Meet Name: Show Low Cougar Invitational
Meet Date: 2015-04-17
Meet Location: Show Low HS, Show Low,AZ





Results



DyeStat US Top 100 Elite performances in Blue.
Dyestat State performances in Red




Mens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Drew Schneider           12   Snowflake                      11.28              
2   Tanner Willis            10   Snowflake                      11.35              
3   Willie Wyatt             11   Show Low                       11.49              
4   Quintin Clark            11   Show Low                       11.60              
5   Austyn Mattox            12   Winslow                        11.64              
6   Levi Fillingim           11   Show Low                       11.95              
7   Riley O'Gleason          11   Window Rock                    12.08              
8   Timothy Benally          10   Ganado                         12.13              
9   Tyrell Yazzie            11   Window Rock                    12.15              
10  Zachary Pollard          11   Winslow                        12.27              
11  Eric Mitchell            11   Alchesay                       12.31              
12  Ohiya Salway             11   Window Rock                    12.49              
13  Reed Hatch               11   Winslow                        12.56              
14  Craig Joe                10   Greyhills                      12.61              
15  Kristopher Williams      10   Greyhills                      12.88              
16  Adriano Yazzie           10   Ganado                         13.00              
17  Alex Patterson           11   Snowflake                      13.02              
18  Marlin Tsinajinnie       11   Chinle                         13.03              
19  Randon Becenti           9    Ganado                         13.22              
20  Justin Begay             11   Alchesay                       13.57              
21  Rylan Johnson            11   Alchesay                       14.32              
    Shaundin Jones           11   Chinle                         No Time            
    Isiah Town               12   Chinle                         No Time            

Mens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Mason Willis             10   Snowflake                      11.93              
2   Dallin Chapman           10   Snowflake                      11.98              
3   Trent Hatch              10   Snowflake                      12.30              
4   Rey Delatore             10   Show Low                       12.95              
5   Antonio Cortez           9    Greyhills                      13.04              
6   Kiyahn Bullhead          10   Window Rock                    13.07              
7   Login Whitlock           11   Show Low                       13.10              
8   Brett Lil'Bilnaghahi     9    Winslow                        14.35              
9   Geoffrey Toledo          9    Window Rock                    17.53              

Mens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Drew Schneider           12   Snowflake                      22.76              
2   Tanner Willis            10   Snowflake                      23.08              
3   Willie Wyatt             11   Show Low                       23.41              
4   Tyler Hunsaker           12   Show Low                       23.76              
5   Austyn Mattox            12   Winslow                        24.16              
6   Riley O'Gleason          11   Window Rock                    25.36              
7   Zachary Pollard          11   Winslow                        25.40              
8   Ohiya Salway             11   Window Rock                    25.54              
9   Bo Robinson              12   Pinon                          25.74              
10  Eric Mitchell            11   Alchesay                       25.78              
11  Craig Joe                10   Greyhills                      25.89              
12  Kristopher Williams      10   Greyhills                      26.24              
13  Reed Hatch               11   Winslow                        26.59              
14  Adriano Yazzie           10   Ganado                         26.82              
15  Terrell Ivey             11   Ganado                         26.96              
16  Thyus Carroll            11   Chinle                         27.09              
17  Alex Patterson           11   Snowflake                      27.39              
18  Justin Begay             11   Alchesay                       27.81              
19  Avery Alekay             11   Alchesay                       28.69              
20  Warrior Brown            12   Chinle                         30.28              
21  Deshawn Denetdeel        11   Window Rock                    30.31              
22  Keane Sullivan           12   Greyhills                      31.67              
    Jaron Yazzie             12   Chinle                         No Time            
    Alfred James             12   Pinon                          No Time            
    Quintin Clark            11   Show Low                       No Time            

Mens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Dallin Chapman           10   Snowflake                      24.55              
2   Trent Hatch              10   Snowflake                      25.27              
3   Noah Upchurch            9    Winslow                        25.35              
4   Bradley Smith            10   Snowflake                      25.66              
5   Antonio Cortez           9    Greyhills                      26.39              
6   Kiyahn Bullhead          10   Window Rock                    26.45              
7   Jarrett Jones            10   Chinle                         26.86              
8   Login Whitlock           11   Show Low                       27.02              
9   Rey Delatore             10   Show Low                       27.39              
10  Shane Beaubien           9    Show Low                       27.98              
11  Liam King                9    Ganado                         28.26              
12  Trent Salabye            9    Greyhills                      29.20              
13  Brett Lil'Bilnaghahi     9    Winslow                        29.53              
14  Jeremy Claw              11   Chinle                         29.75              
15  Geoffrey Toledo          9    Window Rock                    38.17              

Mens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Austyn Mattox            12   Winslow                        53.36              
2   Tyrell Yazzie            11   Window Rock                    55.21              
3   Luke Craun               11   Snowflake                      55.37              
4   Bo Robinson              12   Pinon                          56.85              
5   Porter Crandell          11   Show Low                       57.58              
6   Kaydn Davis              11   Snowflake                      57.70              
7   Garrett Bloomer          11   Show Low                       58.30              
8   Anthony Lemus            10   Ganado                         58.71              
9   Kobe Toadlena            12   Window Rock                    59.14              
10  Reed Hatch               11   Winslow                        1:01.01            
11  Login Whitlock           11   Show Low                       1:02.07            
12  Avery Alekay             11   Alchesay                       1:07.38            
13  Marlin Tsinajinnie       11   Chinle                         1:07.72            
14  Deshawn Denetdeel        11   Window Rock                    1:07.75            
15  Kody White               12   Chinle                         1:08.40            
16  Dimitri Yazzie           9    Ganado                         1:10.37            
17  Rylan Johnson            11   Alchesay                       1:10.48            
18  Stonn Billy              12   Greyhills                      1:14.03            
    Keane Sullivan           12   Greyhills                      No Time            
    Jaron Yazzie             12   Chinle                         No Time            
    Tyrick Begay             11   Pinon                          No Time            
    Alfred James             12   Pinon                          No Time            
    Kurt Wood                11   Snowflake                      No Time            

