Event | Rank | Mark | By | Meet |
| | | National Elites above. State Elites below | | |
G-800 | 25 | 2:17.45 | Horsley, Harley (2015) (Tavares, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#5) |
G-800 | 26 | 2:17.53 | Tyndall, Jordynn (2018) (Eastside, FL) | Golden South Classic(FL), 2015-05-23(#1) |
G-800 | 27 | 2:17.57 | Span, Arion (2016) (Royal Palm Beach, FL) | FL 4A State Meet(FL), 2015-05-02(#7) |
G-800 | 28 | 2:17.66 | Salcedo, Breeana (2016) (Estero, FL) | FL 3A Region 3(FL), 2015-04-23(#2) |
G-800 | 29 | 2:17.71 | Rogers, Daesha (2017) (Miami Jackson, FL) | FL 3A District 16(FL), 2015-04-14(#1) |
G-800 | 30 | 2:17.74 | Douglas, Asha (2015) (Colonial, FL) | FL 4A Region 1(FL), 2015-04-23(#6) |
G-800 | 31 | 2:17.88 | Carpenter, Audrey (2015) (Vanguard, FL) | MCIAC Championships(FL), 2015-03-26(#1) |
G-800 | 32 | 2:18.03 | Hinds, Shiree (2016) (Miami Northwestern, FL) | FL 3A State Meet(FL), 2015-05-02(#4) |
G-800 | 33 | 2:18.19 | Gavulic, Lauren (2015) (Ferguson, FL) | FL 4A State Meet(FL), 2015-05-02(#8) |
G-800 | 34 | 2:18.31 | Willis, Caroline (2017) (Maclay, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#4) |
G-800 | 35 | 2:18.58 | Fields, Jordan (2016) (Creekside, FL) | NB Outdoor Nationals(NC), 2015-06-21(#2) |
G-800 | 36 | 2:18.69 | Gadson, Serena (2018) (Wharton, FL) | FL 4A Region 2(FL), 2015-04-22(#3) |
G-800 | 37 | 2:18.76 | Brahm, Hayley (2015) (Northeast, FL) | FL 3A Region 3(FL), 2015-04-23(#3) |
G-800 | 38 | 2:18.82 | Jenkins, Elizabeth (2017) (Winter Park, FL) | Metro Conference Championships(FL), 2015-03-19(#3) |
G-800 | 39 | 2:18.86 | Gibbons, Rafaella (2018) (Winter Park, FL) | Brian Jaeger Elite Classic(FL), 2015-03-14(#1) |
G-800 | 40 | 2:19.01 | Slater, Megan (2015) (Estero, FL) | FL 3A Region 3(FL), 2015-04-23(#4) |
G-800 | 41 | 2:19.04 | Hill, Shaquanda (2016) (Evans, FL) | FL 4A Region 1(FL), 2015-04-23(#7) |
G-800 | 42 | 2:19.12 | Pollock, Briana (2015) (Hallandale, FL) | FL 2A District 15(FL), 2015-04-16(#2) |
G-800 | 43 | 2:19.14 | Duclose, Clauna (2017) (Lake Wales, FL) | FL 2A Region 3(FL), 2015-04-23(#1) |
G-800 | 44 | 2:19.32 | Gibson, Terneka (2016) (Miami Carol City, FL) | GMAC Championships(FL), 2015-03-17(#1) |
G-800 | 45 | 2:19.49 | Mulford, Elizabeth (2015) (Vanguard, FL) | MCIAC Championships(FL), 2015-03-26(#2) |
G-800 | 46 | 2:19.61 | Torino, Leigha (2017) (North Marion, FL) | FL 2A District 6(FL), 2015-04-15(#2) |
G-800 | 47 | 2:19.78 | Kerns, Emily (2015) (Mitchell, FL) | Fivay Home Meet(FL), 2015-03-10(#1) |
G-800 | 48 | 2:20.15 | Cutchineal, Shelby (2017) (North Port, FL) | FL 4A Region 2(FL), 2015-04-22(#4) |
G-800 | 49 | 2:20.17 | Griffin, Diamond (2017) (South Dade, FL) | FL 4A State Meet(FL), 2015-05-02(#10) |
G-800 | 50 | 2:20.19 | Petrus, Emily (2017) (George M. Steinbrenner, FL) | FL 4A Region 2(FL), 2015-04-22(#5) |
