College Choices
|
US#1s Xc
-
In
-
Out
|
POW
|
State Meet Index
|
Archives
How to get ranked
2015 Outdoor
FL State SP Elites
Follow US#1 updates with RSS
   
Get US#1 updates on Facebook
B-SP
Event
Rank
Mark
By
Meet
B-SP
1
59-01.00
Hanna, Aaron
(2015)
(
Miami Central, FL
)
(US#77)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02(#1)
B-SP
2
57-09.00
Gordon, William
(2015)
(
Miami Norland, FL
)
FL 3A District 16(FL)
, 2015-04-14(#1)
National Elites above. State Elites below
B-SP
3
56-04.00
Carter, Eron
(2016)
(
Palatka, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#1)
B-SP
4
56-00.25
Wiggins, Allen
(2015)
(
First Academy, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23(#1)
B-SP
5
55-02.00
Rodier, Macon
(2016)
(
Olympia, FL
)
FL 4A State Meet(FL)
, 2015-05-02(#1)
B-SP
6
54-05.75
Cox, Tra'Von
(2015)
(
Rockledge, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#2)
B-SP
7
53-10.00
Bittle, Nickolas
(2015)
(
East Gadsden, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21(#1)
B-SP
8
53-02.00
Christian, Trace Randolp
(2017)
(
Lake Brantley, FL
)
FL 4A District 2(FL)
, 2015-04-15(#1)
B-SP
9
53-00.00
Sneed, Kirk
(2015)
(
Apopka, FL
)
Metro Conference Championships(FL)
, 2015-03-19(#2)
B-SP
9
53-00.00
Cowart, Byron
(2015)
(
Armwood, FL
)
FL 3A District 9(FL)
, 2015-04-15(#1)
B-SP
11
52-09.00
Aydogmus, Kaya
(2015)
(
Ida Baker, FL
)
Ridge Run Invitational(FL)
, 2015-04-01(#1)
B-SP
12
52-07.00
Shuler, Adam
(2015)
(
Lyman, FL
)
FL 4A Region 1(FL)
, 2015-04-23(#2)
B-SP
13
52-06.25
Upthegrove, Cole
(2016)
(
Chiles, FL
)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02(#3)
B-SP
14
52-05.25
Johnson, Jamari
(2015)
(
Seffner Christian, FL
)
Steinbrenner Invitational(FL)
, 2015-03-21(#1)
B-SP
15
52-03.00
Brown, Marcus
(2015)
(
Lely, FL
)
Collier County Athletic Conference(FL)
, 2015-03-25(#1)
B-SP
15
52-03.00
Hamilton, Ben
(2017)
(
Arnold, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21(#2)
B-SP
17
52-02.00
Griffin, Jordan
(2015)
(
Armwood, FL
)
FL 3A Region 3(FL)
, 2015-04-23(#1)
B-SP
18
52-00.00
Bost, Joseph
(2015)
(
Archbishop McCarthy, FL
)
Archbishop McCarthy Home Meet 1(FL)
, 2015-02-25(#1)
B-SP
18
52-00.00
Stolsig, Dane
(2015)
(
West Florida, FL
)
FL 2A District 1(FL)
, 2015-04-07(#1)
B-SP
18
52-00.00
Wolf, Dominick
(2015)
(
Niceville, FL
)
FL 3A District 2(FL)
, 2015-04-11(#1)
B-SP
21
51-11.00
Rivera, Luis
(2015)
(
Boone, FL
)
Bob Mosher Wildcat Open(FL)
, 2015-02-16(#1)
B-SP
22
51-08.00
Mercado, Anthony
(2016)
(
Gulf, FL
)
Fivay Home Meet(FL)
, 2015-03-10(#1)
B-SP
22
51-08.00
Parks, Jarez
(2018)
(
Sebastian River, FL
)
Steinbrenner Invitational(FL)
, 2015-03-21(#2)
B-SP
24
51-03.00
Raunig, Kyle
(2015)
(
