Event | Rank | Mark | By | Meet |
B-800 | 201 | 2:02.28 | Edwards, Paul (2016) (Martin County, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#39) |
B-800 | 202 | 2:02.29 | D'Haiti, Jean M. (2016) (Dr. Phillips, FL) | Brian Jaeger Elite Classic(FL), 2015-03-14(#15) |
B-800 | 203 | 2:02.30 | Sastre, Patrick (2017) (Westminster Academy, FL) | FL 1A Region 4(FL), 2015-04-24(#1) |
B-800 | 204 | 2:02.40 | Penaranda, Daniel (2015) (Pembroke Pines Charter, FL) | UNF Spring Break Invitational(FL), 2015-03-27(#5) |
B-800 | 205 | 2:02.44 | Roberts, Jake (2015) (Cardinal Gibbons, FL) | Ft. Lauderdale City Championships(FL), 2015-04-01(#3) |
B-800 | 206 | 2:02.48 | Knezevich, Ron (2017) (Pine Crest, FL) | FL 2A District 15(FL), 2015-04-16(#3) |
B-800 | 207 | 2:02.53 | Core, Jackson (2015) (Oviedo, FL) | Seminole Athletic Conference Championships(FL), 2015-03-12(#5) |
B-800 | 208 | 2:02.58 | Bell, Darin (2015) (George M. Steinbrenner, FL) | Ed Wells Kiwanis Invitational(FL), 2015-03-13(#4) |
B-800 | 208 | 2:02.58 | Macrae, Dominic (2016) (Southeast, FL) | FL 2A Region 3(FL), 2015-04-23(#6) |
B-800 | 210 | 2:02.59 | Clethen, Joshua (2016) (Pace, FL) | FL 2A District 16(FL), 2015-04-08(#4) |
B-800 | 211 | 2:02.66 | Estrella, Edwin (2015) (Osceola (Kissimmee), FL) | Lake Brantley Classic(FL), 2015-03-07(#6) |
B-800 | 212 | 2:02.68 | Johnson, Tyler (2015) (Miami Southridge, FL) | USATF JO Region 16 Qualifier(FL), 2015-07-12(#3) |
B-800 | 213 | 2:02.70 | Ossi, Husam (2015) (Bishop Kenny, FL) | Mustang Rivery City Distance Carnival(FL), 2015-04-03(#6) |
B-800 | 214 | 2:02.72 | Taegar, Kurt (2018) (John I. Leonard, FL) | Walter Jshmobach Memorial Invitational(FL), 2015-03-13(#2) |
B-800 | 215 | 2:02.74 | Fuller, Emanuel (2017) (Alonso, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#44) |
B-800 | 216 | 2:02.77 | Dixon, Brad (2015) (Bartram Trail, FL) | North Florida River City Invitational(FL), 2015-02-21(#4) |
B-800 | 216 | 2:02.77 | Fereguson, Jamir (2018) (American, FL) | AAU JO Region 9 Qualifier - Naples(FL), 2015-06-28(#1) |
B-800 | 218 | 2:02.81 | Tejada, John (2016) (Riverview, FL) | FL 4A Region 2(FL), 2015-04-22(#8) |
B-800 | 219 | 2:02.82 | Martins, Mathew (Port Charlotte, FL) | Out of Door Academy Invitational(FL), 2015-03-21(#1) |
B-800 | 220 | 2:02.84 | Hasell, James (2018) (East Lake, FL) | Steinbrenner Invitational(FL), 2015-03-21(#15) |
B-800 | 221 | 2:02.85 | Warren, Amir (2017) (Paxon, FL) | FL 2A Region 1(FL), 2015-04-21(#9) |
B-800 | 222 | 2:02.89 | Thompson, Austin (2016) (Niceville, FL) | FL 3A Region 1(FL), 2015-04-23(#9) |
B-800 | 223 | 2:02.94 | Chase, Cameron (2015) (Berkeley Prep, FL) | FL 2A District 10(FL), 2015-04-14(#2) |
B-800 | 223 | 2:02.94 | Hennessy, Sam (2018) (Melbourne Central Catholic, FL) | FL 1A Region 3(FL), 2015-04-23(#5) |
B-800 | 225 | 2:02.95 | Sellers, John (2017) (Dillard, FL) | Ft. Lauderdale City Championships(FL), 2015-04-01(#4) |
