Meet Name: Ramona at Orange Glen
Meet Date: 2014-04-10
Meet Location: Orange Glen HS - Escondido,CA





Results



DyeStat US Top 100 Elite performances in Blue.
Dyestat State performances in Red
Dyestat CA performances in Gray

Mens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Tanarat Crowe            12   Ramona                         11.78              
2   Christian Dominguez      11   Ramona                         11.95              
2   Garrett Binkley          11   Ramona                         11.95              
4   Garrett Dart             12   Ramona                         12.16              
5   Alejandro Rayo           11   Orange Glen                    12.35              
    Richard Barry            10   Orange Glen                    NT                 

Mens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Tyler Burgos             11   Ramona                         12.34              
2   Jeffry Guthrie           11   Ramona                         12.35              
3   Saad Elbakkali           10   Orange Glen                    12.51              
4   Danny Edwards            9    Ramona                         12.55              
5   Colton Stoody            10   Ramona                         12.64              
6   Jessie Deaver            9    Ramona                         12.97              
7   Marcos Vasquez           9    Orange Glen                    13.00              
8   Kolton Davis             9    Ramona                         13.01              
9   Bryan Ponce              9    Orange Glen                    14.94              
    Ricardo Martinez         11   Orange Glen                    NT                 
    Darian Sharpe Copeland   9    Orange Glen                    NT                 

Mens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Christian Dominguez      11   Ramona                         24.01              
2   Brandon Gansch           11   Ramona                         24.06              
3   Kevin Carmona            12   Ramona                         24.52              
4   Tanarat Crowe            12   Ramona                         24.60              
    Roberto Leon Baxin       12   Orange Glen                    NT                 

Mens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Patrick Nielsen          10   Orange Glen                    25.36              
2   Danny Edwards            9    Ramona                         25.39              
3   Jeffry Guthrie           11   Ramona                         25.75              
4   Marcos Vasquez           9    Orange Glen                    26.38              
5   Jessie Deaver            9    Ramona                         26.93              
6   Dylan Imig               10   Ramona                         28.10              
7   Lowen Hobbs              11   Ramona                         28.12              
8   Reymundo Rivas           9    Orange Glen                    28.18              
9   Eric Stampfly            11   Ramona                         28.99              
    Ricardo Martinez         11   Orange Glen                    NT                 

Mens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Kevin Carmona            12   Ramona                         53.80              
2   Dylan Shields            11   Ramona                         54.27              
3   Austin Minnocci          12   Ramona                         55.04              
4   Bernie Martinez          11   Orange Glen                    55.24              
5   Sylent Manning           12   Ramona                         55.61              
    Roberto Leon Baxin       12   Orange Glen                    NT                 

Mens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Lowen Hobbs              11   Ramona                         56.24              
2   Billy Mercado            9    Orange Glen                    56.83              
3   Patrick Nielsen          10   Orange Glen                    58.53              
4   Nick Towers              11   Ramona                         59.10              
5   Jesse Guadarrama         10   Orange Glen                    1:02.20            
    Esteban Torres           9    Orange Glen                    NT                 
    Reymundo Rivas           9    Orange Glen                    NT                 

Mens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Max Edwards              11   Ramona                         2:06.70            
2   James Meskell            11   Ramona                         2:07.45            
3   Logan White              10   Ramona                         2:09.41            
4   Edgar De Jesus           12   Orange Glen                    2:10.36            
5   Jesus Martinez           10   Orange Glen                    2:13.01            
6   Cesar Mayorga            11   Orange Glen                    2:15.16            

Mens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Colin Mcnulty            10   Ramona                         2:13.57            
2   Matt Meskell             11   Ramona                         2:14.63            
3   Isai Silva               11   Orange Glen                    2:18.99            
4   Jackson Sutter           10   Ramona                         2:23.74            
5   Chance Hardin            9    Ramona                         2:29.75            
6   Colton Meskell           9    Ramona                         2:33.54            

