Meet Name: Three Rivers League Championships
Meet Date: 2014-05-16
Meet Location: Canby,OR





Results



DyeStat US Top 100 Elite performances in Blue.
Dyestat State performances in Red

Mens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Devon Fortier            11   Canby                          10.81              
2   Harrison Schrage         10   Grant                          11.01              
3   Noah Walker              11   Canby                          11.08              
4   Julius Shellmire         11   Grant                          11.10              
5   David Soo                12   Lake Oswego                    11.18              
6   Trevon Bradford          10   Oregon City                    11.22              
7   Jovon Lewis              11   Grant                          11.26              
8   Anthony Mendez           10   Clackamas                      11.44              

Mens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Devon Fortier            11   Canby                          10.78              
2   Harrison Schrage         10   Grant                          10.87              
3   Julius Shellmire         11   Grant                          10.89              
4   Noah Walker              11   Canby                          10.90              
5   David Soo                12   Lake Oswego                    10.91              
6   Trevon Bradford          10   Oregon City                    11.08              
7   Anthony Mendez           10   Clackamas                      11.14              
8   Jovon Lewis              11   Grant                          11.19              
9   Yong Kim                 12   Lake Oswego                    11.27              
10  Cameron Davis            11   Oregon City                    11.35              
11  Dominic Shorter          12   Canby                          11.39              
12  Cameron Russell          9    Lakeridge                      11.52              
13  Coy Vandehey             11   Oregon City                    11.56              
14  Alex Brittle             11   Clackamas                      11.63              
15  Cody Casteel             10   Lakeridge                      11.72              
16  Kurt Moon                11   West Linn                      11.82              
17  Spencer Gregg            10   Lakeridge                      11.98              
18  Junior Flores            11   Clackamas                      12.02              
19  Daniel Dennis            11   Lake Oswego                    12.06              
19  Daniel Dennis            11   Lake Oswego                    12.06              
20  Kahlil Monson            10   West Linn                      12.08              
    Daniel Dennis            11   Lake Oswego                    NT                 
    Sam Chitty               10   West Linn                      No Mark            

Mens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Devon Fortier            11   Canby                          22.06              
2   Julius Shellmire         11   Grant                          22.23              
3   Noah Walker              11   Canby                          22.54              
4   David Soo                12   Lake Oswego                    22.67              
5   Yong Kim                 12   Lake Oswego                    22.79              
6   Anthony Mendez           10   Clackamas                      22.80              
7   Trevon Bradford          10   Oregon City                    22.99              
8   Brandon Brown            11   Grant                          23.17              

Mens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Devon Fortier            11   Canby                          21.86              
2   Noah Walker              11   Canby                          22.21              
3   David Soo                12   Lake Oswego                    22.24              
4   Julius Shellmire         11   Grant                          22.37              
5   Yong Kim                 12   Lake Oswego                    22.38              
6   Brandon Brown            11   Grant                          22.49              
7   Trevon Bradford          10   Oregon City                    22.43              
8   Anthony Mendez           10   Clackamas                      22.43              
9   Brent Pottenger          12   Lakeridge                      22.59              
10  Jovon Lewis              11   Grant                          22.86              
11  Cameron Russell          9    Lakeridge                      22.87              
12  Jake Harthun             9    Oregon City                    22.98              
13  Dominic Shorter          12   Canby                          23.19              
14  Stefan Mehalovich        11   Clackamas                      23.69              
15  Newton Blair             11   Clackamas                      23.73              
16  Kurt Moon                11   West Linn                      23.76              
17  Daniel Dennis            11   Lake Oswego                    23.78              
18  Malik Garrett            12   Oregon City                    23.94              
19  Kahlil Monson            10   West Linn                      24.48              
20  Spencer Gregg            10   Lakeridge                      24.74              
21  Sam Chitty               10   West Linn                      25.17              

Mens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jake Harthun             9    Oregon City                    49.70              
2   Brandon Brown            11   Grant                          50.26              
3   Brent Pottenger          12   Lakeridge                      50.43              
4   Da'Marea Stigler         11   Grant                          50.63              
5   Kyle Gazzigli            12   Lake Oswego                    51.52              
6   John Olsen               11   Lake Oswego                    52.33              
7   Pattrick Gregson         12   Lake Oswego                    53.01              
8   Lucas Evans              11   West Linn                      54.05              

Mens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Da'Marea Stigler         11   Grant                          50.62              
2   Brent Pottenger          12   Lakeridge                      51.21              
3   Jake Harthun             9    Oregon City                    50.75              
4   Kyle Gazzigli            12   Lake Oswego                    51.76              
5   Brandon Brown            11   Grant                          53.19              
6   Pattrick Gregson         12   Lake Oswego                    53.35              
7   Lucas Evans              11   West Linn                      53.48              
8   John Olsen               11   Lake Oswego                    53.65              
9   Cornelius Berry          11   Grant                          53.71              
10  Tyler Cummins-Vanderbout 12   Clackamas                      54.37              
11  Connor Kelly             11   West Linn                      54.78              
12  Stefan Mehalovich        11   Clackamas                      55.35              
13  Justin Ng                11   Oregon City                    55.40              
14  Max Minervini            12   Lakeridge                      55.75              
15  Spencer Gregg            10   Lakeridge                      55.85              

Mens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Corrado Pitari           12   Lakeridge                      1:58.47            
2   Tim Jordan               11   Lakeridge                      1:58.52            
3   Josh Payne               11   Canby                          1:58.57            
4   Chase Mclean             9    Clackamas                      2:00.90            
5   Michael Katancik         12   West Linn                      2:01.93            
6   Conor Egan               10   West Linn                      2:01.96            
7   Eli Boudouris            11   Grant                          2:03.35            
8   Chayse Gillespie         12   Canby                          2:04.22            

