College Choices
|
US#1s Xc
-
In
-
Out
|
POW
|
State Meet Index
|
Archives
How to get ranked
2015 Outdoor
2A FL State LJ Elites
Follow US#1 updates with RSS
   
Get US#1 updates on Facebook
B-LJ
Event
Rank
Mark
By
Meet
B-LJ
NWI
23-05.50
Baltrip, Jeremiah
(2015)
(
Jefferson, FL
)
FL 3A District 9(FL)
, 2015-04-15
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
23-05.00
Mccoy, Marc
(2015)
(
Spoto, FL
)
FL 3A District 9(FL)
, 2015-04-15
NWI
(#2)
National Elites above. State Elites below
B-LJ
1
23-01.75
Daniels, Jonah
(2015)
(
Episcopal, FL
)
Florida Relays(FL)
, 2015-04-04w(1.3)(#2)
B-LJ
2
23-01.00
Baltrip, Jeremiah
(2015)
(
Jefferson, FL
)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02w(-0.3)(#3)
B-LJ
NWI
23-01.00
Gardner, Chauncey
(2016)
(
Cocoa, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
22-06.00
Eady, Timontrez
(2015)
(
Westside, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
22-06.00
Wright, Daniel
(2017)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22
NWI
(#2)
B-LJ
3
22-04.50
Eady, Timontrez
(2015)
(
Westside, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-3.9)(#1)
B-LJ
NWI
22-04.00
Fisher, Daniel
(2015)
(
Episcopal, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
22-04.00
Sotolongo, Antonio
(2015)
(
Gulliver Prep, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22
NWI
(#3)
B-LJ
4
22-03.50
Fisher, Daniel
(2015)
(
Episcopal, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-5.9)(#3)
B-LJ
NWI
22-03.25
Thomas, Jaymon
(2015)
(
Immokalee, FL
)
FL 2A District 12(FL)
, 2015-04-17
NWI
(#1)
B-LJ
5
22-03.00
Sotolongo, Antonio
(2015)
(
Gulliver Prep, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-4.2)(#4)
B-LJ
NWI
22-02.50
Monlyn, James
(2015)
(
Madison County, FL
)
Tariq Barfield Invitational(FL)
, 2015-03-11
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
22-02.50
Sampson, Joel
(2015)
(
Ridgeview, FL
)
Friday Knight Invite(FL)
, 2015-03-13
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
22-02.50
Taylor, Jordan
(2016)
(
Astronaut, FL
)
FL 2A District 13(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#2)
B-LJ
6
22-02.00
Thomas, Jaymon
(2015)
(
Immokalee, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(0)(#6)
B-LJ
6
22-02.00
Gardner, Chauncey
(2016)
(
Cocoa, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-2.4)(#5)
B-LJ
8
22-01.50
Monlyn, James
(2015)
(
Madison County, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-0.1)(#7)
B-LJ
8
22-01.50
Wright, Daniel
(2017)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-1.4)(#8)
B-LJ
NWI
22-01.50
Turpin, Deundrel
(2018)
(
Cocoa, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22
NWI
(#4)
B-LJ
10
22-00.00
Mccoy, Marc
(2015)
(
Spoto, FL
)
Florida Relays(FL)
, 2015-04-04w(1)(#8)
B-LJ
NWI
22-00.00
Jones, Sharod
(2015)
(
Madison County, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
21-11.75
Allen, George
(
Space Coast, FL
)
FL 2A District 13(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
21-11.00
Washington, Murray
(2016)
(
West Florida, FL
)
Panhandle Championships(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
21-10.00
Pringle, Rashaard
(2015)
(
Raines, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#4)