Mens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Max Edwards              11   Ramona                         4:48.91            
2   James Meskell            11   Ramona                         4:49.66            
3   Gabriel Plendcio         10   Ramona                         4:49.97            
4   Cesar Mayorga            11   Orange Glen                    4:51.90            
5   Edgar De Jesus           12   Orange Glen                    4:54.00            
6   Jesus Martinez           10   Orange Glen                    4:57.82            
7   Andrew Mccluskey         11   Orange Glen                    4:59.44            
7   Joseph Jauregui          10   Ramona                         4:59.44            
9   Francisco Alonzo         12   Orange Glen                    5:09.79            
    Alejandro Hernandez      12   Orange Glen                    NT                 
    Andrew Tellames          12   Orange Glen                    NT                 

Mens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sam Clough               11   Ramona                         4:53.96            
2   Matt Meskell             11   Ramona                         5:04.54            
3   Isai Silva               11   Orange Glen                    5:10.41            
4   Eder Landgrave           9    Ramona                         5:11.63            
5   Jackson Sutter           10   Ramona                         5:14.57            
6   Colton Meskell           9    Ramona                         5:24.55            
7   Cristian Mayorga         11   Orange Glen                    5:46.32            
    Michael Farley           11   Orange Glen                    NT                 
    Chance Hardin            9    Ramona                         NT                 

Mens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Joseph Jauregui          10   Ramona                         10:37.94           
2   Gabriel Plendcio         10   Ramona                         10:49.87           
3   Andrew Mccluskey         11   Orange Glen                    11:13.33           
4   Eric Szymanski           12   Ramona                         11:21.05           
5   Francisco Alonzo         12   Orange Glen                    11:23.43           
    Alejandro Hernandez      12   Orange Glen                    NT                 
    Andrew Tellames          12   Orange Glen                    NT                 
    Max Edwards              11   Ramona                         NT                 

Mens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Cristian Mayorga         11   Orange Glen                    12:44.58           

Mens 110 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Semaj Wren               11   Orange Glen                    16.87              
2   Wyatt Scott              11   Ramona                         17.20              
3   Christopher Barry        11   Orange Glen                    19.18              
    Sean Stemm               10   Ramona                         NT                 

Mens 110 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Salvador Rayo            10   Orange Glen                    19.02              
2   Ian Cirillo              9    Ramona                         20.02              
3   Evan Reichner            9    Ramona                         20.08              
    Eddy Saucedo             9    Ramona                         NT                 

Mens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Wyatt Scott              11   Ramona                         43.51              
2   Semaj Wren               11   Orange Glen                    45.16              
3   Christopher Barry        11   Orange Glen                    49.32              
    Sean Stemm               10   Ramona                         NT                 

Mens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Salvador Rayo            10   Orange Glen                    47.91              
2   Evan Reichner            9    Ramona                         51.78              
3   Ian Cirillo              9    Ramona                         51.86              
    Eddy Saucedo             9    Ramona                         NT                 

Mens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Ramona                         44.80                       
 2      Orange Glen                    46.81                       

Mens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Ramona                         47.33                       
 2      Orange Glen                    48.40                       

Mens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Ramona                         3:39.58                     
 2      Orange Glen                    3:40.42                     
 3      Ramona                         3:47.97                     

Mens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Orange Glen                    3:49.29                     
 2      Ramona                         3:59.49                     

Mens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Tyler Vorce              11   Ramona                         37-07.00           
2   Connor Anderson          10   Ramona                         37-04.00           
3   Trevor Hodges            10   Ramona                         35-08.50           
4   Leo Duran                11   Ramona                         34-04.50           
5   Daniel Cervantes         10   Orange Glen                    32-10.00           
6   Daniel Bonahoom          11   Orange Glen                    31-09.50           
7   Ramiro Garcia            12   Orange Glen                    30-00.50           
    Adan Torralba            11   Orange Glen                    ND                 

Mens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Chris Diaz-Herrera       9    Ramona                         34-04.00           
2   Michael Bradshaw         12   Ramona                         30-05.00           
3   Scott Lewis              11   Ramona                         28-03.00           
4   Juan Carlos Santana      12   Orange Glen                    27-04.00           
5   Sean Dennis              10   Ramona                         25-02.50           
6   Toy Osvaldo Avila        10   Orange Glen                    25-02.00           
7   Cesar Ramirez            12   Orange Glen                    24-11.00           
8   Drake Ocampo             9    Ramona                         24-04.00           
    Kyle Zimmerman           10   Ramona                         DNS                

