College Choices
|
US#1s Xc
-
In
-
Out
|
POW
|
State Meet Index
|
Archives
How to get ranked
2015 Outdoor
2A FL State 200 Elites
Follow US#1 updates with RSS
   
Get US#1 updates on Facebook
B-200
Event
Rank
Mark
By
Meet
B-200
1
21.02
Gardner, Chauncey
(2016)
(
Cocoa, FL
)
(US#13)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.3)(#1)
B-200
NWI
21.30
Gibson, Torrance
(2015)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#1)
B-200
NWI
21.32
Shivers, Shaun
(2018)
(
Chaminade-Madonna, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#1)
B-200
NWI
21.33
Alexandre, Oliver
(2015)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#2)
B-200
WIND
21.44
Thompson, Jordan
(2015)
(
Bishop Moore, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01
w(2.8)
(#2)
B-200
2
21.58
Gibson, Torrance
(2015)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.3)(#2)
B-200
3
21.59
Timmons, Keith
(2015)
(
Southeast, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23w(0.2)(#3)
National Elites above. State Elites below
B-200
NWI
21.66
Schwartz, Anthony
(2018)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#5)
B-200
4
21.67
Shivers, Shaun
(2018)
(
Chaminade-Madonna, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.3)(#3)
B-200
5
21.70
Thompson, Jordan
(2015)
(
Bishop Moore, FL
)
FL 2A District 8(FL)
, 2015-04-09w(0.5)(#1)
B-200
5
21.70
Alexandre, Oliver
(2015)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.9)(#2)
B-200
WIND
21.72
Phillips, Desmond
(2016)
(
Miami Jackson, FL
)
City of Miramar Invitational(FL)
, 2015-04-04
w(2.1)
(#1)
B-200
NWI
21.75
James, Andrew
(2015)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#4)
B-200
WIND
21.77
Fisher, Daniel
(2015)
(
Episcopal, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
w(2.5)
(#1)
B-200
NWI
21.78
Timmons, Keith
(2015)
(
Southeast, FL
)
Steinbrenner Invitational(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#3)
B-200
WIND
21.80
Flemings, Devonte
(2015)
(
Rickards, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01
w(2.8)
(#5)
B-200
7
21.82
Musgrove, Antwuan
(2015)
(
Hallandale, FL
)
Hallandale Invitational(FL)
, 2015-03-07w(1.1)(#2)
B-200
WIND
21.82
Summers, Tyrin
(2016)
(
Clewiston, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01
w(2.5)
(#7)
B-200
8
21.86
Schwartz, Anthony
(2018)
(
American Heritage, FL
)
USATF Youth National Championships 15-16(IL)
, 2015-07-05w(0.3)(#1)
B-200
8
21.86
Summers, Tyrin
(2016)
(
Clewiston, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(0.3)(#1)
B-200
10
21.94
Judson, Bruce
(2017)
(
Cocoa, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.9)(#5)
B-200
NWI
21.97
Senatus, Dudsen
(2015)
(
Immokalee, FL
)
Collier County Athletic Conference(FL)
, 2015-03-25
NWI
(#1)
B-200
11
22.03
Daniels, Jonah
(2015)
(
Episcopal, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(1.6)(#2)
B-200
12
22.04
Phillips, Desmond
(2016)
(
Miami Jackson, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.9)(#7)
B-200
NWI
22.05
Charles, Jaariq
(2018)
(
Cocoa, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#1)
B-200
NWI
22.06
Istache, Jonathan
(2015)
(
Glades Central, FL
)
Palm Beach County Championships(FL)
, 2015-04-01
NWI
(#1)
B-200
13
22.06
James, Andrew
(2015)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
BCAA Championships(FL)
, 2015-03-21w(-0.2)(#4)
B-200
NWI
22.08
Ware, Terence
(2016)
(
Lakewood, FL
)
FL 2A District 11(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#1)
B-200
14
22.08
Fisher, Daniel
(2015)
(
Episcopal, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21w(-0.8)(#4)
B-200
15
22.09
Warren, Avery
(2015)
(
Raines, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.6)(#2)
B-200
16
22.10
Ellis, Zidan
(2016)
(
Coconut Creek, FL
)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02w(0.7)(#11)
B-200
17
22.12
Senatus, Dudsen
(2015)
(
Immokalee, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(0.3)(#3)
B-200
NWI
22.13
Grimes, Steven
(2015)
(
Eastside, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#1)
B-200
18
22.17
Flemings, Devonte
(2015)
(
Rickards, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.6)(#3)
B-200
NWI
22.20
Simmons, Steven
(2017)
(