B-LJ
NWI
21-09.50
Lewis, Ricky
(2016)
(
Coconut Creek, FL
)
Walter Dix Relays(FL)
, 2015-02-21
NWI
(#4)
B-LJ
NWI
21-09.00
Collado, Elvis
(2015)
(
Somerset Academy, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
21-09.00
Watts, Brandon
(2016)
(
Oasis, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#2)
B-LJ
11
21-08.50
Turpin, Deundrel
(2018)
(
Cocoa, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-2.5)(#9)
B-LJ
NWI
21-08.50
Williams, Jordan
(2016)
(
Lakewood, FL
)
St. Petersburg City Championships(FL)
, 2015-02-20
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
21-08.50
Collins, Tommy
(2015)
(
Wolfson, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#4)
B-LJ
NWI
21-08.25
Jean, Valantino
(2015)
(
Stranahan, FL
)
FL 3A Region 4(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
21-08.00
Givens, Demareyae
(
Palatka, FL
)
St. John's River County Championships(FL)
, 2015-04-01
NWI
(#1)
B-LJ
12
21-07.00
Jones, Sharod
(2015)
(
Madison County, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0)(#5)
B-LJ
NWI
21-06.75
Pierce, Allen
(
Cocoa, FL
)
Seminole Elite Invitational(FL)
, 2015-03-28
NWI
(#4)
B-LJ
NWI
21-06.50
Jacques, Kerson
(2015)
(
Dunbar, FL
)
Wolfpack Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
21-06.25
Hill, Dominic
(2017)
(
Chaminade-Madonna, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
21-05.50
Adams, Adrian
(2016)
(
Lakewood, FL
)
St. Petersburg City Championships(FL)
, 2015-02-20
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
21-05.00
Francois, Jayson
(2015)
(
Pompano Beach, FL
)
BCAA North Qualifier(FL)
, 2015-03-18
NWI
(#4)
B-LJ
NWI
21-05.00
Victor, Binjmen
(2016)
(
Coconut Creek, FL
)
FL 3A Region 4(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#3)
B-LJ
13
21-04.25
Monroe, Robert
(2015)
(
Bay, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0)(#6)
B-LJ
13
21-04.25
Pringle, Rashaard
(2015)
(
Raines, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23w(0)(#3)
B-LJ
15
21-04.00
Washington, Murray
(2016)
(
West Florida, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0)(#7)
B-LJ
NWI
21-04.00
Spain, Tyrese
(2018)
(
Jefferson, FL
)
FL 3A District 9(FL)
, 2015-04-15
NWI
(#5)
B-LJ
NWI
21-04.00
Tyson, Alfrederick
(2015)
(
Desoto County, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#4)
B-LJ
NWI
21-03.00
Joseph, Noah
(2015)
(
Lely, FL
)
Collier County Athletic Conference(FL)
, 2015-03-25
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
21-02.50
Grimes, Devonte
(2015)
(
Jones, FL
)
TFA Royal Open(FL)
, 2015-02-21
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
21-02.50
Honeycutt, Malik
(2015)
(
Godby, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
21-01.75
Baker, Shondarius
(2015)
(
Rickards, FL
)
Bob Hayes Classic(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#8)
B-LJ
NWI
21-01.00
Daniels, Elisha
(2016)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
BCAA North Central Qualifier(FL)
, 2015-03-17
NWI
(#4)
B-LJ
NWI
21-00.50
Dawson, Byron
(
Marianna, FL
)
Chiles Track and Field Championships(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
21-00.50
Thomas, Warren
(
Andrew Jackson, FL
)
Sarasota County Championships(FL)
, 2015-04-02
