Meet Name: Dan Hansen Invitational
Meet Date: 2014-04-26
Meet Location: Sheridan,WY





Results



DyeStat US Top 100 Elite performances in Blue.
Dyestat State performances in Red


Licensed to Sheridan High School       HY-TEK's Meet Manager 4/26/2014 04:24 PM
                   2009 Dan Hansen Invitational - 4/28/2009                    
                                      SHS                                      
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Edeen, Gabby                 Sheridan Hig           12.89      13.18   2  10   
  2 Elmer, Kyra                  Laurel High            12.88      13.26   2   8   
  3 Seamans, Julia               CAM                    12.84      13.41   2   6   
  4 Wanke, Kassidy               CAM                    13.23      13.44   2   5   
  5 Bard, Bailey                 Big Horn               13.68      13.48   1   4   
  6 Crawford, Haley              Cody                   12.90      13.53   2   3   
  7 Adsit, Bre                   CAM                    13.18      13.61   2   2   
  8 Ludwig, Taylor               Laurel High            13.19      13.66   2   1   
  9 Fox, Ashley                  Big Horn               13.60      13.73   1 
 10 Kretschman, Shayna           Arvada/Clear           13.47      13.80   1 
 11 Deaton, Taylor               CAM                    13.21      13.81   2 
 12 Smith, Elisha                Cody                   13.60      13.88   1 
 13 Schutzman, Shaylee           Cody                   13.58      13.95   1 
 14 Martin, Lizzy                Tongue River           13.69      14.12   1 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Edeen, Gabby                 Sheridan Hig           26.30      26.56   3  10   
  2 Elmer, Kyra                  Laurel High            27.75      26.79   3   8   
  3 Bard, Bailey                 Big Horn               27.70      26.81   3   6   
  4 Wanke, Kassidy               CAM                    27.42      27.64   3   5   
  5 Ludwig, Taylor               Laurel High            28.07      27.65   3   4   
  6 Fox, Ashley                  Big Horn               27.56      27.74   3   3   
  7 Smith, Elisha                Cody                   28.50      28.01   3   2   
  8 Adsit, Bre                   CAM                    27.70      28.19   3   1   
  9 McClure, Sydney              CAM                    28.50      28.25   2 
 10 Schutzman, Shaylee           Cody                   28.86      28.56   2 
 11 Dygon, Caylyn                Tongue River                      29.24   1 
 12 Lind, Elissa                 Hardin HS              29.00      29.78   2 
 13 Gee, Regina                  Cody                              30.29   1 
 14 McGrath, Allie               Laurel High            29.70      30.50   2 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fox, Ashley                  Big Horn             1:02.14    1:01.40   10   
  2 Edeen, Gabby                 Sheridan Hig         1:02.50    1:01.89    8   
  3 McClure, Sydney              CAM                  1:02.00    1:03.76    6   
  4 Wiley, Grace                 CAM                  1:02.09    1:05.24    5   
  5 McGrath, Allie               Laurel High          1:06.68    1:06.34    4   
  6 Hansen, Marie                Cody                 1:04.34    1:07.01    3   
 
Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Waltari, Mishayla            Cody                 2:28.53    2:20.21   10   
  2 McClure, Maddy               Sheridan Hig         2:30.16    2:21.68    8   
  3 Urbatsch, Haley              CAM                  2:36.00    2:24.41    6   
  4 Phillips, Abby               CAM                  2:28.00    2:26.45    5   
  5 Sweeney, Janika              Sheridan Hig         2:31.35    2:33.55    4   
  6 Sherman, Zoe                 Sheridan Hig         2:36.17    2:34.79    3   
  7 Barstad, Tatum               CAM                  2:35.00    2:36.66    2   
  8 Jolovich, Courtney           Tongue River         2:52.07    2:44.04    1   
  9 Studiner, Lauren             Laurel High          2:46.63    2:45.92  
 10 Stevenson, Rita              Laurel High          2:41.66    2:49.53  
 11 Henderson, Heidi             Tongue River                    2:58.54  
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barstad, Tatum               CAM                  5:40.00    5:39.05   10   
  2 Sweeney, Janika              Sheridan Hig         5:40.11    5:52.21    8   
  3 Hallock, Courtney            Laurel High          5:59.87    5:58.75    6   
  4 Borchers, Karley             CAM                  5:55.00    6:07.10    5   
  5 Henderson, Heidi             Tongue River         6:22.99    6:26.71    4   
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brinegar, Anne               Cody                11:04.39   11:17.44   10   
  2 Wendt, Sydney                CAM                 12:00.00   12:01.60    8   
  3 Jeffries, Jessi              CAM                 12:00.00   12:04.63    6   
  4 Gradwohl, Lexi               Laurel High         13:17.25   13:20.86    5   
  5 Orednick, Annie              Laurel High         14:00.12   14:15.86    4   
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Reed, Emily                  Cody                   15.62      16.22   2  10   
  2 Geer, Jessie                 CAM                    16.18      16.73   2   8   
  3 Ramey, Meghan                Buffalo High           16.55      17.16   2   6   
  4 Bomar, Peyton                Sheridan Hig           16.59      17.45   2   5   
  5 Doherty, Marie               CAM                    16.99      17.61   2   4   
  6 Mirich, Jadyn                Big Horn               16.70      17.95   2   3   
  7 Sifuma, Ruth                 CAM                    16.34      18.25   1   2   
  8 Jefferson, Mikayla           Hardin HS              17.58      18.27   2   1   
  9 Campbell, Katie              Sheridan Hig           18.08      18.46   1 
 10 Dygon, Caylyn                Tongue River           17.34      18.61   2 
 11 Walton, Kelsey               Sheridan Hig           19.25      19.38   1 
 12 Martin, Lizzy                Tongue River           20.31      19.58   1 
 13 Plymell, Jena                Tongue River           20.36      20.73   1 
 14 Albrecht, Demi               Laurel High            20.87      21.93   1 
 15 Klaassen, Mariah             Laurel High            21.25      22.55   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Reed, Emily                  Cody                   46.21      47.50   1  10   
  2 Moerkerke, Abby              CAM                    49.19      48.16   1   8   
  3 Bomar, Peyton                Sheridan Hig           47.83      48.95   1   6   
  4 Seamans, Julia               CAM                    49.77      49.08   1   5   
  5 Bard, Bailey                 Big Horn               48.54      49.48   1   4   
  6 Doherty, Marie               CAM                    49.78      49.80   1   3   
  7 Blake, Chelsea               CAM                    50.59      50.89   2   2   
  8 Jefferson, Mikayla           Hardin HS              51.60      52.41   2   1   
  9 Campbell, Katie              Sheridan Hig           51.40      52.82   2 
 10 Albrecht, Demi               Laurel High            59.81      59.95   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cam  'A'                                            50.89      51.30   10   
     1) Geer, Jessie                    2) Seamans, Julia                 
     3) Wanke, Kassidy                  4) Adsit, Bre                     
  2 Big Horn  'A'                                                  51.78    8   
     1) Bard, Bailey                    2) Fox, Ashley                    
     3) Enloe, Cassidy                  4) Nance, Morgan                  
  3 Laurel High School Girls  'A'                       54.10      53.58    6   
     1) Elmer, Kyra                     2) Ludwig, Taylor                 
     3) Stevenson, Rita                 4) McGrath, Allie                 
  4 Cody  'A'                                                      53.74    5   
     1) Gordon, Brooke                  2) Smith, Elisha                  
     3) Schutzman, Shaylee              4) Christy, Madison               
  5 Tongue River High School  'A'                                  56.09    4   
     1) Dygon, Caylyn                   2) Martin, Lizzy                  
     3) Plymell, Jena                   4) Mitchell, LeeAnna              
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cam  'A'                                          4:14.09    4:22.32   10   
     1) Clemetson, Breann               2) Wanke, Kassidy                 
     3) Wiley, Grace                    4) Urbatsch, Haley                
  2 Laurel High School Girls  'A'                     4:35.25    4:26.87    8   
     1) Elmer, Kyra                     2) Ludwig, Taylor                 
     3) Stevenson, Rita                 4) McGrath, Allie                 
  3 Cody  'A'                                         4:18.86    4:30.01    6   
     1) Hansen, Marie                   2) Waltari, Mishayla              
     3) Smith, Elisha                   4) Dwire, Danielle                
  4 Tongue River High School  'A'                                4:31.59    5   
     1) Martin, Lizzy                   2) Dygon, Caylyn                  
     3) Jolovich, Courtney              4) Mitchell, LeeAnna              
 
Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sheridan High School  'A'                        10:39.90   11:04.02   10   
  2 Laurel High School Girls  'A'                    11:45.00   11:28.80    8   
     1) Orednick, Annie                 2) Studiner, Lauren               
     3) Stevenson, Rita                 4) Gradwohl, Lexi                 
 
Girls High Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Massman, Mckenna             CAM                  5-04.00    4-11.00   10   
  2 Gee, Regina                  Cody                 4-11.00    4-09.00    7   
  2 Doherty, Marie               CAM                  4-11.00    4-09.00    7   
  4 Mirich, Jadyn                Big Horn             4-10.00   J4-09.00    5   
  5 Lohof, Abbie                 Laurel High          4-09.00    4-07.00    4   
  6 Christy, Madison             Cody                 4-09.00   J4-07.00    3   
  7 Walton, Kelsey               Sheridan Hig         4-09.00    4-05.00    2   
  8 Dollard, Jessica             Cody                 4-06.00    4-03.00    1   
 
Girls Pole Vault Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ballek, Taylor               Buffalo High        10-09.00   10-06.00   10   
  2 Sturtz, Chandra              CAM                 10-06.00  J10-06.00    8   
  3 Erisman, Ashlyn              CAM                  9-00.00   10-00.00    6   
  4 Crawford, Haley              Cody                 9-00.00    9-00.00    5   
  5 Zigray, Megan                CAM                  8-06.00    8-06.00    4   
  6 Dollard, Jessica             Cody                 8-00.00    8-00.00    3   
  7 Christy, Madison             Cody                 7-10.00   J8-00.00    2   
  8 Capron, Anna                 CAM                  8-06.00    7-06.00    0.50
  8 Hegy, Marissa                Sheridan Hig         8-06.00    7-06.00    0.50
 10 Gradwohl, Lexi               Laurel High          7-06.00    7-00.00  
 11 Specht, Ashley               Laurel High          7-06.00   J7-00.00  
 12 Klaassen, Mariah             Laurel High          6-06.00    6-00.00  
 