St. Thomas Aquinas, FL
)
Kansas Relays(KS)
, 2015-04-17(#12)
B-SP
25
51-02.50
Heideman, Tommy
(2016)
(
Satellite , FL
)
FL 2A District 13(FL)
, 2015-04-16(#1)
B-SP
26
51-01.00
Mainer, Chriatopher
(2015)
(
Miami Jackson, FL
)
Hallandale Invitational(FL)
, 2015-03-07(#3)
B-SP
27
50-09.50
Hunt, Shane
(2015)
(
Chiles, FL
)
Bolles Bulldog Classic(FL)
, 2015-03-06(#1)
B-SP
28
50-06.50
Daniels, Elijah
(2016)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
Ft. Lauderdale City Championships(FL)
, 2015-04-01(#1)
B-SP
29
50-06.00
Thomas, Victor
(2015)
(
First Academy, FL
)
Seminole Elite Invitational(FL)
, 2015-03-28(#2)
B-SP
29
50-06.00
Martin, Eric
(2015)
(
Seminole, FL
)
FL 4A Region 1(FL)
, 2015-04-23(#5)
B-SP
31
50-04.50
Miseyko, Luke
(2015)
(
Westminster Academy, FL
)
Ft. Lauderdale City Championships(FL)
, 2015-04-01(#2)
B-SP
31
50-04.50
Viola, Nick
(2017)
(
Riverdale, FL
)
Baker Indoor/Outdoor Challenge(FL)
, 2015-02-21(#1)
B-SP
33
50-03.50
Thompson, Alonte
(2016)
(
J. M. Tate, FL
)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02(#6)
B-SP
34
50-02.50
Hankerson, Hozie
(2015)
(
Westminster Academy, FL
)
FL 1A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#4)
B-SP
35
50-02.00
Burden, Kentral
(2015)
(
Everglades, FL
)
FL 4A Region 4(FL)
, 2015-04-21(#1)
B-SP
36
50-01.50
Dixon, Alex
(2015)
(
Liberty, FL
)
FL 3A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#1)
B-SP
37
50-01.00
Dunn, Joshua
(2016)
(
Lake Wales, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23(#1)
B-SP
38
50-00.75
Hooks, Justin
(2017)
(
Liberty, FL
)
FL 3A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#2)
B-SP
39
50-00.50
Stafford, Deandre
(2016)
(
Miami Carol City, FL
)
FL 3A District 16(FL)
, 2015-04-14(#3)
B-SP
40
49-11.00
Christian, Randolph
(2017)
(
Lake Brantley, FL
)
Seminole Athletic Conference Championships(FL)
, 2015-03-12(#1)
B-SP
41
49-09.00
Gracia, Stanley
(2015)
(
Olympia, FL
)
Osceola Kowboy Invitational(FL)
, 2015-03-14(#3)
B-SP
42
49-08.75
Enot, Caleb
(2015)
(
Hagerty, FL
)
FL 4A Region 1(FL)
, 2015-04-23(#6)
B-SP
43
49-07.00
Toussaint, Jason
(2015)
(
Apopka, FL
)
Metro Conference Championships(FL)
, 2015-03-19(#3)
B-SP
43
49-07.00
Ray, Connor
(2016)
(
Creekside, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21(#3)
B-SP
45
49-04.50
Holston, Sidney
(2015)
(
East Lee County, FL
)
Wally Keller Invitational(FL)
, 2015-03-28(#1)
B-SP
46
49-04.00
Washington, Spense
(2015)
(
Bishop Snyder, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#5)
B-SP
47
49-03.00
Hooker, Darien
(2015)
(
Osceola, FL
)
Pinellas County Athletic Conference (FL)
, 2015-03-26(#1)
B-SP
48
49-00.00
Wolf, Dominick
(2015)
(
Fort Walton Beach, FL
)
Panhandle Open(FL)