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
21-00.50
Watkins, Terell
(2017)
(
Astronaut, FL
)
FL 2A District 13(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#5)
B-LJ
NWI
21-00.00
Arnold, Jaquez
(
Madison County, FL
)
LCS Varsity Kickoff(FL)
, 2015-02-18
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
21-00.00
Williams, Terrance
(2016)
(
Spoto, FL
)
Osceola Kowboy Invitational(FL)
, 2015-03-14
NWI
(#7)
B-LJ
NWI
21-00.00
Sampson, Dominick
(2015)
(
Eastside, FL
)
Alachau County Championships(FL)
, 2015-03-13
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
21-00.00
Cannon, Dorian
(2015)
(
Key West, FL
)
FL 2A District 16(FL)
, 2015-04-08
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
21-00.00
Brathwaite, Alexander
(2015)
(
Clewiston, FL
)
FL 2A District 12(FL)
, 2015-04-17
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
20-11.00
Spain, T
(
Jefferson, FL
)
Charles Johnson Invitational (FL)
, 2015-02-21
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
20-10.50
Patrick, Ta'Darrius
(2015)
(
Tavares, FL
)
Larry Kelly Invitational(FL)
, 2015-03-06
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
20-10.50
Jefferson, Mondrel
(2016)
(
Baker County, FL
)
FL 2A District 3(Fl)
, 2015-04-16
NWI
(#2)
B-LJ
16
20-10.00
Sampson, Dominick
(2015)
(
Eastside, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(0.3)(#10)
B-LJ
NWI
20-10.00
Lablanc, Earl
(2015)
(
Miami Jackson, FL
)
FL 2A District 16(FL)
, 2015-04-08
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
20-10.00
Peters, Jeremy
(2015)
(
Clay, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#5)
B-LJ
NWI
20-09.75
Benjamin, Kenneth
(2017)
(
Dunbar, FL
)
FL 2A District 12(FL)
, 2015-04-17
NWI
(#4)
B-LJ
17
20-09.50
Honeycutt, Malik
(2015)
(
Godby, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(-0.9)(#8)
B-LJ
NWI
20-09.50
Cribbs, Jaquan
(2016)
(
Miami Jackson, FL
)
FL 2A District 16(FL)
, 2015-04-08
NWI
(#4)
B-LJ
18
20-09.25
Jean, Valantino
(2015)
(
Stranahan, FL
)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02w(-1.6)(#11)
B-LJ
NWI
20-09.00
Victor, Binjimen
(2016)
(
Coconut Creek, FL
)
Walter Dix Relays(FL)
, 2015-02-21
NWI
(#9)
B-LJ
NWI
20-09.00
Wilson, Myles
(
Andrew Jackson, FL
)
Wolfpack Classic(FL)
, 2015-03-27
NWI
(#4)
B-LJ
19
20-08.50
Victor, Binjmen
(2016)
(
Coconut Creek, FL
)
FL 3A State Meet(FL)
, 2015-05-02w(-0.4)(#13)
B-LJ
NWI
20-08.50
Bohning, Douglas
(
South Walton, FL
)
Panhandle Championships(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#4)
B-LJ
20
20-08.00
Glover, Andrew
(2015)
(
Rickards, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(-0.3)(#9)
B-LJ
NWI
20-08.00
Sampson, Derrick
(
Godby, FL
)
Maclay Pre-spring Break Mini meet(FL)
, 2015-03-12
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
20-08.00
Smith, Cameron
(2016)
(
Bolles, FL
)
UNF Spring Break Invitational(FL)
, 2015-03-27
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
20-08.00
Laidler, Trevon
(2018)
(
Raines, FL
)
FL 2A District 3(Fl)
, 2015-04-16
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
20-08.00
Holland, Derrell
(2015)
(
Hernando, FL
)
FL 2A District 7(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#1)
B-LJ
NWI
20-07.50
Allyne, Corey
