT  
 
Event 28  Boys 3200 Meter Run Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 James, Bradley               Lake Dallas           10:15.01    10  
  2 Collard, Brian               Azle                  10:15.71     8  
  3 Mooney, Ervin                Northwest Ne          10:20.32     6  
  4 Sterenberg, Ben              Denton Guyer          10:28.94     4  
  5 Johnson, Tyler               Azle                  10:33.70     2  
  6 Ryan, Logan                  Lake Dallas           10:56.66     1  
  7 Fusselman, Dane              Northwest Ne          11:24.54  
  8 McManus, Brandon             Denton                11:34.93  
 -- Dunn, Joe                    Northwest Ne                NT  
 -- Roache, Cody                 Denton                      NT  
 
Event 29  Girls 4x100 Meter Relay JV Girls
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Denton Guyer  'A'                                     52.75    20  
  2 Northwest Nelson  'A'                                 53.02    16  
  3 Azle  'A'                                             53.56    12  
 -- Lake Dallas  'A'                                         NT  
 -- Denton  'A'                                              DQ  
 
Event 30  Girls 4x100 Meter Relay Varsity Girls
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Northwest Nelson  'A'                                 48.89    20  
  2 Lake Dallas  'A'                                      49.55    16  
  3 Denton  'A'                                           49.91    12  
  4 Azle  'A'                                             50.53     8  
  5 Denton Guyer  'A'                                     50.54     4  
  6 White Settlement Brewer  'A'                          51.02     2  
  7 Wichita Falls  'A'                                    53.34  
 -- Wichita Falls Rider  'A'                                 DQ  
 
Event 31  Boys 4x100 Meter Relay JV Boys
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Northwest Nelson  'A'                                 44.31    20  
  2 Denton Guyer  'A'                                     45.24    16  
  3 Wichita Falls Rider  'A'                              45.55    12  
  4 Azle  'A'                                             46.24     8  
  5 Wichita Falls  'A'                                    47.02     4  
 -- Denton  'A'                                              DQ  
 
Event 32  Boys 4x100 Meter Relay Varsity Boys
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Denton Guyer  'A'                                     42.25    20  
  2 Northwest Nelson  'A'                                 43.39    16  
  3 Wichita Falls Rider  'A'                              43.43    12  
  4 Denton  'A'                                           43.45     8  
  5 Azle  'A'                                             44.55     4  
  6 White Settlement Brewer  'A'                          44.62     2  
  7 Wichita Falls  'A'                                    44.94  
 
Event 33  Girls 800 Meter Run JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fonville, Kylie              Azle                   2:33.92    10  
  2 Brown, Hannah                Denton Guyer           2:35.77     8  
  3 McConnell, Crystal           Azle                   2:38.19     6  
  4 Aguilar, Yasmine             Northwest Ne           2:41.03     4  
  5 Travis, Dani                 Denton Guyer           2:43.44     2  
  6 Trevino, Marissa             White Settle           2:46.81     1  
  7 Cruz, Laura                  Denton                 2:47.51  
  8 Kennedy, Alexa               Northwest Ne           2:48.14  
 -- Price, Boston                White Settle                NT  
 -- Bradley, Caroline            White Settle                NT  
 -- Golden, Naomi                Wichita Fall                NT  
 -- Wilson, Jasmine              Azle                        NT  
 -- Swagerty, Bailey             Wichita Fall                NT  
 -- Williams, Nadia              Lake Dallas                 NT  
 -- Correa, Erika                Lake Dallas                 NT  
 -- Johnson, Gwen                Denton                      NT  
 -- Zuniga, Vanessa              White Settle                NT  
 -- Ortiz, Natalie               Northwest Ne                NT  
 
Event 34  Girls 800 Meter Run Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ryan, Rana                   Northwest Ne           2:20.67    10  
  2 Karlen, Andrea               Northwest Ne           2:26.09     8  
  3 Dean, Chandler               Denton Guyer           2:27.56     6  
  4 Van Voorhis, Brianne         Denton Guyer           2:28.23     4  
  5 Curtis, Lauren               White Settle           2:30.38     2  
  6 Judd, Whitney                Azle                   2:31.01     1  
  7 Bucklew, Peyton              Denton Guyer           2:31.04  
  8 Garcia, Kylee                Wichita Fall           2:34.26  
 -- Perna, Sara                  Azle                        NT  
 -- Ortiz, Megan                 White Settle                NT  
 -- Schlueter, Lindsay           Azle                        NT  
 -- Catletti, Skye               Wichita Fall                NT  
 -- Espinosa, Annabel            Wichita Fall                NT  
 -- Howell, Shelby               Denton                      NT  
 -- Davis, Taylor                Lake Dallas                 NT  
 -- McKoy, Jasmine               Denton                      NT  
 -- Winn, Hannah                 Denton                      NT  
 -- Cross, Molly                 Northwest Ne                NT  
 
Event 35  Boys 800 Meter Run JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mickus, Ryan                 Wichita Fall           2:12.23    10  
  2 Kuehler, John David          Denton Guyer           2:13.91     8  
  3 Nichols, Caleb               Azle                   2:14.96     6  
  4 Norton, Kyle                 Northwest Ne           2:16.37     4  
  5 giles, blue                  Lake Dallas            2:16.90     2  
  6 Fiorentino, Gregory          Wichita Fall           2:17.73     1  
  7 Welsh, Josh                  Northwest Ne           2:19.34  
  8 Dunne, James                 Lake Dallas            2:19.73  
 -- Molinar, Mason               White Settle                NT  
 -- Minervini, Ian               White Settle                NT  
 -- Javed, Mijad                 White Settle                NT  
 -- King, Brandon                Azle                        NT  
 -- Price, Justin                Wichita Fall                NT  
 -- Dixon, Logan                 Wichita Fall                NT  
 -- Eustache, Stephon            Denton Guyer                NT  
 -- Bishop, Justin               Denton                      NT  
 -- Brown, Max                   Denton Guyer                NT  
 -- Largen, Caleb                Northwest Ne                NT  
 -- Solis, Jesus                 Denton                      NT  
 -- Dorsey, Logan                Denton                      NT  
 
Event 36  Boys 800 Meter Run Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kuehler, Colby               Denton Guyer           2:00.40    10  
  2 Perez, Tony                  Denton Guyer           2:00.65     8  
  3 Stowers, Jeffon              Denton                 2:03.02     6  
  4 Yandell, Chase               White Settle           2:03.87     4  
  5 Ryan, Logan                  Lake Dallas            2:07.65     2  
  6 Self, Jacob                  Azle                   2:07.75     1  
  7 Weaver, Calvin               Northwest Ne           2:09.90  
  8 Baker, Leighton              Denton Guyer           2:10.14  
 -- Gary, Quinn                  Denton                      NT  
 -- Coss, Luke                   White Settle                NT  
 -- Smith, Michael               Wichita Fall                NT  
 -- Taylor, Devin                Northwest Ne                NT  
 -- Ward, Cy                     Denton                      NT  
 -- Garcia, Christian            Northwest Ne                NT  
 
Event 37  Girls 100 Meter Hurdles JV Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Crawford, Lyndee             Northwest Ne           16.69q     16.69q  1 
  2 Phillips, Katie              Azle                   17.25q     17.25q  2 
  3 Fisher, Jordan               Lake Dallas            18.02q     18.02q  1 
  4 Thompson, Shania             Northwest Ne           18.34q     18.34q  2 
  5 Slaughter, Sydney            Lake Dallas            18.48q     18.48q  2 
  6 Thomason, Ayden              Azle                   18.49q     18.49q  2 
  7 Ludwig, Morgan               Azle                   18.70q     18.70q  1 
  8 Wheeler, Lauren              Denton Guyer           18.80q     18.80q  1 
  9 Smith, Kimberlee             White Settle           19.56      19.56   1 
 10 Gossett, Kourtney            Lake Dallas            19.64      19.64   1 
 11 Hanks, Julia                 Denton                 20.66      20.66   2 
 12 Brown, Jasmine               Denton Guyer           20.87      20.87   1 
 -- Jefferson, Dynasti           Denton                    NT         NT   2 
 