, 2015-02-21(#1)
B-SP
49
48-11.00
Dune, Brock
(2016)
(
Gulf Coast, FL
)
Collier County Athletic Conference(FL)
, 2015-03-25(#2)
B-SP
49
48-11.00
Hogan, Jason
(2015)
(
Raines, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21(#5)
B-SP
51
48-10.00
Beatty, Will
(2015)
(
Bishop McLaughlin , FL
)
FL 1A District 9(FL)
, 2015-04-09(#1)
B-SP
51
48-10.00
Cleophat, Carlton
(2018)
(
Blanche Ely, FL
)
FL 4A District 12(FL)
, 2015-04-14(#1)
B-SP
53
48-08.75
Washington, Andre
(2016)
(
George M. Steinbrenner, FL
)
FL 4A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#1)
B-SP
54
48-08.50
Strickland, Colton
(2016)
(
Naples, FL
)
FL 3A Region 3(FL)
, 2015-04-23(#5)
B-SP
55
48-07.75
Stoner, Dylan
(2015)
(
Lecanto, FL
)
Florida Relays(FL)
, 2015-04-04(#8)
B-SP
56
48-06.50
Regis, Zeandre
(2015)
(
Montverde Academy, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#8)
B-SP
57
48-05.00
Jovanov, Michael
(2015)
(
Northeast, FL
)
FL 4A Region 4(FL)
, 2015-04-21(#2)
B-SP
57
48-05.00
Norman, Marcus
(2015)
(
Sebastian River, FL
)
FL 3A Region 4(FL)
, 2015-04-23(#4)
B-SP
59
48-03.00
Caglione, Jp
(2016)
(
Viera, FL
)
Bill Wilson Invitational(FL)
, 2015-03-14(#1)
B-SP
60
48-02.00
Poole, Jordan
(2017)
(
Chiles, FL
)
Chiles Capital City Classic(FL)
, 2015-04-04(#1)
B-SP
61
48-01.00
Ingraham, Milton
(2018)
(
Dade Christian, FL
)
Westminster Academy Home Meet 1(FL)
, 2015-02-28(#3)
B-SP
61
48-01.00
Delabat, Mark
(2015)
(
Ferguson, FL
)
Belen Unlimited(FL)
, 2015-04-01(#2)
B-SP
61
48-01.00
Kramer, Matthew
(2016)
(
Lakeland, FL
)
FL 4A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#2)
B-SP
64
48-00.00
Broyles, John
(2016)
(
Fleming Island, FL
)
Friday Knight Invite(FL)
, 2015-03-13(#2)
B-SP
65
47-11.00
Johnson, Baveon
(2016)
(
Lake Gibson, FL
)
Lakeland City Championships(FL)
, 2015-03-05(#1)
B-SP
66
47-10.00
Amerson, Demetrius
(2015)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
BCAA Championships(FL)
, 2015-03-21(#1)
B-SP
66
47-10.00
Allen, Charles
(2015)
(
Palm Bay, FL
)
FL 3A District 13(FL)
, 2015-04-15(#2)
B-SP
68
47-09.25
Hale, Andre
(2016)
(
Lake Nona, FL
)
FL 3A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#4)
B-SP
69
47-09.00
Barnes, William
(2018)
(
Apopka, FL
)
Metro Conference Championships(FL)
, 2015-03-19(#5)
B-SP
70
47-08.00
Denson, Mytreal
(2015)
(
Ed White, FL
)
Wolfpack Classic(FL)
, 2015-03-27(#1)
B-SP
70
47-08.00
Louis-Charles, Mozart
(2016)
(
Ridgeview, FL
)
FL 3A Region 1(FL)
, 2015-04-23(#5)
B-SP
70
47-08.00
Steinberg, Carson
(2015)
(
Newsome, FL
)
FL 4A District 7(FL)
, 2015-04-09(#1)
B-SP
73
47-06.00
Leatherwood, Alexander
(2017)
(
Booker T. Washington, FL
)
FL 3A Region 1(FL)
, 2015-04-23(#6)
B-SP
74
47-04.50
Gardner, James