Mens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Connor Anderson          10   Ramona                         124-07             
2   Trevor Hodges            10   Ramona                         96-03              
3   Tyler Vorce              11   Ramona                         95-00              
4   Adan Torralba            11   Orange Glen                    93-00              
5   Daniel Bonahoom          11   Orange Glen                    88-00              
6   Daniel Cervantes         10   Orange Glen                    79-04              
7   Ramiro Garcia            12   Orange Glen                    77-08              
8   Sam Ohnysty              11   Ramona                         72-06              

Mens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Chris Diaz-Herrera       9    Ramona                         85-00              
2   Michael Bradshaw         12   Ramona                         75-07              
3   Cesar Ramirez            12   Orange Glen                    65-00              
4   Toy Osvaldo Avila        10   Orange Glen                    63-04              
5   Sean Dennis              10   Ramona                         61-10              
6   Drake Ocampo             9    Ramona                         61-00              
6   Scott Lewis              11   Ramona                         61-00              
8   Juan Carlos Santana      12   Orange Glen                    53-07              
9   Chris Froelich           10   Orange Glen                    50-05              
    Frank Ochoa              10   Ramona                         ND                 

Mens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Christopher Barry        11   Orange Glen                    5-10.00            
2   Colin Uekert             11   Ramona                         5-06.00            
3   Dylan Shields            11   Ramona                         5-04.00            
    Kevin Maddocks           12   Orange Glen                    NH                 

Mens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Tyler Webb               11   Ramona                         5-02.00            
2   Evan Reichner            9    Ramona                         5-00.00            
3   Salvador Rayo            10   Orange Glen                    4-10.00            
    Darian Sharpe Copeland   9    Orange Glen                    NH                 
    Bryan Ponce              9    Orange Glen                    NH                 

Mens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
    John Jones               12   Ramona                         NH                 
    Brandon Hankins          10   Ramona                         NH                 

Mens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Chris Froelich           10   Orange Glen                    9-00.00            
2   Grant Tallman            10   Ramona                         9-00.00            
3   Daniel Hallman           11   Ramona                         8-06.00            
    Michael Salas            11   Ramona                         NH                 

Mens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Kevin Maddocks           12   Orange Glen                    20-05.00           
2   Garrett Dart             12   Ramona                         18-09.00           
3   Garrett Binkley          11   Ramona                         18-00.00           
4   Alejandro Rayo           11   Orange Glen                    17-06.00           
5   Richard Barry            10   Orange Glen                    16-07.00           
    Colin Uekert             11   Ramona                         DNS                

Mens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jeffry Guthrie           11   Ramona                         17-09.00           
1   Danny Edwards            9    Ramona                         17-09.00           
3   Billy Mercado            9    Orange Glen                    17-07.00           
4   Patrick Nielsen          10   Orange Glen                    16-07.50           
5   Bryan Ponce              9    Orange Glen                    12-11.00           
    Darian Sharpe Copeland   9    Orange Glen                    ND                 

Mens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Kevin Maddocks           12   Orange Glen                    39-10.00           
2   Bernie Martinez          11   Orange Glen                    37-02.00           
3   Richard Barry            10   Orange Glen                    33-10.00           
    Garrett Dart             12   Ramona                         ND                 

Womens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Holly Stallman           10   Ramona                         12.75              
2   Hannah Farhat            10   Ramona                         13.58              
3   Courtney Ford            12   Ramona                         13.62              
4   Kelci Freeman            12   Ramona                         14.37              
    Karina Orozco            11   Orange Glen                    NT                 

Womens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Diana Turvey             10   Ramona                         14.22              
2   Jessica Middleton        9    Ramona                         14.32              
3   Sierra Crenshaw          9    Ramona                         14.43              
4   Malia Lozano             9    Ramona                         15.83              
5   Sienna Rocha             10   Orange Glen                    16.41              
6   Mckenzie Christopher     11   Orange Glen                    16.71              
7   Adriana Villegas         10   Orange Glen                    16.99              
    Jenni Schmitz            10   Ramona                         NT                 
    Veronica Spenner         10   Ramona                         NT                 