Mens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Tim Jordan               11   Lakeridge                      2:00.25            
2   Corrado Pitari           12   Lakeridge                      2:00.88            
3   Eli Boudouris            11   Grant                          2:01.35            
4   Chase Mclean             9    Clackamas                      2:00.90            
5   Josh Payne               11   Canby                          2:01.39            
6   Conor Egan               10   West Linn                      2:01.68            
7   Michael Katancik         12   West Linn                      2:02.06            
8   Chayse Gillespie         12   Canby                          2:03.33            
9   Jordan Howell            11   Oregon City                    2:03.50            
10  Matthew Haglund          12   Clackamas                      2:04.35            
11  Liam Jemison             10   Grant                          2:04.39            
12  Moritz Haertel           11   Oregon City                    2:04.48            
13  Sam Kowitch              12   Grant                          2:04.98            
14  John Goetze              12   West Linn                      2:06.34            
15  Evan Palmer              12   Lake Oswego                    2:07.26            
16  Jess Minson              12   Canby                          2:07.33            
17  Nick Gadinas             10   Lake Oswego                    2:09.18            
18  Nick Rooney              11   Lakeridge                      2:09.61            
19  Corey Hedger             12   Oregon City                    2:11.91            
    Calvin Taylor            11   Clackamas                      NT                 

Mens 1500 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Roman Ollar              10   West Linn                      4:02.59            
2   Grayson Ollar            10   West Linn                      4:03.89            
3   Al Lacey                 12   Oregon City                    4:05.29            
4   Noah Belcik              10   Lakeridge                      4:07.53            
5   Eli Boudouris            11   Grant                          4:09.75            
6   Steven Cranston          10   Canby                          4:09.84            
7   Jack Walker              12   Grant                          4:10.47            
8   Conor Egan               10   West Linn                      4:11.27            
9   Daniel Ragsdale          10   Lakeridge                      4:12.72            
10  Henry Houghton           11   Grant                          4:17.69            
11  Matthew Haglund          12   Clackamas                      4:19.73            
12  Linn Rising              10   Lake Oswego                    4:20.75            
13  Quin Wiltshire           10   Canby                          4:21.51            
14  Justin Miller            10   Lakeridge                      4:22.20            
15  Ethan Patterson          11   Canby                          4:22.50            
16  James Swyter             10   Oregon City                    4:27.57            
17  Ethan Dodson             10   Oregon City                    4:32.01            
18  Evan Palmer              12   Lake Oswego                    4:34.60            
19  Nick Gadinas             10   Lake Oswego                    4:35.13            
20  Logan Walker             12   Clackamas                      4:35.42            
21  Tayton Lapointe          9    Clackamas                      4:42.80            

Mens 3000 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Roman Ollar              10   West Linn                      8:43.15            
2   Grayson Ollar            10   West Linn                      8:49.15            
3   Al Lacey                 12   Oregon City                    8:59.85            
4   Steven Cranston          10   Canby                          9:03.90            
5   Noah Belcik              10   Lakeridge                      9:09.12            
6   Michael Sullivan         11   West Linn                      9:09.64            
7   Jack Walker              12   Grant                          9:11.18            
8   Quin Wiltshire           10   Canby                          9:16.47            
9   George Grenham           12   Grant                          9:17.16            
10  Daniel Ragsdale          10   Lakeridge                      9:19.71            
11  Henry Houghton           11   Grant                          9:32.72            
12  Brendan Seehaver         12   Canby                          9:34.77            
13  Linn Rising              10   Lake Oswego                    9:37.77            
14  Alex Harbert             9    Lakeridge                      9:39.36            
15  James Swyter             10   Oregon City                    9:50.17            
16  Logan Walker             12   Clackamas                      10:01.15           
17  Weiyi Zhou               11   Clackamas                      10:16.31           
18  Dylan Good               12   Oregon City                    10:19.89           
19  Cody Knepper             9    Clackamas                      10:20.95           

Mens 110 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Connor Mclean            12   Clackamas                      14.49              
2   Connor Bracken           12   Lake Oswego                    14.58              
3   Timothy Johnson          12   Canby                          14.98              
4   Carter Bracken           9    Lake Oswego                    15.21              
5   Cameron Clarke           12   Lakeridge                      16.09              
6   Sam Reed                 10   Lakeridge                      16.23              
7   Austin Dewitz            11   Oregon City                    16.29              
8   Reilly Kirk              12   Lakeridge                      16.47              

Mens 110 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Connor Bracken           12   Lake Oswego                    14.53              
2   Connor Mclean            12   Clackamas                      14.83              
3   Timothy Johnson          12   Canby                          14.66              
4   Carter Bracken           9    Lake Oswego                    15.30              
5   Cameron Clarke           12   Lakeridge                      15.80              
6   Austin Dewitz            11   Oregon City                    16.03              
7   Sam Reed                 10   Lakeridge                      16.09              
8   Reilly Kirk              12   Lakeridge                      16.40              
9   C J Seaton               10   Canby                          16.44              
10  Kc Lopez                 12   Oregon City                    16.73              
11  Jordan Comeau            11   Oregon City                    16.95              
12  Ryan Kelly               11   West Linn                      17.75              
13  Daryl Thomas Ii          12   Clackamas                      18.04              
14  Nick Ponce               12   Clackamas                      18.08              
15  Sam Davies               11   Canby                          18.41              

Mens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Connor Mclean            12   Clackamas                      38.79              
2   Carter Bracken           9    Lake Oswego                    40.65              
3   Cameron Clarke           12   Lakeridge                      41.00              
4   Reilly Kirk              12   Lakeridge                      41.45              
5   Derek Macdougal          12   Oregon City                    42.00              
6   Sam Reed                 10   Lakeridge                      42.44              
7   Jordan Comeau            11   Oregon City                    42.54              
8   Ryan Kelly               11   West Linn                      44.48              

Mens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Connor Mclean            12   Clackamas                      40.87              
2   Carter Bracken           9    Lake Oswego                    41.22              
3   Cameron Clarke           12   Lakeridge                      41.74              
4   Reilly Kirk              12   Lakeridge                      42.13              
5   Sam Reed                 10   Lakeridge                      42.34              
6   Derek Macdougal          12   Oregon City                    44.22              
7   Jordan Comeau            11   Oregon City                    43.17              
8   Ryan Kelly               11   West Linn                      45.58              
9   Daryl Thomas Ii          12   Clackamas                      45.70              
10  Sam Davies               11   Canby                          45.93              
11  Jordan Linn              11   Clackamas                      46.24              
12  C J Seaton               10   Canby                          46.32              
    Cole Hammond             10   Lake Oswego                    NT                 