Mens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Ernesto Martinez         9    Winslow                        57.04              
2   Noah Upchurch            9    Winslow                        58.96              
3   Tony Crocker             9    Alchesay                       59.54              
4   Jarrett Jones            10   Chinle                         59.70              
5   Shane Beaubien           9    Show Low                       1:05.52            
6   Geoffrey Toledo          9    Window Rock                    1:31.52            
    Cole Gardanier           10   Show Low                       No Time            

Mens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jordan Gardner           11   Snowflake                      1:58.02            
2   Thad Frei                12   Snowflake                      2:01.81            
3   Tyrin Begay              10   Pinon                          2:10.91            
4   Jermiah Curley           12   Window Rock                    2:11.54            
5   Timothy Benally          10   Ganado                         2:12.13            
6   Anthony Lemus            10   Ganado                         2:13.15            
7   Lloyd Fall               12   Alchesay                       2:14.61            
8   Boyd Chatwin             11   Winslow                        2:15.48            
9   Zachary Tools            12   Alchesay                       2:20.76            
10  Daylon Flake             11   Snowflake                      2:24.15            
11  Garrett Bloomer          11   Show Low                       2:34.54            
12  Olin Murphy              11   Window Rock                    2:36.82            
13  Trent Salabye            9    Greyhills                      2:40.36            
14  Deshawn Denetdeel        11   Window Rock                    2:41.12            
15  Clinton Mccabe           11   Winslow                        2:52.19            
    Rylan Johnson            11   Alchesay                       No Time            
    Alfred James             12   Pinon                          No Time            
    Gabriel Jensen           12   Winslow                        No Time            
    Caleb Jackson            11   Show Low                       No Time            
    Ben Dike                 11   Show Low                       No Time            
    Tyrick Begay             11   Pinon                          No Time            

Mens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   John Lunt                10   Snowflake                      2:08.32            
2   Brody Durfield           10   Show Low                       2:09.76            
3   Jimmyzan Redhorse        9    Window Rock                    2:20.40            
4   Stevie Gregg             9    Alchesay                       2:21.75            
5   Tony Crocker             9    Alchesay                       2:23.62            
6   Keyshawn Watchman        10   Window Rock                    2:25.86            
7   Colton Despain           10   Snowflake                      2:27.31            
8   Landon Hendricks         9    Winslow                        2:29.67            
9   Tanner Austin            9    Snowflake                      2:30.86            
10  Iry Larzelere            9    Alchesay                       2:31.49            
11  Keoan Wesley             9    Winslow                        2:37.29            
12  Jaron Greyeyes           10   Ganado                         2:41.47            
13  Jaremy Charley           9    Ganado                         2:45.08            
14  Ethan Hronich            10   Show Low                       3:18.17            
    Adriano Joe              10   Pinon                          No Time            

Mens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Darrin Cly               11   Chinle                         4:38.55            
2   Darren Joey              12   Chinle                         4:45.09            
3   Tyrin Begay              10   Pinon                          4:53.75            
4   Collin Frank             11   Chinle                         5:00.29            
5   Lloyd Fall               12   Alchesay                       5:01.22            
6   Boyd Chatwin             11   Winslow                        5:04.45            
7   Keyshawn Watchman        10   Window Rock                    5:11.86            
8   Kaydn Davis              11   Snowflake                      5:16.00            
9   Sheldon Curley           10   Ganado                         5:16.45            
10  Zachary Tools            12   Alchesay                       5:17.10            
11  Ben Dike                 11   Show Low                       5:17.82            
12  Kent Bluehouse           12   Ganado                         5:29.75            
13  Zach Perkins             12   Show Low                       5:29.88            
14  Daylon Flake             11   Snowflake                      5:33.64            
15  Jaremy Charley           9    Ganado                         5:51.11            
16  Trent Salabye            9    Greyhills                      6:07.70            
17  Clinton Mccabe           11   Winslow                        6:32.12            
    Adriano Joe              10   Pinon                          No Time            
    Alfred James             12   Pinon                          No Time            

Mens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Josiah Tsosie            9    Chinle                         4:49.84            
2   Stevie Gregg             9    Alchesay                       5:03.46            
3   Jimmyzan Redhorse        9    Window Rock                    5:04.70            
4   Miken Draper             11   Chinle                         5:17.51            
5   Landon Hendricks         9    Winslow                        5:25.44            
6   Mckay Flake              10   Snowflake                      5:30.25            
7   Iry Larzelere            9    Alchesay                       5:34.60            
8   Keoan Wesley             9    Winslow                        5:46.40            
9   Charles Claw             10   Ganado                         5:48.28            
10  Manassah Flake           10   Snowflake                      5:50.30            
11  Tanner Austin            9    Snowflake                      5:57.27            
12  Ethan Hronich            10   Show Low                       7:01.30            
    Tyrick Begay             11   Pinon                          No Time            

Mens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Darren Joey              12   Chinle                         10:17.22           
2   Darrin Cly               11   Chinle                         10:19.80           
3   Josiah Tsosie            9    Chinle                         10:23.68           
4   Tyrin Begay              10   Pinon                          10:40.67           
5   Roy Begay                11   Ganado                         11:02.49           
6   Zachary Tools            12   Alchesay                       11:30.05           
7   Ben Dike                 11   Show Low                       11:36.42           
8   John Lunt                10   Snowflake                      11:55.75           
9   Allyin Reid              9    Ganado                         11:55.86           
10  Zach Perkins             12   Show Low                       11:58.42           
11  Jermiah Curley           12   Window Rock                    12:10.95           
    Dimitry Nez              11   Snowflake                      No Time            
    Adriano Joe              10   Pinon                          No Time            
    Jalen Chee               9    Ganado                         No Time            