Crescent City, FL
)
FL 2A Region 2(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#2)
B-200
WIND
22.21
Berry, Ka'Ven
(2015)
(
Palatka, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01
w(2.5)
(#9)
B-200
NWI
22.22
Brown, Marquise
(2015)
(
Chaminade-Madonna, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#7)
B-200
19
22.24
Istache, Jonathan
(2015)
(
Glades Central, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.9)(#8)
B-200
NWI
22.24
Wright, Daniel
(2017)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#4)
B-200
20
22.26
Simmons, Steven
(2017)
(
Crescent City, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(0)(#11)
B-200
NWI
22.27
Herbert, Khalil
(2016)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#8)
B-200
21
22.27
Wright, Daniel
(2017)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
BCAA North Central Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0.4)(#4)
B-200
NWI
22.27
Evans, Dontaevone
(2016)
(
Palatka, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#1)
B-200
NWI
22.31
Grier, Larry
(2018)
(
Raines, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#1)
B-200
NWI
22.32
Tyson, Alfrederick
(2015)
(
Desoto County, FL
)
FL 2A District 11(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#3)
B-200
NWI
22.33
Adams, Netanyahu
(2018)
(
Raines, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#1)
B-200
NWI
22.35
Cabrera, Alex
(
Satellite , FL
)
FL 2A District 13(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#5)
B-200
22
22.36
Joseph, Reuben
(2017)
(
Glades Central, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.9)(#9)
B-200
23
22.37
Grimes, Steven
(2015)
(
Eastside, FL
)
Royal Invitational(FL)
, 2015-03-20w(1.2)(#3)
B-200
24
22.40
Ware, Terence
(2016)
(
Lakewood, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(-1.2)(#2)
B-200
NWI
22.44
Mcpherson, Ajani
(2016)
(
Melbourne Central Catholic, FL
)
FL 1A District 12(FL)
, 2015-04-14
NWI
(#1)
B-200
25
22.44
Williams, Marcus
(2015)
(
Bishop Moore, FL
)
FL 2A District 8(FL)
, 2015-04-09w(0.5)(#2)
B-200
NWI
22.44
Mcguire, Jacob
(2018)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#9)
B-200
26
22.46
Tyson, Alfrederick
(2015)
(
Desoto County, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(0.3)(#5)
B-200
WIND
22.46
Jackson, Calvin
(2016)
(
Coral Springs Charter, FL
)
North Broward Prep Home Meet(FL)
, 2015-04-06
w(3.5)
(#1)
B-200
NWI
22.47
McFadden, Tavarus
(2015)
(
American Heritage, FL
)
Southridge Spartan Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#14)
B-200
NWI
22.47
Lawrence, Tyler
(
Tampa Catholic, FL
)
Charles Johnson Invitational (FL)
, 2015-02-21
NWI
(#4)
B-200
27
22.53
Cotman, Cj
(2017)
(
Clearwater Central Catholic, FL
)
FL 1A Region 2(FL)
, 2015-04-23w(-0.8)(#5)
B-200
NWI
22.53
Watkins, Terell
(2017)
(
Astronaut, FL
)
FL 2A District 13(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#3)
B-200
WIND
22.54
Haye, Jahaven
(2018)
(
Lakewood, FL
)
Pinellas County Athletic Conference (FL)
, 2015-03-26
w(2.3)
(#6)
B-200
NWI
22.56
Jackson, Bill
(2016)
(
Booker, FL
)
FL 2A District 11(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#4)
B-200
28
22.57
Dixon, Ari
(2016)
(
Bolles, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(0.3)(#2)
B-200
28
22.57
Taylor-Laird, Kyle
(2015)
(
Melbourne Central Catholic, FL
)
FL 1A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(0.3)(#2)
B-200
NWI
22.57
Billy, Daniel
(2015)
(
Southeast, FL
)
FL 2A District 11(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#5)
B-200
NWI
22.60
Rollins, Carless
(
Rickards, FL
)
Willie Williams Invitational(FL)
, 2015-04-04
NWI
(#1)
B-200
30
22.62
Lawrence, Tyler
(
Tampa Catholic, FL
)
Berkely Prep Invitational(FL)
, 2015-03-07w(0.9)(#3)
B-200
31
22.63
Jackson, Bill
(2016)
(
Booker, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(0.9)(#7)
B-200
31
22.63
Brown, Chris
(2015)
(
Episcopal, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(1.1)(#6)
B-200
33
22.66
Faulk, Jaelyn
(2016)
(
Hallandale, FL
)
BCAA South Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0)(#5)
B-200
33
22.66
Lipscomb, Kevin
(2016)
(
Miami Jackson, FL
)
GMAC North Qualifier(FL)
, 2015-03-12w(-2)(#8)