(2015)
(
Fort Lauderdale, FL
)
FL 4A District 13(FL)
, 2015-04-15(#1)
B-SP
74
47-04.50
Bouwmans, Alex
(2016)
(
The Master's Academy, FL
)
FL 1A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#5)
B-SP
76
47-04.00
Harris, Reid
(2015)
(
Bishop Kenny, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21(#6)
B-SP
77
47-03.50
Francis, Pomeroy
(2015)
(
Fort Lauderdale, FL
)
Ft. Lauderdale City Championships(FL)
, 2015-04-01(#3)
B-SP
77
47-03.50
Williams, Matthew
(2016)
(
Lehigh, FL
)
FL 3A Region 3(FL)
, 2015-04-23(#8)
B-SP
79
47-02.00
Cleland, Cameron
(2015)
(
Palm Harbor University, FL
)
Pinellas County Athletic Conference (FL)
, 2015-03-26(#2)
B-SP
80
47-01.50
Jananov, Michael
(2015)
(
Northeast, FL
)
BCAA North Central Qualifier(FL)
, 2015-03-17(#1)
B-SP
80
47-01.50
Johnson-Stone, Jus
(2015)
(
Haines City, FL
)
FL 4A District 5(FL)
, 2015-04-15(#1)
B-SP
82
47-01.00
Keller, Brady
(2016)
(
Bartram Trail, FL
)
St. John's River County Championships(FL)
, 2015-04-01(#2)
B-SP
83
47-00.00
Abbot, Dustin
(
Winter Park, FL
)
FL 4A District 4(FL)
, 2015-04-16(#2)
B-SP
83
47-00.00
Williams, Bryan
(2015)
(
Palatka, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09(#3)
B-SP
85
46-11.50
Garcia, Carlos
(
Golden Gate, FL
)
Collier County Athletic Conference(FL)
, 2015-03-25(#3)
B-SP
86
46-11.00
Murillo, Brandon
(2016)
(
Hialeah-Miami Lakes, FL
)
GMAC North Qualifier(FL)
, 2015-03-12(#4)
B-SP
86
46-11.00
Watson, Jamal
(2016)
(
Booker, FL
)
Wally Keller Invitational(FL)
, 2015-03-28(#3)
B-SP
86
46-11.00
Willams, Robert
(2015)
(
Blanche Ely, FL
)
FL 4A District 12(FL)
, 2015-04-14(#2)
B-SP
89
46-10.00
Vildor, Bershen
(2015)
(
Boyd Anderson, FL
)
FL 3A District 15(FL)
, 2015-04-11(#2)
B-SP
90
46-08.00
Jenkins, Keyon
(2017)
(
Admiral Farragut, FL
)
FL 1A Region 3(FL)
, 2015-04-23(#1)
B-SP
91
46-07.75
PRESTON, KELDRIC
(2016)
(
Robinson, FL
)
Florida Relays(FL)
, 2015-04-04(#12)
B-SP
92
46-06.00
Maines, Crandall
(2016)
(
Naples, FL
)
FL 3A District 12(FL)
, 2015-04-11(#4)
B-SP
92
46-06.00
Glesge, William
(2015)
(
North Port, FL
)
FL 4A District 8(FL)
, 2015-04-16(#1)
B-SP
94
46-05.25
Smith, Giovanni
(2015)
(
Bay, FL
)
FL 2A District 1(FL)
, 2015-04-07(#3)
B-SP
95
46-05.00
Douglas, Jacob
(2015)
(
Mandarin, FL
)
FL 4A District 1(FL)
, 2015-04-11(#1)
B-SP
95
46-05.00
Barreiro, Jean
(2017)
(
Osceola (Kissimmee), FL
)
FL 4A District 5(FL)
, 2015-04-15(#2)
B-SP
95
46-05.00
Carpenter, Zackary
(2017)
(
Zephyrhills, FL
)
FL 3A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#5)
B-SP
98
46-04.50
Rattery, Brian
(2015)
(
Palm Beach Lakes, FL
)
FL 3A District 14(FL)
, 2015-04-17(#1)
B-SP
99
46-04.00
Lomonaco, Joseph
(2015)
(
Freedom, FL
)
Bob Mosher Wildcat Open(FL)