Mens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Collin Frank             11   Chinle                         10:47.76           
2   Miken Draper             11   Chinle                         11:25.88           
3   Keyshawn Watchman        10   Window Rock                    11:28.50           
4   Jimmyzan Redhorse        9    Window Rock                    11:46.46           
5   Landon Hendricks         9    Winslow                        12:05.20           
6   Mckay Flake              10   Snowflake                      12:13.10           
7   Manassah Flake           10   Snowflake                      13:28.05           
8   Ethan Hronich            10   Show Low                       17:40.29           
    Kyle Tucker              10   Snowflake                      No Time            

Mens 110 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Collins Denetdeel        12   Chinle                         16.85              
2   Austin Moeller           11   Show Low                       16.88              
3   Dylan Richards           10   Snowflake                      17.60              
4   Shaundin Jones           11   Chinle                         17.68              
5   Jesse Mccray             12   Show Low                       18.66              
6   Forest Fish              12   Snowflake                      19.52              
7   Xavier Freeland          10   Ganado                         20.91              
8   Terrell Ivey             11   Ganado                         21.55              
9   Liam King                9    Ganado                         22.28              
    Rodney Nez               11   Chinle                         No Time            

Mens 110 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Caleb Hackey             10   Show Low                       20.88              
2   Kyle Marler              9    Show Low                       22.60              

Mens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Brenton Ballard          12   Snowflake                      42.52              
2   Collins Denetdeel        12   Chinle                         42.56              
3   Shaundin Jones           11   Chinle                         45.82              
4   Jesse Mccray             12   Show Low                       46.12              
5   Dylan Richards           10   Snowflake                      46.22              
6   Forest Fish              12   Snowflake                      49.37              
7   Caleb Hackey             10   Show Low                       50.18              
8   Xavier Freeland          10   Ganado                         50.30              
    Austin Moeller           11   Show Low                       No Time            
    Rodney Nez               11   Chinle                         No Time            

Mens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Teagan Peterson          10   Snowflake                      46.14              
2   Andrew Klein             10   Show Low                       48.82              
3   Kyle Marler              9    Show Low                       55.46              

Mens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Snowflake                      44.54                       
 2      Show Low                       45.20                       
 3      Window Rock                    47.95                       
 4      Ganado                         49.49                       
 5      Greyhills                      52.47                       
        Winslow                        DNF                         
        Chinle                         No Time                     

Mens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Snowflake                      47.00                       
 2      Show Low                       48.72                       
        Chinle                         DQ                          

Mens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Snowflake                      3:33.53                     
 2      Show Low                       3:50.13                     
 3      Chinle                         3:54.24                     
 4      Winslow                        3:56.85                     
 5      Ganado                         4:39.47                     

Mens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Show Low                       3:57.72                     
 2      Alchesay                       4:13.22                     
 3      Chinle                         4:27.54                     

Mens 4x800 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Snowflake                      8:17.85                     
 2      Show Low                       8:53.67                     
 3      Ganado                         8:55.19                     
 4      Alchesay                       9:10.42                     
        Pinon                          No Time                     

Mens 4x800 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Snowflake                      9:59.22                     
 2      Show Low                       10:11.20                    

Mens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Eldon Mccray             12   Snowflake                      47-03.00           
2   Kobe Toadlena            12   Window Rock                    41-07.25           
3   Peyton Whitehair         12   Pinon                          38-08.50           
4   Trey Hardy               12   Winslow                        37-11.00           
5   Nathan Garvin            12   Show Low                       37-01.00           
6   Brady Petersen           11   Snowflake                      35-01.50           
7   Michael Cordova          12   Show Low                       34-06.25           
8   Stonn Billy              12   Greyhills                      34-03.50           
9   Kent Bluehouse           12   Ganado                         34-01.00           
10  Garrison Touchstone      12   Snowflake                      33-03.50           
11  Warrior Brown            12   Chinle                         32-11.75           
12  Latrell Kaye             12   Window Rock                    30-07.50           
13  Jordan Bitsoi            11   Winslow                        29-11.50           
14  Cody Cleveland           12   Ganado                         29-00.00           
15  Kyle Begay               12   Ganado                         28-06.00           
16  Dylan Vigil              11   Alchesay                       27-06.50           
17  Keane Sullivan           12   Greyhills                      27-04.00           
18  Olin Murphy              11   Window Rock                    27-00.00           

Mens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Arturo Munoz             9    Snowflake                      36-04.50           
2   Hunter Hargrave          10   Snowflake                      33-08.00           
3   Dallin Tenney            10   Show Low                       32-07.00           
4   Dallon Woodside          10   Snowflake                      31-08.75           
5   Lyle Ben                 9    Ganado                         29-06.00           
6   Coydelayne Begay         9    Ganado                         26-10.00           
7   Tristan Benallie         9    Ganado                         25-05.50           
8   Trevor Smiley            10   Window Rock                    24-03.00           
9   Jeryn Watchman           9    Window Rock                    19-01.00           

Mens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Kobe Toadlena            12   Window Rock                    132-10             
2   Alec Solomon             12   Snowflake                      120-01             
3   Nathan Garvin            12   Show Low                       115-08             
4   Garrison Touchstone      12   Snowflake                      111-09             
5   Justin Webber            11   Snowflake                      110-04             
6   Peyton Whitehair         12   Pinon                          105-05             
7   Jesse Mccray             12   Show Low                       101-09             
8   Monterey Begay           12   Ganado                         96-09              
9   Kent Bluehouse           12   Ganado                         95-09              
10  Latrell Kaye             12   Window Rock                    92-07              
11  Chad Sullivan            12   Winslow                        90-06              
12  Warrior Brown            12   Chinle                         84-08              
13  Olin Murphy              11   Window Rock                    77-08              
14  Cody Cleveland           12   Ganado                         77-01              
15  Jordan Bitsoi            11   Winslow                        76-07              
16  Dylan Vigil              11   Alchesay                       75-09              
17  Keane Sullivan           12   Greyhills                      75-01              
    Jaron Yazzie             12   Chinle                         DNS                
    Trey Hardy               12   Winslow                        DNS                