Mens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Canby                          41.80                       
 2      Grant                          42.45                       
 3      Lake Oswego                    43.17                       
 4      Oregon City                    43.52                       
 5      Clackamas                      44.07                       
 6      Lakeridge                      44.24                       
 7      West Linn                      45.56                       

Mens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Canby                          3:24.28                     
 2      Lake Oswego                    3:26.33                     
 3      Grant                          3:26.47                     
 4      Oregon City                    3:29.33                     
 5      Lakeridge                      3:29.71                     
 6      West Linn                      3:30.82                     
 7      Clackamas                      3:33.19                     

Mens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Michael Kiever           11   Lakeridge                      43-08.50           
2   Brodie Haehlen           12   Clackamas                      42-10.00           
3   Tyler Dent               11   Oregon City                    42-00.50           
4   Zach Kraus               12   Canby                          41-06.00           
5   Garett Keizur            10   West Linn                      39-10.50           
6   Steven Peeler            12   Lake Oswego                    38-09.50           
7   Craig Folbert            12   Canby                          38-06.75           
8   Cole Johnson             12   Clackamas                      38-05.50           
9   Brandon Lee              11   Oregon City                    38-04.50           
10  Sergio Mendez            10   Lakeridge                      38-00.75           
11  Nick Kraxberger          12   Canby                          37-11.50           
12  Massen Newton            10   Lakeridge                      37-04.00           
13  Colby Taylor             11   Clackamas                      34-11.00           
14  Gavin Anderson           12   West Linn                      34-06.25           
15  Patrick Wallin           12   Lake Oswego                    33-05.00           
16  Duncan Atwood            12   Lake Oswego                    31-00.25           
    Isaiah Molden            12   West Linn                      ND                 
    Josh Miller              12   Oregon City                    ND                 

Mens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Gavin Anderson           12   West Linn                      143-02             
2   Josh Miller              12   Oregon City                    138-06             
3   Tyler Dent               11   Oregon City                    133-00             
4   James Andrew             12   Lakeridge                      126-09             
5   Travis Baker             11   Clackamas                      122-10             
6   Zach Kraus               12   Canby                          120-06             
7   Brandon Lee              11   Oregon City                    112-11             
8   Duncan Atwood            12   Lake Oswego                    112-08             
9   Jack Wannarka            10   West Linn                      109-09             
10  Michael Kiever           11   Lakeridge                      99-11              
11  Shohei Etzel             12   Lake Oswego                    96-11              
12  Massen Newton            10   Lakeridge                      96-06              
13  Conor Mccabe             12   West Linn                      94-00              
14  Emiliano Gonzalez        11   Lake Oswego                    89-02              
15  Kenneth Duncan           11   Clackamas                      86-09              
16  Colby Taylor             11   Clackamas                      84-09              

Mens Javelin
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Easton Christensen       12   Oregon City                    190-00             
2   Alex Canchola            12   Oregon City                    165-03             
3   Shohei Etzel             12   Lake Oswego                    158-07             
4   Tristan Birge            11   Oregon City                    156-00             
5   Owen Hart                11   Lakeridge                      155-04             
6   Mckay Burg               11   Lakeridge                      149-07             
7   Mathew Dzwilewski        11   West Linn                      146-10             
8   Junior Flores            11   Clackamas                      141-03             
9   Garett Keizur            10   West Linn                      140-04             
10  Alex Scharfstein         11   Lake Oswego                    130-00             
11  David Evans              11   West Linn                      128-06             
12  Newton Blair             11   Clackamas                      126-07             
13  Duncan Atwood            12   Lake Oswego                    121-04             
14  Mark Mikhats             10   Clackamas                      119-03             
15  Hunter Collins           12   Lakeridge                      117-10             

Mens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Austin Dewitz            11   Oregon City                    6-04.00            
2   Mason Collett            12   Lake Oswego                    6-04.00            
3   Nick Curtis              11   Clackamas                      5-10.00            
4   Keondre Menefee          11   Lakeridge                      5-10.00            
5   Ryan Kelly               11   West Linn                      5-08.00            
5   Alex Canchola            12   Oregon City                    5-08.00            
    Sam Davis                11   Grant                          NH                 
    Tyler Hestand            11   Canby                          NH                 
    Eric Dungey              11   Lakeridge                      NH                 
    Jaylun Lewis             11   Grant                          NH                 
    Chase Mclean             9    Clackamas                      NH                 
    Mitchell Mcguire         10   Clackamas                      NH                 
    Mckay Burg               11   Lakeridge                      NH                 
    Troy Carver              10   West Linn                      NH                 
    Scott Lloyd              11   Oregon City                    NH                 

Mens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Connor Mclean            12   Clackamas                      15-08.50           
2   Kyle Anderson            12   Oregon City                    13-07.00           
3   Timothy Johnson          12   Canby                          13-01.00           
4   Kc Lopez                 12   Oregon City                    12-07.00           
5   Ike Worth                12   Lake Oswego                    12-00.00           
6   Connor Kelly             11   West Linn                      11-06.00           
    Jerad Schweitzer         11   Oregon City                    NH                 
    Spencer Hopkins          9    Lakeridge                      NH                 
    David Evans              11   West Linn                      NH                 
    Bradley Nelson           12   West Linn                      NH                 

Mens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Connor Mclean            12   Clackamas                      22-04.50           
2   Harrison Schrage         10   Grant                          21-11.00           
3   Alex Canchola            12   Oregon City                    21-05.00           
4   Markus Golder            11   Clackamas                      21-03.00           
5   Eric Dungey              11   Lakeridge                      20-06.00           
6   Jay Whitaker             12   Grant                          20-05.00           
7   Jaylun Lewis             11   Grant                          20-03.50           
8   Carter Bracken           9    Lake Oswego                    20-00.00           
9   Austin Dewitz            11   Oregon City                    19-08.00           
10  Troy Carver              10   West Linn                      19-03.00           
11  Alec Home                12   Lakeridge                      19-01.50           
12  Daniel Anderson          12   Canby                          18-11.50           
13  Keondre Menefee          11   Lakeridge                      18-11.00           
14  Nick Curtis              11   Clackamas                      18-07.50           
15  Cade Sumner              12   Lake Oswego                    18-03.50           
16  Kyle Anderson            12   Oregon City                    17-10.00           
17  Lucas Evans              11   West Linn                      16-07.00           
18  C J Seaton               10   Canby                          15-11.00           