, 2015-02-16(#3)
B-SP
99
46-04.00
Zirwas, Elliot
(2016)
(
John Carroll, FL
)
FL 1A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#7)
See more performances for B-SP
G-SP
Event
Rank
Mark
By
Meet
G-SP
1
44-01.00
Sanders, Camora
(2015)
(
Northeast, FL
)
(US#97)
BCAA Championships(FL)
, 2015-03-21(#1)
G-SP
2
43-10.00
Atkins, Shanell
(2016)
(
St. Thomas Aquinas, FL
)
FL 4A District 13(FL)
, 2015-04-15(#1)
G-SP
3
43-05.00
Clark, Kaylah
(2017)
(
Miami Northwestern, FL
)
FL 3A District 16(FL)
, 2015-04-14(#1)
G-SP
4
42-09.50
Solomon, Dorian
(2017)
(
Godby, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21(#1)
G-SP
5
42-06.00
Bullock, Shadayzah
(2015)
(
Eastside, FL
)
Don Hall Invitational(FL)
, 2015-02-20(#1)
National Elites above. State Elites below
G-SP
6
41-04.50
Lubin, Sherry
(2016)
(
Naples, FL
)
FL 3A Region 3(FL)
, 2015-04-23(#1)
G-SP
7
40-11.00
Brown, Ashaunti
(2016)
(
Admiral Farragut, FL
)
Lady Tarpon Invitational(FL)
, 2015-03-05(#1)
G-SP
8
40-10.50
Jones, Chloe
(2016)
(
Hillsborough, FL
)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02(#1)
G-SP
9
40-09.00
Style, Kameliah
(2017)
(
Northeast, FL
)
Walter Dix Relays(FL)
, 2015-02-21(#2)
G-SP
10
40-07.25
Davis, Alise
(2017)
(
Tampa Catholic, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23(#1)
G-SP
11
40-04.00
Smith, Tayler
(2015)
(
Sebastian River, FL
)
FL 3A District 13(FL)
, 2015-04-15(#1)
G-SP
12
40-02.50
Heaven, Amani
(2018)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#3)
G-SP
13
39-10.00
Dawson, Chanel
(2018)
(
Miami Northwestern, FL
)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02(#3)
G-SP
14
39-07.00
Pamphile, Liz
(2017)
(
Edgewater, FL
)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02(#5)
G-SP
15
39-06.75
Goldsmith, D'Erica
(2015)
(
Escambia, FL
)
FL 3A District 1(FL)
, 2015-04-15(#1)
G-SP
16
39-05.25
Bush, Ty'China
(2015)
(
Plant City, FL
)
FL 4A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#1)
G-SP
17
39-04.75
Coronado, Merari
(2017)
(
Lyman, FL
)
AAU National Club Championships(FL)
, 2015-07-18(#1)
G-SP
18
38-09.50
Hampton, Latierria
(2017)
(
Florida High, FL
)
FL 1A Region 1(FL)
, 2015-04-24(#1)
G-SP
19
38-08.50
Spralding, Ashar
(2015)
(
Santa Fe, FL
)
Ocala Forest Wildcat Open(FL)
, 2015-02-21(#1)
G-SP
20
38-08.00
Johnson, Jayann
(2017)
(
Dwyer, FL
)
Suncoast Invite #2(FL)
, 2015-03-10(#1)
G-SP
20
38-08.00
Jones, Alysa
(2018)
(
Alonso, FL
)
FL 4A District 6(FL)
, 2015-04-15(#1)
G-SP
20
38-08.00
Floyd, Jaci
(2015)
(
Milton, FL
)
FL 3A District 1(FL)
, 2015-04-15(#2)
G-SP
23
38-06.75
Johnson, Kamaria
(2015)
(
Ferguson, FL
)
FSU Relays(FL)
, 2015-03-28(#1)
G-SP
24
38-05.75
Small, Destiny
(2015)
(
Kathleen, FL
)