Mens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Hunter Hargrave          10   Snowflake                      103-05             
2   Spencer Hall             10   Show Low                       95-02              
3   Arturo Munoz             9    Snowflake                      93-10              
4   Kiyahn Bullhead          10   Window Rock                    86-07              
5   Lyle Ben                 9    Ganado                         80-03              
6   Craig Joe                10   Greyhills                      79-00              
7   Joey Fish                9    Snowflake                      78-11              
8   Dallin Tenney            10   Show Low                       77-08              
9   Coydelayne Begay         9    Ganado                         75-06              
10  Liam King                9    Ganado                         72-02              
11  Trevor Smiley            10   Window Rock                    63-01              
12  Gabriel Skeets           9    Ganado                         62-08              
13  Jeryn Watchman           9    Window Rock                    46-10              
    Robert Rockwell          10   Winslow                        DNS                

Mens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Dylan Kay                9    Snowflake                      6-02.00            
2   Jermiah Curley           12   Window Rock                    5-10.00            
3   Kurt Wood                11   Snowflake                      5-10.00            
4   Austin Bollsweiler       11   Show Low                       5-02.00            
5   Darrin Cly               11   Chinle                         5-00.00            
5   Terrell Ivey             11   Ganado                         5-00.00            
7   Daryl Lincoln            10   Ganado                         5-00.00            
8   Keagan Bjorn             11   Snowflake                      4-10.00            
    Lloyd Fall               12   Alchesay                       NH                 
    Xavier Freeland          10   Ganado                         NH                 
    Rodney Nez               11   Chinle                         DNS                

Mens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Jake Hall                9    Snowflake                      5-10.00            
2   Bradin Weech             9    Snowflake                      5-00.00            
3   Bryce Brubaker           9    Snowflake                      4-10.00            
4   Spencer Hall             10   Show Low                       4-10.00            

Mens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Porter Crandell          11   Show Low                       13-06.00           
2   Austin Moeller           11   Show Low                       12-06.00           
3   Luke Craun               11   Snowflake                      9-06.00            
4   Bryce Brubaker           9    Snowflake                      8-00.00            
5   Riley O'Gleason          11   Window Rock                    7-06.00            
    Gerson Diaz              11   Snowflake                      DNS                

Mens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Bradin Weech             9    Snowflake                      8-00.00            
1   Nicholas Rither          9    Winslow                        8-00.00            
3   Nick Larson              10   Snowflake                      7-06.00            
    Kyle Marler              9    Show Low                       NH                 
    Tate Lloyd               10   Snowflake                      NH                 

Mens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Brenton Ballard          12   Snowflake                      20-04.50           
2   Dylan Kay                9    Snowflake                      19-02.25           
3   Kendal Kay               10   Snowflake                      18-06.50           
4   Austyn Mattox            12   Winslow                        18-05.00           
5   Timothy Benally          10   Ganado                         17-07.00           
6   Bo Robinson              12   Pinon                          16-10.00           
7   Eric Mitchell            11   Alchesay                       16-07.00           
8   Terrell Ivey             11   Ganado                         16-00.50           
9   Tyrell Yazzie            11   Window Rock                    15-10.00           
10  Zachary Pollard          11   Winslow                        15-09.50           
11  Daryl Lincoln            10   Ganado                         15-05.75           
12  Kristopher Williams      10   Greyhills                      14-08.00           
13  Shaundin Jones           11   Chinle                         13-10.00           
14  Deshawn Denetdeel        11   Window Rock                    13-03.00           
15  Olin Murphy              11   Window Rock                    13-02.50           
16  Justin Begay             11   Alchesay                       12-09.50           
    Quintin Clark            11   Show Low                       DNS                
    Tyler Hunsaker           12   Show Low                       FOUL               

Mens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Mason Willis             10   Snowflake                      16-11.00           
2   Teagan Peterson          10   Snowflake                      16-06.25           
3   Zach Solomon             10   Snowflake                      15-10.00           
4   Adriano Yazzie           10   Ganado                         15-01.50           
5   Randon Becenti           9    Ganado                         14-03.50           
6   Rey Delatore             10   Show Low                       12-05.50           
    Jarrett Jones            10   Chinle                         DNS                
    Nicholas Rither          9    Winslow                        DNS                
    Antonio Cortez           9    Greyhills                      DNS                
    Tyler Richards           9    Winslow                        DNS                
    Jeremy Claw              11   Chinle                         FOUL               
    Noah Upchurch            9    Winslow                        DNS                

Mens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Tanner Willis            10   Snowflake                      40-08.50           
2   Kendal Kay               10   Snowflake                      39-05.00           
3   Brody Durfield           10   Show Low                       36-06.00           
4   Andrew Klein             10   Show Low                       36-05.00           
5   Ohiya Salway             11   Window Rock                    36-03.00           
6   Eric Mitchell            11   Alchesay                       35-06.25           
7   Bo Robinson              12   Pinon                          35-03.00           
8   Luke Craun               11   Snowflake                      34-11.00           
9   Jesse Mccray             12   Show Low                       33-01.50           
10  Marlin Tsinajinnie       11   Chinle                         32-02.00           
11  Collins Denetdeel        12   Chinle                         28-06.75           
12  Kody White               12   Chinle                         26-09.00           
    Xavier Freeland          10   Ganado                         FOUL               

Mens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Dylan Kay                9    Snowflake                      38-08.50           
2   Zach Solomon             10   Snowflake                      35-03.50           
3   Cole Gardanier           10   Show Low                       30-10.00           
4   Thyus Carroll            11   Chinle                         30-06.00           
5   Shane Beaubien           9    Show Low                       25-01.00           