B-200
WIND
22.66
Carson, Kalen
(2016)
(
Coral Springs Charter, FL
)
North Broward Prep Home Meet(FL)
, 2015-04-06
w(3.5)
(#2)
B-200
NWI
22.68
Boyer, Najee
(2015)
(
Chaminade-Madonna, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#11)
B-200
35
22.68
Grams, Addison
(2016)
(
Berkeley Prep, FL
)
FL 2A District 10(FL)
, 2015-04-14w(1.1)(#3)
B-200
36
22.69
Evans, Dontaevone
(2016)
(
Palatka, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(0)(#13)
B-200
37
22.71
Berry, Ka'Ven
(2015)
(
Palatka, FL
)
St. John's River County Championships(FL)
, 2015-04-01w(0.1)(#1)
B-200
38
22.72
Elliott, Henry Jam
(2015)
(
Wolfson, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(1.5)(#4)
B-200
39
22.73
Charles, Jaariq
(2018)
(
Cocoa, FL
)
Lake Brantley Invitational(FL)
, 2015-02-28w(-0.1)(#2)
B-200
39
22.73
Davis, Daewood
(2017)
(
Stranahan, FL
)
FL 3A District 15(FL)
, 2015-04-11w(-0.7)(#3)
B-200
NWI
22.75
Cooty, Tajah
(
Somerset Academy, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#12)
B-200
NWI
22.76
Adams, Adrian
(2016)
(
Lakewood, FL
)
FL 2A District 11(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#5)
B-200
NWI
22.77
Williams, Tadric
(2016)
(
Florida High, FL
)
Panhandle Open(FL)
, 2015-02-21
NWI
(#2)
B-200
NWI
22.77
Sparrow, Tyrone
(2016)
(
Andrew Jackson, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#2)
B-200
NWI
22.77
Fudge, Aaron
(2018)
(
Bishop Kenny, FL
)
Friday Knight Invite(FL)
, 2015-03-13
NWI
(#6)
B-200
NWI
22.79
Faulk, Jaelyn
(2016)
(
Hallandale, FL
)
Hallandale Invitational(FL)
, 2015-03-07
NWI
(#14)
B-200
NWI
22.80
Kelly, Derrickus
(
East Gadsden, FL
)
Jesse Forbes Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#2)
B-200
41
22.80
Williams, Marquis
(2018)
(
Coconut Creek, FL
)
BCAA North Central Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0.4)(#11)
B-200
WIND
22.81
Taylor, Jordan
(2016)
(
Astronaut, FL
)
Highlander Invitational(FL)
, 2015-02-27
w(2.5)
(#3)
B-200
NWI
22.83
Hall, Didiah
(2017)
(
Mckeel , FL
)
FL 2A District 9(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#1)
B-200
NWI
22.83
Howard, Lorenzo
(
Lake Wales, FL
)
The Ridge Meet(FL)
, 2015-03-07
NWI
(#2)
B-200
42
22.84
Battle, Joshua
(2018)
(
Raines, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.4)(#7)
B-200
NWI
22.89
Petit-Jeune, Isaia
(2018)
(
American Heritage, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#6)
B-200
NWI
22.89
Turrell, Travon
(2015)
(
Bay, FL
)
Seahawks Invitational(FL)
, 2015-03-07
NWI
(#2)
B-200
43
22.90
Grier, Larry
(2018)
(
Raines, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21w(0.4)(#21)
B-200
44
22.92
Mcpherson, Ajani
(2016)
(
Melbourne Central Catholic, FL
)
FL 1A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(0.3)(#3)
B-200
NWI
22.92
Stevenson, Tyler
(
Southeast, FL
)
FL 2A District 11(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#7)
B-200
NWI
22.94
Reed, Bryan
(2015)
(
Mulberry, FL
)
FL 2A District 9(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#2)
B-200
45
22.94
Williams, Antwon
(2017)
(
Rickards, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.6)(#7)
B-200
NWI
22.95
Cheathem, Robert
(
Bishop Moore, FL
)
Astronaut Invitational(FL)
, 2015-03-20
NWI
(#2)
B-200
WIND
22.95
Lablanc, Earl
(2015)
(
Miami Jackson, FL
)
City of Miramar Invitational(FL)
, 2015-04-04
w(2.1)
(#6)
B-200
NWI
22.95
Givens, Demareyae
(
Palatka, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#4)
B-200
NWI
22.95
Duncan, Jonathan
(2017)
(
Florida High, FL
)
Chiles Track and Field Championships(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#2)
B-200
NWI
22.97
Young, Sedarius
(2015)
(
Jones, FL
)
TFA Royal Open(FL)
, 2015-02-21
NWI
(#7)
B-200
NWI
22.98
Armstrong, Juwan
(
Cocoa, FL
)
FL 2A District 13(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#6)
B-200
46
22.98
Watkins, Terell
(2017)
(
Astronaut, FL
)
AAU JO Region 9 Qualifier - Tallahassee(FL)
, 2015-06-28w(1)(#2)
B-200
46
22.98
Roserie, Jaden
(2017)
(
Mckeel , FL
)
Polk County Championships(FL)
, 2015-03-21w(1.9)(#5)
B-200
46
22.98
Williams, Tadric
(2016)
(
Florida High, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21w(0.5)(#23)
B-200
NWI
22.99
Kennedy, Trevon