Event 37  Girls 100 Meter Hurdles JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Crawford, Lyndee             Northwest Ne             16.68    10  
  2 Phillips, Katie              Azle                     17.14     8  
  3 Fisher, Jordan               Lake Dallas              17.88     6  
  4 Thompson, Shania             Northwest Ne             18.44     4  
  5 Thomason, Ayden              Azle                     18.73     2  
  6 Wheeler, Lauren              Denton Guyer             18.89     1  
  7 Ludwig, Morgan               Azle                     18.95  
  8 Slaughter, Sydney            Lake Dallas              19.01  
 
Event 38  Girls 100 Meter Hurdles Varsity Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Wright, Emalee               Northwest Ne           15.74q     15.74q  1 
  2 Peterie, Paetyn              Denton Guyer           15.84q     15.84q  2 
  3 Amadi, Victoria              Denton                 15.93q     15.93q  1 
  4 Hyde, Darla                  Northwest Ne           16.46q     16.46q  2 
  5 Lawson, Courtney             Northwest Ne           16.66q     16.66q  1 
  6 Vonnahme, Kylie              Lake Dallas            17.00q     17.00q  2 
  7 Barry, Kayla                 Lake Dallas            17.45q     17.45q  2 
  8 Johnson, Le'Andra            Denton                 17.65q     17.65q  1 
  9 Smith, Bre                   Denton Guyer           18.00      18.00   2 
 10 Brechbuhl, Maddie            Azle                   18.06      18.06   1 
 11 Uptmore, Bailey              Azle                   18.32      18.32   2 
 12 Taylor, Myesha               Denton                 19.00      19.00   1 
 13 Steakley, Savannah           Denton Guyer           29.23      29.23   2 
 -- Lysaght, Carlee              Azle                      NT         NT   1 
 
Event 38  Girls 100 Meter Hurdles Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Wright, Emalee               Northwest Ne             15.43    10  
  2 Amadi, Victoria              Denton                   15.69     8  
  3 Peterie, Paetyn              Denton Guyer             15.81     6  
  4 Hyde, Darla                  Northwest Ne             16.64     4  
  5 Lawson, Courtney             Northwest Ne             16.65     2  
  6 Barry, Kayla                 Lake Dallas              17.52     1  
  7 Vonnahme, Kylie              Lake Dallas              19.09  
  8 Johnson, Le'Andra            Denton                   24.91  
 
Event 39  Boys 110 Meter Hurdles JV Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Hatch, Josh                  Wichita Fall           17.43q     17.43q  2 
  2 David, Justin                Northwest Ne           17.50q     17.50q  2 
  3 Blue, Trever                 Northwest Ne           17.69q     17.69q  1 
  4 Rivera, Tyler                Lake Dallas            17.96q     17.96q  2 
  5 Venable, Devon               Azle                   18.32q     18.32q  1 
  6 Klidal, Landon               Denton                 18.35q     18.35q  1 
  7 Lopez, Adrian                Wichita Fall           18.76q     18.76q  2 
  8 Rivers, Cole                 Denton                 19.05q     19.05q  1 
  9 Price, Jerred                Azle                   19.28      19.28   2 
 10 Montgomery, Draven           Wichita Fall           19.38      19.38   1 
 11 Savage, T.J.                 Azle                   19.47      19.47   1 
 12 Smith, Ryan                  Northwest Ne           19.52      19.52   2 
 -- Galvan, Israel               Denton                    NT         NT   1 
 -- Genus, Jacobi                Wichita Fall              NT         NT   2 
 
Event 39  Boys 110 Meter Hurdles JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Hatch, Josh                  Wichita Fall             17.47    10  
  2 Venable, Devon               Azle                     17.59     8  
  3 David, Justin                Northwest Ne             17.87     6  
  4 Rivera, Tyler                Lake Dallas              17.92     4  
  5 Lopez, Adrian                Wichita Fall             18.41     2  
  6 Blue, Trever                 Northwest Ne             18.76     1  
  7 Klidal, Landon               Denton                   19.01  
  8 Rivers, Cole                 Denton                   19.64  
 
Event 40  Boys 110 Meter Hurdles Varsity Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Hunter, Jaylen               Denton Guyer           14.59q     14.59q  2 
  2 Branch, Juvuan               Wichita Fall           14.91q     14.91q  1 
  3 Allison, Davon               Wichita Fall           15.25q     15.25q  1 
  4 Ledger, Conor                Northwest Ne           15.82q     15.82q  2 
  5 Pine, Dylan                  Wichita Fall           15.83q     15.83q  2 
  6 Levy, Davonte                Denton                 16.41q     16.41q  2 
  7 Reinhard, Conrad             Azle                   16.45q     16.45q  1 
  8 Delgado, Hector              Denton                 16.48q     16.48q  1 
  9 Westbrook, Dillon            Azle                   16.69      16.69   1 
 10 Losoya, John                 Wichita Fall           18.50      18.50   2 
 11 Hall, Wyatt                  Northwest Ne           18.51      18.51   1 
 12 Washington, Javante          White Settle           18.85      18.85   2 
 13 Jones, Ryan                  Azle                   18.87      18.87   2 
 14 Noriega, Javier              Denton                 20.64      20.64   1 
 -- Giordano, Sam                Wichita Fall              NT         NT   1 
 
Event 40  Boys 110 Meter Hurdles Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Hunter, Jaylen               Denton Guyer             14.43    10  
  2 Branch, Juvuan               Wichita Fall             14.91     8  
  3 Allison, Davon               Wichita Fall             15.31     6  
  4 Ledger, Conor                Northwest Ne             15.33     4  
  5 Delgado, Hector              Denton                   16.17     2  
  6 Reinhard, Conrad             Azle                     16.72     1  
  7 Levy, Davonte                Denton                   17.59  
  8 Pine, Dylan                  Wichita Fall             19.57  
 
Event 41  Girls 100 Meter Dash JV Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Karlen, Amanda               Northwest Ne           13.19q     13.19q  1 
  2 Peters, Aryana               Northwest Ne           13.31q     13.31q  3 
  3 Mongo, Jade                  Denton Guyer           13.32q     13.32q  3 
  4 McCain, Demi                 White Settle           13.33q     13.33q  3 
  5 Lemesany, Brittany           Northwest Ne           13.52q     13.52q  2 
  6 Renfro, Kelsi                Wichita Fall           13.55q     13.55q  2 
  7 Rodgers, Hannah              Azle                   13.86q     13.86q  3 
  8 Roberson, Adryna             Lake Dallas            13.89q     13.89q  2 
  9 San Miguel, Skylar           Denton Guyer           13.92      13.92   2 
  9 Yessuff, Lore                Denton                 13.92      13.92   1 
 11 Haldeman, Haley              Lake Dallas            14.06      14.06   1 
 12 Finch, Shelbi                Azle                   14.09      14.09   2 
 13 Poore, Sierra                Wichita Fall           14.25      14.25   2 
 14 Mactribouy, Sasha            Denton                 14.29      14.29   1 
 15 Theard, Erin                 Denton                 14.31      14.31   1 
 16 Alviar, Deanna               Azle                   14.41      14.41   3 
 17 Anderson, Ginny              Wichita Fall           16.02      16.02   3 
 -- Ables, Baylee                White Settle              NT         NT   1 
 -- Gates-Hicks, Antranese       Wichita Fall              NT         NT   3 
 
Event 41  Girls 100 Meter Dash JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Mongo, Jade                  Denton Guyer             13.41    10  
  2 Karlen, Amanda               Northwest Ne             13.47     8  
  3 Peters, Aryana               Northwest Ne             13.60     6  
  4 McCain, Demi                 White Settle             13.68     4  
  5 Lemesany, Brittany           Northwest Ne             13.95     2  
  6 Renfro, Kelsi                Wichita Fall             14.00     1  
  7 Rodgers, Hannah              Azle                     14.22  
 -- Roberson, Adryna             Lake Dallas                 NT  
 