Womens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Rene Monson              11   Show Low                       13.20              
2   Alicia Chen              12   Winslow                        13.40              
3   Jazmaine Youvella-Platt  10   Ganado                         13.52              
4   Dominique James          11   Chinle                         13.76              
5   Kadi Johnson             12   Snowflake                      14.04              
6   Mckenzie Flake           10   Show Low                       14.20              
7   Angel Dickson            9    Window Rock                    14.36              
8   Kaitlyn Henson           9    Window Rock                    14.40              
9   Claudia Esparza          12   Show Low                       14.52              
10  Alyssa Uchytil           10   Snowflake                      14.52              
11  Tomiko Clough            12   Winslow                        14.56              
12  Kymberly Pablo           9    Window Rock                    14.68              
13  Briannon John            12   Greyhills                      15.20              
14  Diandra Tachine          11   Chinle                         15.23              
15  Norma Powless            12   Greyhills                      15.39              
16  Jalen Tsinijinnie-Descheeny11   Ganado                         15.82              
17  Chanelle Scott           11   Ganado                         16.71              
    Jordan Sawyer            12   Winslow                        No Time            

Womens 100 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Shannon Villarino        10   Winslow                        13.92              
2   Krista Slofer            9    Ganado                         14.61              
3   Jade Goodwill            10   Window Rock                    14.66              
4   Katrina Roan             10   Window Rock                    14.92              
5   Tawny Jodie              9    Window Rock                    14.95              
6   Sera Cambridge           9    Pinon                          15.03              
7   Hannah Mangus            9    Winslow                        15.17              
8   Kiana Montero            10   Alchesay                       15.98              
9   Nizhonabah Davis         10   Ganado                         16.12              
10  Leona Tate               9    Alchesay                       16.61              
11  Kendra Calavaza          9    Winslow                        16.61              
12  Amber Williams           10   Greyhills                      16.82              
13  Chavon Antonio           9    Alchesay                       16.83              
14  Jefawn Eskeets           9    Ganado                         16.90              
15  Brianna Francis          10   Chinle                         17.05              
16  Nichole Billy            11   Chinle                         17.24              
    Brianna Hobbs            10   Chinle                         No Time            
    Fancy Joe                10   Pinon                          No Time            

Womens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Becca Monson             11   Show Low                       26.33              
2   Alicia Chen              12   Winslow                        27.81              
3   Alexis Shumway           10   Snowflake                      29.04              
4   Tomiko Clough            12   Winslow                        29.05              
5   Krista Slofer            9    Ganado                         30.13              
6   Liolya Thompson          10   Ganado                         30.18              
7   Tawny Jodie              9    Window Rock                    30.23              
8   Claudia Esparza          12   Show Low                       30.29              
9   Kymberly Pablo           9    Window Rock                    30.31              
10  Whitney Shorty           11   Chinle                         30.68              
11  Kaitlyn Henson           9    Window Rock                    30.96              
12  Shealee Bia              10   Ganado                         31.07              
13  Sadie Jim                11   Chinle                         33.42              
14  Janell Decker            11   Winslow                        33.50              
15  Briannon John            12   Greyhills                      34.47              
16  Devine Hoskie            11   Greyhills                      34.96              
17  Ashley Claw              11   Chinle                         35.63              
    Mckenzie Flake           10   Show Low                       No Time            

Womens 200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Katilyn Papa             9    Snowflake                      29.97              
2   Katrina Roan             10   Window Rock                    30.18              
3   Courtney Hatch           9    Winslow                        30.38              
4   Jade Goodwill            10   Window Rock                    32.02              
5   Kiana Montero            10   Alchesay                       33.99              
6   Leona Tate               9    Alchesay                       34.85              
7   Mauriah Kee              9    Ganado                         34.87              
8   Nizhonabah Davis         10   Ganado                         35.11              
9   Kendra Calavaza          9    Winslow                        35.12              
10  Kali Hardy               9    Winslow                        35.61              
11  Amber Williams           10   Greyhills                      36.25              
12  Jolynn Robbins           10   Greyhills                      39.00              
13  Robyn Joe                10   Ganado                         39.20              
    Brianna Hobbs            10   Chinle                         No Time            
    Sera Cambridge           9    Pinon                          FS                 

Womens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Kyndness Broseman        12   Show Low                       1:00.28            
2   Becca Monson             11   Show Low                       1:01.25            
3   Alicia Chen              12   Winslow                        1:04.63            
4   Annoesika Laughlin       10   Window Rock                    1:06.94            
5   Lilly Perkins            11   Snowflake                      1:08.02            
6   Katrina Roan             10   Window Rock                    1:08.28            
7   Chamique Duboise         10   Window Rock                    1:08.99            
8   Reagan Thornley          12   Snowflake                      1:19.23            
9   Chanelle Scott           11   Ganado                         1:23.37            
10  Ali-Mil Teller           9    Ganado                         1:25.96            
11  Nizhoni Sampson          9    Ganado                         1:29.92            
    Tomiko Clough            12   Winslow                        No Time            

Womens 400 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Shannon Villarino        10   Winslow                        1:08.15            
2   Sera Cambridge           9    Pinon                          1:09.36            
3   Tawny Jodie              9    Window Rock                    1:11.49            
4   Courtney Hatch           9    Winslow                        1:12.28            
5   Madison Chapman          9    Snowflake                      1:15.52            
6   Taryn Beatty             9    Alchesay                       1:18.27            
7   Ayna Tracy               10   Window Rock                    1:18.69            
8   Diayne Harvey            9    Alchesay                       1:21.92            
9   Nizhonabah Davis         10   Ganado                         1:23.07            
10  Robyn Joe                10   Ganado                         1:30.55            
11  Nichole Billy            11   Chinle                         1:35.00            
12  Shauntel Thomas          10   Ganado                         1:38.79            