(2017)
(
Dunbar, FL
)
Edison Relays(FL)
, 2015-03-13
NWI
(#6)
B-200
NWI
23.00
Sampson, Dominick
(2015)
(
Eastside, FL
)
Alachau County Championships(FL)
, 2015-03-13
NWI
(#3)
B-200
49
23.01
Boatner, Derrell
(2017)
(
Wolfson, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(0.3)(#6)
B-200
NWI
23.03
Grimes, Devonte
(2015)
(
Jones, FL
)
TFA Royal Open(FL)
, 2015-02-21
NWI
(#8)
B-200
NWI
23.03
Williams, Antwon
(2017)
(
Rickards, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10
NWI
(#2)
B-200
NWI
23.04
Luis, Shedro
(2018)
(
Immokalee, FL
)
Collier Frosh/Soph Meet(FL)
, 2015-03-11
NWI
(#1)
B-200
NWI
23.04
Battle, Jeremiah
(2018)
(
Raines, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#4)
B-200
50
23.06
Grimes, Devonte
(2015)
(
Jones, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21w(0.3)(#26)
B-200
NWI
23.06
Battle, Joshua
(2018)
(
Raines, FL
)
FL 2A District 3(Fl)
, 2015-04-16
NWI
(#4)
B-200
51
23.07
Young, Sedarius
(2015)
(
Jones, FL
)
Lake Highland Elite Classic(FL)
, 2015-03-13w(0.7)(#5)
B-200
52
23.08
Carson, Kalen
(2016)
(
Coral Springs Charter, FL
)
Coral Springs City Championships(FL)
, 2015-04-01w(0.1)(#2)
B-200
NWI
23.08
Cardin, Trevor
(2016)
(
Fort Pierce Westwood, FL
)
FL 2A District 14(FL)
, 2015-04-15
NWI
(#4)
B-200
53
23.09
Sampson, Dominick
(2015)
(
Eastside, FL
)
Royal Invitational(FL)
, 2015-03-20w(0.5)(#9)
B-200
NWI
23.09
Satine, Moise
(2017)
(
Avon Park, FL
)
FL 2A District 9(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#3)
B-200
NWI
23.09
Mucciaccio, James
(
Pompano Beach, FL
)
Southridge Spartan Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#28)
B-200
NWI
23.10
Sanon, Jean
(2017)
(
Immokalee, FL
)
Collier County Athletic Conference(FL)
, 2015-03-25
NWI
(#8)
B-200
54
23.10
Pena, Alberto
(2016)
(
Miami Edison, FL
)
FL 2A District 16(FL)
, 2015-04-08w(0.3)(#7)
B-200
NWI
23.11
Marshall, Antonia
(2015)
(
Ridgeview, FL
)
Steven Garst Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#3)
B-200
55
23.11
Sanon, Jean
(2017)
(
Immokalee, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(0.9)(#9)
B-200
56
23.12
Pauchey, Paul
(2015)
(
Coral Shores, FL
)
FL 2A District 16(FL)
, 2015-04-08w(0.3)(#8)
B-200
57
23.13
Stevenson, Tyler
(
Southeast, FL
)
Out of Door Academy Invitational(FL)
, 2015-03-21w(1.8)(#9)
B-200
NWI
23.13
Riggins, Jordan
(2018)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#14)
B-200
NWI
23.13
Dozier, Graham
(2017)
(
Arnold, FL
)
Bay County Championships(FL)
, 2015-03-17
NWI
(#2)
B-200
NWI
23.14
Lindsey, Darnell
(2015)
(
Ridgewood, FL
)
Anclote Invitational(FL)
, 2015-03-06
NWI
(#2)
B-200
NWI
23.14
Johnson, Damond
(2017)
(
West Florida, FL
)
Panhandle Championships(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#4)
B-200
NWI
23.14
Smith, Keshawn
(2015)
(
Desoto County, FL
)
FL 2A District 11(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#8)
B-200
WIND
23.14
Marcus, Dontavious
(
Titusville, FL
)
Bill Wilson Invitational(FL)
, 2015-03-14
w(2.5)
(#10)
B-200
58
23.14
Caupain, Demetrius
(
Wolfson, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(1.1)(#8)
B-200
NWI
23.14
Jackson, Nicholas
(2015)
(
Suncoast , FL
)
Royal Palm Beach Invitational 2(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#12)
B-200
NWI
23.15
Mcalister, Aaron
(2016)
(
Suwannee, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#6)
B-200
NWI
23.15
Pringle, Rashaard
(2015)
(
Raines, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#1)
B-200
59
23.16
Battle, Jeremiah
(2018)
(
Raines, FL
)
Disney HS T&F Showcase(FL)
, 2015-03-28w(0.9)(#7)
B-200
59
23.16
Wilson, Marco
(2017)
(
American Heritage, FL
)
Louie Bing Classic(FL)
, 2015-02-21w(0.6)(#17)
B-200
WIND
23.16
Reddick, J'Kobi
(2017)
(
Tampa Catholic, FL
)
FL 2A District 10(FL)
, 2015-04-14
w(2.2)
(#3)
B-200
61
23.17
Cheathem, Robert
(
Bishop Moore, FL
)
Trinity Prep Invitational(FL)
, 2015-03-11w(-1.1)(#2)
B-200
WIND
23.18
Choute, Stephenson
(2016)
(
Lakewood, FL
)
Pinellas County Athletic Conference (FL)
, 2015-03-26
w(2.3)
(#12)
B-200
62
23.18
Adams, Netanyahu
(2018)
(
Raines, FL
)
Disney HS T&F Showcase(FL)
, 2015-03-28w(1.7)(#10)
B-200
62
23.18
Harris, Steven
(2015)
(