G-800 | 51 | 2:20.43 | Lima, Jennifer (2017) (East Lake, FL) | Steinbrenner Invitational(FL), 2015-03-21(#3) |
G-800 | 52 | 2:20.52 | Thomas, Sophia (2016) (Belleview, FL) | FL 3A District 7(FL), 2015-04-14(#1) |
G-800 | 53 | 2:20.53 | Hajda, Allison (2017) (Bolles, FL) | FL 2A Region 1(FL), 2015-04-21(#2) |
G-800 | 54 | 2:20.54 | Clark, Rebecca (2019) (Mount Dora Christian, FL) | Osceola Kowboy Invitational(FL), 2015-03-14(#3) |
G-800 | 54 | 2:20.54 | Scully, Kailyn (2016) (Lakewood Ranch, FL) | FL 3A District 10(FL), 2015-04-15(#1) |
G-800 | 56 | 2:20.64 | Joseph, Tiyera (2016) (George M. Steinbrenner, FL) | Golden South Classic(FL), 2015-05-23(#3) |
G-800 | 57 | 2:20.88 | Gill, Brittany (2016) (Dillard, FL) | FL 3A District 15(FL), 2015-04-11(#1) |
G-800 | 58 | 2:21.30 | Grier, Sydne (2015) (Bartram Trail, FL) | Friday Knight Invite(FL), 2015-03-13(#1) |
G-800 | 59 | 2:21.34 | Garcia, Annette (2015) (Archbishop McCarthy, FL) | FL 3A District 15(FL), 2015-04-11(#2) |
G-800 | 60 | 2:21.36 | Mickens-Malik, Jinah (6) (Mater Academy, FL) | FL 3A District 16(FL), 2015-04-14(#3) |
G-800 | 61 | 2:21.41 | Korovich, Kaelyn (2016) (Coral Reef, FL) | FL 4A Region 4(FL), 2015-04-21(#3) |
G-800 | 62 | 2:21.44 | Krajniak, Gabriell (2015) (Mosley, FL) | FL 3A State Meet(FL), 2015-05-02(#9) |
G-800 | 63 | 2:21.50 | Stringer, Tenka (2016) (Miami Killian, FL) | FL 4A District 16(FL), 2015-04-11(#2) |
G-800 | 64 | 2:21.52 | Soltis, Kaitlyn (2017) (University High, FL) | Lake Brantley Invitational(FL), 2015-02-28(#3) |
G-800 | 65 | 2:21.61 | Knight, Aaleiyah (2016) (Pine Forest, FL) | FL 3A State Meet(FL), 2015-05-02(#10) |
G-800 | 66 | 2:21.64 | Kuhn, Katherine (2016) (Winter Park, FL) | Metro Conference Championships(FL), 2015-03-19(#5) |
G-800 | 67 | 2:21.68 | Cline, Daley (2016) (Estero, FL) | FSU Relays - Friday(FL), 2015-03-26(#10) |
G-800 | 68 | 2:21.78 | Douglas, Shayla (2018) (Dr. Phillips, FL) | FL 4A District 4(FL), 2015-04-16(#4) |
G-800 | 69 | 2:21.81 | Butterfield, Brooke (2016) (Winter Springs, FL) | FL 4A Region 1(FL), 2015-04-23(#8) |
G-800 | 70 | 2:21.82 | Allmark, Annie (2017) (Suncoast , FL) | Suncoast Invite #2(FL), 2015-03-10(#1) |
G-800 | 71 | 2:21.90 | Gonzalez, Octavia (2015) (St. Cloud, FL) | Royal Invitational(FL), 2015-03-20(#3) |
G-800 | 72 | 2:22.22 | Newsome, Ashlee (2016) (First Academy, FL) | FL 1A Region 2(FL), 2015-04-23(#2) |
G-800 | 73 | 2:22.28 | Young, DeAndreah (2017) (Miami Northwestern, FL) | Bob Hayes Classic(FL), 2015-03-21(#6) |
G-800 | 74 | 2:22.40 | Irving, Adajah (2016) (Dr. Phillips, FL) | Brian Jaeger Elite Classic(FL), 2015-03-14(#4) |
G-800 | 75 | 2:22.52 | Aponte, Kelly (2016) (St. Augustine, FL) | Bolles Bulldog Classic(FL), 2015-03-06(#3) |
G-800 | 75 | 2:22.52 | Dahlberg, Kylie (2017) (Matanzas, FL) | FL 3A State Meet(FL), 2015-05-02(#11) |