Womens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Nizhoni Wortham          9    Ganado                         2:38.90            
2   Kylie Tregaskes          11   Show Low                       2:39.25            
3   Alyssa Brown             9    Ganado                         2:41.32            
4   Jaedyn Maldonado         9    Snowflake                      2:48.88            
5   Shoshanah Deschine       11   Window Rock                    2:49.83            
6   Camille Uentillie        9    Ganado                         2:51.62            
7   Terrin Bia               12   Greyhills                      2:56.41            
8   Shauntel Colelay         11   Alchesay                       3:06.19            
9   Hailey Suazo             12   Window Rock                    3:06.82            
10  Britney Brubaker         11   Snowflake                      3:17.24            
    Mary Stock               10   Show Low                       No Time            
    Martina Shonie           11   Pinon                          No Time            
    Reagan Thornley          12   Snowflake                      No Time            

Womens 800 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Kaitlynn Martinez        9    Chinle                         2:46.69            
2   Jami Brady               10   Winslow                        2:50.23            
3   Kaylynn Lyons            10   Winslow                        2:51.64            
4   Destiny Allen            9    Window Rock                    2:51.66            
5   Ayna Tracy               10   Window Rock                    2:57.42            
6   Felecia Suttle           9    Alchesay                       3:02.84            
7   Kyra Dahkoshay           9    Alchesay                       3:08.11            
8   Fancy Joe                10   Pinon                          3:08.59            
9   Jolynn Robbins           10   Greyhills                      3:27.77            
10  Amber Williams           10   Greyhills                      3:42.53            
    Nizhoni Sampson          9    Ganado                         No Time            
    Alexis Yellowhair        9    Winslow                        No Time            
    Amanda Antone            9    Chinle                         No Time            
    Cameron Long             9    Window Rock                    No Time            
    Brynn Nichols            9    Snowflake                      No Time            

Womens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Annoesika Laughlin       10   Window Rock                    5:39.45            
2   Nikesha Eagleman         11   Ganado                         5:40.68            
3   Courtney Duncan          10   Show Low                       5:42.01            
4   Danielle Crandell        12   Show Low                       5:42.87            
5   Jessica Shirley          12   Chinle                         5:43.31            
6   Kiana Toadlena           9    Window Rock                    5:56.65            
7   Terrin Bia               12   Greyhills                      6:09.62            
8   Alison Johnson           12   Chinle                         6:12.03            
9   Brittney Curley          12   Winslow                        6:16.95            
10  Carmilyn Pinal           12   Alchesay                       6:28.56            
11  Kirstyn Adams            9    Show Low                       6:28.83            
12  Britney Curley           12   Chinle                         6:29.62            
13  Britney Brubaker         11   Snowflake                      6:51.48            
14  Briannon John            12   Greyhills                      7:00.59            
15  Cheyenne Begay           12   Alchesay                       7:13.07            
    Shauntel Colelay         11   Alchesay                       No Time            
    Kristine Kjaer           11   Snowflake                      No Time            
    Martina Shonie           11   Pinon                          No Time            
    Brynn Nichols            9    Snowflake                      No Time            
    Haley Talkalai           9    Window Rock                    No Time            

Womens 1600 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Destiny Allen            9    Window Rock                    6:08.62            
2   Camille Uentillie        9    Ganado                         6:13.53            
3   Raquelle Curley          9    Chinle                         6:15.39            
4   Shelby Hall              9    Show Low                       6:19.58            
5   Amanda Antone            9    Chinle                         6:34.89            
6   Geneva Clark             9    Chinle                         6:38.93            
7   Felecia Suttle           9    Alchesay                       6:43.13            
8   Kyra Dahkoshay           9    Alchesay                       6:50.30            
9   Fancy Joe                10   Pinon                          6:52.76            
10  Kambry Craner            9    Snowflake                      6:53.55            
11  Rosie Burr               9    Show Low                       6:58.68            
12  Ali-Mil Teller           9    Ganado                         8:01.08            
13  Shauntel Thomas          10   Ganado                         9:06.59            
    Alexis Yellowhair        9    Winslow                        No Time            
    Kaylynn Lyons            10   Winslow                        No Time            
    Taylor Murphy            9    Window Rock                    No Time            
    Cameron Long             9    Window Rock                    No Time            

Womens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Chamique Duboise         10   Window Rock                    11:29.80           
2   Daangoiina Haven         11   Ganado                         11:38.15           
3   Janaya Mcintosh          9    Ganado                         12:09.15           
4   Jessica Shirley          12   Chinle                         12:13.55           
5   Courtney Duncan          10   Show Low                       12:22.90           
6   Danielle Crandell        12   Show Low                       12:34.65           
7   Jami Brady               10   Winslow                        13:18.17           
8   Britney Curley           12   Chinle                         13:42.27           
9   Shoshanah Deschine       11   Window Rock                    13:42.55           
10  Brittney Curley          12   Winslow                        13:59.92           
11  Carmilyn Pinal           12   Alchesay                       14:03.50           
12  Madison Johnson          12   Chinle                         14:10.99           
13  Kirstyn Adams            9    Show Low                       14:18.83           
14  Hailey Suazo             12   Window Rock                    15:02.54           
15  Cheyenne Begay           12   Alchesay                       15:51.16           
    Kristine Kjaer           11   Snowflake                      No Time            
    Martina Shonie           11   Pinon                          No Time            

Womens 3200 Meters
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Raquelle Curley          9    Chinle                         13:13.55           
2   Alison Johnson           12   Chinle                         13:13.95           
3   Kaitlynn Martinez        9    Chinle                         13:38.70           
4   Ayna Tracy               10   Window Rock                    14:08.27           
5   Shelby Hall              9    Show Low                       14:10.43           
6   Rosie Burr               9    Show Low                       16:54.54           
    Fancy Joe                10   Pinon                          No Time            
    Erin Cosay               9    Alchesay                       No Time            