Girls Long Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Reed, Emily                  Cody                17-04.00   16-08.00   10   
  2 Bomar, Peyton                Sheridan Hig        15-09.75   16-02.50    8   
  3 Geer, Jessie                 CAM                 15-05.50   15-08.25    6   
  4 Seamans, Julia               CAM                 16-09.75   15-06.50    5   
  5 Campbell, Katie              Sheridan Hig        14-00.00   14-11.25    4   
  6 Kretschman, Shayna           Arvada/Clear        15-04.50   14-10.25    3   
  7 Deaton, Taylor               CAM                 15-00.00   14-09.50    2   
  8 Adsit, Bre                   CAM                 15-03.75   14-08.50    0.50
  8 Christy, Madison             Cody                15-01.00   14-08.50    0.50
 10 Old Crow, Anna               Hardin HS           14-04.00   14-01.75  
 11 Mitchell, LeeAnna            Tongue River        15-08.00   13-11.75  
 12 Lind, Elissa                 Hardin HS           14-01.00   13-09.50  
 13 Baumgartner, Katrina         Laurel High         14-04.00   13-07.50  
 14 Belless, Kylee               Laurel High         13-03.25   13-06.00  
 15 Nance, Morgan                Big Horn            13-11.00   13-05.75  
 16 Dollard, Jessica             Cody                15-00.00   13-03.50  
 17 Fowler, Emmy                 Laurel High         13-04.00   12-08.75  
 18 Specht, Ashley               Laurel High         12-07.50   12-04.50  
 19 Jefferson, Mikayla           Hardin HS           13-00.00   12-02.00  
 
Girls Triple Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Reed, Emily                  Cody                36-04.00   35-11.00   10   
  2 Bomar, Peyton                Sheridan Hig        33-06.75   34-01.50    8   
  3 Sifuma, Ruth                 CAM                 32-05.00   33-07.00    6   
  4 Campbell, Katie              Sheridan Hig        32-00.00   33-05.00    5   
  5 Old Crow, Anna               Hardin HS           31-03.00   33-02.50    4   
  6 Baumgartner, Katrina         Laurel High         30-05.00   31-06.00    3   
  7 Fowler, Emmy                 Laurel High         30-04.50   30-11.50    2   
  8 Lind, Elissa                 Hardin HS           30-01.00   30-08.00    1   
  9 Nance, Morgan                Big Horn            31-02.00   30-06.00  
 10 Belless, Kylee               Laurel High         28-09.00   28-02.50  
 
Girls Shot Put Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Maller, Elizabeth            CAM                 40-00.00   39-10.00   10   
  2 Rides Horse, Bethany         Hardin HS           39-01.00   39-01.00    8   
  3 Christensen, Shayla          Sheridan Hig        39-00.00   37-04.50    6   
  4 Mason, Keaunna               Hardin HS           36-00.00   37-01.00    5   
  5 Hallcroft, Lauren            CAM                 36-00.00   36-07.00    4   
  6 Loken, Kelsie                Sundance Hig        35-00.00   35-00.00    3   
  7 Ballek, Taylor               Buffalo High        35-01.00   34-02.00    2   
  8 Geary, Alison                Sheridan Hig        34-00.00   34-01.00    1   
  9 Bacon, Sarah                 Tongue River        32-02.00   31-05.00  
 10 Streeter, Brytnee            Kaycee High         32-04.50   31-02.00  
 11 Sami, Afton                  Sheridan Hig        30-04.00   30-05.00  
 12 Lohof, Abbie                 Laurel High         34-05.75   30-03.50  
 13 Dodge, Ashley                Tongue River        30-11.50   29-04.00  
 14 Frazee, Hiedi                CAM                 30-00.00   28-10.00  
 15 O'Toole, Kayla               Laurel High         26-07.00   28-05.00  
 16 Trujillo, Holly              Sheridan Hig        27-11.00   27-07.00  
 17 Dodd, Tianne                 Hardin HS                      26-06.00  
 18 Bieber, Sydnie               Laurel High         28-07.00   25-05.00  
 19 Ostler, Elana                Tongue River        25-00.00   24-03.00  
 
Girls Discus Throw Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 O'Connor, Kacie              Sundance Hig          146-06     134-03   10   
  2 Loken, Kelsie                Sundance Hig          124-02     117-02    8   
  3 Maller, Elizabeth            CAM                   112-00     108-08    6   
  4 Rides Horse, Bethany         Hardin HS             114-03     104-06    5   
  5 Christensen, Shayla          Sheridan Hig          100-00      97-07    4   
  6 Lohof, Abbie                 Laurel High           104-01      95-00    3   
  7 Geary, Alison                Sheridan Hig           97-00      92-05    2   
  8 Sami, Afton                  Sheridan Hig           96-03      88-03    1   
  9 Klatt, Caitlin               Arvada/Clear          100-00      87-06  
 10 Hallcroft, Lauren            CAM                   110-00      85-07  
 11 Dodge, Ashley                Tongue River           89-00      85-03  
 12 Frazee, Hiedi                CAM                    89-00      84-08  
 13 O'Toole, Kayla               Laurel High            69-04      80-04  
 14 Christiansen, Dalayna        Laurel High            93-01      79-11  
 15 Mason, Keaunna               Hardin HS              85-00      75-10  
 16 Bieber, Sydnie               Laurel High            78-00      73-03  
 17 Bacon, Sarah                 Tongue River           82-08      72-09  
 18 Hansen, Marie                Cody                   94-03      69-08  
 19 Ostler, Elana                Tongue River           80-00      68-03  
 20 Trujillo, Holly              Sheridan Hig           67-11      67-07  
 21 Phelan, Trahnea              Hardin HS              60-00      65-06  
 -- Streeter, Brytnee            Kaycee High            95-00       FOUL  
 
Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Igo, Jayden                  CAM                    13.65      13.77   6  10   
  2 Detwiler, Talya              CAM                    14.11      13.84   6   8   
  3 Buss, Tatum                  Cody                   14.10      14.08   6   6   
  4 Mayer, Lydia                 Big Horn               14.32      14.10   6   5   
  5 Allen, Kaitlynn              CAM                    13.91      14.42   6   4   
  6 Blaney, Emily                Big Horn               14.60      14.44   5   3   
  7 Grubbs, Sumner               CAM                    14.67      14.67   5   2   
  8 Bates, Ashley                Sheridan Hig           14.89      14.72   4   1   
  9 Jaramillo, Korrie            CAM                    14.51      14.81   5 
 10 Armstrong, Andreanna         CAM                    14.44      14.96   5 
 11 Iroz, Maxine                 CAM                    14.43      15.00   5 
 12 Anderson, Adriane            Sheridan Hig           15.14      15.02   4 
 13 Story, Maesa                 Laurel High            15.92      15.14   3 
 14 Morris, Tailor               CAM                    14.82      15.31   5 
 15 Dodd, Tianne                 Hardin HS              14.80      15.36   5 
 16 Howard, Erika                CAM                    14.00      15.40   6 
 17 Bobbitt, Jenna               CAM                    15.30      15.42   4 
 18 Murray-Thomas, Jasmine       Normativeser                      15.44   1 
 19 Thiel, Katy                  Sheridan Hig           15.19      15.46   4 
 20 Williams, Ashley             Sheridan Hig           14.81      15.49   5 
 21 Sangalang, Helene            Normativeser                      15.63   1 
 22 Capron, Anna                 CAM                    14.00      15.64   6 
 23 Clemetson, Hannah            CAM                    15.46      15.65   4 
 24 Vanpelt, Falen               CAM                    15.55      15.67   3 
 25 Rase, Chyanne                Cody                              15.82   1 
 26 Matte, Tayla                 Normativeser           15.00      15.85   4 
 27 Murphy, Mikayla              CAM                    15.49      15.90   3 
 28 Santiago, Zuri               Laurel High            15.81      15.93   3 
 29 Bailey, Brooke               Cody                              15.95   2 
 30 Smith, Destiny               Normativeser           14.90      15.98   4 
 31 Plymell, Jena                Tongue River           15.77      16.12   3 
 32 Campbell, Sarah              Sheridan Hig           15.79      16.28   3 
 33 Smith, Amanda                Laurel High            16.55      16.43   2 
 34 Halfpop, Nicole              Hardin HS              14.90      16.71   4 
 35 Collins, Kaitlyn             CAM                    16.70      16.84   2 
 36 Ketterling, Kendra           Sheridan Hig           16.46      16.88   3 
 37 Bacon, Sarah                 Tongue River           16.93      17.19   2 
 38 Kang, Hongbi                 Laurel High            16.50      17.42   3 
 39 Dodge, Ashley                Tongue River           17.54      17.51   2 
 40 Salazar, Desitiny            Normativeser           17.90      18.22   2 
 41 Metcalf, Cierra              Laurel High            19.63      18.25   2 
 42 Blaszkowski, Zaygon          CAM                    18.37      18.47   2 
 43 Duffy, Paige                 Normativeser                      18.87   1 
 
Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Deaton, Taylor               CAM                    28.40      27.72   6  10   
  2 Clemetson, Breann            CAM                    28.50      27.85   6   8   
  3 Detwiler, Talya              CAM                    29.98      28.55   6   6   
  4 Wiley, Grace                 CAM                    28.35      28.94   6   5   
  5 Sifuma, Ruth                 CAM                    28.80      28.96   6   4   
  6 Buss, Tatum                  Cody                   29.40      29.17   6   3   
  7 Allen, Kaitlynn              CAM                    29.95      29.98   6   2   
  8 Kuzara, Sophie               Buffalo High           31.70      30.09   4   1   
  9 Story, Maesa                 Laurel High            30.95      30.52   5 
 10 Iroz, Maxine                 CAM                    30.61      30.63   5 
 11 Armstrong, Andreanna         CAM                    30.33      30.66   5 
 12 Bates, Ashley                Sheridan Hig           31.46      30.91   4 
 13 Bland, Madison               Sheridan Hig           33.57      31.12   3 
 14 Grubbs, Sumner               CAM                    30.96      31.22   5 
 15 Murray-Thomas, Jasmine       Normativeser                      31.43   1 
 16 Prelle, Camille              CAM                    31.96      31.54   4 
 17 Bobbitt, Jenna               CAM                    30.03      31.67   5 
 18 Sangalang, Helene            Normativeser                      31.68   1 
 19 Welch, Maddie                Cody                              31.77   1 
 20 Clemetson, Hannah            CAM                    32.06      31.79   4 
 21 Matte, Tayla                 Normativeser           32.90      31.87   3 
 22 Smith, Destiny               Normativeser           33.20      32.21   3 
 23 Murphy, Mikayla              CAM                    32.90      32.30   3 
 24 Carsrud, Katie               CAM                    31.40      32.31   5 
 25 Dodd, Tianne                 Hardin HS              35.00      32.33   2 
 26 Cada, Casey                  CAM                    31.86      32.38   4 
 27 Santiago, Zuri               Laurel High            32.00      32.73   4 
 28 Vanpelt, Falen               CAM                    32.94      32.81   3 
 29 Williams, Ashley             Sheridan Hig           31.59      32.88   4 
 30 Morris, Tailor               CAM                    31.23      32.94   5 
 31 Campbell, Sarah              Sheridan Hig           33.89      33.38   3 
 32 Korell, Abigail              Laurel High            33.39      33.84   3 
 33 Bailey, Brooke               Cody                              34.01   2 
 34 Collins, Kaitlyn             CAM                    35.13      34.33   2 
 35 Ketterling, Kendra           Sheridan Hig           34.84      34.69   2 
 36 Metcalf, Cierra              Laurel High            40.88      37.46   2 
 37 Blaszkowski, Zaygon          CAM                    38.89      38.77   2 
 38 Salazar, Desitiny            Normativeser           40.20      39.02   2 
 39 Duffy, Paige                 Normativeser                      41.08   1 
 
Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Anderson, Teresa             CAM                  1:05.00    1:06.25   2  10   
  2 Edeen, Gracie                Sheridan Hig         1:07.50    1:07.41   2   8   
  3 Holiday, Jessica             Cody                 1:10.81    1:09.30   2   6   
  4 Prelle, Camille              CAM                  1:12.35    1:10.38   2   5   
  5 Bland, Madison               Sheridan Hig         1:13.50    1:10.86   2   4   
  6 Murray-Thomas, Jasmine       Normativeser                    1:12.97   1   3   
  7 Hegy, Alix                   Sheridan Hig         1:26.33    1:15.01   1   2   
  8 Cada, Casey                  CAM                  1:14.28    1:15.19   2   1   
  9 Jaramillo, Korrie            CAM                  1:12.51    1:15.57   2 
 10 Sangalang, Helene            Normativeser                    1:15.84   1 
 11 Korell, Abigail              Laurel High          1:21.19    1:18.28   1 
 12 Smith, Destiny               Normativeser         1:21.00    1:18.50   1 
 13 Matte, Tayla                 Normativeser         1:17.00    1:23.56   1 
 
Girls 800 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lausen, Cassidy              Buffalo High         2:52.00    2:43.95   10   
  2 Anderson, Jennette           CAM                  2:50.00    2:50.72    8   
  3 Amarillas, Kristin           Cody                 2:54.96    2:52.89    6   
  4 NeVille, Sydnie              Cody                 2:50.00    2:57.23    5   
  5 Swan, Colleen                Big Horn             2:57.20    2:57.63    4   
  6 Anderson, Charisma           Cody                 2:58.66    2:58.04    3   
  7 Whiteman, Emma               Sheridan Hig         3:04.00    3:00.37    2   
  8 Phelan, Trahnea              Hardin HS            3:03.00    3:00.97    1   
  9 Hegy, Alix                   Sheridan Hig         3:09.00    3:03.92  
 10 Harmer, Emily                Hardin HS            3:03.00    3:03.96  
 11 Belcourt, Faith              Normativeser                    3:25.51  
 12 Waller, Taylor               Normativeser                    3:44.42  
 13 Finkey, Sharon               CAM                  4:11.00    3:51.34  
 14 Martinez, Mariah             Normativeser                    4:26.57  
 
Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Robinson, Xiomara            Sheridan Hig         6:00.66    6:01.38   10   
  2 Robinson, Cassandra          Sheridan Hig         6:15.22    6:12.97    8   
  3 Dudrick, Kaitlyn             Cody                 6:14.00    6:14.21    6   
  4 Stevens, Mei-Li              Hardin HS            6:13.00    6:18.22    5   
  5 Wiley, Hannah                Sheridan Hig         6:31.18    6:27.57    4   
  6 Anderson, Charisma           Cody                 6:30.00    6:29.58    3   
  7 Swan, Colleen                Big Horn             6:39.10    6:30.55    2   
  8 Amarillas, Kristin           Cody                 6:30.00    6:31.75    1   
  9 Whiteman, Emma               Sheridan Hig         6:37.19    6:32.52  
 10 Harmer, Emily                Hardin HS            6:36.00    6:32.88  
 11 Gydeson, Bethany             CAM                  7:00.00    6:50.96  
 12 Trujillo, Alma               CAM                  7:00.00    6:56.33  
 13 Kirkwood, Kaylynn            CAM                  7:00.00    6:56.87  
 14 Espejel, Jocelyn             CAM                  7:00.00    6:59.93  
 15 Ostler, Elana                Tongue River         7:12.68    7:00.29  
 16 Belcourt, Faith              Normativeser         8:02.00    7:45.29  
 17 Waller, Taylor               Normativeser                    9:03.35  
 
Girls 3200 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Custis, Jennifer             Big Horn            13:56.63   13:42.37   10   
  2 Stevens, Mei-Li              Hardin HS           14:29.00   14:04.29    8   
  3 Wiley, Hannah                Sheridan Hig        14:14.00   14:50.51    6   
 
Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Villarreal, Greta            CAM                    18.31      18.27   2  10   
  2 Dahlberg, Tana               Buffalo High           18.33      18.44   2   8   
  3 Goehring, Julette            Buffalo High           19.50      19.42   2   6   
  4 Dodd, Tianne                 Hardin HS              20.90      19.59   1   5   
  5 Seeman, Jennifer             Buffalo High           19.65      19.66   2   4   
  6 Blake, Chelsea               CAM                    18.03      19.82   2   3   
  7 Igo, Jayden                  CAM                    18.47      20.06   2   2   
  8 Howard, Erika                CAM                    18.47      20.48   2   1   
  9 Waugh, Lexy                  Buffalo High                      22.05   1 
 10 Haut, Taz                    CAM                    19.91      22.09   2 
 11 Switzenberg, Hallie          Sheridan Hig           21.70      22.20   1 
 12 Maffei, Katelynn             CAM                    21.45      22.73   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Villarreal, Greta            CAM                    53.41      52.18   10   
  2 Goehring, Julette            Buffalo High           54.40      54.60    8   
  3 Kretschman, Shayna           Arvada/Clear                      55.72    6   
 
Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cam  'A'                                            54.80      55.30   10   
     1) Allen, Kaitlynn                 2) Detwiler, Talya                
     3) Villarreal, Greta               4) Armstrong, Andreanna           
  2 Sheridan High School  'A'                                      56.41    8   
     1) Bates, Ashley                   2) Anderson, Adriane              
     3) Smiley, Malia                   4) Williams, Ashley               
  3 Cody  'A'                                                      58.00    6   
     1) Bailey, Brooke                  2) Buss, Tatum                    
     3) Welch, Maddie                   4) Wilson, Ashley                 
  4 Normativeservices  'A'                                       1:01.16    5   
     1) Murray-Thomas, Jasmine          2) Matte, Tayla                   
     3) Smith, Destiny                  4) Sangalang, Helene              
 
Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cam  'A'                                          4:24.00    4:30.55   10   
     1) Blake, Chelsea                  2) Anderson, Teresa               
     3) Doherty, Marie                  4) Sather, Maddy                  
  2 Cody  'A'                                         4:35.00    5:03.12    8   
     1) Holiday, Jessica                2) Anderson, Charisma             
     3) Dollard, Jessica                4) NeVille, Sydnie                
 
Girls High Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dahlberg, Tana               Buffalo High         4-10.00    4-07.00   10   
  2 Welch, Maddie                Cody                 4-07.00   J4-07.00    8   
  3 Mayer, Lydia                 Big Horn             4-02.00    4-05.00    6   
  4 Goehring, Julette            Buffalo High         4-07.00   J4-05.00    5   
  5 Zigray, Megan                CAM                  4-03.00    4-03.00    4   
  6 Smiley, Malia                Sheridan Hig         4-03.00   J4-03.00    3   
  7 Rase, Chyanne                Cody                 4-02.00    4-01.00    2   
  8 Anderson, Adriane            Sheridan Hig         4-03.00   J4-01.00    1   
 
Girls Pole Vault Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thiel, Katy                  Sheridan Hig         7-00.00    7-00.00   10   
  2 Hiepler, Kia                 Buffalo High         7-06.00   J7-00.00    8   
  3 Clemetson, Breann            CAM                  7-06.00    6-06.00    6   
  4 Robinson, Cassandra          Sheridan Hig                   J6-06.00    5   
  5 Smith, Amanda                Laurel High          6-00.00    6-00.00    4   
  6 Migrants, Loren              Sheridan Hig                   J6-00.00    3   
  7 Carsrud, Katie               CAM                  6-00.00    5-06.00    2   
 -- Kang, Hongbi                 Laurel High          6-00.00         NH  
 
