|
Boys | Event (Click Event) | Girls |
Lanier, Demetrius (East Stroudsburgs South, PA) 10.64 w(0) | 100 | Jackson, Katelyn (Cheltenham, PA) 11.78 w(-0.4) |
Jones, Malik (Ridley, PA) 21.47 w(1.8) | 200 | Pressley, Dasia (Neshaminy, PA) 24.31 w(-1) |
Jones, Malik (Ridley, PA) 47.06 | 400 | Keegan, Mckenna (Avon Grove, PA) 55.15 |
Francis, Kyle (Bensalem, PA) 1:49.57 | 800 | Walker, Sarah (Germantown Friends , PA) 2:06.62 |
Brehm, Zach (Carlisle Area, PA) 3:51.04 | 1500 | Sheva, Marissa (Pennridge, PA) 4:25.22 |
Russell, Tony (Henderson, PA) 4:09.53 | 1600 | Schwartz, Brianna (Shaler Area, PA) 4:45.19 |
Brehm, Zach (Carlisle Area, PA) 4:10.27 | Mile | Weisner, Kennedy (Elk County Catholic, PA) 4:46.62 |
Deluca, Dominic (Dallas, PA) 8:21.89 | 3000 | Rome, Regan (Dallas, PA) 9:37.71 |
Wilson, Ross (Council Rock North, PA) 8:56.29 | 3200 | Schwartz, Brianna (Shaler Area, PA) 10:10.03 |
Russell, Tony (Henderson, PA) 9:00.34 | 2 Mile | Bauer, Jerrica (George School, PA) 11:06.18 |
Belfatto, Jim (Cardinal O'Hara, PA) 15:42.31 | 5k | -- |
Simmons, Robert (Council Rock North, PA) 6:21.73 | 2000 Steeple | Stovall, Sydni (Springfield Township, PA) 7:27.89 |
-- | 3000 Steeple | -- |
Bernadowski, Matthew (Elizabeth Forward, PA) 14.00 w(-0.6) | 110m/100m H | Leonard, Ciera (Cheltenham, PA) 13.70 w(2) |
Post, Chance (Conestoga Valley, PA) 36.93 | 300m H | Holmbera, Maddie (Hempfield Area, PA) 42.73 |
Marrington, David (Neshaminy, PA) 53.37 | 400m H | Brabham-Lawrence, Sierra (Harrisburg, PA) 59.68 |
Gateway Relay (Gateway, PA) 41.45 | 4x100 | Cheltenham Relay (Cheltenham, PA) 46.92 |
Imhotep Institute C Relay (Imhotep Institute C, PA) 1:30.35 | 4x200 | Pennridge Relay (Pennridge, PA) 1:42.69 |
Cheltenham Relay (Cheltenham, PA) 3:16.99 | 4x400 | Central Bucks West Relay (Central Bucks West, PA) 3:47.82 |
State College Area Relay (State College Area, PA) 7:41.99 | 4x800 | Central Bucks South Relay (Central Bucks South, PA) 8:51.49 |
Cardinal O'Hara Relay (Cardinal O'Hara, PA) 17:32.06 | 4x1600 | Cardinal O'Hara Relay (Cardinal O'Hara, PA) 21:02.68 |
-- | 4x1Mile | -- |
Pennridge Relay (Pennridge, PA) 3:35.89 | Sprint Med | Central Bucks West Relay (Central Bucks West, PA) 4:02.99 |
Henderson Relay (Henderson, PA) 10:03.77 | Distant Med | Garnet Valley Relay (Garnet Valley, PA) 12:05.33 |
Davis, Tra-C (Coatesville, PA) 6'10.00" | High Jump | Jones, Abby (Franklin Area, PA) 5'09.00" Virgo, Cyre (Fleetwood Area, PA) 5'09.00" |
Bryan, Jordan (St. Joe's Prep, PA) 23'01.75" w(0.1) | Long Jump | Riccio, Michael (Westtown, PA) 19'05.25" w(1) |
AJ, Craig (Pottsville Area, PA) 48'00.00" w(1.7) | Triple Jump | Onuoha, Uchechi (Pennsbury, PA) 38'10.50" w(1.9) |
Wilkes, Ryan (Valley View, PA) 15'06.00" | Pole Vault | Kempski, Tesia (Bishop McDevitt, PA) 12'06.00" Guy, Bridget (Hempfield Area, PA) 12'06.00" Shank, Kennedy (Northern, PA) 12'06.00" |
Lewis, Luke (Hickory, PA) 65'06.25" | Shot Put | Mccartney, Courtney (Selinsgrove Area, PA) 49'00.25" |
Adams, Max (Hempfield Area, PA) 198'03.00" | Discus | Campbell, Emily (Slippery Rock Area, PA) 148'03.00" |
Solfanelli, Nick (Scranton Prep, PA) 215'08.00" | Jav | Lucas, Jenna (Fort Cherry, PA) 153'05.00" |
Slagus, Matt (North Pocono, PA) 167'10.00" | Hammer | Blaire, Cailen (Hickory, PA) 136'08.00" |