G-800 | 77 | 2:22.53 | Openshaw, Tara (2018) (Creekside, FL) | Friday Knight Invite(FL), 2015-03-13(#2) |
G-800 | 78 | 2:22.55 | LaBrant, Bobbi (2015) (Indian Rocks Christian, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#5) |
G-800 | 79 | 2:22.64 | Volk, Becky (2018) (St. Joseph Academy, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#6) |
G-800 | 80 | 2:22.82 | Mickens-malik, Jinal (6) (Mater Academy, FL) | Dade Christian Crusader Classic(FL), 2015-03-14(#1) |
G-800 | 80 | 2:22.82 | Mickens-malik, Jinal (6) (Mater Academy, FL) | Dade Christian Crusader Classic(FL), 2015-03-14(#1) |
G-800 | 82 | 2:22.84 | Sison, Janet Annika (2016) (Dr. Phillips, FL) | Lake Brantley Classic(FL), 2015-03-07(#1) |
G-800 | 83 | 2:22.87 | Blem, Haley (2015) (Lemon Bay, FL) | Marcus Freeman Memorial Invitational(FL), 2015-04-08(#1) |
G-800 | 84 | 2:22.92 | Turnley, Ariel (2016) (Cardinal Gibbons, FL) | FL 2A District 15(FL), 2015-04-16(#3) |
G-800 | 84 | 2:22.92 | Skipper, Elizabeth (2015) (Bishop Moore, FL) | Astronaut Invitational(FL), 2015-03-20(#1) |
G-800 | 86 | 2:23.09 | Kling, Haley (2017) (Pace, FL) | FL 3A Region 1(FL), 2015-04-23(#5) |
G-800 | 87 | 2:23.12 | St. Lewis, Cheyenne (Lake Mary, FL) | UNF Spring Break Invitational(FL), 2015-03-27(#2) |
G-800 | 87 | 2:23.12 | Schneidewind, Hannah (2018) (Niceville, FL) | FL 3A Region 1(FL), 2015-04-23(#6) |
G-800 | 89 | 2:23.21 | Giovanniello, Mega (2017) (Estero, FL) | FSU Relays - Friday(FL), 2015-03-26(#11) |
G-800 | 90 | 2:23.22 | Blackwell, Erin (2015) (Springstead, FL) | FL 3A State Meet(FL), 2015-05-02(#12) |
G-800 | 91 | 2:23.46 | Monger, Lindsay (2019) (Episcopal, FL) | UNF Spring Break Invitational(FL), 2015-03-27(#3) |
G-800 | 91 | 2:23.46 | Green, Ansley (2018) (Oak Hall, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#7) |
G-800 | 93 | 2:23.50 | Zeller, Kaliya (2016) (Oviedo, FL) | FL 4A District 2(FL), 2015-04-15(#4) |
G-800 | 94 | 2:23.57 | Krueger, Juliana (2016) (Chiles, FL) | FL 3A Region 1(FL), 2015-04-23(#7) |
G-800 | 95 | 2:23.60 | GRAY, LEA (2017) (Seabreeze, FL) | FL 3A Region 2(FL), 2015-04-22(#2) |
G-800 | 96 | 2:23.64 | Thielbar, Rhea (2018) (Berkeley Prep, FL) | FL 2A State Meet(FL), 2015-05-01(#10) |
G-800 | 97 | 2:23.69 | Woodward, Margaret (2015) (East Lake, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#21) |
G-800 | 98 | 2:23.84 | Wiedeman, Lydia (2015) (Wakulla, FL) | FL 2A Region 1(FL), 2015-04-21(#4) |
G-800 | 99 | 2:23.85 | Quijano, Sabrina (2017) (Our Lady of Lourdes, FL) | FL 4A District 15(FL), 2015-04-15(#1) |
G-800 | 100 | 2:23.88 | Tucker, Emma (2016) (Chiles, FL) | Bob Hayes Classic(FL), 2015-03-21(#9) |
G-800 | 101 | 2:23.98 | Schwartz, Amanda (2020) (Pine Crest, FL) | FL 2A District 15(FL), 2015-04-16(#4) |
G-800 | 102 | 2:24.02 | Cousar, Nila (2017) (Lake Brantley, FL) | FL 4A District 2(FL), 2015-04-15(#5) |