Girls Long Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Villarreal, Greta            CAM                 14-00.00   15-02.50   10   
  2 Clemetson, Breann            CAM                 14-00.00   14-05.00    8   
  3 Blaney, Emily                Big Horn            13-04.00   14-04.50    6   
  4 Allen, Kaitlynn              CAM                 14-01.75   14-02.00    5   
  5 Armstrong, Andreanna         CAM                 13-01.75   13-02.00    4   
  6 Anderson, Adriane            Sheridan Hig        12-11.00   13-01.50    3   
  7 Goehring, Julette            Buffalo High        14-06.00   13-01.25    2   
  8 Detwiler, Talya              CAM                 12-00.00   13-00.25    1   
  9 Buss, Tatum                  Cody                13-07.00   13-00.00  
 10 Story, Maesa                 Laurel High         12-06.00   12-09.75  
 11 Grubbs, Sumner               CAM                 13-08.00   12-09.50  
 12 Smiley, Malia                Sheridan Hig        12-05.00   12-06.25  
 13 Campbell, Sarah              Sheridan Hig        12-04.50   12-05.00  
 14 Jaramillo, Korrie            CAM                 13-07.00   12-03.50  
 15 Even, Sierra                 CAM                 12-06.00   12-01.25  
 16 Santiago, Zuri               Laurel High         11-02.50   12-00.00  
 17 Waller, Taylor               Normativeser                   11-11.00  
 18 Clemetson, Hannah            CAM                 12-00.00   11-06.50  
 19 Howard, Erika                CAM                 13-01.00   11-04.75  
 20 Iroz, Maxine                 CAM                 12-00.00   11-01.25  
 21 Bailey, Brooke               Cody                           11-01.00  
 22 Morris, Tailor               CAM                 12-00.00   10-05.50  
 23 Blaszkowski, Zaygon          CAM                 12-00.00    9-09.75  
 24 Murphy, Mikayla              CAM                 12-00.00    8-02.75  
 -- Finkey, Sharon               CAM                 12-00.00       FOUL  
 
Girls Triple Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Igo, Jayden                  CAM                 32-04.00   31-04.00   10   
  2 Dahlberg, Tana               Buffalo High        30-00.00   30-06.00    8   
  3 Massman, Mckenna             CAM                 28-00.00   29-05.00    6   
  4 Blaney, Emily                Big Horn            29-08.00   29-02.00    5   
  5 Story, Maesa                 Laurel High         27-03.00   28-00.50    4   
  6 Vanpelt, Falen               CAM                 27-06.50   28-00.00    3   
  7 Jaramillo, Korrie            CAM                 27-04.75   27-08.00    2   
  8 Swan, Colleen                Big Horn            26-00.00   26-05.50    1   
  9 Santiago, Zuri               Laurel High         25-10.50   26-01.25  
 10 Iroz, Maxine                 CAM                 26-05.00   25-00.50  
 -- Blaszkowski, Zaygon          CAM                 24-00.00       FOUL  
 
Girls Shot Put Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brown, Kelsey                CAM                 26-00.00   28-09.00   10   
  2 Wilson, Ashley               Cody                26-00.00   28-03.00    8   
  3 McCallister, Abbey           Big Horn            25-10.00   27-08.50    6   
  4 Smith, Taylor                CAM                 27-00.00  J27-08.50    5   
  5 Klatt, Caitlin               Arvada/Clear        24-09.75   26-08.00    4   
  6 Deutcher, Hanna              Sheridan Hig        24-11.00   26-03.00    3   
  7 Deaton, Tori                 CAM                 25-00.00   25-06.00    2   
  8 Kroll, Mikayla               Laurel High         24-03.00   24-04.50    1   
  9 Barrus, Gabbi                Cody                26-00.00   24-03.50  
 10 Phelan, Trahnea              Hardin HS                      22-04.50  
 11 Belcourt, Faith              Normativeser                   22-01.50  
 12 Moore, Lacey                 Normativeser        24-03.00   21-02.50  
 13 Kukuchka, Lilli              Sheridan Hig        21-04.00   20-09.00  
 14 Jarecke, Yasmine             Laurel High         21-07.75   20-07.00  
 15 Hauber, Emma                 CAM                 17-00.00   20-06.00  
 15 Duffy, Paige                 Normativeser                   20-06.00  
 17 Delancey, Kyler              CAM                 20-00.00   20-03.75  
 18 Merchen, Kyra                Laurel High         19-02.50   19-02.00  
 
Girls Discus Throw Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Taylor                CAM                    74-00      87-04   10   
  2 Brown, Kelsey                CAM                    65-00      84-04    8   
  3 Deaton, Tori                 CAM                    80-00      72-06    6   
  4 Deutcher, Hanna              Sheridan Hig           83-00      71-04    5   
  5 Wilson, Ashley               Cody                   84-05      71-00    4   
  6 McCallister, Abbey           Big Horn               75-10      69-09    3   
  7 Migrants, Loren              Sheridan Hig                      65-04    2   
  8 Barrus, Gabbi                Cody                   75-02      63-10    1   
  9 Smiley, Malia                Sheridan Hig                      63-04  
 10 Kukuchka, Lilli              Sheridan Hig           51-08      61-03  
 11 Merchen, Kyra                Laurel High            52-08      57-09  
 12 Kroll, Mikayla               Laurel High            54-03      56-04  
 13 Jarecke, Yasmine             Laurel High            51-10      54-06  
 14 Even, Sierra                 CAM                    40-00      54-04  
 15 Hauber, Emma                 CAM                    50-00      49-01  
 16 Delancey, Kyler              CAM                    50-00      42-04  
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rivera, Noah                 Cody                   11.48      11.45   3  10   
  2 Suchor, Dalton               CAM                    11.63      11.59   3   8   
  3 Erickson, Caden              CAM                    11.74      11.66   3   6   
  4 Not Afraid, Stephen          Hardin HS              11.80      11.71   2   5   
  5 Campbell, Aaron              Sheridan Hig           12.00      11.78   2   4   
  6 Kjerstad, Brian              Sheridan Hig           11.72      11.89   3   2.50
  6 Oberg, Jonah                 Laurel High            11.75      11.89   3   2.50
  8 Taylor, Jordan               Cody                   11.65      11.90   3   1   
  9 Dominguez, Alexx             Cody                   11.75      11.91   3 
 10 Pehringer, Tate              Cody                   11.80      11.99   2 
 11 Williams, Jordan             Laurel High            11.86      12.07   2 
 12 Dickson, David               Cody                              12.13   1 
 12 Lyons, Dillon                Tongue River           11.98      12.13   2 
 14 Munson, Chris                Sheridan Hig           11.96      12.18   2 
 15 Myers, Carter                Cody                   12.77      12.44   1 
 16 Mendoza, Issac               Hardin HS              12.30      12.51   2 
 17 Buster, Michael              Laurel High            12.19      12.52   2 
 18 Feusner, Brayden             Cody                   12.40      12.53   1 
 19 Salazar, Carlos              Hardin HS              12.50      12.58   1 
 20 Bruney, Dayton               Sheridan Hig           12.87      12.94   1 
 21 Walters, Kendall             Tongue River           14.09      13.89   1 
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rivera, Noah                 Cody                   22.90      23.18   2  10   
  2 Erisman, Dustin              CAM                    23.15      23.34   2   8   
  3 Bower, Jackson               Cody                   23.01      23.97   2   6   
  4 Not Afraid, Stephen          Hardin HS              24.20      24.14   2   5   
  5 Suchor, Dalton               CAM                    24.38      24.20   2   4   
  6 Kjerstad, Brian              Sheridan Hig           23.68      24.22   2   3   
  7 Munson, Chris                Sheridan Hig           23.91      24.60   2   2   
  8 Myers, Logan                 CAM                    24.25      24.62   2   1   
  9 Buster, Michael              Laurel High            24.95      24.65   1 
 10 Williams, Jordan             Laurel High            24.74      24.85   1 
 11 Lyons, Dillon                Tongue River           25.15      25.08   1 
 12 Mendoza, Issac               Hardin HS              25.00      25.23   1 
 13 Salazar, Carlos              Hardin HS              25.40      25.27   1 
 14 Bruney, Dayton               Sheridan Hig           26.66      26.95   1 
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Myers, Logan                 CAM                    52.34      52.53   2  10   
  2 Blethen, Trent               Cody                   52.21      52.91   2   8   
  3 Kubitz, Brandon              Laurel High            53.00      53.20   2   6   
  4 Simmons, Harrison            CAM                    55.00      53.57   2   5   
  5 Kjerstad, Brian              Sheridan Hig           55.00      53.98   1   4   
  6 Szatkowski, Rion             Sheridan Hig           54.13      53.99   2   3   
  7 Nunez, Kenyon                CAM                    55.00      54.45   2   2   
  8 Not Afraid, Stephen          Hardin HS              54.20      55.85   2   1   
  9 Ware, Caleb                  Hardin HS              56.00      56.12   1 
 10 Reilly, Keegan               Laurel High            56.17      56.73   1 
 11 Mills, John                  Laurel High            59.00      58.45   1 
 12 Munson, Chris                Sheridan Hig           58.50      58.72   1 
 