FL 3A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#1)
G-SP
25
38-03.75
Jensen, Kaitlyn
(2017)
(
Viera, FL
)
FL 4A Region 3(FL)
, 2015-04-22(#1)
G-SP
26
38-03.25
Paul, Stephanie
(2016)
(
Community School of Naples, FL
)
FL 1A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#1)
G-SP
27
38-00.00
Ajabe, Debbie
(2017)
(
Ransom Everglades, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01(#5)
G-SP
28
37-11.00
Mitchell, Tyra
(2015)
(
Raines, FL
)
FL 2A District 3(Fl)
, 2015-04-16(#1)
G-SP
29
37-10.00
John, Gabriella
(2018)
(
Edgewater, FL
)
Metro Conference Championships(FL)
, 2015-03-19(#1)
G-SP
30
37-08.50
Zaldo, Melissa
(2016)
(
Miami Southridge, FL
)
GMAC Championships(FL)
, 2015-03-17(#3)
G-SP
30
37-08.50
Myslinski, Emily
(2015)
(
Bishop Kenny, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21(#2)
G-SP
32
37-05.00
Evans, Mariah
(2016)
(
Everglades, FL
)
FL 4A State Meet(FL)
, 2015-05-02(#4)
G-SP
33
37-03.50
Jarque, Rita
(2015)
(
Nature Coast, FL
)
Citrus/Hernando Meet(FL)
, 2015-04-01(#1)
G-SP
33
37-03.50
Armer, Jacquelynn
(2015)
(
Manatee, FL
)
FL 4A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#2)
G-SP
35
37-03.25
Malone, Madison
(2017)
(
Archbishop McCarthy, FL
)
USATF JO Region 16 Qualifier(FL)
, 2015-07-12(#2)
G-SP
36
37-02.00
Taplin, Janae
(2016)
(
West Orange, FL
)
Metro Conference Championships(FL)
, 2015-03-19(#2)
G-SP
37
37-01.00
Parmer, Taquilla
(2015)
(
Miami Jackson, FL
)
FL 2A District 16(FL)
, 2015-04-08(#2)
G-SP
37
37-01.00
Riggins, Naomi
(2018)
(
Florida High, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10(#2)
G-SP
39
37-00.50
Figueroa, Alelee
(2016)
(
Cypress Creek, FL
)
Brian Jaeger Elite Classic(FL)
, 2015-03-14(#1)
G-SP
40
37-00.00
Banks, Jasmine
(2015)
(
North Port, FL
)
Sarasota Riverview Rams Invitational(FL)
, 2015-02-27(#1)
G-SP
40
37-00.00
Quixley, Alyssa
(2016)
(
St. Augustine, FL
)
FL 3A District 4(FL)
, 2015-04-14(#1)
G-SP
40
37-00.00
Spence, Danielle
(2015)
(
Bolles, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09(#2)
G-SP
43
36-11.25
Williams, Kianna
(2015)
(
Alonso, FL
)
FL 4A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#3)
G-SP
44
36-10.50
Williams, Zada
(2015)
(
Lake Wales, FL
)
FL 2A District 9(FL)
, 2015-04-09(#1)
G-SP
45
36-09.50
Kerr, Alexis
(2016)
(
Pompano Beach, FL
)
Big Blue Invitational(FL)
, 2015-03-07(#1)
G-SP
45
36-09.50
Davila, Samantha
(2017)
(
George M. Steinbrenner, FL
)
Steinbrenner Invitational(FL)
, 2015-03-21(#5)
G-SP
47
36-09.25
Monn, Cooper
(2018)
(
Mount Dora Christian, FL
)
FL 1A Region 2(FL)
, 2015-04-23(#1)
G-SP
48
36-09.00
Miller, Quinisha
(2015)
(
Coral Reef, FL
)
FL 4A District 16(FL)
, 2015-04-11(#2)
G-SP
49
36-08.00
Lewis, Taliyah