Event 42  Girls 100 Meter Dash Varsity Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Lyons, Candalyn              Denton Guyer           12.05q     12.05q  3 
  2 Brim, Lynnsey                Northwest Ne           12.28q     12.28q  1 
  3 Brown, Brielle               Lake Dallas            12.30q     12.30q  2 
  4 Minter, Jessica              White Settle           12.34q     12.34q  2 
  5 Walker, Bre'Ana              Denton                 12.37q     12.37q  2 
  5 Jackson, Sophia              Lake Dallas            12.37q     12.37q  3 
  7 Madrid, Anabella             Northwest Ne           12.44q     12.44q  1 
  8 Harris, Joyner               Denton Guyer           12.49q     12.49q  3 
  9 Dews, Keke                   Denton                 12.51      12.51   3 
 10 Butler, Taren                Northwest Ne           12.56      12.56   2 
 11 Franklin, Keandra            Denton Guyer           12.59      12.59   2 
 12 Taylor, Alyssa               White Settle           12.75      12.75   1 
 13 Olabamiji, Vivian            Denton                 12.77      12.77   1 
 14 Beatty, Ada                  Wichita Fall           13.06      13.06   3 
 15 Allen, Ashili                Wichita Fall           13.39      13.39   3 
 16 Jordan, Nina                 Lake Dallas            13.46      13.46   2 
 17 Rhuman, Amelia               White Settle           13.91      13.91   2 
 -- Wingfield, Bri               Wichita Fall              NT         NT   1 
 -- Vaughn, Tamera               Wichita Fall              NT         NT   1 
 
Event 42  Girls 100 Meter Dash Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Lyons, Candalyn              Denton Guyer             12.03    10  
  2 Brown, Brielle               Lake Dallas              12.27     8  
  3 Jackson, Sophia              Lake Dallas              12.41     6  
  4 Minter, Jessica              White Settle             12.46     4  
  5 Brim, Lynnsey                Northwest Ne             12.47     2  
  6 Harris, Joyner               Denton Guyer             12.63     1  
  7 Madrid, Anabella             Northwest Ne             12.90  
  8 Walker, Bre'Ana              Denton                   12.91  
 
Event 43  Boys 100 Meter Dash JV Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Sanders, Hayden              Northwest Ne           11.16q     11.16q  2 
  2 Kabongo, Joel                Northwest Ne           11.18q     11.18q  3 
  3 Ortiz, Jordan                Northwest Ne           11.25q     11.25q  1 
  4 Equival, Cesar               Denton                 11.30q     11.30q  3 
  4 Willet, Justin               Azle                   11.30q     11.30q  1 
  6 Woods, Trey                  Denton Guyer           11.41q     11.41q  1 
  7 gowans, timothy              Lake Dallas            11.53q     11.53q  2 
  8 Minor, Darion                Wichita Fall           11.64q     11.64q  2 
  9 Smith, Chase                 Azle                   11.67      11.67   3 
 10 Higgins, Rodney              Wichita Fall           11.69      11.69   3 
 11 Norton, James                Azle                   11.74      11.74   2 
 12 mcdowell, tre                Lake Dallas            11.81      11.81   2 
 13 Summerhill, Nolan            White Settle           11.91      11.91   3 
 14 Hearvy, Key' Andrea          Denton                 12.08      12.08   1 
 15 Trammell, Vernard            Wichita Fall           12.25      12.25   1 
 16 Miller, Quana                Wichita Fall           12.35      12.35   1 
 -- Fells, Julian                Wichita Fall              NT         NT   2 
 -- Reed, Tyler                  White Settle              NT         NT   2 
 -- Thomas, DeRodney             Denton                    NT         NT   2 
 -- Rowe, Darrion                White Settle              NT         NT   3 
 -- Wright, Brandon              Wichita Fall              NT         NT   1 
 
Event 43  Boys 100 Meter Dash JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Ortiz, Jordan                Northwest Ne             11.07    10  
  2 Kabongo, Joel                Northwest Ne             11.19     8  
  3 Sanders, Hayden              Northwest Ne             11.20     6  
  4 Equival, Cesar               Denton                   11.52     4  
  5 Willet, Justin               Azle                     11.53     2  
  6 gowans, timothy              Lake Dallas              11.56     1  
  7 Woods, Trey                  Denton Guyer             11.59  
  8 Minor, Darion                Wichita Fall             12.13  
 
Event 44  Boys 100 Meter Dash Varsity Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 parsons, thomas              Lake Dallas            10.53q     10.53q  1 
  2 Schilleci, John              Denton Guyer           10.56q     10.56q  3 
  3 Poe, Michael                 Azle                   10.69q     10.69q  1 
  4 Scott, Adam                  Denton Guyer           10.75q     10.75q  2 
  5 Robinson, Kori               Wichita Fall           10.76q     10.76q  3 
  6 Green, Courtney              Denton                 10.95q     10.95q  3 
  7 Miles, Courtney              Northwest Ne           10.99q     10.99q  2 
  8 Crawford, Alwin              Northwest Ne           11.06q     11.06q  1 
  9 Gibson, Chris                White Settle           11.07      11.07   2 
 10 Jackson, Trevon              Denton                 11.11      11.11   2 
 11 Doucet, Deavonte             Denton                 11.18      11.18   3 
 12 Dabbs, Leslie (Lj)           Wichita Fall           11.34      11.34   2 
 13 McCracken, Rylee             Azle                   11.41      11.41   3 
 14 Donaldson, Armani            Wichita Fall           11.63      11.63   3 
 15 Jennings, Bryson             Azle                   11.64      11.64   1 
 16 Hasan, Adam                  Lake Dallas            11.73      11.73   2 
 17 Whitaker, Richard            Denton Guyer           11.81      11.81   1 
 18 Blake, Tylor                 Northwest Ne           12.00      12.00   1 
 
Event 44  Boys 100 Meter Dash Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 parsons, thomas              Lake Dallas              10.68    10  
  2 Schilleci, John              Denton Guyer             10.69     8  
  3 Robinson, Kori               Wichita Fall             10.91     6  
  4 Scott, Adam                  Denton Guyer             10.97     4  
  5 Poe, Michael                 Azle                     11.06     2  
  6 Miles, Courtney              Northwest Ne             11.25     1  
  7 Crawford, Alwin              Northwest Ne             11.32  
  8 Green, Courtney              Denton                   11.52  
 
Event 45  Girls 4x200 Meter Relay JV Girls
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Denton Guyer  'A'                                   1:52.55    20  
  2 Northwest Nelson  'A'                               1:53.28    16  
  3 Azle  'A'                                           1:57.52    12  
  4 Denton  'A'                                         1:58.89     8  
  5 White Settlement Brewer  'A'                        2:01.58     4  
 
Event 46  Girls 4x200 Meter Relay Varsity Girls
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Denton Guyer  'A'                                   1:46.12    20  
  2 Northwest Nelson  'A'                               1:47.84    16  
  3 Azle  'A'                                           1:50.31    12  
  4 White Settlement Brewer  'A'                        1:52.34     8  
  5 Wichita Falls Rider  'A'                            1:55.71     4  
 -- Denton  'A'                                              NT  
 
Event 47  Boys 4x200 Meter Relay JV Boys
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Denton Guyer  'A'                                   1:34.75    20  
  2 Northwest Nelson  'A'                               1:35.33    16  
  3 Wichita Falls Rider  'A'                            1:36.75    12  
  4 White Settlement Brewer  'A'                        1:37.66     8  
  5 Denton  'A'                                         1:39.00     4  
  6 Azle  'A'                                           1:40.55     2  
 
Event 48  Boys 4x200 Meter Relay Varsity Boys
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Denton Guyer  'A'                                   1:28.80    20  
  2 Northwest Nelson  'A'                               1:32.48    16  
  3 Denton  'A'                                         1:32.89    12  
  4 White Settlement Brewer  'A'                        1:32.95     8  
  5 Azle  'A'                                           1:43.29     4  
 -- Wichita Falls Rider  'A'                                 NT  
 -- Lake Dallas  'A'                                         NT  
 