G-800 | 103 | 2:24.08 | Ashbacher, Lauren (2016) (Palmetto Ridge, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#23) |
G-800 | 104 | 2:24.24 | Lyons, Sage (2017) (Sarasota, FL) | FSU Relays - Friday(FL), 2015-03-26(#12) |
G-800 | 105 | 2:24.36 | Johnson, Casey (2016) (George Jenkins, FL) | FL 4A District 5(FL), 2015-04-15(#2) |
G-800 | 106 | 2:24.42 | Gbolade, Ayoola (2018) (Miami Northwestern, FL) | Steinbrenner Invitational(FL), 2015-03-21(#4) |
G-800 | 107 | 2:24.45 | Thorstenson, Chris (2015) (Lely, FL) | Lady Tarpon Invitational(FL), 2015-03-05(#3) |
G-800 | 108 | 2:24.46 | Hutchinson, Megan (2015) (Douglas, FL) | FL 4A Region 3(FL), 2015-04-22(#3) |
G-800 | 109 | 2:24.48 | Shaw, Marqia (Winter Springs, FL) | Seminole Athletic Conference Championships(FL), 2015-03-12(#4) |
G-800 | 110 | 2:24.55 | Messer, Katherine (2017) (Providence, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#8) |
G-800 | 111 | 2:24.62 | Zatz, Natalie (2015) (Vero Beach, FL) | FL 4A State Meet(FL), 2015-05-02(#14) |
G-800 | 112 | 2:24.66 | Saldana, Nathalie (2017) (Lakeland Christian, FL) | FL 1A Region 2(FL), 2015-04-23(#3) |
G-800 | 113 | 2:24.72 | Meyrick, Lauren (2015) (Miami Killian, FL) | FL 4A District 16(FL), 2015-04-11(#5) |
G-800 | 114 | 2:24.78 | Spann, Denise (2015) (Boyd Anderson, FL) | Hallandale Invitational(FL), 2015-03-07(#7) |
G-800 | 115 | 2:24.80 | Avers, Erin (2015) (Clearwater, FL) | FL 3A Region 3(FL), 2015-04-23(#7) |
G-800 | 116 | 2:24.86 | Shealy, Lindsay (2015) (Armwood, FL) | FL 3A District 9(FL), 2015-04-15(#1) |
G-800 | 117 | 2:25.12 | Strump, Natasha (2017) (Westminster, FL) | Steinbrenner Invitational(FL), 2015-03-21(#5) |
G-800 | 117 | 2:25.12 | Suski, Olivia (2015) (Seminole, FL) | FL 4A Region 2(FL), 2015-04-22(#8) |
G-800 | 119 | 2:25.14 | Mickens-malik, Jinah (6) (Mater Academy, FL) | FL 3A State Meet(FL), 2015-05-02(#15) |
G-800 | 120 | 2:25.15 | Lewis, Alon (2015) (St. Thomas Aquinas, FL) | Louie Bing Classic(FL), 2015-02-21(#5) |
G-800 | 121 | 2:25.16 | Clark, Sophia (2015) (Flagler Palm Coast, FL) | FL 4A Region 1(FL), 2015-04-23(#10) |
G-800 | 122 | 2:25.19 | Tovkach, Anna (2018) (Eastside, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#26) |
G-800 | 123 | 2:25.24 | Walker, Haille (2016) (Dr. Phillips, FL) | Lake Brantley Classic(FL), 2015-03-07(#2) |
G-800 | 124 | 2:25.27 | Martinez, Jazmyn (2017) (Crestview, FL) | FL 3A District 2(FL), 2015-04-11(#3) |
G-800 | 125 | 2:25.30 | Smith, Emily (2018) (Boca Raton Christian, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#9) |
G-800 | 126 | 2:25.42 | Garabeli, Juliana (2016) (Calvary Christian, FL) | Steinbrenner Invitational(FL), 2015-03-21(#6) |
G-800 | 127 | 2:25.45 | Ford, Magdalena (2015) (Freedom, FL) | FL 4A District 6(FL), 2015-04-15(#4) |