(2015)
(
Fort Walton Beach, FL
)
FL 3A District 2(FL)
, 2015-04-11(#1)
G-SP
49
36-08.00
Malivert, Lovely
(
Riverdale, FL
)
Lee County Athletic Association(FL)
, 2015-03-21(#1)
G-SP
51
36-07.50
Cary, Amelia
(2016)
(
Land O' Lakes, FL
)
FL 3A Region 2(FL)
, 2015-04-22(#4)
G-SP
52
36-06.50
Atkinson, Elizabeth
(2017)
(
Palmetto, FL
)
Wally Keller Invitational(FL)
, 2015-03-28(#2)
G-SP
53
36-05.75
Crawford, Jae
(2018)
(
Boone, FL
)
USATF JO Region 16 Qualifier(FL)
, 2015-07-12(#3)
G-SP
54
36-05.00
Simmons, Paris
(2016)
(
Miami Carol City, FL
)
GMAC Championships(FL)
, 2015-03-17(#4)
G-SP
54
36-05.00
Mancke, Harrison
(2017)
(
Lecanto, FL
)
Weeki Wachee Hornet Invitational(FL)
, 2015-03-12(#1)
G-SP
54
36-05.00
Carey, Cra'Sean
(2016)
(
Ridgeview, FL
)
FL 3A District 4(FL)
, 2015-04-14(#2)
G-SP
57
36-04.00
Hayes, Jhade
(2015)
(
Land O' Lakes, FL
)
Pasco Invitational(FL)
, 2015-03-12(#1)
G-SP
58
36-02.75
Jenkins, Charlisa
(2015)
(
Admiral Farragut, FL
)
FL 1A District 10(FL)
, 2015-04-16(#2)
G-SP
59
36-02.50
Kiser, Daija
(2017)
(
West Orange, FL
)
Bob Mosher Wildcat Open(FL)
, 2015-02-16(#1)
G-SP
60
36-02.25
Mucherera, Ruvimbo
(2015)
(
Hagerty, FL
)
Embry Little Spikes Invitational(FL)
, 2015-04-04(#1)
G-SP
61
36-01.75
Lewis, Markeisha
(2017)
(
Miami Carol City, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23(#3)
G-SP
62
36-01.50
Funeus, Femi
(2018)
(
South Plantation, FL
)
BCAA Championships(FL)
, 2015-03-21(#4)
G-SP
62
36-01.50
Fleurejiste, Aaliyah
(2016)
(
Colonial, FL
)
FL 4A District 4(FL)
, 2015-04-16(#1)
G-SP
62
36-01.50
Davis, Desire
(2016)
(
Evans, FL
)
USATF JO Region 16 Qualifier(FL)
, 2015-07-12(#2)
G-SP
65
36-00.75
Brown, Jordan
(2018)
(
Florida High, FL
)
FSU Relays(FL)
, 2015-03-28(#5)
G-SP
66
36-00.50
Darby, Dominique
(2017)
(
Fort Walton Beach, FL
)
Panhandle Championships(FL)
, 2015-03-21(#2)
G-SP
67
36-00.00
Bergmann, Sophia
(2015)
(
Niceville, FL
)
Panhandle Championships(FL)
, 2015-03-21(#3)
G-SP
68
35-11.00
Ventura, Crystal
(2015)
(
Monarch, FL
)
CCA Eagles Invitational(FL)
, 2015-03-13(#2)
G-SP
68
35-11.00
Leaphart, Respect
(2016)
(
Dunbar, FL
)
Lady Tarpon Invitational(FL)
, 2015-03-05(#3)
G-SP
70
35-10.00
Williams, Shakera
(2016)
(
Tavares, FL
)
Lake-Sumter County Championships(FL)
, 2015-03-26(#1)
G-SP
70
35-10.00
Igwe, Biance
(2015)
(
Freedom, FL
)
FL 4A District 6(FL)
, 2015-04-15(#3)
G-SP
72
35-09.50
Cooper, Regine
(2015)
(
Dunbar, FL
)
FL 2A District 12(FL)
, 2015-04-17(#1)
G-SP
73
35-09.00
Cadore, Kiona
(2015)
(
Astronaut, FL
)
Cape Coast Conference Championships(FL)
, 2015-04-02(#2)
G-SP
74
35-07.75
Morrison, Gillian
(2015)
(
Douglas, FL
)
USATF JO Region 16 Qualifier(FL)
, 2015-07-12(#2)
G-SP
75
35-07.00