Event 49  Girls 400 Meter Dash JV Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Arias, Elese                 Denton Guyer         1:05.22q   1:05.22q  2 
  2 Peters, Aryana               Northwest Ne         1:05.61q   1:05.61q  1 
  3 Travis, Dani                 Denton Guyer         1:06.77q   1:06.77q  1 
  4 Freed, Kameron               Northwest Ne         1:07.08q   1:07.08q  1 
  5 Herlacher, Katlin            Denton Guyer         1:08.32q   1:08.32q  2 
  6 Williams, Nadia              Lake Dallas          1:10.52q   1:10.52q  2 
  7 Crabtree, Savanah            Azle                 1:10.54q   1:10.54q  1 
  8 Correa, Erika                Lake Dallas          1:11.47q   1:11.47q  1 
  9 Renfro, Kelsi                Wichita Fall         1:14.12    1:14.12   2 
 10 Miller, Maddie               Azle                 1:14.14    1:14.14   1 
 11 Price, Boston                White Settle         1:17.50    1:17.50   2 
 12 Chapman, Caroline            Lake Dallas          1:17.91    1:17.91   2 
 13 Eddleman, Gracie             Northwest Ne         1:18.09    1:18.09   2 
 14 Golden, Naomi                Wichita Fall         1:24.62    1:24.62   1 
 -- Verrett, Elizabeth           Azle                      NT         NT   2 
 -- Bradley, Caroline            White Settle              NT         NT   1 
 
Event 49  Girls 400 Meter Dash JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Arias, Elese                 Denton Guyer           1:04.11    10  
  2 Peters, Aryana               Northwest Ne           1:04.40     8  
  3 Herlacher, Katlin            Denton Guyer           1:06.05     6  
  4 Freed, Kameron               Northwest Ne           1:06.07     4  
  5 Travis, Dani                 Denton Guyer           1:06.84     2  
  6 Crabtree, Savanah            Azle                   1:09.32     1  
  7 Correa, Erika                Lake Dallas            1:11.94  
  8 Williams, Nadia              Lake Dallas            1:12.30  
 
Event 50  Girls 400 Meter Dash Varsity Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Akinniyi, Ola                Denton Guyer         1:00.88q   1:00.88q  1 
  2 Pena, April                  Denton               1:01.57q   1:01.57q  2 
  3 Duis, Delaney                Northwest Ne         1:03.37q   1:03.37q  3 
  4 Thomas, Karly                Azle                 1:04.61q   1:04.61q  1 
  5 Wickware, Bre                Denton Guyer         1:04.70q   1:04.70q  3 
  6 Reckmeyer, Hannah            Northwest Ne         1:04.78q   1:04.78q  2 
  7 Davis, Taylor                Lake Dallas          1:04.86q   1:04.86q  3 
  8 Shelton, Da'ija              Denton Guyer         1:04.99q   1:04.99q  1 
  9 Fisher, Sydney               Northwest Ne         1:05.05    1:05.05   3 
 10 Curtis, Lauren               White Settle         1:05.85    1:05.85   2 
 11 Garcia, Kylee                Wichita Fall         1:06.84    1:06.84   1 
 12 Beatty, Ada                  Wichita Fall         1:08.44    1:08.44   2 
 13 Richie, Rachel               Wichita Fall         1:09.80    1:09.80   2 
 14 McKoy, Jasmine               Denton               1:09.94    1:09.94   1 
 15 Linn, Nicole                 Wichita Fall         1:10.00    1:10.00   2 
 16 McManus, Annya               Denton               1:17.31    1:17.31   3 
 -- Allen, Ashili                Wichita Fall              NT         NT   1 
 
Event 50  Girls 400 Meter Dash Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Pena, April                  Denton                   59.40    10  
  2 Akinniyi, Ola                Denton Guyer             59.74     8  
  3 Duis, Delaney                Northwest Ne           1:02.76     6  
  4 Reckmeyer, Hannah            Northwest Ne           1:02.96     4  
  5 Davis, Taylor                Lake Dallas            1:03.08     2  
  6 Shelton, Da'ija              Denton Guyer           1:03.19     1  
  7 Thomas, Karly                Azle                   1:04.49  
  8 Wickware, Bre                Denton Guyer           1:05.23  
 
Event 51  Boys 400 Meter Dash JV Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Dunn, Jonathan               Wichita Fall           54.82q     54.82q  1 
  2 Miller, Emmonie              Denton                 55.19q     55.19q  2 
  3 Haynes, David                Denton Guyer           55.27q     55.27q  2 
  4 Carter, Christian            Northwest Ne           55.34q     55.34q  1 
  5 Bateman, Luke                Wichita Fall           55.88q     55.88q  3 
  6 Milton, Stephon              Northwest Ne           56.07q     56.07q  3 
  7 Ortiz, Ian                   White Settle           56.59q     56.59q  1 
  8 Howard, Dalton               Northwest Ne           57.74q     57.74q  1 
  9 Anderson, Justin             Wichita Fall           58.11      58.11   2 
 10 Gray, Hayden                 Denton                 58.47      58.47   3 
 11 Webber, Dominick             White Settle         1:00.26    1:00.26   2 
 12 DelPrincipe, Matt            Azle                 1:00.72    1:00.72   2 
 13 Miller, Justin               Azle                 1:03.32    1:03.32   1 
 14 Boemer, Zach                 Azle                 1:03.38    1:03.38   3 
 15 Beason, Jeremy               Lake Dallas          1:09.39    1:09.39   2 
 16 Javed, Mijad                 White Settle         1:11.13    1:11.13   3 
 -- Crowe, Caleb                 Denton Guyer              NT         NT   3 
 -- Edwards, Ian                 Denton Guyer              NT         NT   1 
 -- Delgado, Franky              Denton                    NT         NT   2 
 
Event 51  Boys 400 Meter Dash JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Dunn, Jonathan               Wichita Fall             54.18    10  
  2 Carter, Christian            Northwest Ne             54.59     8  
  3 Milton, Stephon              Northwest Ne             54.88     6  
  4 Bateman, Luke                Wichita Fall             54.91     4  
  5 Haynes, David                Denton Guyer             54.93     2  
  6 Ortiz, Ian                   White Settle             56.04     1  
  7 Howard, Dalton               Northwest Ne             56.08  
  8 Miller, Emmonie              Denton                   57.42  
 
Event 52  Boys 400 Meter Dash Varsity Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Campos, Juan                 Lake Dallas            52.07q     52.07q  2 
  2 Ehlmann, Joseph              Azle                   52.94q     52.94q  3 
  3 Plihon, Yohan                Northwest Ne           52.98q     52.98q  3 
  4 Ledger, Conor                Northwest Ne           53.08q     53.08q  1 
  5 Lofland, Devin               Wichita Fall           53.67q     53.67q  1 
  6 Reed, Trip                   Denton Guyer           53.92q     53.92q  2 
  7 Honey, Alex                  Denton Guyer           53.97q     53.97q  2 
  8 Stowers, Jeffon              Denton                 54.94q     54.94q  3 
  9 Franklin, Brandon            Lake Dallas            55.12      55.12   1 
 10 Davis, Brian                 Wichita Fall           55.24      55.24   1 
 11 Watson, Sawyer               Lake Dallas            55.67      55.67   3 
 12 Jefferson, Jacobi            Denton Guyer           56.04      56.04   2 
 13 Bradley, Bert                White Settle           56.04      56.04   1 
 14 Bagwell, Colton              Azle                   56.08      56.08   1 
 15 Ward, Cy                     Denton                 56.35      56.35   3 
 16 Rodgers, Greg                White Settle           56.36      56.36   1 
 17 DeHaven, Drew                Northwest Ne           57.65      57.65   3 
 18 Kromer, Tim                  White Settle           58.02      58.02   2 
 19 Taylor, Cody                 Wichita Fall           59.36      59.36   3 
 20 Wiley-Williams, Kamary       Wichita Fall         1:03.13    1:03.13   2 
 -- Barnes, Jeh'cobi             Wichita Fall              NT         NT   2 
 