Boys 800 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Myers, Derek                 CAM                  2:04.00    2:02.65   10   
  2 Mehrer, Justin               CAM                  2:06.00    2:04.36    8   
  3 Myers, Corey                 CAM                  2:04.86    2:05.64    6   
  4 Ellerton, Ryan               CAM                  2:09.10    2:07.86    5   
  5 Szatkowski, Rion             Sheridan Hig         2:07.74    2:08.76    4   
  6 Jackson, Layton              Laurel High          2:08.22    2:10.55    3   
  7 Heimbigner, Bradley          Laurel High          2:13.05    2:11.68    2   
  8 Ware, Caleb                  Hardin HS            2:14.00    2:11.86    1   
  9 Sweeney, Micah               Sheridan Hig         2:12.97    2:12.64  
 10 Bircher, Levi                Arvada/Clear         2:16.70    2:18.21  
 11 Jirovec, Jan                 Sheridan Hig         2:16.21    2:23.19  
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Simmons, Harrison            CAM                  4:30.00    4:27.81   10   
  2 Scarlett, Matt               Buffalo High         4:27.53    4:29.03    8   
  3 Mogan, Ty                    Laurel High          4:36.82    4:31.72    6   
  4 Mehrer, Justin               CAM                  4:39.00    4:40.20    5   
  5 Sweeney, Micah               Sheridan Hig         4:50.76    4:53.21    4   
  6 Wagoner, Logan               CAM                  4:53.00    4:54.18    3   
  7 Ware, Caleb                  Hardin HS            5:04.00    4:57.09    2   
  8 Wendtland, Taylor            Sheridan Hig         5:01.27    4:58.39    1   
  9 McCafferty, Jarod            Tongue River         5:04.54    4:58.94  
 10 Meade, Keegan                CAM                  4:53.00    5:03.05  
 11 Walks, Delvin                Hardin HS            4:56.00    5:13.11  
 12 Manders, Paul                Laurel High          5:24.70    5:14.18  
 13 Jirovec, Jan                 Sheridan Hig         5:16.23    5:26.59  
 14 Cundy, Collin                Sheridan Hig         5:21.21    5:41.79  
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mogan, Ty                    Laurel High         10:07.60   10:11.54   10   
  2 Walker, Jace                 Sundance Hig        10:15.00   10:31.27    8   
  3 Hill, Chris                  CAM                 10:12.00   10:40.20    6   
  4 Kanta, Brandon               Laurel High         10:37.66   10:42.11    5   
  5 Walks, Delvin                Hardin HS           10:47.00   11:05.37    4   
  6 Schneider, Garrett           Laurel High         11:31.00   11:06.12    3   
  7 McCafferty, Jarod            Tongue River        11:56.23   11:14.83    2   
  8 Manders, Paul                Laurel High         11:49.00   11:32.34    1   
  9 Ware, Caleb                  Hardin HS           11:20.00   11:49.04  
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Newell, Walker               CAM                    15.27      15.56   2  10   
  2 Campbell, Aaron              Sheridan Hig           15.38      15.67   2   8   
  3 Kovar, Seth                  Buffalo High           15.28      15.69   2   6   
  4 Bower, Jackson               Cody                   15.95      15.81   2   5   
  5 Huff, Micaiah                Tongue River           16.30      16.21   2   3.50
  5 Moerkerke, Seth              CAM                    15.89      16.21   2   3.50
  7 Winkler, Jonathan            CAM                    15.91      16.26   2   2   
  8 Allen, Zac                   Laurel High            16.13      16.27   2   1   
  9 Nutting, Beau                CAM                    16.69      16.39   1 
 10 Scammon, Austen              Tongue River           16.91      17.13   1 
 11 Julian, Tyler                Sheridan Hig           16.92      17.29   1 
 12 Bowman, Cade                 Laurel High            19.01      19.34   1 
 13 Gill, Rj                     Laurel High            19.71      19.82   1 
 14 Thompson, Carver             Laurel High            18.72      20.21   1 
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Newell, Walker               CAM                    41.19      41.44   2  10   
  2 Scammon, Austen              Tongue River           43.99      42.88   2   8   
  3 Allen, Zac                   Laurel High            44.70      43.67   1   6   
  4 Julian, Tyler                Sheridan Hig           43.89      43.75   2   5   
  5 Huff, Micaiah                Tongue River           45.29      43.86   1   4   
  6 Kovar, Seth                  Buffalo High           43.20      44.32   2   3   
  7 Pehringer, Tate              Cody                   44.21      44.33   2   2   
  8 Winkler, Jonathan            CAM                    44.66      44.76   1   1   
  9 Kuhbacker, Travis            CAM                    44.57      45.80   2 
 10 Fuller, Colter               CAM                    44.26      45.87   2 
 11 Johnson, Carl                Hardin HS              45.60      46.90   1 
 12 Hepp, Tristan                Buffalo High           41.55      47.87   2 
 13 Gill, Rj                     Laurel High            47.17      48.29   1 
 14 Bowman, Cade                 Laurel High            49.25      48.71   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cam  'A'                                            44.36      44.42   10   
     1) Suchor, Dalton                  2) Newell, Walker                 
     3) Erisman, Dustin                 4) Erickson, Caden                
  2 Cody  'A'                                           45.10      45.71    8   
     1) Bower, Jackson                  2) Rivera, Noah                   
     3) Taylor, Jordan                  4)                                
  3 Laurel High School  'A'                             46.44      45.81    6   
     1) Oberg, Jonah                    2) Allen, Zac                     
     3) Buster, Michael                 4) Kubitz, Brandon                
  4 Hardin HS  'A'                                                 45.87    5   
     1) Mendoza, Issac                  2) Salazar, Carlos                
     3) Johnson, Carl                   4) Not Afraid, Stephen            
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cam  'A'                                          3:38.30    3:39.13   10   
     1) Myers, Corey                    2) Myers, Logan                   
     3) Wagner, Dalton                  4) Myers, Derek                   
  2 Laurel High School  'A'                           3:43.00    3:44.24    8   
     1) Mogan, Ty                       2) Kubitz, Brandon                
     3) Jackson, Layton                 4) Reilly, Keegan                 
  3 Cody  'A'                                         3:36.00    3:53.12    6   
     1) Blethen, Trent                  2) Rentz, Kaleb                   
     3) Pehringer, Tate                 4) Hult, Jackson                  
 
Boys 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laurel High School  'A'                                      8:55.22   10   
     1) Heimbigner, Bradley             2) Schneider, Garrett             
     3) Kanta, Brandon                  4) Jackson, Layton                
  2 Sheridan High School  'A'                         9:05.00    9:06.79    8   
     1) Vrieswyk, Jt                    2) Wendtland, Taylor              
     3) Sweeney, Kael                   4) Jirovec, Jan                   
 
Boys High Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hult, Jackson                Cody                 6-05.00    6-01.00   10   
  2 Hepp, Taylor                 Buffalo High         6-03.00    5-11.00    8   
  3 Hepp, Tristan                Buffalo High         6-01.00    5-09.00    5.50
  3 Neary, Bryce                 Cody                 6-03.00    5-09.00    5.50
  5 Bower, Jackson               Cody                 6-00.00   J5-09.00    4   
  6 Renner, Isaiah               Laurel High          5-09.00    5-07.00    3   
  7 Wagner, Dalton               CAM                  6-01.00   J5-07.00    2   
  8 Sharpe, Erik                 Hardin HS            5-06.00    5-03.00    1   
  9 Enemy Hunter, Tyler          Hardin HS            5-06.00   J5-03.00  
 
Boys Pole Vault Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Erisman, Dustin              CAM                 14-07.00   14-00.00   10   
  2 Newell, Walker               CAM                 13-06.00   13-06.00    8   
  3 Pehringer, Tate              Cody                13-00.00   13-00.00    6   
  4 Clarke, Zach                 CAM                            12-06.00    5   
  5 Schwab, Triston              CAM                 12-00.00  J12-06.00    4   
  6 Wolcott, Parker              Laurel High         12-00.00   12-00.00    3   
  7 Blethen, Trent               Cody                11-00.00   11-06.00    2   
  8 Blackwell, Morgan            Sheridan Hig         9-00.00   10-06.00    1   
  9 Craig, Jared                 Laurel High          9-06.00   10-00.00  
 10 Thompson, Carver             Laurel High         10-06.00    9-06.00  
 
Boys Long Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hepp, Taylor                 Buffalo High        22-01.00   21-02.50   10   
  2 Neary, Bryce                 Cody                20-02.00   20-08.50    8   
  3 Nutting, Beau                CAM                 19-02.00   19-07.00    6   
  4 Taylor, Jordan               Cody                20-09.00   19-06.50    5   
  5 Dickson, David               Cody                           19-03.00    4   
  6 Kubitz, Brandon              Laurel High         19-02.00   18-11.50    3   
  7 Bruney, Dayton               Sheridan Hig        19-09.00   18-10.00    2   
  8 Williams, Jordan             Laurel High         18-01.00   18-09.00    1   
  9 Craig, Jared                 Laurel High         17-08.00   18-05.50  
 10 Lyons, Dillon                Tongue River        19-03.25   18-05.25  
 11 Griffith, Kaden              CAM                 17-03.50   18-03.25  
 11 Kovar, Seth                  Buffalo High        18-08.00   18-03.25  
 13 Olson, Zach                  CAM                 17-02.00   17-10.25  
 14 Johnson, Carl                Hardin HS           18-08.00   17-08.25  
 15 Sharpe, Erik                 Hardin HS           18-08.00   17-02.00  
 16 Russell, Tanner              CAM                 17-00.00   16-08.50  
 17 Ludwig, Conner               Laurel High         17-11.00   16-02.25  
 
Boys Triple Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nutting, Beau                CAM                 42-07.00   42-10.00   10   
  2 Neary, Bryce                 Cody                42-03.00   41-00.00    8   
  3 Moerkerke, Seth              CAM                 40-01.50   39-06.25    6   
  4 Hepp, Tristan                Buffalo High        40-06.00   39-04.00    5   
  5 Craig, Jared                 Laurel High         39-01.00   38-08.50    4   
  6 Mayer, Christian             Big Horn            40-06.00   38-05.00    3   
  7 Williams, Jordan             Laurel High         38-00.00   38-00.50    2   
  8 Long, Parker                 CAM                 37-08.00   37-07.75    1   
  9 Russell, Tanner              CAM                 35-03.00   37-02.00  
 10 Kovar, Seth                  Buffalo High        39-03.00   36-11.50  
 11 Ludwig, Conner               Laurel High         36-03.75   36-01.00  
 12 Sharpe, Erik                 Hardin HS           36-11.00   35-10.00  
 
Boys Shot Put Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hall, Ethan                  Sheridan Hig        46-04.00   47-01.00   10   
  2 Myers, Carter                Cody                42-02.50   42-03.50    8   
  3 Oilar, Malik                 Cody                38-00.00   41-05.50    6   
  4 Quinones, Carlos             CAM                 42-00.00   41-04.50    5   
  5 Allen, Garrett               Big Horn            41-01.00   41-01.00    4   
  6 Anderson, Kyle               CAM                 39-00.00   40-11.00    3   
  7 Lee, David                   Cody                40-06.00   40-05.00    2   
  8 Kobza, Jaxn                  Tongue River        39-05.00   39-10.50    1   
  9 Wagner, Alec                 Laurel High         41-05.00   39-08.00  
 10 Uribe, Elijah                CAM                 38-00.00   38-01.00  
 11 Johnson, Kris                Big Horn            40-01.00   37-10.00  
 12 Feusner, Brayden             Cody                37-08.00   37-03.50  
 13 Arzy, Ed                     Sheridan Hig        37-00.00   36-08.00  
 13 Walters, Kendall             Tongue River        35-07.50   36-08.00  
 15 Oram, Justin                 Sheridan Hig        38-00.00   35-07.00  
 16 Schroder, Mason              Tongue River        36-11.50   35-01.50  
 17 Stanley, Richard             Big Horn            42-01.00   35-00.00  
 18 Lamb, Michael                Big Horn            37-01.00   34-09.00  
 19 Murdock, Connor              Hardin HS           34-11.00   31-09.50  
 20 Rose, Hunter                 Laurel High         35-07.00   29-05.00  
 21 Martin, Jonathan             Tongue River        32-02.50   26-11.50  
 