G-800 | 128 | 2:25.47 | Malik, Jinah-Mickens (6) (Mater Academy, FL) | Ferguson Invitational(FL), 2015-02-28(#5) |
G-800 | 129 | 2:25.48 | Thorstenson, Christy (2015) (Lely, FL) | FL 3A District 12(FL), 2015-04-11(#2) |
G-800 | 130 | 2:25.52 | Lersch, Erica (2015) (East Lake, FL) | Pinellas County Athletic Conference (FL), 2015-03-26(#3) |
G-800 | 130 | 2:25.52 | Ebanks, Samantha (2016) (Ferguson, FL) | Dade County Youth Fair(FL), 2015-04-04(#1) |
G-800 | 132 | 2:25.60 | Thomas, Vataydria (2018) (Northeast, FL) | BCAA Championships(FL), 2015-03-21(#3) |
G-800 | 132 | 2:25.60 | English, Emily (2017) (George Jenkins, FL) | FL 4A District 5(FL), 2015-04-15(#3) |
G-800 | 134 | 2:25.61 | Garcia, Nicolle (2017) (Ferguson, FL) | FSU Relays - Friday(FL), 2015-03-26(#15) |
G-800 | 135 | 2:25.67 | Wetmore, Elizabeth (2019) (Evangelical Christian, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#10) |
G-800 | 136 | 2:25.73 | Santiago, Gisel (2015) (Osceola (Kissimmee), FL) | FL 4A District 5(FL), 2015-04-15(#4) |
G-800 | 137 | 2:25.75 | Sylvan, Sloan (2019) (Providence, FL) | FL 1A State Meet(FL), 2015-05-01(#12) |
G-800 | 138 | 2:25.77 | Gerry, Grace (2017) (Bishop Kenny, FL) | FL 2A District 4(FL), 2015-04-09(#3) |
G-800 | 139 | 2:25.78 | Lewis, Chelsea (2016) (Dr Krop, FL) | FL 4A Region 4(FL), 2015-04-21(#5) |
G-800 | 140 | 2:25.84 | Dolan, Jessica (2017) (Boone, FL) | FL 4A District 4(FL), 2015-04-16(#6) |
G-800 | 141 | 2:25.86 | Collier, Makayla (2015) (Bartram Trail, FL) | FL 3A District 4(FL), 2015-04-14(#2) |
G-800 | 142 | 2:25.93 | Cobb, Elizabeth (2016) (Winter Springs, FL) | Golden South Classic(FL), 2015-05-23(#2) |
G-800 | 143 | 2:25.94 | Phillips, Keiona (2016) (Miami Carol City, FL) | FL 3A District 16(FL), 2015-04-14(#5) |
G-800 | 144 | 2:25.99 | TORRES, SAVANNAH (2015) (Alonso, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#27) |
G-800 | 145 | 2:26.00 | Menifee, Natasha (2015) (Riverview, FL) | FL 4A District 7(FL), 2015-04-09(#2) |
G-800 | 146 | 2:26.08 | Castella, Emily (2015) (Our Lady of Lourdes, FL) | Dade County Youth Fair(FL), 2015-04-04(#4) |
G-800 | 147 | 2:26.14 | ELLIS, LEANNE (2015) (Island Coast, FL) | Marcus Freeman Memorial Invitational(FL), 2015-04-08(#2) |
G-800 | 148 | 2:26.19 | Potate, Isabella (2017) (Milton, FL) | FL 3A Region 1(FL), 2015-04-23(#9) |
G-800 | 149 | 2:26.21 | Malik, Jinah-Mickens (6) (Mater Academy, FL) | Louie Bing Classic(FL), 2015-02-21(#6) |
G-800 | 149 | 2:26.21 | Jung, Victoria (2016) (George W. Jenkins, FL) | Embry Little Spikes Invitational(FL), 2015-04-04(#6) |
G-800 | 151 | 2:26.27 | Dorsainvil, Meddjina (2015) (Lake Worth, FL) | FL 4A Region 3(FL), 2015-04-22(#5) |
G-800 | 152 | 2:26.33 | Desoto, Kendall (2016) (Rockledge, FL) | Osceola Kowboy Invitational(FL), 2015-03-14(#6) |