B-800 | 226 | 2:02.98 | Cole, Bryce (2017) (Wakulla, FL) | Tariq Barfield Invitational(FL), 2015-03-11(#2) |
B-800 | 227 | 2:03.07 | Trask, Cole (2015) (Lake Mary, FL) | Seminole Athletic Conference Championships(FL), 2015-03-12(#6) |
B-800 | 228 | 2:03.09 | Stivers, Andrew (2016) (Hagerty, FL) | Seminole Elite Invitational(FL), 2015-03-28(#7) |
B-800 | 229 | 2:03.10 | Storey, Joseph (2017) (Creekside, FL) | Thursday Night Spikes(FL), 2015-02-12(#1) |
B-800 | 229 | 2:03.10 | Daniele, Christoph (2016) (Charlotte, FL) | FL 3A District 11(FL), 2015-04-14(#5) |
B-800 | 231 | 2:03.14 | Hubner, Kray (2016) (Vanguard, FL) | MCIAC Championships(FL), 2015-03-26(#4) |
B-800 | 232 | 2:03.16 | Eloi, Josh (2016) ( Calvary Christian, FL) | Ft. Lauderdale City Championships(FL), 2015-04-01(#5) |
B-800 | 232 | 2:03.16 | Grigas, Jared (2015) (Chiles, FL) | FL 3A District 3(FL), 2015-04-14(#4) |
B-800 | 234 | 2:03.19 | Jones, Horial (2017) (Booker T. Washington, FL) | GMAC Championships(FL), 2015-03-17(#7) |
B-800 | 235 | 2:03.25 | Garrett, Ashton (2015) (Flagler Palm Coast, FL) | UNF Spring Break Invitational(FL), 2015-03-27(#7) |
B-800 | 236 | 2:03.26 | Pozas, Cesar (2016) (Sarasota, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#50) |
B-800 | 236 | 2:03.26 | SARTORI, JORDAN (2015) (Mitchell, FL) | FL 3A District 7(FL), 2015-04-14(#5) |
B-800 | 236 | 2:03.26 | Watts, Ja'Sun (2016) (Palm Bay Heritage, FL) | FL 3A District 13(FL), 2015-04-15(#3) |
B-800 | 239 | 2:03.28 | Casimir, Roodgerry (2015) (Blanche Ely, FL) | BCAA Championships(FL), 2015-03-21(#6) |
B-800 | 240 | 2:03.31 | Busick, Joshua (2015) (Rutherford, FL) | FL 2A District 1(FL), 2015-04-07(#5) |
B-800 | 240 | 2:03.31 | Charles, William (2015) (Palm Beach Lakes, FL) | FL 3A Region 4(FL), 2015-04-23(#9) |
B-800 | 242 | 2:03.33 | Thompson, Anthony (2016) (Rockledge, FL) | Astronaut Invitational(FL), 2015-03-20(#4) |
B-800 | 242 | 2:03.33 | Toussaint, John (2015) (Boyd Anderson, FL) | FL 3A District 15(FL), 2015-04-11(#7) |
B-800 | 244 | 2:03.35 | Graham, Chauncey (2016) (Charlotte, FL) | FL 3A District 11(FL), 2015-04-14(#6) |
B-800 | 245 | 2:03.37 | Yarde, Ryan (2016) (Liberty, FL) | Osceola Kowboy Invitational(FL), 2015-03-14(#8) |
B-800 | 245 | 2:03.37 | Mccloud, Tyrus (2017) (Cardinal Gibbons, FL) | Ft. Lauderdale City Championships(FL), 2015-04-01(#6) |
B-800 | 247 | 2:03.40 | Thrailkill, Joe (Edgewater, FL) | Jeff Wentworth Invitational(FL), 2015-03-07(#9) |
B-800 | 247 | 2:03.40 | Rottes, Colin (Manatee, FL) | Manatee County Varsity Championships(FL), 2015-03-25(#1) |
B-800 | 247 | 2:03.40 | Montero-Stube, Keilon (2016) (Berean Christian, FL) | FL 1A Region 4(FL), 2015-04-24(#2) |
B-800 | 250 | 2:03.44 | Blair, Barrow (American Heritage, FL) | Golden South Classic(FL), 2015-05-23(#6) |
B-800 | 251 | 2:03.46 | Turner, Keontae (Mount Dora, FL) | Trinity Prep Distance Showcase(FL), 2015-05-08(#7) |
B-800 | 252 | 2:03.49 | Katynski, Kola (2016) (Geneva School, FL) | FL 1A Region 2(FL), 2015-04-23(#1) |