Womens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Holly Stallman           10   Ramona                         27.02              
2   Morgan Wilson            9    Ramona                         29.13              
3   Kelci Freeman            12   Ramona                         29.74              
4   Brenda Ortega            9    Orange Glen                    29.77              
    Karina Orozco            11   Orange Glen                    NT                 
    Tuesday Christopher      9    Ramona                         NT                 

Womens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sierra Crenshaw          9    Ramona                         29.86              
2   Jessica Middleton        9    Ramona                         30.43              
3   Diana Turvey             10   Ramona                         31.11              
4   Jalen Morris             9    Orange Glen                    32.94              
5   Malia Lozano             9    Ramona                         33.08              
6   Adriana Villegas         10   Orange Glen                    35.75              
7   Mckenzie Christopher     11   Orange Glen                    36.10              
    Veronica Spenner         10   Ramona                         NT                 

Womens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Katherine Lorentz        10   Ramona                         1:04.61            
2   Brenda Ortega            9    Orange Glen                    1:05.40            
3   Tuesday Christopher      9    Ramona                         1:05.49            
4   Caroline Lopresti        12   Ramona                         1:15.01            

Womens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Robyn Turner             10   Ramona                         1:09.62            
2   Emma Adkins              10   Ramona                         1:11.83            
3   Jalen Morris             9    Orange Glen                    1:12.20            
4   Jeralyn Jimenez          10   Orange Glen                    1:13.45            
5   Lexie Hall               10   Ramona                         1:15.91            
6   Anna Tellez              9    Ramona                         1:18.94            
    Antonia Radeke           9    Ramona                         NT                 

Womens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Vanessa Camacho          11   Orange Glen                    2:38.69            
2   Teresa Leon              12   Ramona                         2:40.89            
3   Daniela Cruz             9    Orange Glen                    2:48.57            
4   Chloe Knowd              10   Ramona                         2:55.14            
5   Jennifer Solano          12   Orange Glen                    2:58.37            

Womens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Liliana Ortiz            11   Orange Glen                    2:56.60            
2   Yoanna Pascual           10   Orange Glen                    3:26.56            

Womens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Vanessa Camacho          11   Orange Glen                    5:41.91            
2   Perla Cruz               10   Ramona                         5:54.07            
3   Daniela Cruz             9    Orange Glen                    5:58.41            
4   Chloe Knowd              10   Ramona                         6:18.26            
5   Nicole Pshsnychnick      9    Ramona                         6:28.06            
6   Diana Martinez           12   Orange Glen                    6:28.11            
    Noemi Ramos              9    Orange Glen                    NT                 

Womens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sarah Aldridge           11   Orange Glen                    6:16.62            
2   Liliana Ortiz            11   Orange Glen                    6:17.39            

Womens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Perla Cruz               10   Ramona                         13:24.22           
    Francheska Gonzalez      11   Ramona                         NT                 

Womens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sarah Aldridge           11   Orange Glen                    14:28.26           

Womens 100 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Emily Sojourner          10   Ramona                         17.63              
2   Kinley Mckay             10   Ramona                         18.16              
2   Elinor Reed              12   Orange Glen                    18.16              
    Kayla Cade               11   Orange Glen                    NT                 

Womens 100 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sara Mitchell            9    Ramona                         19.96              
2   Sienna Rocha             10   Orange Glen                    21.76              
3   Jeralyn Jimenez          10   Orange Glen                    22.37              
4   Hannah Gill              9    Ramona                         22.41              
    Brittany Poler           9    Ramona                         NT                 

Womens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Elinor Reed              12   Orange Glen                    50.90              
2   Emily Sojourner          10   Ramona                         51.18              
3   Kinley Mckay             10   Ramona                         57.76              
    Kayla Cade               11   Orange Glen                    NT                 
    Morgan Wilson            9    Ramona                         NT                 

Womens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sara Mitchell            9    Ramona                         54.27              
2   Hannah Gill              9    Ramona                         56.96              
3   Jeralyn Jimenez          10   Orange Glen                    1:05.25            
4   Sienna Rocha             10   Orange Glen                    1:05.31            