Boys Discus Throw Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lee, David                   Cody                  142-02     138-09   10   
  2 Hall, Ethan                  Sheridan Hig          136-03     137-01    8   
  3 Myers, Carter                Cody                  140-02     132-02    6   
  4 Feusner, Brayden             Cody                  131-02     128-09    5   
  5 Oilar, Malik                 Cody                  125-05     120-00    4   
  6 Oram, Justin                 Sheridan Hig          117-02     119-01    3   
  7 Wagner, Alec                 Laurel High           124-01     118-06    2   
  8 Walters, Kendall             Tongue River          112-10     116-00    1   
  9 Winkler, Jonathan            CAM                   128-00     115-06  
 10 Quinones, Carlos             CAM                   124-00     113-07  
 11 Jones, Evan                  Laurel High           130-00     113-03  
 12 Ventling, Kaden              Laurel High           123-00     106-02  
 13 Allen, Garrett               Big Horn              116-09     102-09  
 13 Johnson, Kris                Big Horn              113-08     102-09  
 15 Anderson, Kyle               CAM                   104-00      97-07  
 16 Lamb, Michael                Big Horn               98-02      97-05  
 17 Stanley, Richard             Big Horn              110-05      95-04  
 18 Schroder, Mason              Tongue River           88-04      91-07  
 19 Rose, Hunter                 Laurel High            80-00      90-05  
 20 Kobza, Jaxn                  Tongue River           94-05      90-03  
 20 Murdock, Connor              Hardin HS              88-06      90-03  
 22 Martin, Jonathan             Tongue River           70-08      67-09  
 
Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Cathcart, Devon              CAM                    11.91      11.93   5  10   
  2 Ringley, Charlie             Big Horn               11.94      11.97   5   8   
  3 Mckinsey, Dalton             CAM                    14.04      12.18   2   6   
  4 Long, Parker                 CAM                    12.12      12.31   5   5   
  5 Wangler, Drew                CAM                    12.52      12.43   5   4   
  6 Jerney, Kyle                 Sheridan Hig           12.50      12.50   5   3   
  7 Deputee, Elisha              Hardin HS              12.50      12.53   5   2   
  8 Hugs, Ian                    Hardin HS              13.00      12.76   4   0.50
  8 Kolb, Alex                   Laurel High            12.46      12.76   5   0.50
 10 Russell, Tanner              CAM                    12.63      12.78   5 
 11 Knudsen, Tanner              CAM                    12.82      12.85   4 
 12 Anderson, Brandon            Normativeser           12.70      12.91   4 
 13 Weigle, Cameron              Arvada/Clear           12.80      12.95   4 
 14 Clason, Cody                 Buffalo High           13.30      12.99   3 
 15 Walker, Travis               Big Horn               13.20      13.00   3 
 16 Reed, Don                    CAM                    13.00      13.09   4 
 17 Branstetter, Tanner          Laurel High            12.84      13.20   4 
 17 Tocco, Chase                 Cody                              13.20   1 
 19 Schroder, Mason              Tongue River           13.11      13.21   3 
 20 Hall, Richard                Cody                   12.99      13.22   4 
 20 Ore, Spencer                 Normativeser                      13.22   1 
 22 Flickinger, Ben              Cody                              13.41   1 
 23 Miller, Marcus               Laurel High            13.60      13.50   2 
 24 Heil, Evan                   Buffalo High           13.40      13.52   3 
 25 Arthur, Josiah               Normativeser           13.30      13.56   3 
 26 Lyle, Travis                 Normativeser           13.20      13.57   3 
 27 C-Gardiner, Davonte          Normativeser           13.10      13.60   3 
 28 Sams, Nathaniel              CAM                    13.31      13.64   3 
 29 Morris, Skylar               Sheridan Hig           13.79      13.79   2 
 30 Nimick, Tommy                Arvada/Clear                      14.09   1 
 31 Walbert, Billy               Cody                              14.44   1 
 32 Erickson, Nick               CAM                    13.46      14.46   2 
 33 Brien, Jacinto               Hardin HS              14.00      14.70   2 
 34 Kirby, Mike                  Normativeser           14.40      14.73   2 
 35 Hatzenbiler, Dean            Tongue River           13.94      14.76   2 
 36 Smith, Tommy                 Normativeser                      16.11   1 
 37 Martin, Jonathan             Tongue River           16.41      16.73   2 
 
Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Erickson, Caden              CAM                    24.31      24.16   5  10   
  2 Cathcart, Devon              CAM                    24.92      24.80   5   8   
  3 Long, Parker                 CAM                    24.99      25.49   5   6   
  4 Enemy Hunter, Tyler          Hardin HS                         25.54   1   5   
  5 Ringley, Charlie             Big Horn               25.24      25.78   5   4   
  6 Branstetter, Tanner          Laurel High            27.45      25.79   4   3   
  7 Clarke, Zach                 CAM                    26.00      25.99   5   2   
  8 Hugs, Ian                    Hardin HS              27.00      26.05   4   1   
  9 Anderson, Brandon            Normativeser           27.60      26.29   3 
 10 Moodry, Chris                CAM                    27.00      26.33   4 
 11 Holloway, Tyler              Sheridan Hig           28.91      26.78   2 
 12 Tocco, Chase                 Cody                              26.87   1 
 13 Kolb, Alex                   Laurel High            27.38      26.99   4 
 14 Heil, Evan                   Buffalo High           27.70      27.04   3 
 15 Hall, Richard                Cody                   27.50      27.09   4 
 16 Weigle, Cameron              Arvada/Clear           27.70      27.15   3 
 17 Arthur, Josiah               Normativeser           27.70      27.47   3 
 18 Reed, Don                    CAM                    26.94      27.70   4 
 19 Geist, Tristen               Big Horn               28.20      28.13   3 
 20 Lyle, Travis                 Normativeser           29.80      28.18   2 
 21 Sams, Nathaniel              CAM                    27.79      28.20   3 
 22 McKamy, Eric                 Laurel High            28.75      28.21   3 
 23 Dawes, Joseph                Hardin HS              26.80      28.23   4 
 24 Morris, Skylar               Sheridan Hig           28.40      28.51   3 
 25 McEvoy, Tristan              Normativeser           29.80      28.94   2 
 26 Bell, Dawson                 Arvada/Clear           29.80      29.16   2 
 27 Walbert, Billy               Cody                              29.19   1 
 28 Erickson, Nick               CAM                    29.33      29.29   2 
 29 Hatzenbiler, Dean            Tongue River           29.34      29.60   2 
 30 Wilson, James                Hardin HS              28.80      29.67   2 
 31 Bruner, Robert               Normativeser           30.30      30.16   1 
 
Boys 400 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Deputee, Elisha              Hardin HS              55.55      55.39   4  10   
  2 Rentz, Kaleb                 Cody                   56.50      55.67   4   8   
  3 Dow, August                  Big Horn               56.77      56.51   4   6   
  4 Petersburg, Zack             Sheridan Hig           56.23      56.90   4   5   
  5 Branstetter, Tanner          Laurel High          1:01.00      56.94   3   4   
  6 Rosselott, Kaleb             Big Horn               59.50      58.24   3   3   
  7 Flickinger, Ben              Cody                              59.11   1   2   
  8 Elsom, Morgan                Buffalo High           59.15      59.29   4   1   
  9 Enemy Hunter, Tyler          Hardin HS              56.50    1:00.67   4 
 10 Arthur, Josiah               Normativeser                    1:01.01   1 
 11 Means, Sam                   CAM                    56.04    1:01.28   4 
 12 Ringley, Charlie             Big Horn               59.50    1:01.43   4 
 13 Lyle, Travis                 Normativeser         1:01.00    1:01.62   3 
 14 Vela, Derek                  Sheridan Hig           59.79    1:02.03   3 
 15 Holloway, Tyler              Sheridan Hig         1:02.19    1:02.25   3 
 16 Cole, Zach                   Normativeser                    1:02.43   1 
 17 Bruner, Robert               Normativeser         1:04.00    1:03.33   3 
 18 Lube, Max                    Big Horn               59.50    1:03.40   3 
 19 Selby, Flint                 Cody                 1:02.00    1:03.42   3 
 20 McKamy, Eric                 Laurel High          1:05.00    1:03.64   2 
 21 McEvoy, Tristan              Normativeser         1:10.00    1:06.09   2 
 22 Bell, Dawson                 Arvada/Clear         1:10.09    1:07.10   2 
 23 Wasia, Shad                  Cody                 1:10.57    1:07.27   2 
 24 Wray, Kenny                  Normativeser         1:22.00    1:14.65   2 
 