Womens 100 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Candace Hutson           11   Show Low                       16.83              
2   Macie Rawlins            12   Snowflake                      17.75              
3   Alexis Shumway           10   Snowflake                      18.30              
4   Liolya Thompson          10   Ganado                         19.76              
5   Rachel Turley            11   Snowflake                      20.12              
6   Jalen Tsinijinnie-Descheeny11   Ganado                         20.80              
7   Breanna Craven           12   Show Low                       21.03              
8   Gabrielle Lopez          11   Winslow                        21.09              

Womens 100 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Rebecca Mccray           10   Show Low                       20.08              
2   Taylor Murphy            9    Window Rock                    21.72              
    Robyn Joe                10   Ganado                         No Time            

Womens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Candace Hutson           11   Show Low                       50.87              
2   Alexis Shumway           10   Snowflake                      52.68              
3   Liolya Thompson          10   Ganado                         53.49              
4   Rene Monson              11   Show Low                       54.59              
5   Whitney Shorty           11   Chinle                         56.26              
6   Breanna Craven           12   Show Low                       57.29              
7   Shealee Bia              10   Ganado                         57.85              
8   Terrin Bia               12   Greyhills                      58.30              
9   Jalen Tsinijinnie-Descheeny11   Ganado                         58.40              
10  Gabrielle Lopez          11   Winslow                        1:01.96            
11  Rachel Turley            11   Snowflake                      1:06.09            
12  Jaycee Williams          11   Chinle                         1:11.87            
    Shariyana Fall           11   Alchesay                       No Time            

Womens 300 Meter Hurdles
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Taylor Murphy            9    Window Rock                    1:02.48            
2   Jolynn Robbins           10   Greyhills                      1:12.68            

Womens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Show Low                       50.65                       
 2      Snowflake                      53.13                       
 3      Ganado                         54.97                       
 4      Winslow                        54.98                       
 5      Window Rock                    55.36                       
 6      Chinle                         57.32                       
 7      Greyhills                      1:01.24                     

Womens 4x100 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Snowflake                      56.09                       
 2      Chinle                         1:03.62                     
 3      Alchesay                       1:04.01                     

Womens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Window Rock                    4:35.17                     
 2      Winslow                        4:57.18                     
 3      Ganado                         5:10.31                     
        Show Low                       DQ                          
        Snowflake                      No Time                     

Womens 4x400 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Chinle                         5:08.39                     
 2      Alchesay                       5:28.63                     
        Window Rock                    No Time                     

Womens 4x800 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Show Low                       10:11.12                    
 2      Ganado                         10:11.18                    
 3      Window Rock                    10:16.48                    
 4      Alchesay                       11:27.26                    
 5      Snowflake                      12:01.48                    

Womens 4x800 Relay
 =====================================================
 Place  School                         Final         
 =====================================================
 1      Show Low                       10:57.59                    
 2      Chinle                         11:28.68                    

Womens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Liz Durbin               12   Show Low                       33-08.50           
2   Shandiin Armao           12   Winslow                        32-08.00           
3   Jaque Korhornen          11   Show Low                       32-01.50           
4   Breanna Craven           12   Show Low                       31-02.00           
5   Kaelyn Bitsoi            12   Winslow                        29-10.50           
6   Devine Hoskie            11   Greyhills                      28-03.00           
7   Shelby Reidhead          11   Snowflake                      28-01.50           
8   Autumn Powell            12   Window Rock                    26-07.50           
9   Elicia Kee               11   Window Rock                    25-07.50           
10  Shaine Boyd              12   Ganado                         23-10.00           
11  Norma Powless            12   Greyhills                      23-08.50           
12  Kendri Nicholus          11   Snowflake                      22-04.00           
13  Sarah Tom                12   Window Rock                    22-02.00           
14  Kassie Shondee           12   Ganado                         21-08.50           
15  Tatum Tohee              11   Ganado                         21-02.25           
16  Nina Mikaleson           11   Snowflake                      19-08.00           
17  Cheyenne Begay           12   Alchesay                       18-06.75           

Womens Shot Put
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Taylar Kregness          9    Show Low                       30-11.75           
2   Anna Baird               11   Show Low                       28-07.75           
3   Erin Willis              9    Snowflake                      25-00.50           
4   Mykyla Keams             10   Winslow                        24-09.25           
5   Shannon King             9    Ganado                         23-02.75           
6   Sherry Pete              10   Ganado                         21-07.75           
7   Taryn Beatty             9    Alchesay                       21-05.00           
8   Diayne Harvey            9    Alchesay                       20-02.25           
9   Mauriah Kee              9    Ganado                         20-01.25           
    Stephanie Thompson       10   Winslow                        DNS                

Womens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sayge Mckrill            12   Show Low                       113-00             
2   Liz Durbin               12   Show Low                       88-09              
3   Leah Urbanski            12   Alchesay                       82-10              
4   Kaelyn Bitsoi            12   Winslow                        81-02              
5   Shelby Reidhead          11   Snowflake                      79-10              
6   Elicia Kee               11   Window Rock                    75-10              
7   Autumn Powell            12   Window Rock                    75-02              
8   Sarah Tom                12   Window Rock                    72-07              
9   Devine Hoskie            11   Greyhills                      68-08              
10  Kelci Sandoval           11   Ganado                         63-07              
11  Madison Maxwell          11   Show Low                       62-11              
12  Nina Mikaleson           11   Snowflake                      58-07              
13  Shaine Boyd              12   Ganado                         57-09              
14  Kassie Shondee           12   Ganado                         52-08              
15  Kendri Nicholus          11   Snowflake                      49-07              
16  Tatum Tohee              11   Ganado                         41-09              