B-800 | 253 | 2:03.50 | Menos, Bertrand (2017) (North Miami , FL) | FL 4A Region 4(FL), 2015-04-21(#9) |
B-800 | 253 | 2:03.50 | Moxey, Adrian (2016) (Barron Collier, FL) | USATF JO Region 16 Qualifier(FL), 2015-07-12(#5) |
B-800 | 255 | 2:03.51 | Mayo, Brandon (2018) (F. W. Buchholz, FL) | FL 4A District 1(FL), 2015-04-11(#5) |
B-800 | 255 | 2:03.51 | Rocca, Anthony (2015) (George M. Steinbrenner, FL) | FL 4A District 6(FL), 2015-04-15(#4) |
B-800 | 257 | 2:03.52 | Srour, Noah (2016) (Pine Crest, FL) | Ft. Lauderdale City Championships(FL), 2015-04-01(#7) |
B-800 | 258 | 2:03.54 | Nowell, George (2015) (Hillsborough, FL) | Steinbrenner Invitational(FL), 2015-03-21(#17) |
B-800 | 259 | 2:03.55 | Perry, Austin (2015) (Oak Hall, FL) | FL 1A Region 2(FL), 2015-04-23(#2) |
B-800 | 260 | 2:03.56 | Hutchinson, Hezakian (2016) (Freedom, FL) | FL 4A District 6(FL), 2015-04-15(#5) |
B-800 | 261 | 2:03.61 | Hart, Drew (2015) (First Coast, FL) | UNF Spring Break Invitational(FL), 2015-03-27(#9) |
B-800 | 262 | 2:03.66 | MCNIESHIE, KWESI (2017) (Coral Glades, FL) | FL 4A District 12(FL), 2015-04-14(#3) |
B-800 | 263 | 2:03.70 | Howell, Thomas (2015) (Blountstown, FL) | FL 1A Region 1(FL), 2015-04-24(#2) |
B-800 | 264 | 2:03.71 | Baxter, Jeremiah (2015) (Boca Ciega, FL) | Steinbrenner Invitational(FL), 2015-03-21(#19) |
B-800 | 265 | 2:03.74 | Rottes, Louis (Manatee, FL) | IMG Invitational(FL), 2015-03-14(#5) |
B-800 | 265 | 2:03.74 | Lajeune, Stanley (2015) (South Fort Myers, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#53) |
B-800 | 267 | 2:03.79 | Arango, Daniel (2015) (Pembroke Pines Charter, FL) | BCAA South Qualifier(FL), 2015-03-17(#4) |
B-800 | 268 | 2:03.88 | Pierre, Markendy (2016) (Oak Ridge, FL) | FL 4A District 4(FL), 2015-04-16(#8) |
B-800 | 269 | 2:03.96 | Garrison, Evan (2016) (Rickards, FL) | Bob Hayes Classic(FL), 2015-03-21(#16) |
B-800 | 270 | 2:03.97 | Petit-Fort, Macdonal (2015) (Naples, FL) | FL 3A District 12(FL), 2015-04-11(#3) |
B-800 | 271 | 2:04.01 | Wise, Christian (2015) (Chamberlain, FL) | FL 3A Region 3(FL), 2015-04-23(#14) |
B-800 | 272 | 2:04.02 | Dabbiero, George (Lakewood Ranch, FL) | Wally Keller Invitational(FL), 2015-03-28(#3) |
B-800 | 273 | 2:04.05 | Foley, Trevor (2018) (Hernando, FL) | Citrus/Hernando Meet(FL), 2015-04-01(#1) |
B-800 | 274 | 2:04.09 | Robinson, Zaquaad (2015) (Leesburg, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#55) |
B-800 | 275 | 2:04.11 | Davidson Turner, Cal (2015) (Cardinal Mooney, FL) | IMG Invitational(FL), 2015-03-14(#6) |
B-800 | 276 | 2:04.14 | Weaver, Zach (2015) (Pasco, FL) | Lake Brantley Classic(FL), 2015-03-07(#9) |
B-800 | 277 | 2:04.15 | Schwartz, Carl (Dr. Phillips, FL) | Seminole Elite Invitational(FL), 2015-03-28(#11) |
B-800 | 278 | 2:04.17 | Foster, Damian (2015) (Sebring, FL) | UNF Spring Break Invitational(FL), 2015-03-27(#10) |