Mens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Harrison Schrage         10   Grant                          46-04.00           
2   Alec Home                12   Lakeridge                      42-08.00           
3   Austin Dewitz            11   Oregon City                    41-02.00           
4   Daniel Anderson          12   Canby                          40-04.50           
5   Jerremy Smith            11   Clackamas                      40-01.00           
6   Troy Carver              10   West Linn                      39-10.00           
7   Corrado Pitari           12   Lakeridge                      39-03.50           
8   Cameron Mcnulty          12   Clackamas                      38-06.00           
9   Tyler Hestand            11   Canby                          38-03.00           
10  Max Minervini            12   Lakeridge                      37-08.00           
11  Kc Lopez                 12   Oregon City                    35-10.50           
12  Renn Kai                 11   Clackamas                      34-04.50           
13  Vincent Bell             12   Oregon City                    34-02.00           
14  David Evans              11   West Linn                      33-08.00           
    Jaylun Lewis             11   Grant                          ND                 

Womens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Becca Houk               12   Oregon City                    12.35              
2   Karrin Shriner           12   Oregon City                    12.44              
3   Shayla Noil              11   Grant                          12.57              
4   Riley Hatfield           12   Lake Oswego                    12.82              
5   Cassin Wright            9    Grant                          12.89              
6   Marissa Miller           12   Lakeridge                      12.96              
7   Madison Hairston         10   Grant                          13.06              
8   Katya Mckenzie           11   Clackamas                      13.08              

Womens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Becca Houk               12   Oregon City                    12.12              
2   Karrin Shriner           12   Oregon City                    12.23              
3   Shayla Noil              11   Grant                          12.26              
4   Cassin Wright            9    Grant                          12.49              
5   Riley Hatfield           12   Lake Oswego                    12.54              
6   Katya Mckenzie           11   Clackamas                      12.72              
7   Madison Hairston         10   Grant                          12.59              
8   Marissa Miller           12   Lakeridge                      12.65              
9   Emily Hamel              10   West Linn                      12.85              
10  Amarachi Nwokoma         11   Clackamas                      12.92              
11  Emily Kelly              11   Lake Oswego                    12.98              
12  Monnie Spears-Rogers     9    Clackamas                      13.14              
13  Paige Leek               11   West Linn                      13.32              
14  Jayde Mccarthy           10   Oregon City                    13.35              
15  Margaret Darby           10   Lakeridge                      13.51              
16  Madi Linman              9    Canby                          13.53              
17  Hannah Nicklos           12   Lake Oswego                    13.64              

Womens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Becca Houk               12   Oregon City                    25.16              
2   Shayla Noil              11   Grant                          25.32              
3   Karrin Shriner           12   Oregon City                    25.46              
4   Cassin Wright            9    Grant                          26.29              
5   Madison Hairston         10   Grant                          26.45              
6   Marissa Miller           12   Lakeridge                      26.75              
7   Emily Kelly              11   Lake Oswego                    27.11              
8   Skylee Doman             10   Canby                          27.27              

Womens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Becca Houk               12   Oregon City                    24.91              
2   Shayla Noil              11   Grant                          25.13              
3   Karrin Shriner           12   Oregon City                    25.61              
4   Cassin Wright            9    Grant                          25.66              
5   Madison Hairston         10   Grant                          25.83              
6   Marissa Miller           12   Lakeridge                      26.11              
7   Skylee Doman             10   Canby                          26.77              
8   Emily Kelly              11   Lake Oswego                    26.81              
9   Amarachi Nwokoma         11   Clackamas                      27.16              
10  Audrey Clow              10   West Linn                      27.20              
11  Alaina Edgerly           10   Clackamas                      27.35              
12  Monnie Spears-Rogers     9    Clackamas                      27.78              
13  Madi Linman              9    Canby                          28.09              
14  Margaret Darby           10   Lakeridge                      28.53              
15  Hannah Nicklos           12   Lake Oswego                    28.66              

Womens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   N'Dea Flye               9    Oregon City                    59.11              
2   Mia Palmer               9    Grant                          1:00.17            
3   Samarra Watson           10   Lake Oswego                    1:00.21            
4   Sydney Lautze            12   Lakeridge                      1:00.95            
5   Maddy Griffith           9    Oregon City                    1:01.85            
6   Ally Jeidy               11   Grant                          1:02.11            
7   Zenna Nwokoma            12   Clackamas                      1:02.20            
8   Skylee Doman             10   Canby                          1:02.94            

Womens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   N'Dea Flye               9    Oregon City                    59.45              
2   Mia Palmer               9    Grant                          1:00.61            
3   Samarra Watson           10   Lake Oswego                    1:00.32            
4   Maddy Griffith           9    Oregon City                    1:00.93            
5   Skylee Doman             10   Canby                          1:01.72            
6   Sydney Lautze            12   Lakeridge                      1:02.07            
7   Zenna Nwokoma            12   Clackamas                      1:02.53            
8   Ally Jeidy               11   Grant                          1:02.68            
9   Chelsea Bone             11   Oregon City                    1:03.73            
10  Pieper James             11   Clackamas                      1:04.33            
11  Chantel Lusby            11   Clackamas                      1:04.79            
12  Samantha Marioni         10   West Linn                      1:04.90            
13  Emilee Morgan            12   Grant                          1:05.13            
14  Morgan Kaye              10   Lakeridge                      1:05.48            
15  Eva Harn                 9    Lakeridge                      1:05.53            
16  Jasmine Morris           12   Canby                          1:10.47            

Womens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Piper Donaghu            12   Grant                          2:16.37            
2   Libby Kokes              11   Grant                          2:19.15            
3   Cory Koehler             11   Grant                          2:26.07            
4   Katy Howells             9    Lake Oswego                    2:26.52            
5   Amy Moring               10   Lake Oswego                    2:28.86            
6   Zoe Clegg                11   Clackamas                      2:29.58            
7   Kyra Mull                9    Canby                          2:30.49            
8   Sydney Peters            11   Clackamas                      2:35.60            