G-800 | 153 | 2:26.37 | Thompson, Beverly (2018) (Creekside, FL) | Mustang Rivery City Distance Carnival(FL), 2015-04-03(#3) |
G-800 | 153 | 2:26.37 | Rowland, Marybeth (2016) (Mandarin, FL) | FL 4A District 1(FL), 2015-04-11(#1) |
G-800 | 155 | 2:26.38 | Bell, Mallory (2016) (Lely, FL) | Lady Tarpon Invitational(FL), 2015-03-05(#6) |
G-800 | 156 | 2:26.39 | Welch, Maddison (2018) (Lemon Bay, FL) | Lady Tarpon Invitational(FL), 2015-03-05(#7) |
G-800 | 157 | 2:26.51 | Israel, Casly (2017) (Northeast, FL) | BCAA Championships(FL), 2015-03-21(#4) |
G-800 | 158 | 2:26.54 | Sirmans, Isis (2017) (Miami Northwestern, FL) | Big Blue Invitational(FL), 2015-03-07(#4) |
G-800 | 158 | 2:26.54 | Murray, Elizabeth (2016) (Seabreeze, FL) | FL 3A District 5(FL), 2015-04-11(#4) |
G-800 | 158 | 2:26.54 | Woods, Searra (2017) (Wharton, FL) | AAU JO Region 9 Qualifier - Tallahassee(FL), 2015-06-28(#1) |
G-800 | 158 | 2:26.54 | Hamilton, Deneca (2015) (Bay, FL) | AAU JO Region 9 Qualifier - Tallahassee(FL), 2015-06-28(#1) |
G-800 | 162 | 2:26.55 | Nix, Emily (2016) (Winter Park, FL) | Lake Brantley Open(FL), 2015-02-21(#3) |
G-800 | 163 | 2:26.60 | Rocker, Kaitlin (2016) (Creekside, FL) | Thursday Night Spikes(FL), 2015-02-12(#2) |
G-800 | 164 | 2:26.62 | Smith, Ana-Grace (2018) (Jay, FL) | FL 1A Region 1(FL), 2015-04-24(#5) |
G-800 | 165 | 2:26.64 | Davis, Karimah (2017) (Palm Beach Central, FL) | Royal Palm Beach Invitational 2(FL), 2015-04-09(#2) |
G-800 | 166 | 2:26.69 | Malik, Jinah-Mickens (6) (Mater Academy, FL) | Louie Bing Classic(FL), 2015-02-21(#5) |
G-800 | 167 | 2:26.71 | Capers, Sunniah (6) (Mater Academy, FL) | Big Blue Invitational(FL), 2015-03-07(#5) |
G-800 | 167 | 2:26.71 | Milan, Gianna (2019) (University School, FL) | Big Blue Invitational(FL), 2015-03-07(#5) |
G-800 | 169 | 2:26.78 | Rosenberg, Lindsay (2019) (Oak Hall, FL) | Alachau County Championships(FL), 2015-03-13(#3) |
G-800 | 170 | 2:26.84 | Kinsler, Antwanique (2018) (Pahokee, FL) | FL 2A District 14(FL), 2015-04-15(#1) |
G-800 | 171 | 2:26.87 | Welch, Emily (2018) (Archbishop McCarthy, FL) | Big Blue Invitational(FL), 2015-03-07(#7) |
G-800 | 171 | 2:26.87 | Garcia, Venus (2016) (Mater Academy, FL) | Big Blue Invitational(FL), 2015-03-07(#7) |
G-800 | 173 | 2:26.88 | Allison, Gracie (2018) (South Florida Heat, FL) | Ft. Lauderdale City Championships(FL), 2015-04-01(#3) |
G-800 | 174 | 2:27.05 | Wilson, Mackenzie (2016) (Bolles, FL) | Mustang Rivery City Distance Carnival(FL), 2015-04-03(#4) |
G-800 | 175 | 2:27.08 | Uruburu, Emily (2016) (Bartram Trail, FL) | UNF Spring Break Invitational(FL), 2015-03-27(#7) |
G-800 | 175 | 2:27.08 | Whelan, Isabella (2016) (F. W. Buchholz, FL) | FL 4A District 1(FL), 2015-04-11(#2) |
G-800 | 177 | 2:27.17 | Giardino, Lily (2017) (Jupiter, FL) | FL 4A Region 3(FL), 2015-04-22(#6) |
G-800 | 178 | 2:27.20 | Mcdowell, Javenique (2017) (Miami Carol City, FL) | Dade County Youth Fair(FL), 2015-04-04(#5) |