Event 52  Boys 400 Meter Dash Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Campos, Juan                 Lake Dallas              50.65    10  
  2 Ehlmann, Joseph              Azle                     50.91     8  
  3 Ledger, Conor                Northwest Ne             51.41     6  
  4 Plihon, Yohan                Northwest Ne             52.00     4  
  5 Honey, Alex                  Denton Guyer             52.28     2  
  6 Stowers, Jeffon              Denton                   52.94     1  
  7 Lofland, Devin               Wichita Fall             53.62  
  8 Reed, Trip                   Denton Guyer             53.85  
 
Event 53  Girls 300 Meter Hurdles JV Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Phillips, Katie              Azle                   52.36q     52.36q  2 
  2 Anderson, Daisy              Denton                 55.99q     55.99q  1 
  3 Thomason, Ayden              Azle                   56.05q     56.05q  2 
  4 Fisher, Jordan               Lake Dallas            56.68q     56.68q  2 
  5 Crawford, Lyndee             Northwest Ne           57.34q     57.34q  1 
  6 Slaughter, Sydney            Lake Dallas            57.42q     57.42q  1 
  7 Wheeler, Lauren              Denton Guyer           57.90q     57.90q  1 
  8 Brown, Jasmine               Denton Guyer           57.95q     57.95q  2 
  9 Thompson, Shania             Northwest Ne         1:00.01    1:00.01   2 
 10 Olson, Taylor                Denton               1:00.03    1:00.03   1 
 11 Hanks, Julia                 Denton               1:00.34    1:00.34   2 
 12 Best, Kaleigh                Azle                 1:00.64    1:00.64   1 
 13 Gossett, Kourtney            Lake Dallas          1:06.48    1:06.48   1 
 
Event 53  Girls 300 Meter Hurdles JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Phillips, Katie              Azle                     52.86    10  
  2 Crawford, Lyndee             Northwest Ne             53.96     8  
  3 Thomason, Ayden              Azle                     54.24     6  
  4 Anderson, Daisy              Denton                   54.60     4  
  5 Wheeler, Lauren              Denton Guyer             55.13     2  
  6 Slaughter, Sydney            Lake Dallas              56.18     1  
  7 Brown, Jasmine               Denton Guyer             57.05  
 
Event 54  Girls 300 Meter Hurdles Varsity Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Peterie, Paetyn              Denton Guyer           49.69q     49.69q  1 
  2 Kostyak, Chelsea             Northwest Ne           50.86q     50.86q  1 
  3 Wright, Emalee               Northwest Ne           51.62q     51.62q  1 
  4 Hyde, Darla                  Northwest Ne           51.83q     51.83q  2 
  5 Steakley, Savannah           Denton Guyer           52.66q     52.66q  2 
  6 Taylor, Myesha               Denton                 53.02q     53.02q  1 
  7 Brooks, Mercedes             Wichita Fall           53.10q     53.10q  2 
  8 Smith, Bre                   Denton Guyer           53.35q     53.35q  2 
  9 Vonnahme, Kylie              Lake Dallas            55.24      55.24   2 
 10 Brechbuhl, Maddie            Azle                   57.18      57.18   1 
 11 Barry, Kayla                 Lake Dallas            58.47      58.47   1 
 12 Lysaght, Carlee              Azle                 1:03.09    1:03.09   2 
 13 Uptmore, Bailey              Azle                 1:04.40    1:04.40   2 
 
Event 54  Girls 300 Meter Hurdles Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Peterie, Paetyn              Denton Guyer             47.96    10  
  2 Kostyak, Chelsea             Northwest Ne             48.34     8  
  3 Wright, Emalee               Northwest Ne             49.73     6  
  4 Hyde, Darla                  Northwest Ne             50.46     4  
  5 Steakley, Savannah           Denton Guyer             52.70     2  
  6 Taylor, Myesha               Denton                   52.75     1  
  7 Brooks, Mercedes             Wichita Fall             53.79  
  8 Smith, Bre                   Denton Guyer             54.26  
 
Event 55  Boys 300 Meter Hurdles JV Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Hatch, Josh                  Wichita Fall           46.16q     46.16q  2 
  2 Venable, Devon               Azle                   46.38q     46.38q  1 
  3 David, Justin                Northwest Ne           46.47q     46.47q  1 
  4 Rivers, Cole                 Denton                 47.92q     47.92q  2 
  5 Klidal, Landon               Denton                 48.07q     48.07q  1 
  6 Lopez, Adrian                Wichita Fall           48.58q     48.58q  2 
  7 Blue, Trever                 Northwest Ne           48.61q     48.61q  2 
  8 Savage, T.J.                 Azle                   49.75q     49.75q  2 
  9 Price, Jerred                Azle                   51.03      51.03   1 
 10 Smith, Ryan                  Northwest Ne           52.08      52.08   2 
 11 Marshell, Nick               Denton                 54.44      54.44   1 
 12 Tidwell, Quinn               Denton Guyer           55.64      55.64   1 
 -- Rivera, Tyler                Lake Dallas               NT         NT   2 
 -- Genus, Jacobi                Wichita Fall              NT         NT   1 
 
Event 55  Boys 300 Meter Hurdles JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Hatch, Josh                  Wichita Fall             44.06    10  
  2 Rivers, Cole                 Denton                   46.08     8  
  3 David, Justin                Northwest Ne             46.40     6  
  4 Venable, Devon               Azle                     46.49     4  
  5 Blue, Trever                 Northwest Ne             47.17     2  
  6 Savage, T.J.                 Azle                     47.66     1  
  7 Lopez, Adrian                Wichita Fall             48.09  
  8 Klidal, Landon               Denton                   48.46  
 
Event 56  Boys 300 Meter Hurdles Varsity Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Hunter, Jaylen               Denton Guyer           41.61q     41.61q  1 
  2 Allison, Davon               Wichita Fall           42.73q     42.73q  2 
  3 Westbrook, Dillon            Azle                   43.63q     43.63q  1 
  4 Giordano, Sam                Wichita Fall           43.79q     43.79q  2 
  5 Lynch, Nick                  Northwest Ne           44.59q     44.59q  1 
  6 Delgado, Hector              Denton                 44.61q     44.61q  1 
  7 Woodcock, Brendan            Northwest Ne           45.26q     45.26q  1 
  8 Levy, Davonte                Denton                 45.52q     45.52q  2 
  9 Reinhard, Conrad             Azle                   45.77      45.77   1 
 10 Smith, Michael               Wichita Fall           46.50      46.50   2 
 11 Hall, Wyatt                  Northwest Ne           47.43      47.43   2 
 12 Moisant, Marcus              Wichita Fall           48.73      48.73   1 
 13 Losoya, John                 Wichita Fall           49.70      49.70   2 
 -- Jones, Ryan                  Azle                      NT         NT   1 
 -- Pine, Dylan                  Wichita Fall              NT         NT   2 
 -- Noriega, Javier              Denton                    NT         NT   2 
 
Event 56  Boys 300 Meter Hurdles Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Hunter, Jaylen               Denton Guyer             40.02    10  
  2 Allison, Davon               Wichita Fall             40.64     8  
  3 Westbrook, Dillon            Azle                     42.26     6  
  4 Giordano, Sam                Wichita Fall             42.42     4  
  5 Lynch, Nick                  Northwest Ne             44.02     2  
  6 Delgado, Hector              Denton                   44.13     1  
  7 Woodcock, Brendan            Northwest Ne             44.90  
  8 Levy, Davonte                Denton                   45.12  
 