Boys 800 Meter Run Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Nunez, Kenyon                CAM                  2:12.00    2:08.17   2  10   
  2 Nichols, Dreyson             CAM                  2:24.00    2:16.52   2   8   
  3 Elsom, Morgan                Buffalo High         2:29.00    2:17.55   2   6   
  4 Vrieswyk, Jt                 Sheridan Hig         2:13.54    2:20.15   2   5   
  5 Longbottom, Ben              Laurel High          2:26.40    2:23.23   2   4   
  6 Emborg, Culley               Sheridan Hig         2:54.09    2:24.00   1   3   
  7 Sweeney, Kael                Sheridan Hig         2:21.47    2:24.29   2   2   
  8 Knudsen, Tanner              CAM                  2:25.00    2:24.67   2   1   
  9 Cundy, Collin                Sheridan Hig         2:28.00    2:25.12   2 
 10 Warder, Tanner               Big Horn             2:24.10    2:25.26   2 
 11 Szmyd, Garrett               Sheridan Hig         2:37.46    2:25.95   1 
 12 Waltari, Jeron               Cody                 2:37.60    2:27.45   1 
 13 Culver, Bobby                Sheridan Hig         2:40.00    2:29.21   1 
 14 Bruner, Robert               Normativeser         2:38.00    2:29.91   1 
 15 Nichols, Dalton              CAM                  2:30.00    2:33.09   2 
 16 Dawes, Joseph                Hardin HS            2:23.00    2:34.60   2 
 17 Taylor, Coltor               Laurel High          2:36.12    2:36.30   2 
 18 Miech, Kendall               Big Horn             2:41.30    2:36.36   1 
 19 Armstrong, Daniel            Laurel High          2:39.00    2:38.75   1 
 20 White, Devin                 Laurel High          2:41.00    2:39.13   1 
 21 Eaton, Nicholas              Sheridan Hig         2:36.27    2:39.60   2 
 22 Wilson, James                Hardin HS            2:33.00    2:40.60   2 
 23 Bede, Finn                   Sheridan Hig         2:51.17    2:43.00   1 
 24 Wasia, Shad                  Cody                 2:55.49    2:45.72   1 
 25 Christianson, Daniel         Normativeser                    2:49.06   1 
 26 Wray, Kenny                  Normativeser         2:21.00    2:59.48   2 
 
Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Vrieswyk, Jt                 Sheridan Hig         4:59.47    5:02.02   2  10   
  2 Borrego, Austin              CAM                  5:05.00    5:05.09   2   8   
  3 Stricker, Myles              Laurel High          5:14.00    5:10.68   2   6   
  4 Longbottom, Ben              Laurel High          5:27.20    5:17.91   2   5   
  5 Waltari, Jeron               Cody                 5:17.89    5:19.78   2   4   
  6 Sweeney, Kael                Sheridan Hig         5:16.47    5:29.75   2   3   
  7 Cole, Zach                   Normativeser         5:41.00    5:31.03   2   2   
  8 Neavill, Cooper              Sheridan Hig         5:36.17    5:32.31   2   1   
  9 Anderson, Colton             Laurel High          5:42.90    5:33.22   2 
 10 Armstrong, Daniel            Laurel High          5:59.00    5:34.08   1 
 11 Watson, Robert               Big Horn             5:37.40    5:34.43   2 
 12 Miech, Kendall               Big Horn             5:48.80    5:36.39   2 
 13 Eaton, Nicholas              Sheridan Hig         5:43.15    5:38.42   2 
 14 Dawes, Joseph                Hardin HS            5:36.00    5:40.11   2 
 15 Wilson, James                Hardin HS            5:36.00    5:40.13   2 
 16 White, Devin                 Laurel High          6:01.75    5:41.46   1 
 17 Szmyd, Garrett               Sheridan Hig         5:47.35    5:44.88   2 
 18 Brown, Jason                 CAM                  6:05.00    5:52.24   1 
 19 Faber, Ethan                 CAM                  5:43.00    5:55.08   2 
 20 Bede, Finn                   Sheridan Hig         6:01.49    5:56.70   1 
 21 Brien, Jacinto               Hardin HS            6:00.00    6:02.84   1 
 22 Mercer, Garret               CAM                  6:05.00    6:17.64   1 
 23 Arndt, Morgan                Normativeser         6:40.00    6:26.38   1 
 24 Wray, Kenny                  Normativeser         7:11.00    6:31.15   1 
 25 Christianson, Daniel         Normativeser                    7:57.43   1 
 
Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stricker, Myles              Laurel High         11:57.00   11:36.32   10   
  2 Ore, Spencer                 Normativeser                   12:45.09    8   
  3 Brown, Jason                 CAM                 13:00.00   13:50.15    6   
 
Boys 110 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Napier, Dallon               CAM                    16.60      17.18   10   
  2 Olson, Zach                  CAM                    18.58      18.78    8   
  3 Fuller, Colter               CAM                    18.51      18.79    6   
  4 Crackenberger, Kyle          Sheridan Hig           19.07      18.92    5   
  5 Koltiska, Paden              Sheridan Hig           19.20      19.32    4   
  6 Kuhbacker, Travis            CAM                    17.00      19.34    3   
  7 Taylor, Coltor               Laurel High            22.38      22.84    2   
 
Boys 300 Meter Hurdles Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Petersburg, Zack             Sheridan Hig           48.25      44.70   10   
  2 Koltiska, Paden              Sheridan Hig           48.81      48.16    8   
  3 Napier, Dallon               CAM                    46.75      49.46    6   
  4 Geist, Tristen               Big Horn               53.11      54.44    5   
 
Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cam  'A'                                                       47.31   10   
     1) Cathcart, Devon                 2) Long, Parker                   
     3) Wangler, Drew                   4) Clarke, Zach                   
  2 Laurel High School  'A'                             49.46      48.47    8   
     1) Craig, Jared                    2) Renner, Isaiah                 
     3) Ludwig, Conner                  4) Branstetter, Tanner            
  3 Cam  'B'                                                       50.39    6   
     1) Reed, Don                       2) Knudsen, Tanner                
     3) Bustillos, Frank                4) Russell, Tanner                
  4 Normativeservices  'A'                                         51.14    5   
     1) Ore, Spencer                    2) Arthur, Josiah                 
     3) Anderson, Brandon               4) C-Gardiner, Davonte            
  5 Arvada/Clearmont High School  'A'                   53.28      52.79    4   
     1) Troll, Nathan                   2) Bircher, Levi                  
     3) Nimick, Tommy                   4) Weigle, Cameron                
  6 Hardin HS  'A'                                                 56.32    3   
     1) Junker, Mark                    2) Enemy Hunter, Tyler            
     3) Hugs, Ian                       4) Murdock, Connor                
 
Boys 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Normativeservices  'A'                                       4:12.26   10   
     1) Ore, Spencer                    2) Lyle, Travis                   
     3) Anderson, Brandon               4) Cole, Zach                     
  2 Laurel High School  'A'                           3:56.00    4:24.56    8   
     1) Ventling, Kaden                 2) Dublin, Riley                  
     3) Wagner, Alec                    4) Jarecke, Zane                  
  3 Cody  'A'                                         4:40.00    4:28.14    6   
     1) Waltari, Jeron                  2) Wasia, Shad                    
     3) Selby, Flint                    4) Walbert, Billy                 
  4 Cam  'A'                                                     4:32.97    5   
     1) Means, Sam                      2) Kline, Wyatt                   
     3) Johnsrud, Dag                   4)                                
 
Boys 4x800 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sheridan High School  'A'                         9:15.00    9:47.46   10   
     1) Kennedy, Logan                  2) Cundy, Collin                  
     3) Vela, Derek                     4) Neavill, Cooper                
  2 Big Horn  'A'                                                9:49.51    8   
     1) Dow, August                     2) Watson, Robert                 
     3) Lube, Max                       4) Warder, Tanner                 
 
Boys High Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Red Star, Zion               Hardin HS            5-06.00    5-01.00   10   
 -- Rosselott, Kaleb             Big Horn             5-00.00         NH  
 -- Crackenberger, Kyle          Sheridan Hig         5-00.00         NH  
 -- Gaetz, Adam                  Laurel High          5-02.00         NH  
 
Boys Pole Vault Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moodry, Chris                CAM                 11-06.00   11-00.00   10   
  2 Jerney, Kyle                 Sheridan Hig        10-00.00   10-00.00    8   
  3 Rentz, Kaleb                 Cody                11-00.00  J10-00.00    6   
  4 Galambas, Colten             CAM                 10-06.00    9-06.00    5   
  5 Koltiska, Paden              Sheridan Hig         8-00.00    9-00.00    4   
  6 Marquis, Noah                Laurel High          9-00.00   J9-00.00    3   
  7 Culver, Bobby                Sheridan Hig         8-00.00    8-06.00    2   
  8 Atwell, Gabe                 Buffalo High         9-00.00    8-00.00    1   
  9 Selby, Flint                 Cody                 8-00.00   J8-00.00  
 
Boys Long Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Clason, Cody                 Buffalo High        18-03.00   18-11.00   10   
  2 Weigle, Cameron              Arvada/Clear        16-01.75   17-08.00    8   
  3 Red Star, Zion               Hardin HS           17-00.00   17-06.25    6   
  4 Dow, August                  Big Horn            17-06.00   17-01.50    5   
  5 Cathcart, Devon              CAM                 17-11.00   17-01.00    4   
  6 Salazar, Carlos              Hardin HS                      16-11.00    3   
  7 Gaetz, Adam                  Laurel High         16-08.00   16-10.00    2   
  8 Erickson, Aaron              Cody                17-00.00   16-03.50    1   
  9 Montalvo, Chasyn             CAM                 15-10.00   15-11.00  
 10 Holloway, Tyler              Sheridan Hig        16-09.00   15-09.50  
 11 Napier, Dallon               CAM                 17-01.00   15-07.75  
 12 Morris, Skylar               Sheridan Hig        16-00.00   15-06.00  
 13 Geist, Tristen               Big Horn            14-00.50   15-04.50  
 14 Rosselott, Kaleb             Big Horn            17-00.75   15-04.00  
 15 C-Gardiner, Davonte          Normativeser        15-00.00   15-02.50  
 16 Ringley, Charlie             Big Horn            17-01.00   15-00.50  
 17 Hall, Richard                Cody                           14-11.00  
 18 Walker, Travis               Big Horn            16-04.00   14-10.50  
 19 Heil, Evan                   Buffalo High        16-03.00   14-07.00  
 20 Wasia, Shad                  Cody                13-00.00   14-02.00  
 21 Sams, Nathaniel              CAM                 13-03.00   14-00.00  
 22 Miller, Marcus               Laurel High         14-06.00   13-04.00  
 23 Hatzenbiler, Dean            Tongue River        14-01.00   13-03.00  
 -- Li, Ira                      Laurel High         15-07.25       FOUL  
 