B-800 | 279 | 2:04.19 | Herrera-Loyola, Jo (2015) (North Marion, FL) | FL 2A Region 2(FL), 2015-04-23(#8) |
B-800 | 280 | 2:04.21 | Fernandez, Charles (2016) (Freedom, FL) | Lake Brantley Classic(FL), 2015-03-07(#10) |
B-800 | 281 | 2:04.22 | Smith, Rakaris (2015) (Lake Worth, FL) | FL 4A District 11(FL), 2015-04-15(#3) |
B-800 | 282 | 2:04.23 | Marti, River (2015) (Matanzas, FL) | FL 3A District 5(FL), 2015-04-11(#3) |
B-800 | 283 | 2:04.25 | Read, Joshua (2015) (South Florida Heat, FL) | FL 1A District 15(FL), 2015-04-16(#2) |
B-800 | 284 | 2:04.26 | Rogers, Jack (2015) (Robinson, FL) | Steinbrenner Invitational(FL), 2015-03-21(#22) |
B-800 | 285 | 2:04.29 | Antenor, Isaac (2015) (Atlantic, FL) | AAU JO Region 9 Qualifier - Tallahassee(FL), 2015-06-28(#3) |
B-800 | 286 | 2:04.30 | Smith, Tyler (2015) (Hardee, FL) | Disney HS T&F Showcase(FL), 2015-03-28(#7) |
B-800 | 287 | 2:04.31 | Lippincott, Duncan (2015) (Mckeel , FL) | Lakeland City Championships(FL), 2015-03-05(#2) |
B-800 | 288 | 2:04.32 | Jubran, Nathan (2018) (Bishop Kenny, FL) | North Florida River City Invitational(FL), 2015-02-21(#7) |
B-800 | 288 | 2:04.32 | Leon, Migel (2016) (Jefferson, FL) | FL 3A District 9(FL), 2015-04-15(#5) |
B-800 | 290 | 2:04.36 | Degale, Ryan (2015) (Lake Mary, FL) | Royal Invitational(FL), 2015-03-20(#7) |
B-800 | 290 | 2:04.36 | Guevara, Devontay (2016) (Mariner, FL) | Lee County Athletic Association(FL), 2015-03-21(#2) |
B-800 | 292 | 2:04.37 | Soueid, Hussein (2016) (Spanish River, FL) | Walt Disney World Open(FL), 2015-03-21(#9) |
B-800 | 292 | 2:04.37 | Beatty, Colton (2016) (Park Vista Community, FL) | FL 4A District 11(FL), 2015-04-15(#4) |
B-800 | 292 | 2:04.37 | Schmelzle, George (2016) (Community School of Naples, FL) | FL 1A Region 3(FL), 2015-04-23(#7) |
B-800 | 295 | 2:04.39 | Rodriguez, Diego (2015) (American Heritage, FL) | Southridge Spartan Invitational(FL), 2015-02-28(#6) |
B-800 | 296 | 2:04.41 | Williams, Jeremy (2017) (Pine Forest, FL) | FL 3A District 1(FL), 2015-04-15(#1) |
B-800 | 297 | 2:04.46 | BOOKER, ROBERT (2015) (Eastside, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#57) |
B-800 | 298 | 2:04.48 | Howard, Donte' (Pine Forest, FL) | Panhandle Championships(FL), 2015-03-21(#5) |
B-800 | 299 | 2:04.49 | Caldwell, Alex (2016) (Pine Crest, FL) | FL 2A District 15(FL), 2015-04-16(#7) |
B-800 | 300 | 2:04.52 | Padilla, John (Satellite , FL) | Trinity Prep Distance Showcase(FL), 2015-05-08(#8) |
B-800 | 301 | 2:04.55 | Dorn, Jacob (2016) (Estero, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#59) |
B-800 | 301 | 2:04.55 | Dodson, Austin (2016) (Chiles, FL) | Chiles Capital City Classic(FL), 2015-04-04(#4) |
B-800 | 303 | 2:04.58 | Mcnamara, Patrick (2015) (Admiral Farragut, FL) | FL 1A District 10(FL), 2015-04-16(#1) |
B-800 | 304 | 2:04.61 | Gonzmart, Charlie (Jesuit, FL) | Berkely Prep Invitational(FL), 2015-03-07(#6) |
B-800 | 305 | 2:04.65 | Bruner, Austin (2016) (Celebration, FL) | FL 4A Region 2(FL), 2015-04-22(#10) |