Womens Discus
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Taylar Kregness          9    Show Low                       101-03             
2   Erin Willis              9    Snowflake                      77-05              
3   Sherry Pete              10   Ganado                         64-05              
4   Mykyla Keams             10   Winslow                        63-11              
5   Diayne Harvey            9    Alchesay                       62-07              
6   Rebekah Jones            9    Show Low                       59-03              
7   Shannon King             9    Ganado                         56-01              
8   Taryn Beatty             9    Alchesay                       55-09              
9   Mauriah Kee              9    Ganado                         53-10              
10  Amber Williams           10   Greyhills                      49-00              
    Stephanie Thompson       10   Winslow                        DNS                

Womens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Rebecca Mccray           10   Show Low                       4-10.00            
2   Leah Urbanski            12   Alchesay                       4-08.00            
3   Shelby Reidhead          11   Snowflake                      4-08.00            
4   Emily Ballard            9    Snowflake                      4-06.00            
4   Breanna Craven           12   Show Low                       4-06.00            
4   Macie Rawlins            12   Snowflake                      4-06.00            
7   Tawny Jodie              9    Window Rock                    4-04.00            
    Janell Decker            11   Winslow                        NH                 
    Danielle Crandell        12   Show Low                       DNS                

Womens High Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Sera Cambridge           9    Pinon                          4-06.00            
2   Madison Chapman          9    Snowflake                      4-04.00            
3   Hannah Mangus            9    Winslow                        4-02.00            
3   Erin Willis              9    Snowflake                      4-02.00            
    Rebekah Jones            9    Show Low                       DNS                
    Payton Kennedy           10   Show Low                       NH                 
    Kyra Dahkoshay           9    Alchesay                       NH                 
    Brooklynn Stewart        10   Snowflake                      NH                 
    Kali Hardy               9    Winslow                        NH                 

Womens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Candace Hutson           11   Show Low                       8-06.00            
2   Skylee Scott             11   Snowflake                      8-00.00            
3   Mckenzie Flake           10   Show Low                       7-06.00            
4   Rachel Turley            11   Snowflake                      7-00.00            
5   Jordan Sawyer            12   Winslow                        6-06.00            
    Janell Decker            11   Winslow                        NH                 
    Lilly Perkins            11   Snowflake                      NH                 

Womens Pole Vault
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Payton Kennedy           10   Show Low                       6-06.00            
    Hannah Mangus            9    Winslow                        NH                 
    Kali Hardy               9    Winslow                        NH                 
    Mary Stock               10   Show Low                       DNS                

Womens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Kadi Johnson             12   Snowflake                      14-07.50           
2   Dominique James          11   Chinle                         13-08.00           
3   Rebecca Mccray           10   Show Low                       13-02.50           
4   Kymberly Pablo           9    Window Rock                    13-01.00           
5   Rachel Turley            11   Snowflake                      12-07.50           
6   Angel Dickson            9    Window Rock                    12-02.00           
7   Norma Powless            12   Greyhills                      11-01.50           
8   Faustine Saganey         12   Ganado                         11-00.50           
9   Madison Maxwell          11   Show Low                       10-07.00           
10  Sadie Jim                11   Chinle                         10-06.50           
11  Jalen Tsinijinnie-Descheeny11   Ganado                         10-05.00           
12  Chanelle Scott           11   Ganado                         10-04.00           
13  Jaycee Williams          11   Chinle                         10-04.00           
14  Janell Decker            11   Winslow                        9-11.50            
    Claudia Esparza          12   Show Low                       DNS                
    Skylee Scott             11   Snowflake                      DNS                

Womens Long Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Katilyn Papa             9    Snowflake                      13-03.00           
2   Emily Ballard            9    Snowflake                      12-03.50           
3   Jazmaine Youvella-Platt  10   Ganado                         12-02.00           
4   Kaylynn Lyons            10   Winslow                        11-11.50           
5   Hannah Mangus            9    Winslow                        11-05.50           
6   Rebekah Jones            9    Show Low                       11-04.50           
7   Bailee Flake             9    Snowflake                      11-03.50           
8   Jefawn Eskeets           9    Ganado                         11-00.00           
9   Kiana Montero            10   Alchesay                       10-06.50           
10  Nizhonabah Davis         10   Ganado                         10-01.50           
11  Jolynn Robbins           10   Greyhills                      9-08.50            
12  Ashley Claw              11   Chinle                         9-03.50            
    Brianna Francis          10   Chinle                         FOUL               
    Chavon Antonio           9    Alchesay                       FOUL               

Womens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Kadi Johnson             12   Snowflake                      34-03.00           
2   Rebecca Mccray           10   Show Low                       32-05.50           
3   Shelby Reidhead          11   Snowflake                      30-09.25           
4   Lilly Perkins            11   Snowflake                      30-04.25           
5   Leah Urbanski            12   Alchesay                       30-00.00           
6   Claudia Esparza          12   Show Low                       29-09.25           
7   Madison Maxwell          11   Show Low                       27-04.00           
    Diandra Tachine          11   Chinle                         DNS                

Womens Triple Jump
=========================================================================
    Name                     Year School                         Final         
=========================================================================
1   Katilyn Papa             9    Snowflake                      29-09.25           
2   Bailee Flake             9    Snowflake                      29-07.50           
3   Erin Willis              9    Snowflake                      27-04.00           
4   Rebekah Jones            9    Show Low                       26-10.00           
5   Nichole Billy            11   Chinle                         22-09.00           



Number of Elite performances: 1

ELITES


View Elite Details

Elite Athletes:
Gardner, Jordan (Snowflake,AZ)


Elite Performances:

DS STATE- B-800 1:58.02 Gardner, Jordan , 11, Snowflake

Number of Elite performances: 0
Number of DS State performances: 1

MORE MEETS

 

© RunnerSpace.com, all rights reserved Privacy Policy Terms Help About
United State