Event 57  Girls 200 Meter Dash JV Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Moss, Quamese                Denton Guyer           29.55q     29.55q  1 
  2 Gist, Maya                   Northwest Ne           29.94q     29.94q  1 
  3 Burnidge, Savannah           Northwest Ne           30.35q     30.35q  3 
  4 Karlen, Amanda               Northwest Ne           30.74q     30.74q  2 
  5 Bridges, Allie               Denton Guyer           30.75q     30.75q  1 
  6 Seastrunk, Taylor            Denton                 30.81q     30.81q  3 
  7 Owens, Dosha                 Denton Guyer           31.68q     31.68q  3 
  8 Roberson, Adryna             Lake Dallas            31.76q     31.76q  2 
  9 Yessuff, Lore                Denton                 32.22      32.22   1 
 10 Haldeman, Haley              Lake Dallas            32.26      32.26   2 
 11 Renfro, Kelsi                Wichita Fall           32.80      32.80   2 
 12 Lucas, Kylie                 Azle                   32.89      32.89   3 
 13 Poore, Sierra                Wichita Fall           33.43      33.43   1 
 14 Finch, Shelbi                Azle                   33.74      33.74   3 
 15 Smith, Kimberlee             White Settle           33.93      33.93   3 
 16 Delgado, Daisey              Denton                 34.07      34.07   3 
 17 Williams, Alaina             Azle                   34.25      34.25   2 
 18 Anderson, Ginny              Wichita Fall           36.77      36.77   1 
 19 Golden, Naomi                Wichita Fall           38.54      38.54   2 
 -- Ables, Baylee                White Settle              NT         NT   1 
 -- Gates-Hicks, Antranese       Wichita Fall              NT         NT   2 
 
Event 57  Girls 200 Meter Dash JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Moss, Quamese                Denton Guyer             28.87    10  
  2 Gist, Maya                   Northwest Ne             29.41     8  
  3 Burnidge, Savannah           Northwest Ne             29.49     6  
  4 Karlen, Amanda               Northwest Ne             29.53     4  
  5 Bridges, Allie               Denton Guyer             30.36     2  
  6 Seastrunk, Taylor            Denton                   30.69     1  
  7 Owens, Dosha                 Denton Guyer             32.62  
 
Event 58  Girls 200 Meter Dash Varsity Girls
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Lyons, Candalyn              Denton Guyer           26.77q     26.77q  1 
  2 Harris, Joyner               Denton Guyer           27.69q     27.69q  3 
  3 Brown, Brielle               Lake Dallas            27.70q     27.70q  2 
  4 Bell, Leann                  Denton Guyer           27.75q     27.75q  3 
  5 Tucker, Ebony                Northwest Ne           27.88q     27.88q  1 
  6 Woodard, Tralyn              Northwest Ne           28.06q     28.06q  2 
  7 Walker, Bre'Ana              Denton                 28.25q     28.25q  3 
  8 Jackson, Sophia              Lake Dallas            28.28q     28.28q  2 
  9 Olabamiji, Vivian            Denton                 28.59      28.59   1 
 10 Grant, Hayley                Northwest Ne           29.11      29.11   2 
 11 Miller, Emelia               Azle                   29.14      29.14   1 
 12 Blake, Derriere              Lake Dallas            29.20      29.20   3 
 13 Mackie, Bri                  Wichita Fall           29.29      29.29   3 
 14 Craig, Emma                  White Settle           29.36      29.36   1 
 15 Williams, Alexis             White Settle           29.94      29.94   3 
 16 Allen, Ashili                Wichita Fall           30.15      30.15   3 
 17 Wingfield, Bri               Wichita Fall           30.29      30.29   3 
 18 Wise, Airielle               Wichita Fall           30.43      30.43   1 
 19 Rhuman, Amelia               White Settle           30.66      30.66   1 
 20 Morgan-Jackson, Jasmine      Denton                 30.73      30.73   2 
 21 Scroggins, Zametria          Wichita Fall           31.48      31.48   1 
 22 Williqms, Dominique          Wichita Fall           32.97      32.97   2 
 23 Posten, Madeline             Azle                   35.45      35.45   2 
 -- Hall, Sarah                  Azle                      NT         NT   2 
 
Event 58  Girls 200 Meter Dash Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Lyons, Candalyn              Denton Guyer             26.09    10  
  2 Harris, Joyner               Denton Guyer             26.91     8  
  3 Bell, Leann                  Denton Guyer             26.95     6  
  4 Brown, Brielle               Lake Dallas              27.47     4  
  5 Jackson, Sophia              Lake Dallas              27.48     2  
  6 Walker, Bre'Ana              Denton                   27.92     1  
  7 Woodard, Tralyn              Northwest Ne             27.95  
  8 Tucker, Ebony                Northwest Ne             27.97  
 
Event 59  Boys 200 Meter Dash JV Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Kabongo, Joel                Northwest Ne           24.80q     24.80q  1 
  2 McGriff, Ron                 Northwest Ne           25.37q     25.37q  1 
  3 Hodge, Dale                  Denton Guyer           25.43q     25.43q  1 
  4 McCabe, Parker               Northwest Ne           25.44q     25.44q  2 
  5 Artis, Andrew                White Settle           25.83q     25.83q  3 
  6 Carter, Quartez              Wichita Fall           25.94q     25.94q  3 
  7 Muthiani, Zac                Denton                 26.08q     26.08q  2 
  8 Minor, Darion                Wichita Fall           26.13q     26.13q  2 
  9 Reed, Tyler                  White Settle           26.27      26.27   3 
 10 Barnard, Tyler               Azle                   26.41      26.41   1 
 11 Norton, James                Azle                   26.65      26.65   3 
 12 Brazell, Aric                Azle                   26.73      26.73   3 
 13 Higgins, Rodney              Wichita Fall           27.05      27.05   1 
 14 mcdowell, tre                Lake Dallas            27.17      27.17   2 
 15 Miller, Quana                Wichita Fall           27.24      27.24   2 
 16 Beason, Jeremy               Lake Dallas            29.52      29.52   1 
 17 Dorsey, Logan                Denton                 30.19      30.19   2 
 -- Thomas, DeRodney             Denton                    NT         NT   3 
 -- Ashcraft, JT                 Denton Guyer              NT         NT   2 
 -- Hickerson, Keishun           Wichita Fall              NT         NT   3 
 -- Fells, Julian                Wichita Fall              NT         NT   1 
 
Event 59  Boys 200 Meter Dash JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Kabongo, Joel                Northwest Ne             24.29    10  
  2 McCabe, Parker               Northwest Ne             24.43     8  
  3 Carter, Quartez              Wichita Fall             24.81     6  
  4 Artis, Andrew                White Settle             24.99     4  
  5 Hodge, Dale                  Denton Guyer             25.48     2  
  6 Muthiani, Zac                Denton                   25.59     1  
  7 Minor, Darion                Wichita Fall             25.98  
  8 McGriff, Ron                 Northwest Ne             26.12  
 
Event 60  Boys 200 Meter Dash Varsity Boys
============================================================================
    Name                    Year School               Prelims    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Robinson, Kori               Wichita Fall           23.64q     23.64q  2 
  2 Poe, Michael                 Azle                   24.11q     24.11q  2 
  3 Green, Courtney              Denton                 24.27q     24.27q  1 
  4 Jackson, Trevon              Denton                 24.28q     24.28q  1 
  5 Harris, Josh                 Denton Guyer           24.33q     24.33q  2 
  6 Heard, Jerrod                Denton Guyer           24.38q     24.38q  3 
  7 Farmer, Aaron                Northwest Ne           24.41q     24.41q  1 
  8 Conn, Nick                   Northwest Ne           24.52q     24.52q  1 
  9 McMillan, Tristan            Northwest Ne           24.57      24.57   3 
 10 Doucet, Deavonte             Denton                 24.79      24.79   3 
 11 Basher, Dante                Lake Dallas            24.87      24.87   3 
 12 Bowie, Riley                 White Settle           24.97      24.97   1 
 13 Dabbs, Leslie (Lj)           Wichita Fall           25.18      25.18   3 
 14 Leopold, Luke                Azle                   25.19      25.19   1 
 15 Franklin, Brandon            Lake Dallas            25.89      25.89   1 
 16 Gailes, Cameron              White Settle           26.05      26.05   3 
 17 Williams, Marquay            Wichita Fall           26.30      26.30   2 
 18 Jennings, Bryson             Azle                   27.26      27.26   2 
 19 Whitaker, Richard            Denton Guyer           29.59      29.59   2 
 