B-800 | 306 | 2:04.66 | Harig, Terry (2015) (Flanagan, FL) | FL 4A District 14(FL), 2015-04-17(#4) |
B-800 | 307 | 2:04.68 | Kretzer, Stephen (2016) (Lake Gibson, FL) | Polk County Championships(FL), 2015-03-21(#3) |
B-800 | 308 | 2:04.70 | Jones, Elston (2016) (John Carroll, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#8) |
B-800 | 309 | 2:04.76 | Perez, Evelio (2015) (South Fort Myers, FL) | FL 3A District 11(FL), 2015-04-14(#7) |
B-800 | 309 | 2:04.76 | Larsen, Alex (2017) (Circle Christian, FL) | FL 1A Region 2(FL), 2015-04-23(#3) |
B-800 | 311 | 2:04.77 | Jimenez, Enrique (2016) (LaBelle, FL) | FL 2A Region 3(FL), 2015-04-23(#8) |
B-800 | 312 | 2:04.78 | Fisher, Tyler (2015) (Port Charlotte, FL) | Marcus Freeman Memorial Invitational(FL), 2015-04-08(#1) |
B-800 | 313 | 2:04.81 | Heinstkill, Jason (2017) (American Heritage, FL) | Louie Bing Classic(FL), 2015-02-21(#10) |
B-800 | 314 | 2:04.84 | Sikler, Eric (2015) (West Broward, FL) | BCAA South Qualifier(FL), 2015-03-17(#5) |
B-800 | 315 | 2:04.86 | Robinson, Barrington (2016) (Monarch, FL) | FL 4A District 12(FL), 2015-04-14(#4) |
B-800 | 316 | 2:04.87 | Sermons, Lynn (2016) (Wolfson, FL) | Bob Hayes Classic(FL), 2015-03-21(#18) |
B-800 | 317 | 2:04.88 | Rabalais, Ross (2015) (Nease, FL) | Bob Hayes Classic(FL), 2015-03-21(#19) |
B-800 | 317 | 2:04.88 | Roberts, Jestyn (2016) (Hamilton County, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#9) |
B-800 | 319 | 2:04.89 | Le Grand, Charlie (2015) (Lyman, FL) | Seminole Athletic Conference Championships(FL), 2015-03-12(#9) |
B-800 | 319 | 2:04.89 | Darwin, Collin (2016) (Bartram Trail, FL) | FL 3A District 4(FL), 2015-04-14(#8) |
B-800 | 319 | 2:04.89 | Meldrim, Shane (2016) (Winter Haven, FL) | FL 3A Region 2(FL), 2015-04-22(#11) |
B-800 | 322 | 2:04.91 | Gomez, Antonio (2018) (Frostproof, FL) | FL 2A District 9(FL), 2015-04-09(#2) |
B-800 | 323 | 2:04.93 | Pugh, Jonathan (Titusville, FL) | Astronaut Invitational(FL), 2015-03-20(#7) |
B-800 | 323 | 2:04.93 | Johnson, Jack (2018) (Niceville, FL) | FL 3A District 2(FL), 2015-04-11(#3) |
B-800 | 325 | 2:04.94 | Ramos, Austin (2015) (Gulliver Prep, FL) | Dade County Youth Fair(FL), 2015-04-04(#6) |
B-800 | 326 | 2:04.95 | Springhoff, Jose (2015) (Lake Nona, FL) | Highlander Invitational(FL), 2015-02-27(#1) |
B-800 | 327 | 2:04.97 | SCHEMLZLE, GEORGE (2016) (Community, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#61) |
B-800 | 328 | 2:04.98 | Scheppke, Eric (2015) (Jupiter, FL) | FL 4A District 10(FL), 2015-04-16(#4) |
B-800 | 328 | 2:04.98 | Lewis, Zach (Satellite , FL) | FL 2A District 13(FL), 2015-04-16(#4) |
B-800 | 330 | 2:05.00 | Fulcher, Tanner (2015) (Barron Collier, FL) | Steinbrenner Invitational(FL), 2015-03-21(#24) |
B-800 | 330 | 2:05.00 | Reddick, Raymon (2015) (Wesley Chapel, FL) | FL 2A Region 2(FL), 2015-04-23(#9) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | See more performances for B-800 | | |