English, Gabriella
(
Winter Park, FL
)
Metro Conference Championships(FL)
, 2015-03-19(#1)
G-SP
75
35-07.00
Alexander, Kiera
(2015)
(
Choctawhatchee, FL
)
Seahawks Invitational(FL)
, 2015-03-07(#2)
G-SP
77
35-06.50
Russel, Terrisa
(2015)
(
South Broward, FL
)
BCAA Championships(FL)
, 2015-03-21(#5)
G-SP
77
35-06.50
Dyer, Sherika
(2017)
(
vero beach, FL
)
Bill Wilson Invitational(FL)
, 2015-03-14(#3)
G-SP
79
35-06.00
Thomas, Antonia
(2019)
(
Florida High, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21(#5)
G-SP
80
35-05.50
Harper, Ashley
(2016)
(
Walton, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21(#5)
G-SP
81
35-05.00
Gainer, Janee
(2014)
(
Orange Park, FL
)
FL 3A District 4(FL)
, 2015-04-14(#3)
G-SP
82
35-04.00
Igwa, Biannca
(2015)
(
Freedom, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21(#6)
G-SP
82
35-04.00
Foster, Abigail
(2017)
(
Apopka, FL
)
FL 4A Region 1(FL)
, 2015-04-23(#5)
G-SP
84
35-02.00
Sears, Tanaja
(2015)
(
Sebastian River, FL
)
Vero Beach Relays(FL)
, 2015-03-04(#2)
G-SP
85
35-01.75
Davis, Niani
(2016)
(
Dr. Phillips, FL
)
FL 4A District 4(FL)
, 2015-04-16(#4)
G-SP
86
35-01.00
James, Emyja'
(2015)
(
Dade Christian, FL
)
FL 1A District 16(FL)
, 2015-04-09(#1)
G-SP
86
35-01.00
Greene, Chloe
(2016)
(
St. Augustine, FL
)
FL 3A District 4(FL)
, 2015-04-14(#4)
G-SP
86
35-01.00
Harrison, Gentreal
(2015)
(
Dunbar, FL
)
FL 2A District 12(FL)
, 2015-04-17(#2)
G-SP
89
35-00.00
Green, Aaliyah
(2018)
(
Rickards, FL
)
Jimmy Everett Invitational(FL)
, 2015-03-05(#1)
G-SP
90
34-11.00
Anderson, Brianna
(2016)
(
Sunlake, FL
)
FL 3A District 7(FL)
, 2015-04-14(#3)
G-SP
90
34-11.00
Bishop, Imani
(2016)
(
Sandalwood, FL
)
FL 4A Region 1(FL)
, 2015-04-23(#7)
G-SP
92
34-10.50
Lemon, Shania
(2015)
(
Eau Gallie, FL
)
FL 3A Region 4(FL)
, 2015-04-23(#4)
G-SP
93
34-10.00
Benninghoff, Claire
(2015)
(
Alonso, FL
)
FL 4A District 6(FL)
, 2015-04-15(#4)
G-SP
94
34-09.50
White, Jamelia
(2016)
(
Miramar, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23(#1)
G-SP
95
34-09.25
SMALLLS, DESTINY
(2015)
(
Kathleen, FL
)
Florida Relays(FL)
, 2015-04-04(#11)
G-SP
96
34-07.00
Krenz, Lexi
(2015)
(
Matanzas, FL
)
Friday Knight Invite(FL)
, 2015-03-13(#1)
G-SP
96
34-07.00
Dyer, Courtney
(
Raines, FL
)
FL 2A District 3(Fl)
, 2015-04-16(#2)
G-SP
96
34-07.00
Morgan, Lapage
(2015)
(
Centennial, FL
)
FL 4A Region 3(FL)
, 2015-04-22(#4)
G-SP
99
34-06.50
Mendoza, Kimberly
(
Ridgewood, FL
)
FL 2A District 7(FL)
, 2015-04-16(#2)
G-SP
100
34-06.00
Geleta, Martina
(
Rickards, FL
)
Jimmy Everett Invitational(FL)
, 2015-03-05(#2)
G-SP
100
34-06.00
Frederick, Antonya
(2017)
(
South Dade, FL
)
FL 4A District 16(FL)
, 2015-04-11(#4)
See more performances for G-SP