Boys Triple Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Red Star, Zion               Hardin HS           36-02.00   36-11.75   10   
  2 Erickson, Aaron              Cody                37-10.75   36-05.50    8   
  3 Napier, Dallon               CAM                 35-06.00   36-00.50    6   
  4 Dow, August                  Big Horn            30-05.00   35-11.00    5   
  5 Griffith, Kaden              CAM                 33-07.00   35-07.50    4   
  6 Gaetz, Adam                  Laurel High         36-07.25   35-01.25    3   
  7 Rosselott, Kaleb             Big Horn            31-05.00   34-07.50    2   
  8 Li, Ira                      Laurel High         35-08.50   34-04.00    1   
  9 McIlvain, Riley              Laurel High         33-05.25  J34-04.00  
 10 C-Gardiner, Davonte          Normativeser        33-01.00   33-10.00  
 11 Montalvo, Chasyn             CAM                 31-11.00   33-07.00  
 12 Warder, Tanner               Big Horn            32-03.00   33-06.00  
 13 Walker, Travis               Big Horn            30-08.00   33-00.00  
 14 Crackenberger, Kyle          Sheridan Hig        34-00.00   32-05.00  
 15 Miller, Marcus               Laurel High         30-09.00   31-05.00  
 16 Erickson, Nick               CAM                 28-04.00   30-01.00  
 17 Hatzenbiler, Dean            Tongue River        29-10.50   30-00.00  
 
Boys Shot Put Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Myers, Cameron               Cody                38-00.00   40-06.00   10   
  2 Urban, Hawk                  CAM                 37-00.00   40-00.00    8   
  3 Milmine, Caden               Buffalo High        38-10.00   39-03.00    6   
  4 Erickson, Aaron              Cody                37-08.00   38-07.50    5   
  5 Hawbaker, Darion             Buffalo High        37-05.00   38-07.00    4   
  6 Tucker, Lane                 CAM                 36-00.00   37-07.00    3   
  7 Clason, Cody                 Buffalo High        34-04.00   36-11.50    2   
  8 Dublin, Riley                Laurel High         33-07.00   36-00.00    1   
  9 Saenz, Dylan                 CAM                 30-00.00   35-08.00  
 10 Morris, Skylar               Sheridan Hig        32-05.00   34-08.00  
 11 Little Owl, Brandon          Hardin HS           35-00.50   34-06.00  
 12 Connolly, Brandon            Laurel High         33-02.00   34-02.00  
 13 Morgan, Johnny               Hardin HS           28-03.00   33-06.00  
 13 Sowers, Craig                Laurel High         31-03.00   33-06.00  
 15 Kirby, Mike                  Normativeser        30-01.00   31-11.00  
 16 Switzer, Cody                CAM                 28-00.00   31-09.00  
 17 Spalinger, Wade              Laurel High         23-04.00   31-06.00  
 18 Schulte, Jorden              Cody                35-00.00   31-04.00  
 19 Motsick, Nate                Big Horn            30-05.00   31-03.50  
 20 Lassen, Christian            Sheridan Hig        29-00.00   31-00.00  
 21 Wandler, Rhyse               CAM                 28-00.00   30-11.50  
 22 Hickok, Coltor               Laurel High         30-05.00   30-04.00  
 23 Busch, Jaden                 Normativeser        29-01.00   29-08.00  
 24 Bell, Dawson                 Arvada/Clear        27-09.00   29-07.00  
 25 Long Jaw, Josiah             Hardin HS                      29-03.50  
 26 Jarecke, Zane                Laurel High         31-05.00   28-10.00  
 27 Ten Bear, Noah               Hardin HS           27-09.00   26-11.00  
 28 Smith, Tommy                 Normativeser                   26-09.00  
 29 Nimick, Tommy                Arvada/Clear        25-00.00   26-08.00  
 30 Deaton, Hunter               CAM                 24-00.00   26-07.00  
 31 Troll, Tristan               Arvada/Clear        22-06.00   25-04.00  
 32 James, Elijah                Hardin HS           25-02.00   25-03.00  
 33 Watson, Bryce                Sheridan Hig        26-05.00   25-01.00  
 34 Stewart, Turrell             Hardin HS           21-00.00   23-04.00  
 35 Kruk, Jeremy                 Big Horn            23-03.00   22-11.00  
 36 Ten Bear, Jonah              Hardin HS           24-07.00   21-03.00  
 37 Gotchell, Jon                Laurel High         19-07.50   19-03.00  
 38 Christensen, Ryan            CAM                 15-00.00   18-00.50  
 
Boys Discus Throw Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Urban, Hawk                  CAM                   114-00     115-08   10   
  2 Vaughn, Dominic              Cody                  116-03     107-09    8   
  3 Uribe, Elijah                CAM                   106-00     107-03    6   
  4 Clason, Cody                 Buffalo High           74-11      99-06    5   
  5 Tucker, Lane                 CAM                   101-00      98-11    4   
  6 Milmine, Caden               Buffalo High          104-08      98-00    3   
  7 Sowers, Craig                Laurel High            85-04      95-03    2   
  8 Bircher, Levi                Arvada/Clear           91-00      94-01    1   
  9 Lube, Max                    Big Horn               97-02      91-06  
 10 Hickok, Coltor               Laurel High            88-06      90-09  
 11 Long Jaw, Josiah             Hardin HS                         85-08  
 12 Lassen, Christian            Sheridan Hig           54-00      84-08  
 13 Dublin, Riley                Laurel High            92-08      84-03  
 14 Spalinger, Wade              Laurel High            75-06      83-04  
 15 Switzer, Cody                CAM                    65-00      81-02  
 16 Erickson, Aaron              Cody                  113-02      80-05  
 17 Hawbaker, Darion             Buffalo High           88-06      80-04  
 18 Watson, Bryce                Sheridan Hig           86-05      78-01  
 19 Nimick, Tommy                Arvada/Clear           76-02      77-05  
 20 Connolly, Brandon            Laurel High            86-01      77-02  
 21 Wandler, Rhyse               CAM                    85-00      76-07  
 22 James, Elijah                Hardin HS              78-05      76-00  
 23 Little Owl, Brandon          Hardin HS              80-04      75-07  
 24 Jarecke, Zane                Laurel High            80-08      74-10  
 25 Saenz, Dylan                 CAM                    80-00      74-09  
 26 Morgan, Johnny               Hardin HS              77-11      74-08  
 27 Motsick, Nate                Big Horn               64-06      73-01  
 28 Kruk, Jeremy                 Big Horn               69-02      71-00  
 29 Bell, Dawson                 Arvada/Clear           72-02      70-08  
 30 Troll, Tristan               Arvada/Clear           66-03      70-00  
 31 Ten Bear, Noah               Hardin HS              73-01      69-08  
 32 Stewart, Turrell             Hardin HS              70-00      63-11  
 33 Deaton, Hunter               CAM                    64-00      61-04  
 34 Green, Seth                  Laurel High            61-00      58-08  
 35 Christensen, Ryan            CAM                    46-00      57-03  
 36 Ten Bear, Jonah              Hardin HS              52-00      54-01  
 37 Gotchell, Jon                Laurel High            54-02      52-09  
 -- Schulte, Jorden              Cody                   70-00         ND  
 -- Myers, Cameron               Cody                  115-02        DNF  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) CAM                        199        2) Sheridan High School      113.50
    3) Cody                       100.50     4) Laurel High School Girls   74   
    5) Big Horn                    43        6) Hardin HS                  25   
    7) Sundance High School        21        8) Buffalo High School        18   
    9) Tongue River High School    14       10) Arvada/Clearmont High Sch   3   
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) CAM                        231        2) Sheridan High School       88   
    3) Cody                        76        4) Buffalo High School        70   
    5) Big Horn                    51        6) Hardin HS                  19   
    7) Arvada/Clearmont High Scho  10        8) Laurel High School Girls    9   
    9) Normativeservices            8                                           
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) CAM                        203.50     2) Cody                      149.50
    3) Laurel High School          87.50     4) Sheridan High School       72.50
    5) Buffalo High School         45.50     6) Hardin HS                  24   
    7) Tongue River High School    19.50     8) Sundance High School        8   
    9) Big Horn                     7                                           
 
            Men - Junior Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) CAM                        198        2) Sheridan High School       83   
    3) Laurel High School          62.50     4) Cody                       58   
    5) Hardin HS                   50.50     6) Big Horn                   46   
    7) Buffalo High School         38        8) Normativeservices          25   
    9) Arvada/Clearmont High Scho  13                                           



Number of Elite performances: 11

ELITES


View Elite Details

Elite Athletes:
Erisman, Dustin (Campbell County,WY)
Reed, Emily (Cody,WY)
Brinegar, Anne (Cody,WY)
O'Connor, Kacie (Sundance,WY)
Christenson, Shayla (Sheridan,WY)
Rides Horse, Bethany (Hardin,MT)
Hallcroft, Lauren (Campbell County,WY)
Loken, Kelsie (Sundance,WY)
Mason, Keaunna (Hardin,MT)
Maller, Elizabeth (Campbell County,WY)


Elite Performances:

DS STATE- G-3200 11:17.44 Brinegar, Anne, , Cody
DS STATE- G-300H 47.50 Reed, Emily, , Cody
DS STATE- G-TJ 35'11.0 Reed, Emily, , Cody
DS STATE- G-SP 39'10.0 Maller, Elizabeth, , Cam
DS STATE- G-SP 39'1.0 Rides Horse, Bethany, , Hardin
DS STATE- G-SP 37'4.5 Christensen, Shayla, , Sheridan Hig
DS STATE- G-SP 37'1.0 Mason, Keaunna, , Hardin
DS STATE- G-SP 36'7.0 Hallcroft, Lauren, , Cam
DS STATE- G-SP 35'0.0 Loken, Kelsie, , Sundance Hig
DS STATE- G-DT 134'3.0 O'Connor, Kacie, , Sundance Hig
DS STATE- B-PV 14'0.0 Erisman, Dustin, , Cam

Number of Elite performances: 0
Number of DS State performances: 11

MORE MEETS

 

© RunnerSpace.com, all rights reserved Privacy Policy Terms Help About
United State