Womens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Piper Donaghu            12   Grant                          2:19.15            
2   Libby Kokes              11   Grant                          2:26.70            
3   Cory Koehler             11   Grant                          2:25.96            
4   Zoe Clegg                11   Clackamas                      2:30.45            
5   Kyra Mull                9    Canby                          2:26.49            
6   Katy Howells             9    Lake Oswego                    2:30.65            
7   Amy Moring               10   Lake Oswego                    2:26.92            
8   Sydney Peters            11   Clackamas                      2:33.46            
9   Natalie Bristol          10   Lakeridge                      2:33.80            
10  Andi Bisbjerg            12   Lakeridge                      2:33.96            
11  Dorothy Wang             11   Lakeridge                      2:35.35            
12  Corina Stilwell          10   Oregon City                    2:37.42            
13  Olivia Creelman          10   Oregon City                    2:38.83            
14  Cailin Guerins           12   West Linn                      2:42.30            
15  Leah Olson               10   West Linn                      2:43.32            
16  Anastacia Karabatsos     10   Oregon City                    2:52.17            

Womens 1500 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Ella Donaghu             10   Grant                          4:32.86            
2   Piper Donaghu            12   Grant                          4:39.93            
3   Maia Edwards             9    Clackamas                      4:49.37            
4   Miranda Nelson           11   Oregon City                    4:56.91            
5   Johanna Briscoe          9    West Linn                      5:00.94            
6   Katy Howells             9    Lake Oswego                    5:05.28            
7   Amy Moring               10   Lake Oswego                    5:07.76            
8   Lia Newman               12   Lakeridge                      5:09.59            
9   Kyra Mull                9    Canby                          5:11.29            
10  Dulcie Jones             9    Lake Oswego                    5:11.77            
11  Ginny Link               10   Canby                          5:13.20            
12  Dorothy Wang             11   Lakeridge                      5:16.24            
13  Zoe Clegg                11   Clackamas                      5:16.39            
14  Kamryn Hogan             10   Grant                          5:17.69            
15  Maria Caplazi            9    Clackamas                      5:21.89            
16  Kaelynn Lowe             12   Oregon City                    5:25.92            
17  Emily Jordan             10   West Linn                      5:27.14            
18  Elli Newman              10   Lakeridge                      5:29.19            
19  Sarah Dietrich           12   Canby                          5:34.90            
20  Leah Olson               10   West Linn                      5:45.02            
21  Jenna Beyer              10   Oregon City                    5:53.73            

Womens 3000 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Ella Donaghu             10   Grant                          10:41.20           
2   Maia Edwards             9    Clackamas                      10:48.34           
3   Thea Foulk               10   Grant                          10:49.59           
4   Rennie Kendrick          10   Grant                          10:51.75           
5   Miranda Nelson           11   Oregon City                    11:02.18           
6   Dulcie Jones             9    Lake Oswego                    11:05.16           
7   Johanna Briscoe          9    West Linn                      11:15.98           
8   Maria Caplazi            9    Clackamas                      11:29.93           
9   Lia Newman               12   Lakeridge                      11:33.13           
10  Heidi Dufek              9    Lake Oswego                    11:39.65           
11  Kaelynn Lowe             12   Oregon City                    11:41.92           
12  Emma Martinusen          9    Canby                          11:46.66           
13  Ginny Link               10   Canby                          11:46.91           
14  Emily Jordan             10   West Linn                      11:55.08           
15  Courtney Beard           11   Clackamas                      11:55.56           
16  Elli Newman              10   Lakeridge                      12:01.97           
17  Sarah Dietrich           12   Canby                          12:10.56           
18  Maj Wehrmeister          9    Lakeridge                      12:18.89           
19  Julia Runyon             10   Oregon City                    13:50.05           

Womens 100 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Alli Dickey              11   Clackamas                      15.41              
2   Mitra Lebuhn             12   Lake Oswego                    16.18              
3   Sydney Borgeson          10   Lakeridge                      16.50              
4   Nehalem Kunkle-Read      10   Lake Oswego                    16.59              
5   Hannah Knutson           12   Canby                          16.61              
6   Tory Edwards             10   Lake Oswego                    16.95              
7   Diana Swanson            11   West Linn                      17.03              
8   Melissa Carson           11   Clackamas                      18.52              

Womens 100 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Alli Dickey              11   Clackamas                      15.31              
2   Mitra Lebuhn             12   Lake Oswego                    16.06              
3   Tory Edwards             10   Lake Oswego                    16.17              
4   Nehalem Kunkle-Read      10   Lake Oswego                    16.25              
5   Hannah Knutson           12   Canby                          16.40              
6   Sydney Borgeson          10   Lakeridge                      16.84              
7   Melissa Carson           11   Clackamas                      16.58              
8   Diana Swanson            11   West Linn                      16.73              
9   Ellie Leder              11   Canby                          16.95              
10  Maia Insinga             9    Lakeridge                      16.99              
11  Hannah Smith             10   Clackamas                      17.07              
12  Jayde Mccarthy           10   Oregon City                    17.34              
13  Emma Bartel              11   Lakeridge                      18.03              
14  Mollie Thurber           11   Oregon City                    18.69              
15  Riley Kolin              11   Oregon City                    19.03              
16  Chloe Omelchuck          11   Grant                          19.60              
17  Shianne Davis-Chairet    11   Canby                          21.62              
    Ava Froebe               9    Grant                          NT                 

Womens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Saskia Mcnairy           12   Lakeridge                      45.47              
2   Mitra Lebuhn             12   Lake Oswego                    46.04              
3   Alli Dickey              11   Clackamas                      46.64              
4   Sydney Borgeson          10   Lakeridge                      48.60              
5   Diana Swanson            11   West Linn                      49.83              
6   Jenna Hoiland            10   Oregon City                    50.42              
7   Paige Leek               11   West Linn                      50.55              
8   Kelley Phelan            9    Lakeridge                      51.43              