Event 60  Boys 200 Meter Dash Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Robinson, Kori               Wichita Fall             23.32    10  
  2 Harris, Josh                 Denton Guyer             23.35     8  
  3 Poe, Michael                 Azle                     23.55     6  
  4 Heard, Jerrod                Denton Guyer             23.58     4  
  5 Jackson, Trevon              Denton                   23.75     2  
  6 Farmer, Aaron                Northwest Ne             24.70     1  
  7 Green, Courtney              Denton                   24.92  
  8 Conn, Nick                   Northwest Ne             24.95  
 
Event 61  Girls 1600 Meter Run JV Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fonville, Kylie              Azle                   6:01.25    10  
  2 Poyser, Danielle             Denton Guyer           6:04.22     8  
  3 Jeffcoat, Leah               Northwest Ne           6:05.15     6  
  4 Kennedy, Alexa               Northwest Ne           6:12.44     4  
  5 Peltier, Carina              Denton Guyer           6:13.54     2  
  6 Trevino, Marissa             White Settle           6:17.44     1  
  7 Najera, Laura                Northwest Ne           6:28.27  
  8 Ayers, Emily                 Denton Guyer           6:38.52  
 -- Gonzalez, Jewel              Wichita Fall                NT  
 -- Swagerty, Bailey             Wichita Fall                NT  
 -- McConnell, Crystal           Azle                        NT  
 -- Cruz, Laura                  Denton                      NT  
 -- Cherryhomes, Darah           Azle                        NT  
 -- DeLeon, Alma                 Lake Dallas                 NT  
 -- Johnson, Gwen                Denton                      NT  
 
Event 62  Girls 1600 Meter Run Varsity Girls
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ryan, Rana                   Northwest Ne           5:25.67    10  
  2 Karlen, Andrea               Northwest Ne           5:33.32     8  
  3 Windle, Dria                 Denton Guyer           5:46.25     6  
  4 Judd, Whitney                Azle                   5:48.62     4  
  5 Van Voorhis, Brianne         Denton Guyer           5:48.92     2  
  6 Constantine, Nicole          Lake Dallas            5:54.27     1  
  7 Bivens, Sidney               Azle                   5:55.12  
  8 Perna, Sara                  Azle                   5:55.83  
 -- Espinosa, Annabel            Wichita Fall                NT  
 -- Pawloski, Caitlin            Wichita Fall                NT  
 -- Ortiz, Megan                 White Settle                NT  
 -- Muniz, Jordan                Denton                      NT  
 -- Jackson, Megan               Wichita Fall                NT  
 -- Cross, Molly                 Northwest Ne                NT  
 -- Fernandez, Anna              Denton                      NT  
 -- Norton, Devin                Denton Guyer                NT  
 -- Carr, Allexus                White Settle                NT  
 -- Howell, Shelby               Denton                      NT  
 
Event 63  Boys 1600 Meter Run JV Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fowler, Blake                Denton Guyer           5:02.37    10  
  2 Mickus, Ryan                 Wichita Fall           5:06.19     8  
  3 Stewart, Tyler               Azle                   5:07.79     6  
  4 Freeze, Zach                 Denton Guyer           5:08.62     4  
  5 Card, Caleb                  Northwest Ne           5:09.99     2  
  6 Sherman, Keaton              Azle                   5:15.05     1  
  7 Ortez, Kendell               Lake Dallas            5:21.18  
  8 Perales, Mason               Wichita Fall           5:22.69  
 -- Peppers, Thomas              White Settle                NT  
 -- Juarez, Ruben                Wichita Fall                NT  
 -- Gill-Dales, Brandon          White Settle                NT  
 -- Molinar, Mason               White Settle                NT  
 -- McGill, Christian            Azle                        NT  
 -- Catletti, Russell            Wichita Fall                NT  
 -- Dixon, Logan                 Wichita Fall                NT  
 -- giles, blue                  Lake Dallas                 NT  
 -- ramirez, saul                Lake Dallas                 NT  
 -- Bishop, Justin               Denton                      NT  
 -- McLarty, Noah                Denton Guyer                NT  
 -- Solis, Jesus                 Denton                      NT  
 -- Lepore, Jakob                Northwest Ne                NT  
 -- Medina, Jesus                Denton                      NT  
 -- Norton, Kyle                 Northwest Ne                NT  
 
Event 64  Boys 1600 Meter Run Varsity Boys
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 James, Bradley               Lake Dallas            4:43.32    10  
  2 Collard, Brian               Azle                   4:44.06     8  
  3 Mooney, Ervin                Northwest Ne           4:45.81     6  
  4 Kuehler, Colby               Denton Guyer           4:47.38     4  
  5 Sterenberg, Ben              Denton Guyer           4:47.80     2  
  6 Johnson, Tyler               Azle                   4:47.85     1  
  7 Baker, Leighton              Denton Guyer           5:05.89  
  8 Taylor, Devin                Northwest Ne           5:14.36  
 -- Coss, Luke                   White Settle                NT  
 -- Garcia, Christian            Northwest Ne                NT  
 -- McManus, Brandon             Denton                      NT  
 -- Roache, Cody                 Denton                      NT  
 -- Self, Jacob                  Azle                        NT  
 -- Gary, Quinn                  Denton                      NT  
 
Event 65  Girls 4x400 Meter Relay JV Girls
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Northwest Nelson  'A'                               4:31.69    20  
  2 Denton Guyer  'A'                                   4:32.30    16  
  3 Azle  'A'                                           4:36.19    12  
  4 Denton  'A'                                         4:49.50     8  
  5 White Settlement Brewer  'A'                        4:58.01     4  
 
Event 66  Girls 4x400 Meter Relay Varsity Girls
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Denton Guyer  'A'                                   4:03.21    20  
  2 Northwest Nelson  'A'                               4:10.85    16  
  3 Denton  'A'                                         4:16.52    12  
  4 Azle  'A'                                           4:17.88     8  
  5 Wichita Falls Rider  'A'                            4:34.26     4  
 
Event 67  Boys 4x400 Meter Relay JV Boys
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Denton Guyer  'A'                                   3:38.77    20  
  2 Wichita Falls Rider  'A'                            3:40.79    16  
  3 Northwest Nelson  'A'                               3:41.79    12  
  4 Denton  'A'                                         3:41.83     8  
  5 White Settlement Brewer  'A'                        3:51.25     4  
  6 Azle  'A'                                           3:51.89     2  
  7 Lake Dallas  'A'                                    3:53.37  
 
Event 68  Boys 4x400 Meter Relay Varsity Boys
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Azle  'A'                                           3:25.53    20  
  2 Denton Guyer  'A'                                   3:25.92    16  
  3 Denton  'A'                                         3:31.61    12  
  4 Northwest Nelson  'A'                               3:33.75     8  
  5 Wichita Falls Rider  'A'                            3:40.59     4  
  6 White Settlement Brewer  'A'                        3:40.61     2  
 
              Women - JV Girls - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Northwest Nelson           168        2) Denton Guyer              163   
    3) Azle                       148        4) Denton                     64   
    5) White Settlement Brewer     25        6) Wichita Falls              10   
    7) Wichita Falls Rider          9        8) Lake Dallas                 7   
 
            Women - Varsity Girls - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Denton Guyer               179        2) Northwest Nelson          178   
    3) Denton                      90        4) Azle                       58   
    5) Wichita Falls Rider         41        6) Lake Dallas                40   
    7) White Settlement Brewer     29        8) Wichita Falls               1   
 
                Men - JV Boys - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Northwest Nelson           202        2) Azle                      118   
    3) Wichita Falls Rider        103        4) Denton Guyer               90   
    5) Denton                      42        6) White Settlement Brewer    39   
    7) Lake Dallas                 13        8) Wichita Falls               8   
 
             Men - Varsity Boys - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Denton Guyer               158        2) Northwest Nelson          100   
    3) Wichita Falls Rider         98        4) Lake Dallas                90   
    5) Azle                        79        6) Denton                     54   
    7) Wichita Falls               28        8) White Settlement Brewer    20   