Wolfson, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(1)(#5)
B-200
NWI
23.20
Benjamin, Daunte
(2016)
(
Rockledge, FL
)
Cape Coast Conference Championships(FL)
, 2015-04-02
NWI
(#10)
B-200
WIND
23.21
Peters, Jeremy
(2015)
(
Clay, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
w(2.5)
(#10)
B-200
NWI
23.21
Millner, Felton
(2018)
(
Glades Central, FL
)
FL 2A District 14(FL)
, 2015-04-15
NWI
(#5)
B-200
64
23.22
Augustine, Cj
(
Berkeley Prep, FL
)
IMG Invitational(FL)
, 2015-03-14w(0)(#12)
B-200
64
23.22
Walker, Collin
(2015)
(
Episcopal, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(1.5)(#11)
B-200
NWI
23.23
Preston, Lajuan
(2017)
(
Dunbar, FL
)
Lee County Athletic Association(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#14)
B-200
NWI
23.23
Simon, Dean
(2016)
(
Hudson, FL
)
FL 2A Region 2(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#8)
B-200
66
23.23
Belifore, Ryan
(2016)
(
Tampa Catholic, FL
)
AAU JO Region 9 Qualifier - Tallahassee(FL)
, 2015-06-28w(0.8)(#13)
B-200
NWI
23.24
Purifoy, A'Darius
(
West Florida, FL
)
Steven Garst Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#5)
B-200
67
23.24
Smith, Cameron
(2016)
(
Bolles, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(1.6)(#12)
B-200
NWI
23.25
Donastorg, Tre
(
Somerset Academy, FL
)
Archbishop McCarthy Home Meet(FL)
, 2015-03-09
NWI
(#2)
B-200
WIND
23.26
Belifore, Ryan
(2016)
(
Tampa Catholic, FL
)
FL 2A District 10(FL)
, 2015-04-14
w(2.2)
(#4)
B-200
NWI
23.27
Armstrong, Julian
(
Mulberry, FL
)
The Ridge Meet(FL)
, 2015-03-07
NWI
(#4)
B-200
NWI
23.28
Hill, Sean
(2015)
(
Wakulla, FL
)
Chiles Capital City Classic(FL)
, 2015-04-04
NWI
(#12)
B-200
WIND
23.29
Luster, David
(2015)
(
Westside, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
w(2.5)
(#13)
B-200
68
23.30
Riggins, Jordan
(2018)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
BCAA North Central Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0)(#14)
B-200
69
23.31
Terry, Tequon
(2016)
(
Santa Fe, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21w(-0.8)(#35)
B-200
69
23.31
Hall, Didiah
(2017)
(
Mckeel , FL
)
Polk County Championships(FL)
, 2015-03-21w(1.1)(#10)
B-200
71
23.32
Givens, Demareyae
(
Palatka, FL
)
St. John's River County Championships(FL)
, 2015-04-01w(0.1)(#3)
B-200
72
23.33
Henderson, Justin
(2015)
(
Lake Wales, FL
)
Osceola Kowboy Invitational(FL)
, 2015-03-14w(1.7)(#22)
B-200
NWI
23.33
Washington, Denzel
(2015)
(
Suwannee, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#7)
B-200
NWI
23.33
Robinson, Jaqoun
(2015)
(
West Florida, FL
)
FL 2A District 1(FL)
, 2015-04-07
NWI
(#2)
B-200
NWI
23.35
Martin, Philip
(2015)
(
Calvary Christian, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#16)
B-200
WIND
23.35
Landers, Qu'Travein
(
Gibbs, FL
)
Pinellas County Athletic Conference (FL)
, 2015-03-26
w(2.3)
(#13)
B-200
NWI
23.35
Ausgood, Eddie
(2018)
(
Raines, FL
)
Danny Brown Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#6)
B-200
73
23.35
Robinson, Jaqoun
(2015)
(
West Florida, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.4)(#9)
B-200
NWI
23.38
Frazier, Myles
(2015)
(
South Sumter, FL
)
FL 2A District 7(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#1)
B-200
WIND
23.38
Farris, Rojesterman
(2015)
(
Coral Springs Charter, FL
)
North Broward Prep Home Meet(FL)
, 2015-04-06
w(3.5)
(#3)
B-200
NWI
23.40
Elliott, Henry James
(2015)
(
Wolfson, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#37)
B-200
74
23.40
McFadden, Tavarus
(2015)
(
American Heritage, FL
)
Louie Bing Classic(FL)
, 2015-02-21w(-0.8)(#19)
See more performances for B-200
G-200
Event
Rank
Mark
By
Meet
G-200
1
24.36
Cleveland, Tiera
(2018)
(
Bolles, FL
)
USATF Junior Olympics National Championships 15-16(FL)
, 2015-08-02w(1.2)(#6)
G-200
2
24.63
Rushing, Kimani
(2016)
(
Hallandale, FL
)
Hallandale Invitational(FL)
, 2015-03-07w(1.7)(#3)
G-200
NWI
24.66
Jean Pierre, Keisha
(2016)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#1)
National Elites above. State Elites below
G-200
NWI
24.71
Bess, Danielle
(2020)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#2)
G-200
WIND
24.73
Cleveland, Tiera
(2018)
(
Bolles, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01