Womens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Prelims       
=========================================================================
1   Alli Dickey              11   Clackamas                      46.49              
2   Saskia Mcnairy           12   Lakeridge                      47.42              
3   Mitra Lebuhn             12   Lake Oswego                    47.26              
4   Diana Swanson            11   West Linn                      49.12              
5   Sydney Borgeson          10   Lakeridge                      48.62              
6   Jenna Hoiland            10   Oregon City                    51.02              
7   Kelley Phelan            9    Lakeridge                      50.67              
8   Paige Leek               11   West Linn                      51.22              
9   Ellie Leder              11   Canby                          51.23              
10  Mollie Thurber           11   Oregon City                    53.78              
11  Jasmine Morris           12   Canby                          54.50              
12  Hannah Smith             10   Clackamas                      55.29              
13  Chloe Omelchuck          11   Grant                          56.65              
    Shianne Davis-Chairet    11   Canby                          DNS                

Womens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Grant                          48.35                       
 2      Oregon City                    48.66                       
 3      Clackamas                      49.62                       
 4      Lake Oswego                    50.51                       
 5      Lakeridge                      50.81                       
 6      West Linn                      51.06                       
 7      Canby                          51.48                       

Womens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Grant                          3:55.36                     
 2      Lake Oswego                    3:59.24                     
 3      Lakeridge                      4:03.16                     
 4      Oregon City                    4:07.05                     
 5      West Linn                      4:10.27                     
 6      Clackamas                      4:15.87                     
 7      Canby                          4:23.50                     

Womens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Maddie Rabing            10   Lakeridge                      44-01.00           
2   Taylor Shaw              10   Oregon City                    32-06.00           
3   Hannah Porter            12   Canby                          32-05.00           
4   Rachel Porter            12   Canby                          31-05.25           
5   Natalie Bristol          10   Lakeridge                      30-01.00           
6   Jensen Perrick           11   Clackamas                      29-11.00           
7   Jenny Holbrook           11   Oregon City                    29-01.00           
8   Monique Heflin           9    Canby                          28-07.75           
9   Kali Drango              9    Lake Oswego                    28-06.00           
10  Julia Moreland           12   Lake Oswego                    26-03.00           
11  Bailee Morelli           10   Clackamas                      25-10.50           
12  Chelsea Scott            10   Oregon City                    25-00.25           
13  Katlyn Dzwilewski        9    West Linn                      24-06.00           
14  Meghan Carbiener         9    West Linn                      24-03.50           
    Shelby Erdman            10   Clackamas                      ND                 

Womens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Maddie Rabing            10   Lakeridge                      134-08             
2   Meghan Carbiener         9    West Linn                      100-10             
3   Hannah Porter            12   Canby                          96-00              
4   Jenny Holbrook           11   Oregon City                    95-10              
5   Gabby Quintana           11   Lakeridge                      94-10              
6   Rachel Porter            12   Canby                          94-06              
7   Annie Jahraus            10   Lakeridge                      86-05              
8   Julia Moreland           12   Lake Oswego                    85-05              
9   Jensen Perrick           11   Clackamas                      82-07              
10  Jordyn Batemen           11   Clackamas                      80-01              
11  Hannah Naught            10   Oregon City                    79-10              
12  Mckenzie Fanatia         9    Clackamas                      78-03              
13  Grace Clark              12   Grant                          74-05              
14  Kali Drango              9    Lake Oswego                    72-03              
15  Katlyn Dzwilewski        9    West Linn                      64-10              
16  Chelsea Scott            10   Oregon City                    63-00              

Womens Javelin
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Payton Jasmer            9    Canby                          130-00             
2   Sofia Crescenzi          12   Clackamas                      115-08             
3   Maddie Rabing            10   Lakeridge                      111-00             
4   Taylor Shaw              10   Oregon City                    110-10             
5   Chelsea Bone             11   Oregon City                    108-01             
6   Meaghan Preston          11   Oregon City                    104-05             
7   Audrey Belisle           10   West Linn                      101-05             
8   Caroline Swanson         11   West Linn                      100-09             
9   Jensen Perrick           11   Clackamas                      100-08             
10  Grace Clark              12   Grant                          92-08              
11  Kali Drango              9    Lake Oswego                    90-00              
12  Kyra Mull                9    Canby                          78-02              
13  Annie Jahraus            10   Lakeridge                      68-07              
14  Ellie Marks              10   Lakeridge                      58-01              
    Savannah Warner          12   Clackamas                      ND                 

Womens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Alli Dickey              11   Clackamas                      5-02.00            
2   Maddie Moxness           12   Lakeridge                      5-01.00            
3   Emily Rissberger         11   West Linn                      5-00.00            
4   Emma Slominski           9    Lakeridge                      4-10.00            
5   Alexa Harris             9    Lakeridge                      4-10.00            
6   Madeline Darrow          10   West Linn                      4-10.00            
6   Erica Pagano             12   Clackamas                      4-10.00            
7   Taylor Shaw              10   Oregon City                    4-10.00            
7   Alisa Mceniry            12   Oregon City                    4-10.00            
8   Elle Dyrdahl             10   West Linn                      4-08.00            
9   Keilee Neikes            10   Clackamas                      4-08.00            
10  Hannah Knutson           12   Canby                          4-08.00            
13  Payton Jasmer            9    Canby                          4-06.00            
    Claire Paulsen           9    Oregon City                    NH                 
    Kendra Jackson           10   Lake Oswego                    NH                 

Womens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Marissa Taylor           12   Lake Oswego                    11-00.00           
2   Tory Edwards             10   Lake Oswego                    10-09.00           
3   Nicole Kangas            12   Lakeridge                      10-09.00           
3   Sofia Crescenzi          12   Clackamas                      10-09.00           
5   Alisa Mceniry            12   Oregon City                    10-01.00           
6   Madi Visscher            12   Clackamas                      9-07.00            
7   Tia Elder                9    Canby                          9-00.00            
8   Emily Hamel              10   West Linn                      8-06.00            
8   Veronica Laughlin        12   Oregon City                    8-06.00            
8   Sarah Hippler            9    Oregon City                    8-06.00            
11  Audrey Clow              10   West Linn                      8-06.00            
12  Karley Pierson           9    Canby                          8-00.00            
12  Marissa Bull             12   Canby                          8-00.00            