(2015)
(
East Gadsden, FL
)
Jimmy Everett Invitational(FL)
, 2015-03-05
NWI
(#3)
B-LJ
NWI
20-07.00
Bozeman, Jamari
(2015)
(
Suncoast , FL
)
Palm Beach County Championships(FL)
, 2015-04-01
NWI
(#7)
B-LJ
NWI
20-06.50
Gaines, Xavier
(2016)
(
Lake Wales, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#6)
B-LJ
NWI
20-06.25
Alexandre, Oliver
(2015)
(
Hallandale, FL
)
BCAA South Qualifier(FL)
, 2015-03-17
NWI
(#2)
B-LJ
NWI
20-06.25
Pryor, Markel
(2018)
(
Citrus, FL
)
FL 3A Region 2(FL)
, 2015-04-22
NWI
(#11)
See more performances for B-LJ
G-LJ
Event
Rank
Mark
By
Meet
G-LJ
NWI
19-02.00
Rushing, Kimani
(2016)
(
Hallandale, FL
)
Southridge Spartan Invitational(FL)
, 2015-02-28
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
18-11.00
Smith, Jazmyn
(2018)
(
Gulliver Prep, FL
)
Louie Bing Classic(FL)
, 2015-02-21
NWI
(#1)
G-LJ
1
18-10.00
Rushing, Kimani
(2016)
(
Hallandale, FL
)
(US#66)
Florida Relays(FL)
, 2015-04-04w(0)(#3)
G-LJ
NWI
18-09.50
Spencer, Antonia
(2017)
(
Gulliver Prep, FL
)
Fr. Ripoli S. J. Relays(FL)
, 2015-02-16
NWI
(#1)
National Elites above. State Elites below
G-LJ
2
18-06.50
Odum, Kyra
(2019)
(
Florida High, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0)(#1)
G-LJ
3
18-02.50
Simmons, Kaira
(2016)
(
Rockledge, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-1.9)(#3)
G-LJ
NWI
18-02.00
Green, Trentorria
(2018)
(
East Gadsden, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
18-00.25
Tabuteau, Karina
(2015)
(
Bishop Moore, FL
)
FL 2A District 8(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
17-10.50
Brown, Jamaya
(2018)
(
Westside, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
17-10.25
Bradley Macklin, Keausha
(2017)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
17-09.50
Brown, Jayla
(2018)
(
Westside, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#2)
G-LJ
4
17-08.00
Green, Trentorria
(2018)
(
East Gadsden, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(-0.1)(#2)
G-LJ
NWI
17-06.50
Smith, Kamryn
(2018)
(
Dunbar, FL
)
Lee County Athletic Association(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
17-06.00
Mitchell, Adrianna
(2017)
(
Florida High, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10
NWI
(#3)
G-LJ
5
17-05.50
Mitchell, Adrianna
(2017)
(
Florida High, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(-0.6)(#3)
G-LJ
6
17-05.00
Brown, Jayla
(2018)
(
Westside, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.3)(#4)
G-LJ
NWI
17-05.00
Francois, Eviana
(2018)
(
Lely, FL
)
FL 3A Region 3(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#10)
G-LJ
NWI
17-04.50
Francois, Mia
(2018)
(
Lely, FL
)
Collier Frosh/Soph Meet(FL)
, 2015-03-11
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
17-03.75
Claiborne, Joe'Alle
(2015)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
FL 2A Region 4(FL)
, 2015-04-22
NWI
(#3)
G-LJ
NWI
17-03.50
Hardy, Kiana
(2015)
(
Clewiston, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
17-01.25
Francois, Kimani
(2015)
(
Lake Highland Prep, FL
)
FL 2A Region 2(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#3)
G-LJ
NWI
17-01.00
Weber, Holly
(2016)
(
Bolles, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#3)
G-LJ
7
17-00.00