Womens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Ramona                         51.81                       
 2      Orange Glen                    52.29                       

Womens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Ramona                         55.79                       
 2      Ramona                         1:00.68                     

Womens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Ramona                         4:35.58                     
        Orange Glen                    NT                          

Womens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Ramona                         5:16.43                     

Womens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Karah Banegas            12   Ramona                         34-00.50           
2   Kristy Banegas           11   Ramona                         26-08.00           
3   Samantha Koegel          12   Ramona                         26-04.00           
4   Betsabe Reyes            10   Orange Glen                    25-10.50           
5   Katheryne Mora           9    Orange Glen                    23-11.00           
6   Hanah Carter             12   Ramona                         20-07.00           

Womens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Maidson White            9    Ramona                         22-08.00           
2   Karla Chairez            9    Ramona                         22-03.50           
3   Antonia Radeke           9    Ramona                         19-09.50           
4   April Montes             9    Orange Glen                    18-06.00           
5   Maria Cruz               11   Orange Glen                    17-07.50           

Womens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Karah Banegas            12   Ramona                         95-05              
2   Betsabe Reyes            10   Orange Glen                    87-06              
3   Katheryne Mora           9    Orange Glen                    80-09              
4   Samantha Koegel          12   Ramona                         67-03              
5   Mackenzie Pilley         12   Ramona                         63-03              
6   Hanah Carter             12   Ramona                         63-00              

Womens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Maidson White            9    Ramona                         63-04              
2   April Montes             9    Orange Glen                    62-05              
3   Karla Chairez            9    Ramona                         59-10              
4   Maria Cruz               11   Orange Glen                    54-02              

Womens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Holly Stallman           10   Ramona                         4-08.00            
    Candice Abshire          12   Orange Glen                    NH                 

Womens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Courtney Jackson         12   Ramona                         11-00.00           
2   Kim Klarer               11   Ramona                         8-06.00            
    Makenna Krueger          10   Ramona                         NH                 
    Daniela Charbonneau      10   Ramona                         NH                 

Womens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Katrina Taylor           9    Ramona                         6-06.00            
2   Anna Tellez              9    Ramona                         6-00.00            
3   Courtney Leavitt         9    Ramona                         5-06.00            

Womens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Candice Abshire          12   Orange Glen                    16-10.00           
2   Courtney Ford            12   Ramona                         16-00.00           
3   Tuesday Christopher      9    Ramona                         14-07.00           
4   Lilly Fortunato          11   Ramona                         14-04.00           
5   Caroline Lopresti        12   Ramona                         12-07.00           

Womens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jenni Schmitz            10   Ramona                         12-07.50           

Womens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Courtney Ford            12   Ramona                         33-09.00           
2   Candice Abshire          12   Orange Glen                    33-00.00           
3   Lilly Fortunato          11   Ramona                         27-07.00           
    Mackenzie Pilley         12   Ramona                         ND                 

Womens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
    Courtney Leavitt         9    Ramona                         ND                 



Number of Elite performances: 8

ELITES


View Elite Details

Elite Athletes:
Abshire, Candice (Orange Glen,CA)
Boys Relay (Ramona,CA)
Stallman, Holly (Ramona,CA)
Girls Relay (Ramona,CA)
Ford, Courtney (Ramona,CA)
Jackson, Courtney (Ramona,CA)
Banegas, Karah (Ramona,CA)


Elite Performances:

DS Regional- B-4x100 44.80 Boys Relay, , Ramona
DS Regional- G-100 12.75 Stallman, Holly , 10, Ramona
DS Regional- G-4x100 51.81 Girls Relay, , Ramona
DS Regional- G-SP 34'0.5 Banegas, Karah , 12, Ramona
DS STATE- G-PV 11'0.0 Jackson, Courtney , 12, Ramona
DS Regional- G-LJ 16'10.0 Abshire, Candice , 12, Orange Glen
DS Regional- G-LJ 16'0.0 Ford, Courtney , 12, Ramona
DS Regional- G-TJ 33'9.0 Ford, Courtney , 12, Ramona

Number of Elite performances: 0

MORE MEETS

 

© RunnerSpace.com, all rights reserved Privacy Policy Terms Help About
United State