w(3.3)
(#3)
G-200
WIND
24.75
Walker, Maiah
(2018)
(
Lake Wales, FL
)
Polk County Championships(FL)
, 2015-03-21
w(2.1)
(#1)
G-200
3
24.83
Walker, Maiah
(2018)
(
Lake Wales, FL
)
Osceola Kowboy Invitational(FL)
, 2015-03-14w(0.6)(#1)
G-200
4
24.84
Simmons, Kaira
(2016)
(
Rockledge, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.7)(#1)
G-200
5
24.91
Jean Pierre, Keisha
(2016)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.3)(#1)
G-200
NWI
24.95
Freman, Channel
(2015)
(
Hallandale, FL
)
Southridge Spartan Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#4)
G-200
NWI
24.96
Collins, Kori
(2018)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#3)
G-200
NWI
25.04
Wollaston, Sarah
(2017)
(
Somerset Academy, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#1)
G-200
6
25.10
Wollaston, Sarah
(2017)
(
Somerset Academy, FL
)
AAU Junior Olympics National Championships 17-18(VA)
, 2015-08-08w(0.4)(#22)
G-200
WIND
25.14
Brown, Jayla
(2018)
(
Westside, FL
)
USATF Junior Olympics National Championships 15-16(FL)
, 2015-08-02
w(2.4)
(#23)
G-200
NWI
25.17
Cadet, Myrka
(6)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#5)
G-200
WIND
25.20
Joe, Asia
(2015)
(
Clay, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01
w(3.3)
(#7)
G-200
7
25.28
Brown, Jayla
(2018)
(
Westside, FL
)
USATF Junior Olympics National Championships 15-16(FL)
, 2015-08-02w(0.4)(#19)
G-200
7
25.28
Morrer, Jamesha
(2018)
(
Lakewood, FL
)
AAU National Club Championships(FL)
, 2015-07-18w(0.5)(#3)
G-200
NWI
25.31
Caldwell, Janae
(2016)
(
Spoto, FL
)
Spoto Quad 2(FL)
, 2015-03-18
NWI
(#1)
G-200
NWI
25.33
Charles, Destiny
(2019)
(
Cocoa, FL
)
FL 2A District 13(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#2)
G-200
9
25.34
Joe, Asia
(2015)
(
Clay, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.6)(#3)
G-200
10
25.42
Bess, Danielle
(2020)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(0.5)(#7)
G-200
11
25.44
Collins, Kori
(2018)
(
American Heritage, FL
)
USATF Junior Olympics National Championships 15-16(FL)
, 2015-08-02w(0.9)(#31)
G-200
12
25.59
Ardley, Shantel
(2016)
(
Florida High, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.6)(#4)
G-200
13
25.63
Brown, Jamaya
(2018)
(
Westside, FL
)
AAU JO Region 9 Qualifier - Tallahassee(FL)
, 2015-06-28w(-1.2)(#4)
G-200
NWI
25.64
Rodriguez, Nilsa-Marie
(2015)
(
Nature Coast, FL
)
Weeki Wachee Hornet Invitational(FL)
, 2015-03-12
NWI
(#1)
G-200
NWI
25.64
Cadet, Mryka
(6)
(
American Heritage, FL
)
Southridge Spartan Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#15)
G-200
NWI
25.65
Lowery, Takeyiah
(2018)
(
Raines, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#1)
G-200
NWI
25.67
Green, Deriel
(2016)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#6)
G-200
14
25.69
Farmer, Karyelle
(2017)
(
Florida High, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.6)(#6)
G-200
15
25.70
Charles, Destiny
(2019)
(
Cocoa, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.8)(#3)
G-200
NWI
25.75
Cadet, Myrka
(6)
(
American Heritage, FL
)
Miramar Relays(FL)
, 2015-03-28
NWI
(#4)
G-200
NWI
25.80
Bradley Macklin, Keausha
(2017)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#7)
G-200
16
25.81
Tabuteau, Karina
(2015)
(
Bishop Moore, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(0.5)(#10)
G-200
17
25.83
Rodriguez, Nilsa-M
(2015)
(
Nature Coast, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(0.5)(#11)
G-200
NWI
25.90
Williams, Diamond
(2015)
(
Raines, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#4)
G-200
NWI
25.95
Gentz, Ashley
(2016)
(
Nature Coast, FL
)
Weeki Wachee Hornet Invitational(FL)
, 2015-03-12
NWI
(#2)
G-200
18
25.95
Butts, Shytiece
(2015)
(
Glades Central, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22w(0.3)(#7)
G-200
NWI
25.96
Beauvais, Stephanie
(2015)
(
Somerset Academy, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#8)
G-200
19
25.97
Williams, Antoinet
(2015)
(
Wolfson, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(0.2)(#5)
G-200
NWI
25.97
Calcote, Cadeebra
(2017)
(
Calvary Christian, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#9)
G-200
NWI
25.98
Wilson, Ashley