Brown, Jamaya
(2018)
(
Westside, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(-0.3)(#5)
G-LJ
NWI
17-00.00
Mccoy, Mia
(2016)
(
Spoto, FL
)
FL 3A Region 3(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#12)
G-LJ
8
16-11.75
Weber, Holly
(2016)
(
Bolles, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0)(#6)
G-LJ
NWI
16-11.00
Pryor, Jasmin
(2016)
(
Citrus, FL
)
FL 3A District 7(FL)
, 2015-04-14
NWI
(#1)
G-LJ
9
16-09.50
Claiborne, Joe'Alle
(2015)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-1.4)(#8)
G-LJ
NWI
16-09.50
Christopher, Destiny
(2015)
(
Immokalee, FL
)
Marcus Freeman Memorial Invitational(FL)
, 2015-04-08
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
16-09.25
Nurge, Madelyn
(2015)
(
Anclote, FL
)
Sunshine Athletic Conference(FL)
, 2015-03-28
NWI
(#2)
G-LJ
10
16-09.00
Rice, Frances
(2015)
(
Bolles, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0)(#7)
G-LJ
NWI
16-09.00
Korie, Melody
(2015)
(
Rickards, FL
)
FSU Relays - Friday(FL)
, 2015-03-26
NWI
(#6)
G-LJ
NWI
16-08.50
Simmons, Olivia
(2017)
(
Rockledge, FL
)
Cape Coast Conference Championships(FL)
, 2015-04-02
NWI
(#3)
G-LJ
11
16-08.00
Hardy, Kiana
(2015)
(
Clewiston, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-1.3)(#9)
G-LJ
12
16-07.50
Francois, Kimani
(2015)
(
Lake Highland Prep, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-3)(#10)
G-LJ
NWI
16-07.00
Marshall, Antonia
(2015)
(
Ridgeview, FL
)
Nease Invitational Relays(FL)
, 2015-02-20
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
16-07.00
Lundquist, Lexie
(2015)
(
Lely, FL
)
IMG Invitational(FL)
, 2015-03-14
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
16-07.00
Metheney, Mary
(2018)
(
Frostproof, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#4)
G-LJ
13
16-06.75
Smith, Kamryn
(2018)
(
Dunbar, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-1.8)(#11)
G-LJ
NWI
16-06.75
Jones, Te'Niya
(2017)
(
Dunbar, FL
)
FL 2A District 12(FL)
, 2015-04-17
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
16-06.50
Cobb, Aisha
(2017)
(
Dunbar, FL
)
Lee County Athletic Association(FL)
, 2015-03-21
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
16-06.25
Jones, Rayinah
(2018)
(
Somerset Academy, FL
)
FL 1A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
16-06.00
Lowery, Takeyiah
(2018)
(
Raines, FL
)
Spruce Creek Invitational(FL)
, 2015-03-07
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
16-06.00
Patrick, Jasha
(2015)
(
Hernando, FL
)
Citrus/Hernando Meet(FL)
, 2015-04-01
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
16-06.00
Wilson, Genesha
(2016)
(
Palatka, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
16-06.00
Volcey, Marie
(2017)
(
Immokalee, FL
)
FL 2A Region 3(FL)
, 2015-04-23
NWI
(#5)
G-LJ
14
16-05.50
Gavin, Mikala
(2016)
(
Wakulla, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.3)(#8)
G-LJ
14
16-05.50
Macklin, Keausha
(2018)
(
Hallandale, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23w(1.2)(#3)
G-LJ
NWI
16-05.00
Williams, Kai
(2017)
(
Eastside, FL
)
Eastside Rams Pre-Season Invitational(FL)
, 2015-02-14
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
16-05.00
Hines, Jade
(2018)
(
Bradford, FL
)