G-800 | 178 | 2:27.20 | O'Riordan, Aoife (2017) (Bolles, FL) | Mustang Rivery City Distance Carnival(FL), 2015-04-03(#5) |
G-800 | 180 | 2:27.21 | Barry, Sophie (2016) (Community School of Naples, FL) | FL 1A Region 3(FL), 2015-04-23(#4) |
G-800 | 181 | 2:27.22 | Johnson, Summer (2016) (Freedom, FL) | Osceola Kowboy Invitational(FL), 2015-03-14(#7) |
G-800 | 182 | 2:27.28 | Jackson, Joy (2016) (Springstead, FL) | FL 3A District 7(FL), 2015-04-14(#4) |
G-800 | 183 | 2:27.30 | Wilkinson, Brittany (2017) (Bolles, FL) | FL 2A District 4(FL), 2015-04-09(#4) |
G-800 | 184 | 2:27.32 | Mezidor, Hannah (Royal Palm Beach, FL) | Suncoast Invitational(FL), 2015-02-24(#3) |
G-800 | 185 | 2:27.39 | Fetzer, Taylor (2015) (Lely, FL) | FL 3A Region 3(FL), 2015-04-23(#10) |
G-800 | 186 | 2:27.43 | Tavarez, Yelitza (2016) (Timber Creek, FL) | Metro Conference Championships(FL), 2015-03-19(#8) |
G-800 | 187 | 2:27.51 | Scurti, Michaela (2016) (Bishop Snyder, FL) | FL 2A District 4(FL), 2015-04-09(#5) |
G-800 | 188 | 2:27.60 | Baumgarten, Natalie (2017) (Lincoln Park, FL) | FL 2A District 14(FL), 2015-04-15(#2) |
G-800 | 189 | 2:27.66 | Fountain, Gabrielle (2018) (Pine Forest, FL) | FL 3A Region 1(FL), 2015-04-23(#10) |
G-800 | 190 | 2:27.68 | Snell, Shannon (2016) (Cardinal Gibbons, FL) | BCAA Championships(FL), 2015-03-21(#1) |
G-800 | 191 | 2:27.72 | Beckwith, Ukeyvia (2017) (Olympia, FL) | Embry Little Spikes Invitational(FL), 2015-04-04(#10) |
G-800 | 192 | 2:27.73 | Lovett, Marissa (2017) (Riverdale, FL) | Lady Tarpon Invitational(FL), 2015-03-05(#9) |
G-800 | 193 | 2:27.74 | Montgomery, Julia (2016) (Pine Crest, FL) | FL 2A District 15(FL), 2015-04-16(#5) |
G-800 | 194 | 2:27.76 | Worrell, Nicolette (2017) (Hagerty, FL) | Embry Little Spikes Invitational(FL), 2015-04-04(#11) |
G-800 | 195 | 2:27.81 | Elkalazani, Dana (2018) (Freedom, FL) | Florida Relays(FL), 2015-04-04(#34) |
G-800 | 195 | 2:27.81 | Iglesias, Demi (2017) (Pembroke Pines Charter, FL) | FL 3A Region 4(FL), 2015-04-23(#6) |
G-800 | 197 | 2:27.82 | Stoneback, Sydney (2017) (Hagerty, FL) | Embry Little Spikes Invitational(FL), 2015-04-04(#12) |
G-800 | 198 | 2:27.85 | Brown, Destiny (2017) (Sandalwood, FL) | FL 4A District 1(FL), 2015-04-11(#4) |
G-800 | 199 | 2:27.86 | Sikoryak, Alexandra (2016) (George M. Steinbrenner, FL) | FL 4A District 6(FL), 2015-04-15(#6) |
G-800 | 200 | 2:27.88 | Evans, Hannah (2017) (Vanguard, FL) | FL 3A District 5(FL), 2015-04-11(#5) |
G-800 | 201 | 2:27.95 | Dannheim, Suzanne (2016) (Bolles, FL) | Mustang Rivery City Distance Carnival(FL), 2015-04-03(#7) |
G-800 | 202 | 2:27.99 | Howes, Claudia (2016) (Niceville, FL) | FL 3A District 2(FL), 2015-04-11(#5) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | See more performances for G-800 | | |