(2016)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#10)
G-200
NWI
26.00
Sanders, Keosha
(2016)
(
Rockledge, FL
)
Hallandale Invitational(FL)
, 2015-03-07
NWI
(#18)
G-200
NWI
26.00
Farmer, Karyelle
(2017)
(
Florida High, FL
)
Chiles Capital City Classic(FL)
, 2015-04-04
NWI
(#2)
G-200
20
26.12
Gonzalez, Asia
(2015)
(
Rockledge, FL
)
Osceola Kowboy Invitational(FL)
, 2015-03-14w(0.5)(#11)
G-200
21
26.14
Tillman, Jalesia
(2018)
(
Eastside, FL
)
AAU JO Region 9 Qualifier - Tallahassee(FL)
, 2015-06-28w(-0.1)(#6)
G-200
NWI
26.14
Sheppard, Nati
(2015)
(
Ransom Everglades, FL
)
Archbishop McCarthy Home Meet 1(FL)
, 2015-02-25
NWI
(#1)
G-200
WIND
26.17
Francois, Kimani
(2015)
(
Lake Highland Prep, FL
)
Lake Highland Elite Classic(FL)
, 2015-03-13
w(5)
(#3)
G-200
NWI
26.17
Koziolek, Hannah
(2016)
(
Ridgeview, FL
)
Friday Knight Invite(FL)
, 2015-03-13
NWI
(#7)
G-200
22
26.17
Sheppard, Nati
(2015)
(
Ransom Everglades, FL
)
Ferguson Invitational(FL)
, 2015-02-28w(0.1)(#2)
G-200
23
26.20
Wilson, Ashley
(2016)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
BCAA North Central Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0.6)(#6)
G-200
24
26.21
Bradley Macklin, Keausha
(2017)
(
Hallandale, FL
)
BCAA South Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0.5)(#6)
G-200
25
26.23
Simmons, Mariah
(
Suncoast , FL
)
Suncoast Invitational(FL)
, 2015-02-24w(-0.4)(#2)
G-200
NWI
26.24
Chaney, D'Asha
(2017)
(
Menendez, FL
)
Friday Knight Invite(FL)
, 2015-03-13
NWI
(#8)
G-200
26
26.27
Collins, Kori
(99)
(
American Heritage, FL
)
Louie Bing Classic(FL)
, 2015-02-21w(0.3)(#12)
G-200
NWI
26.29
Job, Gerri
(2017)
(
Bishop Moore, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#2)
G-200
NWI
26.30
Jerome, Erykah
(2017)
(
Jefferson, FL
)
AAU JO Region 9 Qualifier - Naples(FL)
, 2015-06-28
NWI
(#2)
G-200
27
26.31
Wilson, Genesha
(2016)
(
Palatka, FL
)
St. John's River County Championships(FL)
, 2015-04-01w(-3.1)(#1)
G-200
27
26.31
Francois, Kimani
(2015)
(
Lake Highland Prep, FL
)
Trinity Prep Developmental 2(FL)
, 2015-03-25w(-0.7)(#1)
G-200
NWI
26.34
Patillo, Katrina
(2018)
(
Fort White, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#2)
G-200
29
26.35
Candio, Silviacarl
(2015)
(
Miami Jackson, FL
)
GMAC North Qualifier(FL)
, 2015-03-12w(-0.2)(#8)
G-200
30
26.37
Meisler, Mackenzie
(2015)
(
Bishop Kenny, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(0.8)(#6)
G-200
NWI
26.38
Hines, Jade
(2018)
(
Bradford, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#3)
G-200
31
26.38
Chaney, D'Asha
(2017)
(
Menendez, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(1.9)(#7)
G-200
NWI
26.38
Bush, Natalya
(2016)
(
Florida High, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#3)
G-200
32
26.40
Lowery, Takeyiah
(2018)
(
Raines, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21w(-0.2)(#35)
G-200
32
26.40
Calcote, Cadeebra
(2017)
(
Calvary Christian, FL
)
Ft. Lauderdale City Championships(FL)
, 2015-04-01w(-0.6)(#6)
G-200
32
26.40
King, Aunikah
(2018)
(
Bolles, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09w(1.1)(#8)
G-200
35
26.42
Adams, Tysheira
(2015)
(
Lakewood, FL
)
Pinellas County Athletic Conference (FL)
, 2015-03-26w(1.2)(#3)
G-200
NWI
26.43
Riley, Amber
(2015)
(
Lely, FL
)
Collier County Athletic Conference(FL)
, 2015-03-25
NWI
(#5)
G-200
36
26.43
Smith, Jazmyn
(2018)
(
Gulliver Prep, FL
)
Louie Bing Classic(FL)
, 2015-02-21w(0)(#15)
G-200
NWI
26.45
Lindo, Nyla
(2016)
(
Pine Crest, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#11)
G-200
NWI
26.46
Curtis, Nikita
(2015)
(
Santa Fe, FL
)
FL 2A Region 2(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#5)
G-200
NWI
26.46
Dela Cruz, Cristina
(
Somerset Academy, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#12)
G-200
37
26.47
Greenwood, Amanda
(2016)
(
Miami Jackson, FL
)
FL 2A District 16(FL)
, 2015-04-08w(0.2)(#1)
G-200
37
26.47
Washington, Betia
(2016)
(
Tampa Catholic, FL
)
FL 2A District 10(FL)
, 2015-04-14w(1.1)(#1)
G-200
NWI
26.49
Brown, Takira
(2016)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#13)
G-200
39
26.50
Harris, Kailiece
(2018)
(
Tampa Catholic, FL
)
FL 2A District 10(FL)