FL 2A District 5(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
16-04.50
Harris, Kailiece
(2018)
(
Tampa Catholic, FL
)
Berkely Prep Invitational(FL)
, 2015-03-07
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
16-04.50
Gavin, Mikala
(2016)
(
Wakulla, FL
)
FL 2A District 2(FL)
, 2015-04-10
NWI
(#4)
G-LJ
16
16-04.00
Bradley Macklin, Keausha
(2017)
(
Hallandale, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-1.9)(#12)
G-LJ
17
16-03.75
Nurge, Madelyn
(2015)
(
Anclote, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-1)(#13)
G-LJ
NWI
16-03.50
Sapp, Carolyn
(2015)
(
Andrew Jackson, FL
)
Wolfpack Classic(FL)
, 2015-03-27
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
16-03.50
Dawson, Kristen
(2016)
(
Wolfson, FL
)
FL 2A District 4(FL)
, 2015-04-09
NWI
(#5)
G-LJ
NWI
16-03.50
Dumar, Amanda
(2017)
(
Berkeley Prep, FL
)
FL 2A District 10(FL)
, 2015-04-14
NWI
(#2)
G-LJ
18
16-03.25
Reddick, Nazah
(2017)
(
Raines, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23w(1.1)(#5)
G-LJ
NWI
16-03.00
Myslinski, Emily
(2015)
(
Bishop Kenny, FL
)
Bolles Mini-Meet(FL)
, 2015-02-12
NWI
(#3)
G-LJ
NWI
16-03.00
Reddick, Nazah
(2017)
(
Raines, FL
)
FL 2A District 3(Fl)
, 2015-04-16
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
16-02.75
Trimble, Jasmyne
(2015)
(
West Florida, FL
)
FL 2A District 1(FL)
, 2015-04-07
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
16-02.50
Joseph, Ashlin
(2015)
(
Rockledge, FL
)
Osceola Kowboy Invitational(FL)
, 2015-03-14
NWI
(#5)
G-LJ
NWI
16-02.50
Valcin, Mirline
(
Southeast, FL
)
IMG Invitational(FL)
, 2015-03-14
NWI
(#3)
G-LJ
NWI
16-02.50
Parmer, Taquilla
(2015)
(
Miami Jackson, FL
)
City of Miramar Invitational(FL)
, 2015-04-04
NWI
(#2)
G-LJ
19
16-02.00
Tabuteau, Karina
(2015)
(
Bishop Moore, FL
)
FL 2A State Meet(FL)
, 2015-05-01w(-1.4)(#14)
G-LJ
NWI
16-02.00
Candio, Silviacarl
(2015)
(
Miami Jackson, FL
)
City of Miramar Invitational(FL)
, 2015-04-04
NWI
(#3)
G-LJ
20
16-01.75
Moore, Kenya
(2018)
(
West Florida, FL
)
FL 2A Region 1(FL)
, 2015-04-21w(0.7)(#9)
G-LJ
NWI
16-01.75
Hicks, Kelsey
(2016)
(
Calvary Christian, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#4)
G-LJ
NWI
16-01.50
Gellman, Emma
(2018)
(
American Heritage, FL
)
FL 2A District 15(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#5)
G-LJ
NWI
16-01.00
Moore, Kenya
(2018)
(
West Florida, FL
)
FL 2A District 1(FL)
, 2015-04-07
NWI
(#2)
G-LJ
NWI
16-01.00
Francois, Stephany
(2015)
(
Lely, FL
)
FL 3A District 12(FL)
, 2015-04-11
NWI
(#6)
G-LJ
NWI
16-00.50
Calcote, Cadeebra
(2017)
(
Calvary Christian, FL
)
Pine Crest Panther Relays(FL)
, 2015-03-07
NWI
(#3)
G-LJ
NWI
16-00.50
Acton, Erin
(2016)
(
Cardinal Gibbons, FL
)
BCAA North Central Qualifier(FL)
, 2015-03-17
NWI
(#2)
G-LJ
21
16-00.25
Collins, Kori
(2018)
(
American Heritage, FL
)
Golden South Classic(FL)
, 2015-05-23w(1.3)(#1)
G-LJ
NWI
16-00.00
Tessier, Stephanie
(
Inlet Grove Community, FL
)
Suncoast Invite #2(FL)
, 2015-03-10
NWI
(#1)
G-LJ
NWI
16-00.00
Rodriguez, Nilsa-Marie
(2015)
(
Nature Coast, FL
)
FL 2A District 7(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#3)
G-LJ
NWI
16-00.00
Gentz, Ashley
(2016)
(
Nature Coast, FL
)
FL 2A District 7(FL)
, 2015-04-16
NWI
(#3)
See more performances for G-LJ