Womens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Saskia Mcnairy           12   Lakeridge                      18-01.50           
2   Sofia Crescenzi          12   Clackamas                      16-08.75           
3   Hannah Knutson           12   Canby                          16-07.25           
4   Anjola Oladapo           10   Clackamas                      16-04.00           
5   Jocelyn Sten             10   Grant                          15-09.75           
6   Emily Rissberger         11   West Linn                      15-07.75           
7   Chelsea Bone             11   Oregon City                    15-06.50           
8   Hope Daskalos            12   Lakeridge                      15-06.25           
9   Jenna Hoiland            10   Oregon City                    15-04.75           
10  Elle Dyrdahl             10   West Linn                      15-00.00           
11  Ally Jeidy               11   Grant                          14-08.75           
12  Kristen Parreno          12   Lake Oswego                    14-06.75           
13  Zoe Griffith             10   Oregon City                    14-01.25           
14  Madeline Darrow          10   West Linn                      14-00.00           
15  Madi Visscher            12   Clackamas                      13-07.50           
16  Emilee Morgan            12   Grant                          12-08.00           
17  Amy Moring               10   Lake Oswego                    12-05.50           

Womens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Saskia Mcnairy           12   Lakeridge                      37-04.25           
2   Hannah Knutson           12   Canby                          36-01.00           
3   Jenna Hoiland            10   Oregon City                    35-09.00           
4   Sofia Crescenzi          12   Clackamas                      35-02.00           
5   Kristen Parreno          12   Lake Oswego                    34-06.00           
6   Anjola Oladapo           10   Clackamas                      33-11.75           
7   Marissa Kelly            10   Clackamas                      33-10.00           
8   Hope Daskalos            12   Lakeridge                      31-10.75           
9   Emily Rissberger         11   West Linn                      31-06.75           
10  Elle Dyrdahl             10   West Linn                      31-04.00           
11  Zoe Griffith             10   Oregon City                    31-01.50           
    Brianna Crawford         12   Canby                          ND                 


Number of Elite performances: 96

ELITES


View Elite Details

Elite Athletes:
Fortier, Devon (Canby,OR)
Schrage, Harrison (Grant,OR)
Soo, David (Lake Oswego,OR)
Shellmire, Julius (Grant,OR)
Walker, Noah (Canby,OR)
Johnson, Timothy (Canby,OR)
Mclean, Connor (Clackamas,OR)
Bracken, Connor (Lake Oswego,OR)
Lacey, Al (Oregon City,OR)
Ollar, Roman (West Linn,OR)
Ollar, Grayson (West Linn,OR)
Boudouris, Eli (Grant,OR)
Cranston, Steven (Canby,OR)
Belcik, Noah (Lakeridge,OR)
Egan, Conor (West Linn,OR)
Ragsdale, Daniel (Lakeridge,OR)
Walker, Jack (Grant,OR)
Bradford, Trevon (Oregon City,OR)
Brown, Brandon (Grant,OR)
Kim, Yong (Lake Oswego,OR)
Mendez, Anthony (Clackamas,OR)
Bracken, Carter (Lake Oswego,OR)
Clarke, Cameron (Lakeridge,OR)
Harthun, Jake (Oregon City,OR)
Boys Relay (Grant,OR)
Boys Relay (Lake Oswego,OR)
Boys Relay (Oregon City,OR)
Boys Relay (Canby,OR)
Payne, Josh (Canby,OR)
Jordan, Tim (Lakeridge,OR)
Pitari, Corrado (Lakeridge,OR)
Dewitz, Austin (Oregon City,OR)
Collett, Mason (Lake Oswego,OR)
Christensen, Easton (Oregon City,OR)
Houk, Becca (Oregon City,OR)
Shriner, Karrin (Oregon City,OR)
Noil, Shayla (Grant,OR)
Wright, Cassin (Grant,OR)
Donaghu, Piper (Grant,OR)
Donaghu, Ella (Grant,OR)
Edwards, Maia (Clackamas,OR)
Hairston, Madison (Grant,OR)
Lebuhn, Mitra (Lake Oswego,OR)
Mcnairy, Saskia (Lakeridge,OR)
Dickey, Alli (Clackamas,OR)
Flye, N'Dea (Oregon City,OR)
Girls Relay (Grant Community,IL)
Girls Relay (Oregon City,OR)
Girls Relay (Clackamas,OR)
Girls Relay (Lake Oswego,OR)
Girls Relay (Lakeridge,OR)
Kokes, Libby (Grant,OR)
Rabing, Maddie (Lakeridge,OR)
Jasmer, Payton (Canby,OR)
Taylor, Marissa (Lake Oswego,OR)
Knutson, Hannah (Canby,OR)
Crescenzi, Sofia (Clackamas,OR)
Hoiland, Jenna (Oregon City,OR)


Elite Performances:

DS STATE- B-100 10.81 Fortier, Devon , 11, Canby
DS STATE- B-100 10.78p Fortier, Devon , 11, Canby
DS STATE- B-100 10.87p Schrage, Harrison , 10, Grant
DS STATE- B-100 10.89p Shellmire, Julius , 11, Grant
DS STATE- B-100 10.90p Walker, Noah , 11, Canby
DS STATE- B-100 10.91p Soo, David , 12, Lake Oswego
DS STATE- B-200 22.06 Fortier, Devon , 11, Canby
DS STATE- B-200 22.23 Shellmire, Julius , 11, Grant
DS STATE- B-200 21.86p Fortier, Devon , 11, Canby
DS STATE- B-200 22.21p Walker, Noah , 11, Canby
DS STATE- B-200 22.24p Soo, David , 12, Lake Oswego
DS STATE- B-200 22.37p Shellmire, Julius , 11, Grant
DS STATE- B-200 22.38p Kim, Yong , 12, Lake Oswego
DS STATE- B-200 22.49p Brown, Brandon , 11, Grant
DS STATE- B-200 22.43p Bradford, Trevon , 10, Oregon City
DS STATE- B-200 22.43p Mendez, Anthony , 10, Clackamas
DS STATE- B-400 49.70 Harthun, Jake , 9, Oregon City
DS STATE- B-800 1:58.47 Pitari, Corrado , 12, Lakeridge
DS STATE- B-800 1:58.52 Jordan, Tim , 11, Lakeridge
DS STATE- B-800 1:58.57 Payne, Josh , 11, Canby
B-1500 4:02.59 Ollar, Roman , 10, West Linn
B-1500 4:03.89 Ollar, Grayson , 10, West Linn
DS STATE- B-1500 4:05.29 Lacey, Al , 12, Oregon City
DS STATE- B-1500 4:07.53 Belcik, Noah , 10, Lakeridge
DS STATE- B-1500 4:09.75 Boudouris, Eli , 11, Grant
DS STATE- B-1500 4:09.84 Cranston, Steven , 10, Canby
DS STATE- B-1500 4:10.47 Walker, Jack , 12, Grant
DS STATE- B-1500 4:11.27 Egan, Conor , 10, West Linn
DS STATE- B-1500 4:12.72 Ragsdale, Daniel , 10, Lakeridge
B-3000 8:43.15 Ollar, Roman , 10, West Linn
DS STATE- B-3000 8:49.15 Ollar, Grayson , 10, West Linn
DS STATE- B-3000 8:59.85 Lacey, Al , 12, Oregon City
DS STATE- B-110H 14.49 Mclean, Connor , 12, Clackamas
DS STATE- B-110H 14.58 Bracken, Connor , 12, Lake Oswego
DS STATE- B-110H 14.98 Johnson, Timothy , 12, Canby
DS STATE- B-110H 14.53p Bracken, Connor , 12, Lake Oswego
DS STATE- B-110H 14.83p Mclean, Connor , 12, Clackamas
DS STATE- B-110H 14.66p Johnson, Timothy , 12, Canby
DS STATE- B-300H 38.79 Mclean, Connor , 12, Clackamas
DS STATE- B-300H 40.65 Bracken, Carter , 9, Lake Oswego
DS STATE- B-300H 41.00 Clarke, Cameron , 12, Lakeridge
DS STATE- B-300H 40.87p Mclean, Connor , 12, Clackamas
B-4x100 41.80 Boys Relay, , Canby
DS STATE- B-4x100 42.45 Boys Relay, , Grant
DS STATE- B-4x100 43.17 Boys Relay, , Lake Oswego
DS STATE- B-4x100 43.52 Boys Relay, , Oregon City
DS STATE- B-4x400 3:24.28 Boys Relay, , Canby
DS STATE- B-JT 190'0.0 Christensen, Easton , 12, Oregon City
DS STATE- B-HJ 6'4.0 Dewitz, Austin , 11, Oregon City
DS STATE- B-HJ 6'4.0 Collett, Mason , 12, Lake Oswego
B-PV 15'8.5 Mclean, Connor , 12, Clackamas
DS STATE- B-LJ 22'4.5 Mclean, Connor , 12, Clackamas
DS STATE- B-TJ 46'4.0 Schrage, Harrison , 10, Grant
DS STATE- G-100 12.35 Houk, Becca , 12, Oregon City
DS STATE- G-100 12.44 Shriner, Karrin , 12, Oregon City
DS STATE- G-100 12.12p Houk, Becca , 12, Oregon City
DS STATE- G-100 12.23p Shriner, Karrin , 12, Oregon City
DS STATE- G-100 12.26p Noil, Shayla , 11, Grant
DS STATE- G-100 12.49p Wright, Cassin , 9, Grant
DS STATE- G-200 25.16 Houk, Becca , 12, Oregon City
DS STATE- G-200 25.32 Noil, Shayla , 11, Grant
DS STATE- G-200 25.46 Shriner, Karrin , 12, Oregon City
DS STATE- G-200 24.91p Houk, Becca , 12, Oregon City
DS STATE- G-200 25.13p Noil, Shayla , 11, Grant
DS STATE- G-200 25.61p Shriner, Karrin , 12, Oregon City
DS STATE- G-200 25.66p Wright, Cassin , 9, Grant
DS STATE- G-200 25.83p Hairston, Madison , 10, Grant
DS STATE- G-400 59.11 Flye, N'Dea , 9, Oregon City
DS STATE- G-400 59.45p Flye, N'Dea , 9, Oregon City
DS STATE- G-800 2:16.37 Donaghu, Piper , 12, Grant
DS STATE- G-800 2:19.15 Kokes, Libby , 11, Grant
DS STATE- G-800 2:19.15p Donaghu, Piper , 12, Grant
G-1500 4:32.86 Donaghu, Ella , 10, Grant
G-1500 4:39.93 Donaghu, Piper , 12, Grant
DS STATE- G-1500 4:49.37 Edwards, Maia , 9, Clackamas
DS STATE- G-300H 45.47 Mcnairy, Saskia , 12, Lakeridge
DS STATE- G-300H 46.04 Lebuhn, Mitra , 12, Lake Oswego
DS STATE- G-300H 46.64 Dickey, Alli , 11, Clackamas
DS STATE- G-300H 46.49p Dickey, Alli , 11, Clackamas
DS STATE- G-300H 47.42p Mcnairy, Saskia , 12, Lakeridge
DS STATE- G-300H 47.26p Lebuhn, Mitra , 12, Lake Oswego
DS STATE- G-4x100 48.35 Girls Relay, , Grant
DS STATE- G-4x100 48.66 Girls Relay, , Oregon City
DS STATE- G-4x100 49.62 Girls Relay, , Clackamas
G-4x400 3:55.36 Girls Relay, , Grant
DS STATE- G-4x400 3:59.24 Girls Relay, , Lake Oswego
DS STATE- G-4x400 4:03.16 Girls Relay, , Lakeridge
G-SP 44'1.0 Rabing, Maddie , 10, Lakeridge
DS STATE- G-DT 134'8.0 Rabing, Maddie , 10, Lakeridge
DS STATE- G-JT 130'0.0 Jasmer, Payton , 9, Canby
DS STATE- G-PV 11'0.0 Taylor, Marissa , 12, Lake Oswego
DS STATE- G-LJ 18'1.5 Mcnairy, Saskia , 12, Lakeridge
DS STATE- G-TJ 37'4.25 Mcnairy, Saskia , 12, Lakeridge
DS STATE- G-TJ 36'1.0 Knutson, Hannah , 12, Canby
DS STATE- G-TJ 35'9.0 Hoiland, Jenna , 10, Oregon City
DS STATE- G-TJ 35'2.0 Crescenzi, Sofia , 12, Clackamas

Number of Elite performances: 9
Number of DS State performances: 87

MORE MEETS

 

© RunnerSpace.com, all rights reserved Privacy Policy Terms Help About
United State