, 2015-04-14w(1.1)(#2)
G-200
39
26.50
Edmond, Alexus
(2017)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
BCAA North Central Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0.3)(#7)
G-200
NWI
26.51
Folston, Jatana
(2019)
(
Ransom Everglades, FL
)
Coral Gables Preseason Quad(FL)
, 2015-02-12
NWI
(#1)
G-200
NWI
26.51
Alabre, Nahisha
(2016)
(
Dunbar, FL
)
Lee County Athletic Association(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#4)
G-200
41
26.51
Green, Deriel
(2016)
(
Hallandale, FL
)
BCAA South Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0.1)(#7)
G-200
WIND
26.55
Allen, Simone
(2017)
(
Tarpon Springs, FL
)
FL 3A District 10(FL)
, 2015-04-15
w(4.2)
(#4)
G-200
NWI
26.55
Smith, Nailah
(2015)
(
Rickards, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10
NWI
(#3)
G-200
NWI
26.56
Love, Lashady
(2015)
(
Avon Park, FL
)
FL 2A District 9(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#2)
G-200
42
26.59
Love, Lashady
(2015)
(
Avon Park, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(0.2)(#3)
G-200
43
26.61
Allen, Simone
(2017)
(
Tarpon Springs, FL
)
FL 3A District 10(FL)
, 2015-04-15w(1.2)(#5)
G-200
43
26.61
Romelus, Lynecee
(2015)
(
Immokalee, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23w(0.2)(#5)
G-200
NWI
26.63
Dennis, Gionet
(2018)
(
Raines, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#1)
G-200
NWI
26.63
Tillman, Jalesia
(2018)
(
Eastside, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#1)
G-200
NWI
26.64
Odum, Kyra
(2019)
(
Florida High, FL
)
Chiles Capital City Classic(FL)
, 2015-04-04
NWI
(#5)
G-200
45
26.65
Koziolek, Hannah
(2016)
(
Ridgeview, FL
)
FL 3A District 4(FL)
, 2015-04-14w(-0.3)(#5)
G-200
46
26.67
Turnley, Ariel
(2016)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
BCAA North Central Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0.3)(#9)
G-200
NWI
26.69
Robinson, Tejyrica
(2016)
(
East Gadsden, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10
NWI
(#4)
G-200
NWI
26.71
Gay, Ma'Asa
(2018)
(
Wakulla, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10
NWI
(#7)
G-200
NWI
26.71
Meisler, Mackenzie
(2015)
(
Bishop Kenny, FL
)
Bolles Mini-Meet(FL)
, 2015-02-12
NWI
(#3)
G-200
47
26.72
Brown, Takira
(2016)
(
Hallandale, FL
)
BCAA South Qualifier(FL)
, 2015-03-17w(0.1)(#8)
G-200
NWI
26.78
Lonsdale, Kacie
(2017)
(
Tavares, FL
)
FL 2A District 6(FL)
, 2015-04-15
NWI
(#1)
G-200
NWI
26.80
Jones, Jazlin
(2016)
(
Arnold, FL
)
Panhandle Open(FL)
, 2015-02-21
NWI
(#3)
G-200
NWI
26.81
Jackett, Jessica
(2018)
(
Lake Wales, FL
)
TFA Royal Open(FL)
, 2015-02-21
NWI
(#10)
G-200
NWI
26.82
Ellis, Kenneicke
(2018)
(
Jones, FL
)
FL 2A Region 2(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#9)
G-200
NWI
26.82
Daniel, Chelsie
(
Lely, FL
)
Collier County Athletic Conference(FL)
, 2015-03-25
NWI
(#6)
G-200
48
26.82
Riley, Amber
(2015)
(
Lely, FL
)
IMG Invitational(FL)
, 2015-03-14w(0)(#4)
G-200
WIND
26.83
Mastics, Rachel
(
Cardinal Newman, FL
)
Cardinal Newman Pre-Season(FL)
, 2015-02-13
w(3)
(#1)
G-200
49
26.84
Moyer, Hayley
(2015)
(
Clearwater Central Catholic, FL
)
FL 1A Region 2(FL)
, 2015-04-23w(0.6)(#5)
G-200
49
26.84
Cadet, Mryka
(6)
(
American Heritage, FL
)
Louie Bing Classic(FL)
, 2015-02-21w(-0.8)(#17)
G-200
NWI
26.87
Lutchmansingh, Alanna
(2018)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#15)
G-200
51
26.88
Miller, Priscilla
(2019)
(
Southeast, FL
)
Out of Door Academy Invitational(FL)
, 2015-03-21w(0.7)(#4)
G-200
52
26.89
Jerome, Erykah
(2017)
(
Jefferson, FL
)
USATF JO Region 16 Qualifier(FL)
, 2015-07-12w(-0.6)(#18)
G-200
NWI
26.90
Jasmin, Djasdjy
(2016)
(
Lely, FL
)
Collier County Athletic Conference(FL)
, 2015-03-25
NWI
(#7)
G-200
53
26.94
Bush, Natalya
(2016)
(
Florida High, FL
)
AAU JO Region 9 Qualifier - Tallahassee(FL)
, 2015-06-28w(0.4)(#11)
G-200
NWI
26.95
Woodard, Autumn
(2018)
(
Ridgeview, FL
)
Friday Knight Invite(FL)
, 2015-03-13
NWI
(#10)
G-200
NWI
26.96
Zeller, Skye
(2016)
(
Space Coast, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23
NWI
(#5)
G-200
WIND
26.98
King, Aunikah
(2018)
(
Bolles, FL
)
UNF Spring Break Invitational(FL)
, 2015-03-27
w(6.1)
(#20)
See more performances for G-200