Number of Elite performances: 68

ELITES


View Elite Details

Elite Athletes:
Shelleci, John (Guyer,TX)
Robinson, Kori (Wichita Falls,TX)
Green, Courtney (Denton,TX)
Miles, Courtney (Nelson,TX)
Parsons, Thomas (Lake Dallas,TX)
Poe, Michael (Azle,TX)
Scott, Adam (Guyer,TX)
Hunter, Jalen (Guyer,TX)
Branch, Juvuan (Wichita Falls,TX)
Allison, Davon (Wichita Falls,TX)
Boys Relay (Denton,TX)
Boys Relay (Guyer,TX)
Boys Relay (Rider,TX)
Boys Relay (Nelson,TX)
Boys Relay (Brewer,TX)
Taylor, Kodey (Wichita Falls,TX)
Jackson, Joshua (Lake Dallas,TX)
Toy, Ethan (Guyer,TX)
Lynch, Nick (Nelson,TX)
Williams, Marquay (Wichita Falls,TX)
Carpenter, Kyle (Wichita Falls,TX)
Sorge, Harrison (Wichita Falls,TX)
Walker, Briana (Denton,TX)
Lyons, Candalyn (Guyer,TX)
Brim, Lynnsey (Nelson,TX)
Brown, Brielle (Lake Dallas,TX)
Harris, Joyner (Guyer,TX)
Jackson, Sophia (Lake Dallas,TX)
Madrid, Anabella (Nelson,TX)
Minter, Jessica (Brewer,TX)
Peterie, Paetyn (Guyer,TX)
Pena, April (Denton,TX)
Akinniyi, Ola (Guyer,TX)
Girls Relay (Denton,TX)
Girls Relay (Lake Dallas,TX)
Girls Relay (Nelson,TX)
Girls Relay (Guyer,TX)
Caswell, Taylor (Wichita Falls,TX)
Peters, Elisha (Azle,TX)
Brown, Kiana (Guyer,TX)
Hall, Sarah (Azle,TX)
Guerrero, Maira (Wichita Falls,TX)
Minter, Makayla (Denton,TX)
Miles, Leilyn (Nelson,TX)
Robinson, Dijonnai (Nelson,TX)
Amadi, Victoria (Denton,TX)
Reid, Ashley (Wichita Falls,TX)
Yates, Mikayla (Guyer,TX)


Elite Performances:

DS STATE- G-HJ 5'4.0 Peters, Elisha, , Azle
DS STATE- B-HJ 6'6.0 Jackson, Joshua, , Lake Dallas
DS STATE- B-HJ 6'4.0 Taylor, Cody, , Wichita Fall
G-PV 12'6.0 Hall, Sarah, , Azle
DS STATE- B-PV 14'0.0 Carpenter, Kyle, , Wichita Fall
DS STATE- G-LJ 17'3.5 Brim, Lynnsey, , Northwest Ne
DS STATE- G-LJ 17'0.25 Brown, Kiana, , Denton Guyer
DS STATE- B-LJ 22'10.75 Williams, Marquay, , Wichita Fall
DS STATE- B-LJ 22'4.0 Jackson, Joshua, , Lake Dallas
DS STATE- B-LJ 22'2.25 Toy, Ethan, , Denton Guyer
DS STATE- B-LJ 22'2.0 Lynch, Nick, , Northwest Ne
G-TJ 38'8.75 Amadi, Victoria, , Denton
DS STATE- G-TJ 35'11.75 Reid, Ashley, , Wichita Fall
DS STATE- G-TJ 35'7.0 Yates, Mikayla, , Denton Guyer
DS STATE- B-TJ 44'4.75 Jackson, Joshua, , Lake Dallas
G-DT 145'7.5 Caswell, Taylor, , Wichita Fall
DS STATE- G-SP 39'6.0 Guererro, Maira, , Wichita Fall
DS STATE- G-SP 38'9.0 Miles, Leilyn, , Northwest Ne
DS STATE- G-SP 38'5.0 Minter, Makayla, , Denton
DS STATE- G-SP 37'10.0 Robinson, Dijonnai, , Northwest Ne
DS STATE- B-SP 52'9.5 Sorge, Harrison, , Wichita Fall
DS STATE- G-4x100 48.89 Girls Relay, , Northwest Nelson
DS STATE- G-4x100 49.55 Girls Relay, , Lake Dallas
DS STATE- G-4x100 49.91 Girls Relay, , Denton
DS STATE- B-4x100 42.25 Boys Relay, , Denton Guyer
DS STATE- B-4x100 43.39 Boys Relay, , Northwest Nelson
DS STATE- B-4x100 43.43 Boys Relay, , Wichita Falls Rider
DS STATE- B-4x100 43.45 Boys Relay, , Denton
DS STATE- B-110H 14.59p Hunter, Jaylen, , Denton Guyer
DS STATE- B-110H 14.91p Branch, Juvuan, , Wichita Fall
DS STATE- B-110H 14.43 Hunter, Jaylen, , Denton Guyer
DS STATE- B-110H 14.91 Branch, Juvuan, , Wichita Fall
DS STATE- G-100 12.05p Lyons, Candalyn, , Denton Guyer
DS STATE- G-100 12.28p Brim, Lynnsey, , Northwest Ne
DS STATE- G-100 12.30p Brown, Brielle, , Lake Dallas
DS STATE- G-100 12.34p Minter, Jessica, , White Settle
DS STATE- G-100 12.37p Walker, Bre'Ana, , Denton
DS STATE- G-100 12.37p Jackson, Sophia, , Lake Dallas
DS STATE- G-100 12.44p Madrid, Anabella, , Northwest Ne
DS STATE- G-100 12.49p Harris, Joyner, , Denton Guyer
DS STATE- G-100 12.03 Lyons, Candalyn, , Denton Guyer
DS STATE- G-100 12.27 Brown, Brielle, , Lake Dallas
DS STATE- G-100 12.41 Jackson, Sophia, , Lake Dallas
DS STATE- G-100 12.46 Minter, Jessica, , White Settle
DS STATE- G-100 12.47 Brim, Lynnsey, , Northwest Ne
B-100 10.53p Parsons, Thomas, , Lake Dallas
B-100 10.56p Schilleci, John, , Denton Guyer
DS STATE- B-100 10.69p Poe, Michael, , Azle
DS STATE- B-100 10.75p Scott, Adam, , Denton Guyer
DS STATE- B-100 10.76p Robinson, Kori, , Wichita Fall
DS STATE- B-100 10.95p Green, Courtney, , Denton
DS STATE- B-100 10.99p Miles, Courtney, , Northwest Ne
DS STATE- B-100 10.68 Parsons, Thomas, , Lake Dallas
DS STATE- B-100 10.69 Schilleci, John, , Denton Guyer
DS STATE- B-100 10.91 Robinson, Kori, , Wichita Fall
DS STATE- B-100 10.97 Scott, Adam, , Denton Guyer
DS STATE- G-4x200 1:46.12 Girls Relay, , Denton Guyer
B-4x200 1:28.80 Boys Relay, , Denton Guyer
DS STATE- B-4x200 1:32.48 Boys Relay, , Northwest Nelson
DS STATE- B-4x200 1:32.89 Boys Relay, , Denton
DS STATE- B-4x200 1:32.95 Boys Relay, , White Settlement Brewer
DS STATE- G-400 59.40 Pena, April, , Denton
DS STATE- G-400 59.74 Akinniyi, Ola, , Denton Guyer
DS STATE- G-300H 47.96 Peterie, Paetyn, , Denton Guyer
DS STATE- B-300H 41.61p Hunter, Jaylen, , Denton Guyer
DS STATE- B-300H 40.02 Hunter, Jaylen, , Denton Guyer
DS STATE- B-300H 40.64 Allison, Davon, , Wichita Fall
DS STATE- G-4x400 4:03.21 Girls Relay, , Denton Guyer

Number of Elite performances: 6
Number of DS State performances: 62

MORE MEETS

 

© 2012 RunnerSpace.com, all rights reserved Privacy Policy Terms Help About
United State